Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 94 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Futbolcularýmýzýn Kendini Geliþtirmesi

bu kadrodakþ oyuncular kendini geliþtimesin istemez..bence hemen gitsinler-bi kaçý hariç-
    sevinelim diye sevmedik!!forza bordo mavi!!

Ýskender - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Kimseye kaldýramýyacaðý yükü vermeyeceksin, verirsende destek olacaksýn...
    Ýki çalým yaptý diye geleceðin yýldýzý diye tam sayfa röpörtajý çýkarsa 20 yaþýndaki çocuðun ayaklarý yere basmaz bir daha...
    Bir sürü genç oyuncuyu 10 dk lýk oyunlarý ile yargýlýyoruz...Bu kadarlýk sürede ne vezir olurlar nede rezil..
    Eskiden Sungu61 idi ....

TheCrow - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Býrakýn kendini geliþtirmeyi,ben bizim futbolcularýn televizyonda futbol maçý izlediklerini bile sanmýyorum.Bir insan,izleyerek bile biraz kendini geliþtirir,bir-iki birþeyler öðrenir.Bizimkiler 18 yaþýnda neyse 30 yaþýnda da o,hatta kondüsyonlarý düþtüðünden geliþeceklerine geriliyorlar bile.
    Yelkenimizdeki rüzgarý çaldýlar, yýlmadýk...

trbznspr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý FANATIK61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ayiptir söylemesi Yaz Dönemi bu ise bakan Arkadas veya Arkadaslar iyi para kiriyor. Ne hediyeler ne paralar aktariliyor Adamlara bir görseniz. Öyle olmasaydi suan sadece Gökdeniz ile övünmezdik...
    Sanýrým AYKUT senin akrabandý oda mý öyle girmiþti altyapýya ?
    O yüzden midir þuan nerde olduðu bilinmiyor?
    O yüzden midir kiralýk verildiði zeytinburnuspor'da oynayamadan almanya ya geri dönmüþtür.

Alýntý lazoliii Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aynen dediðin gibi.Alt yapý,pislik kokuyor !

Örnek mi : Ahanda ZÝDAN ! dediðim CEMRE ! nerede ? 40 Metreden Topu üst direkte patlatan ÇAÐDAÞ nerede ? Yeni Tekke ! Diye düþündüðüm Yavuz Nerede ? ! ! ! Zidanýn aklý + Yusuf'un liderliði + Ceyhun sert þutlarý + Tekke'nin top saklama becerisi = Emre Hamzaoðlu Nerede ?

Nerede mi ? Torpilleri yoktular,çýkamadýlar ! ! ! B u kadar BASÝT !

Hangi kendini geliþtirmesi !
    Zidane dediðin cemre evet haklýsýn çok yetenekli a takýmada cýktý ama sor bi kendinese neden tutanamadý diye kendisi sana anlatsýn bakalým sucu baskalarýna mý atýcak? sonra gel burda yaz.

Çaðdaþ topu 40 metreden üst direkte patlatýyor haklýsýn a takýma hemen alýnmalýdýr!

Emre süper genc takýmda oynarken uni kazanmýs ist gitmiþdi istanbulsporda oynadý bir ara iyi bir cýkýs yakaladý neden ordan sýcramadý ? orda da mý torpil vardý ?

Alýntý LazanisT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alt yapýda herhengi bir yöneticinin yada eski yöneticinin tanýdýðý yada akrabasý olmayan futbolcu varmý.Þahsen zannetmiyorum.
    Nasýl bu kadar emin konusabiliyorsunuz ?
    Allah'a sükür hiçbir yönetici ile akraba ne yakýnlýðým yok ilkokullar arasý yapýlan turnuvalar zamanýnda özkan sümer ve güven piriskenderoðlu tarafýndan secilerek girdim altyapýya[diðer arkadaslarýn hemen hemen hepside burdan secilmiþtir. sadece cemre yýldýz takým yasýndayken telekomspordan alýnarak altyapýya katýlmýþtýr.] ki o zaman boztepespor lisanslý minik oyuncusuydum. Ama ne hikmetse 9 sene altyapýda oynadým paf takým kaptanlýðý yaptým nasýl oldu acaba ? benden habersiz birileri bana torpil mi yaptý ??
    '' Futbol basit bir oyundur... Fakat en zoru futbolu basit oynamaktýr. ''

Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Ya hocam býrak Allah aþkýna,gözümün önünde ne insanlar ARKALARI yok diye takýma alýnmadý,ne KALASLAR ! ' da tüpçülerin(bilen bilir!) akrabasý diye takýma sokuldu zamanýnda !
    Ayrýca demagoji yeteneðinize de diyecek yok !
    -Çaðdaþ 40 metrede üst direkte topu patlattý '
    dediðimden :
    -"haklýsýn a takýma hemen alýnmalýdýr!"'ý çýkartabiliyorsanýz BRAVO ! Aslýnda ben burda o arkadaþýn uzaktan þutlarýnýn süper olduðunu kastetmedim,sadece de 1 þutunu izledim,1 maçýný izedim ve burda ahkam kesiyorum...

Hakslýnýz yaa...

Hemen karalayalým elimizdekileri,sonra " neden alt yapýdan topçu çýkmýyor ! " Söyliyeyim mi ?

;Ahanda bunun yüzünden !

Çaðdaþ topu 40 metreden üst direkte patlatýyor haklýsýn a takýma hemen alýnmalýdýr!
    Kendini geliþtirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün deðildir(!). Yeniden yapýlanalým(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattýk(!).

Nereden
    Trabzon

Ya hocam býrak Allah aþkýna,gözümün önünde ne insanlar ARKALARI yok diye takýma alýnmadý,ne KALASLAR ! ' da tüpçülerin(bilen bilir!) akrabasý diye takýma sokuldu zamanýnda !
    Ayrýca demagoji yeteneðinize de diyecek yok !
    -Çaðdaþ 40 metrede üst direkte topu patlattý '
    dediðimden :
    -"haklýsýn a takýma hemen alýnmalýdýr!"'ý çýkartabiliyorsanýz BRAVO ! Aslýnda ben burda o arkadaþýn uzaktan þutlarýnýn süper olduðunu kastetmedim,sadece de 1 þutunu izledim,1 maçýný izedim ve burda ahkam kesiyorum...

Hakslýnýz yaa...

Hemen karalayalým elimizdekileri,sonra " neden alt yapýdan topçu çýkmýyor ! " Söyliyeyim mi ?

;Ahanda bunun yüzünden !

kim bu arkalarý yok diye alýnmayanlar yadan arkalarý var diye altyapýya girdiklerini sölediðin kiþiler isim verirmisin ?

ayrýca ben caðdaþý karalamadým söledin kiþiyle ben yanyana sayamýcam kadar maca cýktým altyapýda benim sormak istediðim caðdas a takýma torpili yok diye cýkamadý dedin bu kanýya neye göre vardýn yada a takýma torpilli cýkanlar kim?

Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Hocam ikili atýþmaya döndü.Bu son mesajým olsun.

Madem somut örnek istediniz,bire bir þahit oluðum bir iki isim vereyim soy adlarýný vermeden.
    Serkan(forvet),Selman(libero),Salih(göbek,MC diye tabir edilen),Koray(libero),Gökhan(Yine mc diye tabir edilen)bunlar ilk çýrpýda hatýrladýklarým !

Bir de bahane sunayým,örneðin Gökhan(eski arkadaþýmdýr)...A takýma çýkamamsýnýn tek sebebi,FÝZÝK YETERLÝ DEÐÝL,özellikle de boy ! dendi...Ama yakýn döneminden,yine bir arkadaþým olan Yavuz A takýma çýkabildi,Gökhandan yaklaþýk 5 cm kýsa olmasýna raðmen !
    Seyhun diye bir arkadaþým daha da vardý þimdi aklýma geldi.Trabzonspor çantam var diye hava falan atardý.Onunda çok hakettiðini söyleyemem PAF'ý bile ! ! ! !

Ha,bu arada,kendi suçlarýndan,savrukluklarýndan dolayý geleceðini yakanlar yok mu ? Ali Þen gibi ? Var !
    Ama ben gördüm,bizzat þahit oldum !

