Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 94 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Futbolcularmzn Kendini Gelitirmesi

FANATIK61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

Standart Futbolcularmzn Kendini Gelitirmesi

Ne olursa olsun Kayseri Macinda grldiki is Futbolcular'da bitiyor. 100 % Golleri atamasan en iyi Teknik Direktr getir bir ise yaramaz. Herzaman diyorum bize gelen Antrenr Futbolculara sadece Kondisyon degil Sut Teknigini, Orta yapmayi vs. bunlari gretmesi lazim. Allah askina Maclarimiza bakin bireysel yetenekleri olanlardan haric (Yattara/Ceyhun/Gkdeniz) kimse ne orta yapabiliyor dogru drst nede Kaleye sut cekebiliyor.

Hergn Resmi Siteye girip bakiyoruz: Antreman Programi - Gruplar halinda kosmak, 5/2 topla oynama, Cift Kale Mac baska birsey okumadim simdiye kadar. Birkere haber yaptilar (sanirim pisman oldular) Antremanda Futbolcular orta calismasi yaptilar bilmem kac yz orta geldi sadece 5-6 gol olmus. Glermisin aglarmisin. Bunlar hemde Profesyonel...

Bizim Futbolcularin hepsinde yetenek var yoksa Profesyonel olmazlardi herhalde. Ama imza atildimi Paralar geldimi artik daha kipirdama yok. Neden Antremanlardan sonra eskiden Hami Abi gibi kendilerini gelistirmek icin birseyler yapmiyorlar. Gkdeniz'e zlyorum onu cok seviyoruz ama hala son vuruslarinda bir gelisme yok. Umut desen ayni, Yattara keza yle.

Ceyhun ilk Macinda sper bir Gol atti ama zerine birsey katmadi. Frikik oluyor 40 kisi topun basinda. Kac sene oldu Frikik ve ya Korner atisi oldugu zaman heycanim yok daha eskisi gibi. Cnk biliyorum ya Kaleci cok rahat alacak Topu yada Defans kolaylikla uzaklistaracak.

Ingiltere, Ispanya, Italya Liglerinde Maclara bakiyorum adamlar karsi karsiya kaliyor cok rahat Gollerini atiyorlar. Biz nerede hata
    yapiyoruz ? Bizim Futbolcularimizin onlardan neyi eksik ?

Insallah Ersun Hoca Antreman Programin'da degisiklikler yaparda Fubolcularimiz kendini gelistirmek adina bir adim daha atmis olurlar.
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol a, ya da yoldan ekil.

DERIN TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre yesi

Serdr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

talya,spanya,ngiltere,Almanya ve Hollanda

Oradaki oyuncularla trkiyede ki oyuncular arasndaki 3 fark var.

1) Profosyonellik

2) ini severek yapmak.

3) almak,almak ve almak ( Kendini Gelitirmek )
    Byk Takm Byk Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Sen Trabzonspor'lu futbolcunun yerinde olsan kendini gelitirebilir misin? Para bol, yerin garanti. Gelen oyuncu gideni aratyor, mentalite a ad altnda bir takm acayip teknik direktrler ynetimindesin sana hayranlar... Profesyonelce dnmeyen insanlar etrafn sarm... Rekabet yok... Byle bir ortamda kendini gelitirebilir misin?
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

i teknik direktrdede bitiyor.. bakn ne kadar orta actk kayseri macnda (30 a yakn) 10 kii oynamamza ragmen..

zellikle genlerimiz bir parlyor sonra kaybolup gidiyolar iyi bir antreman program uygulanmal.
    Nick'ine sahip k kampanyas byunus = yns61

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    20.04.2007
    Ya
    36

ziyadoganla zaten gelismeleri imkansizdi. simdi ersun yanal ile bakicaz kendilerini gelistirebiliceklermi. yoksa bir umut ankaragucunde guzel goller atiyordu. bize geldi tutukluk yasiyor. neden ? ziya zaten 8 defansif 3 hucum adam oynatiyordu, yani antremandada bu oyuncular uzerine yogunlasiyordu. diger oyuncularin kendini gelistirmesi zaten imkansizdi. yogunlastigi defans yada defansif oyuncular kendilerini gelistirdimi hayir, bir ayman hasan ne kadar gelisirki? bakalim simdi neler olucak. benim umudum var.
    Konu zGr Ayar tarafndan (28.10.2007 Saat 14:02 ) deitirilmitir.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    20.04.2007
    Ya
    36

Tecrbeli teknik adam, ayann tozuyla kt ilk idmanda uygulad programla saha iinde takm oyununun nasl oynanaca ve yardmlamann nasl yaplmas gerektii konusunda ilk mesajlarn verdi. Oyuncularndan pas yapmalarn ve kiisel becerilerini n plana kartarak takm oyununa katkda bulunmalarn isteyen Ersun Yanal, oyuncularndan sahada rahat ve kendilerinden emin hareket etmelerini istedi.

