Sayfa 303 Toplam 303 Sayfadan BirinciBirinci ... 203 253 293 301 302 303
Toplam 7564 adet sonuctan sayfa basi 7,551 ile 7,564 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal | Teknik Direktör

TUNCAY HİÇYILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kulübün adını bile ağzına alma. Yol al şimdi ..

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kulübün instagramda kovma açıklamasını castillo beğenmiş. Adam yaaa

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Güle güle diyoruz, ağlata ağlata gönderemediğimiz için. Bu ayıp da bize yeter.

Başarısızlık, skor vs. geçin arkadaşlar. Gidişinden sonra kadrodaki sevince bakın. Dahası herifin hiç utanmadan tazminat için attığı taklalara bakın. Alanya maçı sonrası kovulmaması 6-1'lik hezimeti getirdi.

Defol, defol. Bir daha şehrimin sınırlarından bile geçme. Bu güne kadar bu kulüpten aldığın 10 milyon lira sana haram zıkkım olsun. O komisyon indirdiğin çoluğundan çocuğundan çıksın.

kani6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonsporda ilk kez bir başkan teknik direktör arkasında yılmadan durdu. İstikrar önemli dedi. Ama hata üstüne hata yaptı. Artık dalga geçtiğini düşünmeye başladık. Bu kadroyla son iki haftada yaptıkların nedir. Oyuncu tercih hataları kabul edilemeyecek duruma getirdin. En az 10 puan kaybımız var sağolasın

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şu ligde kendi evinde herhangi bi takımın başındayken peşpeşe iki iç saha maçında Alanya'dan 4 Akhisar'dan 6 yiyen her teknik direktör defolup gitmesini bilir. Biri hariç.

Bu nasıl bi yüzsüzlüktür, nasıl bi karaktersizliktir ben anlamadım gitti arkadaş. Herif bi de son 33 yılda 43 hoca değişmiş Trabzon'da filan diyor, kendini savunmak için oturmuş araştırmış, hesap yapmış.

Lan o kadar stoper transferi için uğraşıldı en son Hubocan alındı adamı 1 dk stoperde göremedik. Savunma hattının bu sezonki performansına bak en son söyleneceğin adam Mas. Pereira, Durica kaç maçın içine etti. Uğur, Okay, Akbaş aynı şekilde. Sen gittin asıl mevkisi sol bek olmayan, idare etsin diye milli takımda sol bek oynatılan Hubocan'ı oynattın savunmadaki en sorunsuz yerde, stoperlerin kan ağlarken.

Burak haftalardır sakat oynuyo diyosun, elinde Rodallega gibi bi alternatif var oynatsana. En az sahada yürüyen Burak kadar oynar, ki ne zaman oyuna girse iş yaptı.

O kadar zaman top oynamamış Volkan Şen'i seninle aylardır idmana çıkan Castillo Bongonda'ya tercih ettin küfür eder gibi adamlara.

Her maç ya çıkardığın 11'le, ya oyuna müdahelelerinle sabote ettin takımı. 1 gram suçluluk duymadın. Kendini kulüpten üstün gördün, bu takımın teknik direktörü olmayı kulübe bir lütufmuş gibi gösterip durdun ve sana defol git diyemediler. Yazıklar olsun ki şu rezalete kadar senin bu pis yüzünü göremediler.

Daha yazacak neler neler var. Senin hakkında küfürsüz konuşmak çok zormuş lan.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ali savaşın yazısı gerçekten cuk diye oturmuş yanalın durumuna ,şu yorum özetliyor her şeyi işte.

Ersun Yanal, takım ile kendi arasına birini sokmadı. Yönetimi ciddiye almadı. İdmanlarını kapadı. Ne yaptığını kimse bilmedi. Muharrem Başkan, bilime inandığı için filimin oyununa geldi. Trabzonspor Ersun Yanal’a teslim oldu. Her bakımda. Bir yönetici hesap soramadı. Teknik menajer istemedi. Takım nasıl çalışıyor, kimse bilemedi. İdmanlar ağır mı değil mi kimse sorgulayamadı. Ersun ile Usta koca takımı yönetti. Hem idari hem de teknik olarak. Ve takım manzara umumiyesi; bakınız puan cetveli.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

mkmoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2009 dan beri diyorum bu adam ajan bazı taraftarların desteği ile bizi bitirmeye gelmiş..klavyeme tüy bitti..bu adama verilen paralara zamana yazık..ha kim td olsun istiyorsanız önce güneş (gelmez) sonra akçay niye akçay benim istediğim şekilde arkaya yaslanarak kontra oynattığı için...

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Gelmeden önce ve geldikten sonra hep Ersun karşıtıydım fakat bu derece ihanet edeceğini tahmin edemezdim. Bilerek takımın huzurunu bozdu, oyuncular ile aralarında çatışma vardı. Durumu idare etmedi kasti olarak. Olmayacağını bildiği halde saçma sapan taktiklerde ısrar etti.

Parayla saadet olmuyor bunu kabul edelim, tüm oyunculara ve hocaya gereğinden fazla para verdik ama hepsi takımı sabote etti. Birçoğu sahada terlemeden 90 dakikayı bitirdi.

Tabi bunları göremeyen ve gerekli önlemleri alıp neşteri vurmayan yönetim asıl suçlu olan taraftır.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tarihi galibiyetlerimizde, inter deplasmanından cl galibiyeti aldığımızda bile bu gazetelerde manşette yer bulamamıştık, işe bakın.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor tarihinde senin kadar kötü bir antrenör artık yok son yaptığın mahkemeye gitme olayınlanda Trabzon kariyerine gül diktin, bir kuruş hakkımız varsa haram olsun
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

22 yaşındayım ömrümü yedin be.
    Ersun Yanal: "Trabzonspor 33-34 senedir şampiyon olamıyor. Bir gerginlik var. Yarışta olmak istiyor. Bu çok doğal."
    ulan hem hoca falan değilsin bir de şöyle kendince aşağılayıcı sözlerin yok mu ah ulan ah. sana ekmek verenlere de sana destek olanlara da sana sabır diyenlere de sana inananlara da...
    Konu Murathan tarafından (17.10.2017 Saat 15:46 ) değiştirilmiştir.

Uğur_Dmrtrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Küfürsüz git diyorum sadece..anlayan anladı..millet kızılcık şerbeti içip destekledi,en kısık sesten muhalefet etti..ama sen içine ettin Ersun..Bize yazıklar olsun..ne diyelim...Trabzon sınırlarına yaklaşmaman dileğiyle..

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

vay be.şahsen ben hep kalmalı diyordum. fakat gider ayak mahkeme olayına gitmesi beni şaşırttı.
    demekki bu hezimetler hayırmış bizim için

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Herkese nasip olmayacak bir rezalete imza attı. Konu kapanmıştır.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)