Bilmem bilir misiniz,Trabzon Lisesinin az ilerisinde (meydana doðru),bir kahve vardýr.Onun üst katýnda 5 katlý beyaz büyük bir apartman vardýr ! Ha,o apartman sakinleri saðolsunlar beni çok þeye þahit ettiler !

Torpilli çýkanlar mý arýyorsunuz ? Basit mantýk ! Mesela Tolga Zengin ? Trabzonsporun kalecisi olabilecek düzeyde mi ? DEÐÝL! Nasýl çýktý peki ? Peki Neden çýktý ?Ne görüldü onda da çýkarýldý ? BÝLMÝYORUZ !

Not : Tolgaya biþey demek istemedim.Dikkat ederseniz BASÝT MANTIK dedim.Belki de saðolsun,yüksek oyuncu potansiyeli yargýlama yetenekleri dünya çaðýnda olan ALT yapý hocalarýmýz beðenmiþtir de çýkartmýþtýr !

Not 2 : Tolga torpille çýktý demek istemedim ! Çünkü bilmiyorum,sadece basit mantýk yürüttüm...Olasý bir yanlýþ anlama olmasýn...

Neyse bu konuda ki son mesajým olsun,2'li devam etmesin konu.
    Saygýlar.
    Konu Emiroðlu tarafýndan (13.11.2007 Saat 02:40 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kendini geliþtirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün deðildir(!). Yeniden yapýlanalým(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattýk(!).

Nereden
    Trabzon

Hocam ikili atýþmaya döndü.Bu son mesajým olsun.

Madem somut örnek istediniz,bire bir þahit oluðum bir iki isim vereyim soy adlarýný vermeden.
    Serkan(forvet),Selman(libero),Salih(göbek,MC diye tabir edilen),Koray(libero),Gökhan(Yine mc diye tabir edilen)bunlar ilk çýrpýda hatýrladýklarým !

Bir de bahane sunayým,örneðin Gökhan(eski arkadaþýmdýr)...A takýma çýkamamsýnýn tek sebebi,FÝZÝK YETERLÝ DEÐÝL,özellikle de boy ! dendi...Ama yakýn döneminden,yine bir arkadaþým olan Yavuz A takýma çýkabildi,Gökhandan yaklaþýk 5 cm kýsa olmasýna raðmen !
    Seyhun diye bir arkadaþým daha da vardý þimdi aklýma geldi.Trabzonspor çantam var diye hava falan atardý.Onunda çok hakettiðini söyleyemem PAF'ý bile ! ! ! !

Ha,bu arada,kendi suçlarýndan,savrukluklarýndan dolayý geleceðini yakanlar yok mu ? Ali Þen gibi ? Var !
    Ama ben gördüm,bizzat þahit oldum !

Bilmem bilir misiniz,Trabzon Lisesinin az ilerisinde (meydana doðru),bir kahve vardýr.Onun üst katýnda 5 katlý beyaz büyük bir apartman vardýr ! Ha,o apartman sakinleri saðolsunlar beni çok þeye þahit ettiler !

Torpilli çýkanlar mý arýyorsunuz ? Basit mantýk ! Mesela Tolga Zengin ? Trabzonsporun kalecisi olabilecek düzeyde mi ? DEÐÝL! Nasýl çýktý peki ? Peki Neden çýktý ?Ne görüldü onda da çýkarýldý ? BÝLMÝYORUZ !

Not : Tolgaya biþey demek istemedim.Dikkat ederseniz BASÝT MANTIK dedim.Belki de saðolsun,yüksek oyuncu potansiyeli yargýlama yetenekleri dünya çaðýnda olan ALT yapý hocalarýmýz beðenmiþtir de çýkartmýþtýr !

Not 2 : Tolga torpille çýktý demek istemedim ! Çünkü bilmiyorum,sadece basit mantýk yürüttüm...Olasý bir yanlýþ anlama olmasýn...

Neyse bu konuda ki son mesajým olsun,2'li devam etmesin konu.
    Saygýlar.