========

ziyadogan doneminde kac kere boyle haber okuduk ? ziya hic oyunculardan sahada rahat kendilerinden emin olmalarini istedimi acaba ? kisisel becerilerini on plana cikartmalarini istedimi acaba? hatrick yapan umutu elestirmisti kendisi.

BOZOHAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.03.2006
    Nereden
    Trabzon

topa vuramayan 5 metreye pas atamayan pas atarken topun idettini ayarlayamayan bir tek bile ut kaleye tutturamayan futbolcular topluluu ka takmda vardr diye merak ediyorum.
    KAHROLSUN LG TV !!!

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Umut yllardr futbol oynuyor ama topa ne zaman kafa vuracan....

Topu ayanda nasl tutacan ....

nasl adam geeceini bilmiyor.......

futbolunda 5 yl ncekinden hi bir gelime yok.. kendini gelitirmiuyor....
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

TheRapZoNe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Kendini gelistirmenin yani sira beyinde de bir seyler olmasi lazim.

Thedoors - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2006
    Nereden
    stanbul

szleme imzalamadan nce bi rportajnda okumutum Ersun hocann..Belikadaki alt yap metabolizmasn ok beendiini,yetenekli oyuncularn zerinde harcanan emein takdire deer olduunu,yeteneksizlerle uralmadn sylemiti...hasl...hasan,ayman,hseyin ..vb.....altn semerde vursan deimez.....nemli olan yeteneklileri bulup bunlarn zerinde allmas..kadromuzda katane yetenekli futbolcu var...bi dnmem lazm...sayglarmla..
    ''Hrn,bkn,asi ve dimdik duran bu Karadeniz ocuklar,sadece sahilde deil,ak denizde de boutular.''

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Ofans yn ok olan bir takm deiliz. Eldeki becerikli futbolcularmzn son vurularda yetersizliinden ok anszlnnda olduunu dnyorum.

Umut'un yerinde olsam antrenman sonrasnda gider derim Jefferson'a ge kaleye ut ekeyim. Sen kendini gelitir bende kendimi gelitireyim
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre yesi

Ynetim Kurulu
    Berat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Konunun ieriiyle pek alakas olduu sylenemez ama konu balndan arm yapt heralde, anlatmadan geemeyeceim..

Sanrm FourFourTwo'nun 2. ya da 3. saysyd, ok popler arkadalk sitelerinden birine ye olan futbolcularla ilgili bir haber yapmlard..Bu tip sitelerde profil doldurulurken karlalan bir soru da "En beendiiniz sz?" dr.. Bizim Feridun Sungur'un en beendii sz uymu; "Yedim Torasan incirini, kr gnlnn zincirini"

Trabzonspor'da oynayan oyuncular altyapdan itibaren her bakmdan -kltr,sanat,edebiyat,felsefe, vs.- donanml hale getirilmeliler.. Amiyane tabirle "Ot" gibi yetiip, futbolcu olmann en byk avantajn yine amiyane tabirle "kar-kz ortam" olarak hissetmemeliler..
    Gllerin ktidarna Kar; Trabzonspor!

oguzkoc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Alnt Berat Tekke Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Konunun ieriiyle pek alakas olduu sylenemez ama konu balndan arm yapt heralde, anlatmadan geemeyeceim..

Sanrm FourFourTwo'nun 2. ya da 3. saysyd, ok popler arkadalk sitelerinden birine ye olan futbolcularla ilgili bir haber yapmlard..Bu tip sitelerde profil doldurulurken karlalan bir soru da "En beendiiniz sz?" dr.. Bizim Feridun Sungur'un en beendii sz uymu; "Yedim Torasan incirini, kr gnlnn zincirini"

Trabzonspor'da oynayan oyuncular altyapdan itibaren her bakmdan -kltr,sanat,edebiyat,felsefe, vs.- donanml hale getirilmeliler.. Amiyane tabirle "Ot" gibi yetiip, futbolcu olmann en byk avantajn yine amiyane tabirle "kar-kz ortam" olarak hissetmemeliler..
    allah raz olsun berat ok canm skknd gldrdn beni
    VERENA (KIRANKA)

