Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Senol Günes TRT 1?de!

bravets61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Su anda TRT1 de konusuyor...

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzonspor dan çok milli takim tartisildi

Analyzer
    Ziyaretçi

Sayenizde gördüm, televizyonu açtim. Simdi izliyorum. Tesekkür ederim.

Analyzer
    Ziyaretçi

Zamanimiz kisitli diye laflari agzina tikmaya çalistilar Senol Hoca'nin. TRT1 bu saatte ne yayinlayacaksa bir an önce programi bitirip???[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Belçika

eski trabzonsporun goruntulerini verdiler ''farozdan koreye'' eskiden mac sirasinda diyalog senol: mac sarmiyo ya hic top gelmiyo ilk defa izledim bu goruntuleri gozlerim doldu bitsin su hasretligin sonu hadiyin bee!

Senol Günes'in dün aksamki konusmalarinda hosuma giden seyler vardi.Mesela ligin ikinci yarisinda takimi tamamen hücuma yönelik oynatacagini anladim."Her maçtan kesinlikle 3 puan istiyorum" cümlesi çok güzeldi.Hatta zaman zaman 2 li orta saha ve 5 li forvetle oynamayi düsündügünü de söyledi.Trabzon'u çok iyi tanidigi için Avni Aker'deki maçlarda seyirciyi oynayacaklari futbolla kendilerinin costurmasi gerektigini belirtti.Sanirim ikinci yari özellikle içerdeki maçlarda müthis atak ve saldirgan bir takim izleyecegiz.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Laz_Isko Nickli Üyeden Alıntı
    eski trabzonsporun goruntulerini verdiler ''farozdan koreye'' eskiden mac sirasinda diyalog senol: mac sarmiyo ya hic top gelmiyo ilk defa izledim bu goruntuleri gozlerim doldu bitsin su hasretligin sonu hadiyin bee!

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çocuklugumdan beri tartisilmaz bir idol, yeri doldurulmaz bir efsane olmustur Senol Günes benim için. Hem futbol kariyerinde yarattigi mucizeler hem de milyonda bir insanda bile rastlanmayacak mütevazi yapisi, efendi ve mantikli kisiligi, yillar boyu hiç ödün vermedigi dürüstlügü ve sadece ona özel müthis sayginligiyla her zaman "farkli"olmustur Trabzonsporlu için. Dün gece onu televizyonda izlerken bu duygulari en yogun haliyle yeniden yasadim. En spekülasyona açik konularda bile hiç kimseye laf atmadi, hiç kimseyi kirmamaya, arkadan konusmamaya özen gösterdi SenolGünes.Kendine yakismayacak tek bir kelime bile çikmadi agzindan. Söylemek istediklerini yine her zamanki "Trabzon beyefendiligiyle" söyledi, söylenmesi gereken herseyi asaletine en küçük bir zarar getirmeden adresine gönderdi. Onunla dün gece bir kez daha gurur duydum. Projelerinden bahsederken eski iddiali, hirsli yapisindan yansimalar görmek beni müthis heyecanlandirdi. Kaleciligi ve teknik direktörlük kariyeri sunucular tarafindan övüldügünde ve kendisine 'efsane' yakistirmasi yapildiginda bile "Ben geçmisimi, neler yaptigimi biliyorum. Geçmisimle gurur duyuyorum ama bunlara takilip kalamam. Tarihte yaptiklarimizla zaman kaybedemeyiz. Bizler için gelecek geçmisten daha önemli olmalidir.Gelecegin geçmisten daha parlak olmasi için çaba gösteriyorum, bunu mutlaka basarmaliyiz, basaracagiz" ifadesini kullanmasimükemmeldi.

Program genel olarak çok iyiydi bana göre. Günes'imizin "Önümüzdeki 17 maç da benim için 3 puan anlami tasiyor. Trabzonspor gibi bir takim sadece savunma yaparak oynayamaz, akin yapmakhücum oynamak bizim kimligimizdir, taraftarlara eskisi gibi bir takim izletmek tek hedefimiz" cümleleri yüregime su serpti, rahmetli kaptanimiz Cemil Usta'yla Senol'un maç arasindaki diyaloguTrabzonspor efsanesinin birparçasi olarak bir kez daha gururumu oksadi, Senol Günes'in 5 Mayis 1996'daki maçtansonra basin toplantisindaki yüz ifadesi dünya basina yikilmis gibi olan görüntüsü, sestonundakiyikilmislikyüregimi bir kez daha burktu yillar sonra.

Böylesine tutarli, mantikli, hirsli, düzeyli, özel bir teknikadama sahip oldugumuz için çok mutlu olmamiz gerekiyor. Çünkü Trabzonspor'un basinda diger takimlardakilere zerre kadar benzemeyen gerçek bir efsane, gerçek bir "futbol azizi" var. Her zaman yanindayiz hocam, seninle gurur duyuyoruz...

arkadaslar tekrari olursa haber verir misiniz? ''maç sarmiyo hiç top gelmiyo'' olayini merak ettim de [img]smileys/smiley17.gif[/img]

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

En çok Senol Günes Klibi hosuma gitti[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Nereden
    Avrupa Diğer

izliyemedim

üzülüyorum insallah tekrarini verirler

Nereden
    Bursa

Ben izLedim gayet hos bir sohbet oLdu Sözü miLli takima getirdikLerinde SenoL hocamiz OraLAra girmiyeLim dedi Oradaki 3 tane adam renkten Renge girdi Trabzonsporumuz konusuLdu ArkadasLara KatiLmiyorum pek miLLi takimdan soz ediLmedi geLecege dair pLanLari oLdugunu soyLedi Hocamiz insaLLah dedigi Gibi olur.

ayrIca Birazda NostaLjhi YapiLdi eski günLer yayinLandi SenoL Hocanin kaLeci oLdugu DonemLer Ama O Fener Maci Yokmu iste Orada SenoL Hocada hayLi iLginc O DonemLeri.

Nereden
    İstanbul

iste istanbula basinina büyüklügün özeti :"maç sarmiyo, hiç top gelmiyo"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)