Bu saydýklarýnýn hiç birini tanýmýyor hatýrlamýyorum sanýrým yasça benden büyükler ve onlar a takým seviyendeyken ben miniktim pek yorum yapamýcam.

Gökhan arkadasýn a takýma fiziki yetersiz diye boy yüzünden cýkamamýs dedin fakat ben hiç bir oyuncuya sen bu yüzden cýkamadýn gibi bir acýklama yapýldýðýný duymadým..

O zaman cýktýklarýnda ve iyi oynadýklarýnda methiler düzülen ufuk ve ufukhan bayraktar'da torpilli. yoksa onlara bak kürdan gibi üflesen yýkýlýrlar..

Yavuz dediðin yavuz ender mi ? yoksa yavuz odabaþý mý ? karýstýrmýyayým.

seyhun dediðin sana göre altyapýda iþi yoktu diyorsun iþte anlamadýðým bu neden yok nesini izledin hakkýnda neler biliyorsun bu adamýn da böle torpilli yorumu yapýorsunuz anlamýyorum seyhun için deðil sadece genel olarak konusuyorum.

seyhun altyapýda genc milli takýmlara gitmiþ bir oyuncuydu sol ayaklý oldukcada süratli iyide bir oyuncuydu ama kendi kafasý yüzünden olmadý. bunu ona sor inan kendiside böle dicektir.

tolga üzerinden örnek vermiþsiniz ts kalecisi deðil diye hangi futbolcu altyapýdan cýkarken direk olucak diye cýkarýlýor hepsi olabilir,kumasý iyi yetenekli vs vs diye cýkarýlýor gerisi þimdi futbolcu altyapýda gerekli ýsýðý veriyor yukarý cýkýyor yukarýda basarýz olunca torpilli oluyor nasýl mantýk bu ? bence de basit mantýk!

ayrýca 2li olsun 3lü 5li olsun ne güzel iþte tartýþýyoz ne var bunda.

þimdiki gözde barýþ memiþ yarýn a takým cýktý allah korusun gereken patlamayý yapamadý vs vs onun içinde torpilliydi cýktý mý diceksiniz ?

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Arkadaslar Futbolcular kendilerini gelistirmeli sorusu hangi yas gurubuna bagliya biliriz yoksa gelistirmekde bir yas miktari yokmu!!!

Bana sorarsaniz bence bir futbolcu kendinin (alt yapisini) 16 yasina kadar gelistirebilir ondan sonraki gelistirme ise fiziksel (guclendirme/kuvetlenme) ve ruhsal durumu baska bir seyde gelistirecegini sanmiyorum tek tuk ufak seyler degistire bilir ama bunlar okadarda onemli olan seyler degil taktiksel dersek ya futbolcu bu oyunu okuyamiyorsa ozaman ondan bir sey olmaz.

Torpil olayi da orta burda okudum, malesef dunyanin her hangi bir yerinde torpil olmadan bazi kisilerin isleri olmuyor.

Simdi bende tek bir soru sorayim, bir futbolcu 20 yasina geldi ise ve mac esnasinda bir topu onune aldigi gibi bir kac metre depar atdikdan sonra orta yapmaya gelince topu bir kac metre (3 metre) bile ayaga kaldiramiyorsa sizce bu kisi kendini bu konuda yetistire bilirmi...???

Yaþ
    49

bu baþlýk neden açýldý ne maksatla açýldý bilmiyorum ama bir futbolcu 7 sinde neyde 70 indede odur...sende yetenek yoksa sonradanda pazarda satýlan birþey deðilki satýn alasýn...örneðin bir celaleddin roberto carlos olabilirmi?bir ergin keleþ raul olabilirmi?bir hüseyinden lampard olabilirmi?ben deðil takýmýmýzda baþaka takýmlarda oynayan veya avrupaya bile transfer olan türk futbolcularýnýn kendilerini geliþtirdiklerini görmedim...