Canlker - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.05.2006
    Nereden
    Erzincan
    Ya
    37

bizde paray alan balyo yatmaya. nolacak celoya ylda 1 trilyon verirsen adam daha top oynarm hayatnda kazanamayaca paray 1 ylda kazanm zaten. 1-2 sene sonra gider trabzondan o ald paralarla bizde kara talihimizle babaa kalrz. bu sadece bir rnek ,,

Trabzonspor Kongre yesi
    LazAnisT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.02.2005
    Nereden
    Giresun

Ben malardan sonra yaplan rportajlara taklm durumdaym

ok mcadele ettik,iyi oynadk,oyunun kontrol bizdeydi,anssz bir gol yedik,saha ktyd,nmzdeki malara bakyoruz.Deiik tek bir kelime syleyeni alnndan pmek iin ahtm var.Sabrszlkla bekiyorum

oguzkoc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Alnt LazanisT Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben malardan sonra yaplan rportajlara taklm durumdaym

ok mcadele ettik,iyi oynadk,oyunun kontrol bizdeydi,anssz bir gol yedik,saha ktyd,nmzdeki malara bakyoruz.Deiik tek bir kelime syleyeni alnndan pmek iin ahtm var.Sabrszlkla bekiyorum
    bu konuda inan bende ok dnceliydim ve imdiye kadar cmlelere dkmemitim. ncelikle sana teekkr ederim. evet takmda bu byk bir eksiklik. konumasn bilmeyen bir sr futbolcumuz var. isimlerini vermeyelim ayp olur. fakat hereye ramen tamamen sfr deiliz. ceyhun bu konuda ok iyi..fakat o bugn var yarn yok. ve en ok sevindiim isim ise kalecimiz tolga. hem trabzonlu hem gen ve hemde ilerideki kaptanmz olaca iin tolgay bu konuma konusunda gerekten beeniyorum. ayrca imdiye kadar rportaj yapmasada ferhatnda baarl olabilcei inancndaym
    VERENA (KIRANKA)

etin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.02.2006
    Nereden
    Uzak Dou

aslnda bu olay sadece futbolcularla snrl deil.. lke insan olarak hemen her iimizi "idare eder" biimde yaptmzdan futbolcularmzda ki bu olduu yerde sayma durumunuda yadrgamyorum. gnl isterdiki al man yaptmz grcistan u21 takmnn frikiklerde uygulad gibi bir taktiimiz falan olsa. onlardan rnek verdim nk hepimizin burun kvrd bir takm deil mi?
    Siyasetin "bizden olduu srece" yer ald, karda olduu zaman "siyasete bulat" byk kulp/taraftar camias Trabzonspor

Mert Zaman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.09.2006
    Nereden
    Zonguldak

bizim futbolcularmzn hepsi gelismis sadece oynatmay bilmiyorlar bakalm ersun yanal ne yapacaak
    #50 Jackson Avelino Coelho
    #7Miroslaw Szymkowiak
    #61 brahima Yattara

Forumdan Uzaklatrlmtr beratiabi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2005
    Ya
    51

Sevgili Badalolu kardeim bana Ersun Hocaya destekle ilgili bir mesaj gndermiti alnt ile birlikte bende imdi bir alnt ile bu konuya deinmek istedim. Sevgili Hamza Msr'n bir yazsndan bu konu ile alnty sizlere aktaryorum takdir sizlerin.

SERDAR ZKAN VE TRABZONSPOR’UN GENLER

Serdar zkan... Geen sezon bu zamanlarda Sebat'ta oynuyordu. imdi Beikta ve A Milli Takm'n yldzlar arasnda gsteriliyor. Beikta'ta bu sezon en byk patlamay kukusuz Serdar zkan yapt .Mircea Lucescu dneminde A takma ykselen ancak dzenli olarak her sezon banda kiralk gnderilen gen futbolcu Erturul Salam ile adndan sz ettirdi. Geen yl nce Sebatspor, daha sonra da Samsunspor’da grev yapan 20 yandaki yldz, kamptaki performansyla Salam’n gzne girdi. nce Beikta formasn srtna geiren Serdar, Siyah-Beyazllar’n deimez ismi oldu.150 bin YTL’lik yldz sanrz Trabzonspor’un genlerine de ders veriyor. Bordo-Mavili takmda bir ok gen ite bu ekilde kaybolup gitti.

Bugn Emre Hzarc Arsinspor’a gittii iin formasn kulbeye atabiliyor,takm arkadalarn beenmiyor.Yusuf Kurtulu ntertoto’da iki ut ekti diye yrmesi deiti..Ergin Kele hakeza yle.Bu zellikler Trk futbolcusunun genetik yapsnda var. “Olmadan oldum” misali.