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

ya , olay bayaðý daðýlmýþ..ama burda kimse celalettinden carloc çýksýn yada hüseyinden zidan olsun benzetmesi istemiyor..
    geliþme dediðimiz þey þu (bence): hüseyini ele alalým, çok güzel top kesebiliyor, ilk hareketleri oldukça baþarýlý sayýlýrki hüseyinde budur zaten..e ondsan sonrasý ne?niye çalým atmaya kalkýyosunki? niye aldýðýn yada kestiðin topla sen hücuma çýkmaya çalýþýyosunki? oysa en yakýn arkadaþýna kazandýrsan o topu daha yararlý olmazmý..bunudamý geliþtiremez bir topçu kendinde..bu yetenek isteyen biþey deðil, kafa isteyen biþey..herkes artýk tüm futbolcularýn meziyetlerini biliyor takýmda, ve takým olacaksa trabzon ilkin yapacak olduðu futbolcularýn kendini geliþtirmesidir bence..herkes haddini bilecek kapasitesini zorlamayacak hataya sebep olmayacak..
    futbolu basit oynayacak..
    bizimkiler bunu beceremiyor...ondan sonrada hüseyin oluyor zineddin hüseyin..
    baþartýlý olabilmek için "kesinlikle" çok üstün yetenekli topçuya ihtiyacýn yok, futbolu ne kadar basit oynarsan okadar takým olursun..
    lyon...çok güzel bir örnek..
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

TheCrow - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý ioni Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu baþlýk neden açýldý ne maksatla açýldý bilmiyorum ama bir futbolcu 7 sinde neyde 70 indede odur...sende yetenek yoksa sonradanda pazarda satýlan birþey deðilki satýn alasýn...örneðin bir celaleddin roberto carlos olabilirmi?bir ergin keleþ raul olabilirmi?bir hüseyinden lampard olabilirmi?ben deðil takýmýmýzda baþaka takýmlarda oynayan veya avrupaya bile transfer olan türk futbolcularýnýn kendilerini geliþtirdiklerini görmedim...
    Nasýl bir mantýk kardeþim ya?.."Çalýþma" diye bir þey duymadýnýz mý?..Her þey yetenek midir yani?..
    Yelkenimizdeki rüzgarý çaldýlar, yýlmadýk...

Osman Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Futbolcu kendini geliþtirebilir.Hem de çok geliþtirebilir.Örneðin Pierre van Hooijdonk.Adam frikik atmayý 28 yaþýnda öðrendi.Peki nasýl?Adam her antremandan sonra 1 saat frikik çalýþýyordu.Biz Hüseyinden veya Umuttan frikik atmasýný beklemiyoruz yada spekteküler þeyler beklemiyoruz.Mesela Umut.Timing dediðimiz zýplama zamanlamasý kesinlikle antremanla düzelebilecek birþeydir.Mesela Hüseyin.Pas dediðimiz olay çok çalýþmayla geliþtirilebilir.Biz ondan bir Xavi olmasýný beklemiyoruz ki.
    Colmandante

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý Poetricus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ana hatlarýyla katýlýyorum ama Tolga'nýn kendisinde arasak daha iyi olur.
    Benim fakültede talebem. Yetenekleri konusunda da sizinle hemfikirim. Kendisiyle bu konularý defalarca konuþtum, bu kafa yapýsýyla kendisini geliþtiremez.
    Düþününce size hak verdiðimi söylemem lazým.
    Hadi deðiþtireyim cümlemi..
    Futbolcularýn geliþmemesinin arkasýnda en az futbolcular kadar teknik heyetimizin de payý olduðu sonucuna varalým!
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý KHE Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Düþününce size hak verdiðimi söylemem lazým.
    Hadi deðiþtireyim cümlemi..
    Futbolcularýn geliþmemesinin arkasýnda en az futbolcular kadar teknik heyetimizin de payý olduðu sonucuna varalým!
    Müsaadenizle burada da ben size hak vereyim.

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Hocam o söz daha çok kiþilik ile iliþkilendirilebilir..
    Ben 7 yaþýmda iken sadece dört iþlemi biliyordum matematikten ama 25'ime gelene kadar matematik bölümünde lisans öðrencisi olmaya hak kazandým(düþünün türev ile integral alabiliyorum). Arada bayaüý geliþmiþ matematiðim.
    Çalýþan geliþir, buna inancým tam!
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Yaþ
    49

Alýntý TheCrow Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nasýl bir mantýk kardeþim ya?.."Çalýþma" diye bir þey duymadýnýz mý?..Her þey yetenek midir yani?..
    peki çalýþmak diyorsun dostum....sana bir soru;

- ronaldinho mu çok kazanýyor puyol mu?

biri yetenekli biride takýmý için çok çalýþýyor...

Yaþ
    49

Alýntý KHE Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocam o söz daha çok kiþilik ile iliþkilendirilebilir..
    Ben 7 yaþýmda iken sadece dört iþlemi biliyordum matematikten ama 25'ime gelene kadar matematik bölümünde lisans öðrencisi olmaya hak kazandým(düþünün türev ile integral alabiliyorum). Arada bayaüý geliþmiþ matematiðim.
    Çalýþan geliþir, buna inancým tam!
    peki dostum sana bir düz mantýk....
    benim yaklaþýk 10 senedir seyrettiðim Ronaldinho ayný...puyoluda seyrettiðimden beri ayný futbolu oynuyor...ikiside sonuçta çok çalýþýyor....sence hangisi doðuþtan yetenekli?

peki dostum sana bir düz mantýk....
    benim yaklaþýk 10 senedir seyrettiðim Ronaldinho ayný...puyoluda seyrettiðimden beri ayný futbolu oynuyor...ikiside sonuçta çok çalýþýyor....sence hangisi doðuþtan yetenekli?
    yetenek olarak olmasa bile kafa yapýsý ( iç yapýsý ) ve fiziki yapýsý ( olgunlaþma yani kalýbý oturma baðlamýnda ) geliþme olabilir.

ama bir laf da vardýr ; belli bir yaþa kadar bir kazmaya sap olamayan insanýn o yaþtan sonra ....... çýkarmýþ....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Luca Toni'ye bir bakýn isterseniz. Adam 26-27 yaþýna kadar Brescia ve daha düþük takýmlarda top oynadý. Sizce oradan Palermo'ya oradan da Fiorentina'ya sonra da Bayern'e torpiliyle mi geldi? Bence, futbolcu istiyorsa kendini geliþtirebilir.

Yaþ
    49

istisnalar kaideyi bozmaz...koskoca dünyadan bir isim verebiliyorsun.....onbinlerce lisanslý futbolcudan sadece bir tane...Luca Toni...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Aklýma ilk o geldiði için bir tane örnek verdim. Ýstenirse bu örnekler çoðaltýlabilir.

Yaþ
    49

sevgili kardeþim son 25 yýlda iki elin 10 parmaðýný geçmez buna emin ol....

guci 29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Evet bir futbolcu kendini geliþtirebilir. Buna birçok örnek de verilebilir ama bir yere kadar. Þu ana kadar kendini doðru düzgün bir þekilde geliþtirmiþ bir futbolcuya rastlamadým.
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

FANATIK61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

[QUOTE=trbznspr;1018266]Sanýrým AYKUT senin akrabandý oda mý öyle girmiþti altyapýya ?
    O yüzden midir þuan nerde olduðu bilinmiyor?
    O yüzden midir kiralýk verildiði zeytinburnuspor'da oynayamadan almanya ya geri dönmüþtür.

Aykut benim Kuzenimdir kendisini Özkan Sümer begenmis ve Altyapiya almistir. Yetenekleri ile göze batti yoksa Halilodzic zamaninda Antalya Kampinin Yildizi olmazdi. Halilodzic istegile onu Profesyonel yapti Trabzonspor. Ama yeni Yönetim geldi onlara para yedirmedi o yüzden Lazaroni döneminde ve Ziya Dogan döneminde hic sans verilmemis yine ayni oyunlar sonucu (seni kiralayalim pismen lazim) önce Maltepeye sonrada Zeytinburnuna kiralanmistir. Sen 9 sene PAF'da oynadigini söyledin sanirim seninde hakkin yenildi onunda.

Almanyanin 1. Lig Takimlarindan Karslruhe onu sezon basi transfer etti.
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)