Eee yleyse, deil Arsinspor yakn gelecekte hemen yaknnzdaki Kastspor’da oynarsnz.

Ne dersiniz, iki topa vurup kaslmaktan yryemeyen genler..

Size bu Ziya az yapyor bile.

TE BZM GENLERMZN KENDN GELTRME YNTEMLER

Emirolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Bu " kendini gelitirmeli " ve de " baka takma kiralanp pimesi salanabilir "

Bu ikisinden daha ok uyuz olduum bir ey varsa o da Clttin dir !

Arkadalar ne gelitirmesi yaa ? Adamn yeri garanti ! Paras scak ve her an yastnn altnda !

Siz olsanz,hoca idman bitirdikten sonra " gel bakaym Jeff,biraz 1 e 1 alalm " der misiniz ?

Ne gelitirmesi allah akna ? O dnem Hami ile bitti !
    Kendini gelitirmeli(!). Hi bir futbolcu Trabzonspor'dan stn deildir(!). Yeniden yaplanalm(!). zmze dnmeliyiz(!). Transferi kapattk(!).

lakerta - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.05.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    40

Kusura bakmayn ama bana belki kzabilirsiniz ama symek marco musampa gibi oyuncular ynetim neden ald??? bence ynetimin en iyi iiydi ama teknik heyette sorun vard.ve teknik heyet futbolcuyu mutlu etmeliki futbolcu istekli hevesli ve hrsl olsun...farkndaysanz 2 yldan beri takmn bandaki o ahs pasif durgun ve sanki yorgun bir takm yaratt,fantazi gelebilir ama adam intikam ald gitti.Bence olay futbolcunun teknik heyetle beraber geliiminden kaynaklanyor,feridun,ferhat,tolga gibi oyuncularmz ersun yanal veya enol gne hocalarn eitimi ve yol gstermeleriyle kendilerini gelitirecekler.Gkdeniz,ceyhun ,yattara ve umut gibi oyuncularmzda kendilerine gvenleri gelip son vuru ve daha cesur paslamalarn bizlere izlettireceklerdir.

Tm Trabzonspor taraftarlarna yeni dnemde baarlar ve mutlu gnler...
    HERYERDE YILDIZ VARDIR AMA AY BIR TANEDIR.....

sarman61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.03.2006
    Nereden
    stanbul

@LazanisT gzel bir noktaya deindin. Bende ma sonras roprtajlar dinlerken hep futbolcunun nasl konutuuna dikkat eder. ki kelimeyi bir araya getiremeyen tipleri grnce sinir olurum. Ama gel grki baz futbolcular var kar tarafa anlatmak istediini ok gzel anlatyor kelimeleri tek tek seerek aznda laf gevelemeyerek kar tarafn ve kendini dinleyenlerin cann skmadan konuabiliyor. Size bir iki rnek vereyim. Beiktal Mustafa Doan ve Hasan Kabze bu iki kii gerekten gzel konuuyor.

Bizim takm da da Celalettin ok gzel konuur hane Hasan dan iyi olmasn

Muhalif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Hatay
    Ya
    43

Valla imdi mesaj yazdm kutuda aada bordo zemin zerine beyaz harflerle yazlm 'Gelimi Moda Ge' tr bir ikon mevcut... Futbolcularda da olsa byle bir zelik de kendi kendilerine tklayp gelimi moda geiverseler keke.. ama maalesef.. yetenekli oyuncu vardr, grev adam vardr.. grev adam kendini ne kadar gelitirirse gelitirsin yetenekli oyuncu olamaz ancak daha iyi bir grev adam olur.. yetenekli oyuncu da alrsa bir Messi almazsa bir Yattara olur mesela...
    Takmmzda halihazrda Gkdeniz-Yattara-Ceyhun dnda drdnc bir adam sayamadm iin ben pek kendilerini gelitirmeleriyle ilgilenmiyorum dorusu.. Yetenekli olanlarn srekliliinin salanmas daha evladr.. Bu arada cidden kadroya girenler iinde saydm l dnda en teknik 4. adam Mustafa Keeli'dir herhalde.. (Yusuf kadroya giremiyor onu saymadm) hesap edin artk kendini gelitirme iini
    #7 King of Kings

FANATIK61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

Takim sut calismasi lazim bol bol.
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol a, ya da yoldan ekil.

DERIN TRABZONSPOR

mensure 61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.12.2005

Ruh yok ruuhhhhhhhhhhhh !
    Trabzonspor'um senin iin lrm!..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)