Sayfa 237 Toplam 303 Sayfadan BirinciBirinci ... 137 187 227 235 236 237 238 239 247 287 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7564 adet sonuctan sayfa basi 5,901 ile 5,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal | Teknik Direktör

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Güveniyoruz Hocam!
    Hamiş

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Bu cümleyi kuracağın aklıma gelmezdi. Ama istifa etmediğin o an gözümden düştün.

Termodinamiğin ikinci yasası harbi doğruymuş. Entropi artar, cisimler dağılırlar.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hala daha yeterli motivasyonunun olmadığını düşünüyorum. Kendini zorlamıyor, birikimini yeterince kullandığı söylenemez.

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Değişiklikleri hatalı buluyorum ve bu takımda hala bir sistem yok.. Akıllı oynasak pozisyon ve gol bulabilecekken topu alan taça koşuyor.. Sahada ne yapacağını bilmiyor takım plan taktik hiç birşey yok.. Bir takım 30 maçta da takım olamıyorsa artık sorun Hocadadır.. Seneye kesinlikle yola beraber çıkmamalıyız..

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oyuncu değişiklikleri berbat kesinlikle müdahale konusunda çok kötü. Takımın hiçbir hücum organizasyonu yok tek yaptığımız duran top golü atıp kapanmak. Daha önceki 2 döneminde de böyleydi bazen oyuncu değiştirmeyi bile unutuyor. Seneye Igor Tudor geçmeli takımın başına.

Nereden
    Ankara

Adam ölüyü diriltti. Daha ne yapsın?
    En büyük Trabzon

ensar_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

En az üç yıl sabredilmeli ersun hocaya.iyi isler yapabilecegine inaniyorum

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocanın yardımcısını hiç tutmuyorum.

Nereden
    Ankara

Oyuncu değişiklilerine berbat diyenleri de anlamıyorum. Sanırsın çok alternatifimiz var. Ön liberoya medjaniyi, sola da yusufu alabiliyorsun. Bir tek dakikaları değişiyor. Var mı başka alternatif?
    En büyük Trabzon

Nereden
    Avrupa Diğer

Yalnız hoca sorunları gayet iyi biliyor. Yaratıcı oyuncu sıkıntımız olduğunu biliyorum dedi.

Loading %61..

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Castillo ile kör topal ileri giden, tehdit yaratan takım.

Medjani'nin girmesi ile kendi sahasına hapsolan, topu öne taşıyamayan, pas ve kontra atak yapamayan iklim yarattı.

Hayır yani elinde savunma yönlü Onazi ve Okay varken.

Futbolcu demeye bin şahit isteyen Medjani'yi oyuna sokmanın amacı nedir ?

Olcay geniş alanda iş yapacak biri değil. 70. dakika gibi Yusuf'u onun yerine alırsın.

Ndoye'nin yerine de 85'de direnci, enerjiyi artırmak için Aytaç'ı alır, Yusuf Yazıcıyı kısa süreli uçta oynatırdın. Bu kadar basit.

Yusuf Yazıcı hücumdaki en etkili, en önemli koz. Sakat olmadığı müddetçe değişmemeli.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocanın yardımcısını hiç tutmuyorum.
    bende finosunu, görkem ekal
    en azindan tercümesi biraz olsun düzeldi
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    İstanbul

Organizasyon istiyoruz hocam çok bir şey değil. Ne oynadığını bilen takım istiyoruz.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Güveniyoruz sana hocam

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Hoca form tutacak, sorun yönetimde.

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Heyecani kalmamis diyenler yine gol sevincine baksin hocanin.Savunmayi oturttu su ofans sorunuda transferlerle cozuldugunde daha basarili olacak insallah.
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tarz kaos dönemlerinin en pratik çıkış yollarından biri yan top ve duran top üretkenliğidir... Biz bu konuda ligin dibinde olabiliriz.

Konya maçında Yusuf'un biraz da tesadüf sonucu attığı frikik golü haricinde skor üretemedik. Antalya ve Gençlerbirliği maçlarında onlarca yan toptan sonuç çıkmadı. Yine Antep ve Akhisar maçlarında akıllara durgunluk verecek şekilde korner vuruşlarını ve kenar ortalarını harcadık, goller kaçırdık.

Takım bu konuda bir şey çalışıyor mu merak ediyorum?

Ekici'nin idman sonlarında yaptığı bireysel idmanlar haricinde herhangi bir çabamız var mı? Maçlarda "karambole" kesilmiş toplardan fazlasını göremedik bir türlü...

Ayrıca bu yan top konusunda sadece hücumda değil savunmada da ciddi eksiklerimiz var. Özellikle rakiplerin korner atışları sırasında alan paylaşımımız rezalet. Arkaya seken/sektirilen her top kalemizde ya gol oluyor ya da büyük tehlike... Karabük ve bjk maçlarında böyle goller yedik. Yine Antalya maçında yediğimiz gol buna örnek sayılabilir. gs maçında Eren'in son dakikada direkten dönen topu, Kasımpaşa maçında Castro'nun harcadığı net pozisyon... İlk müdahaleyi yapamadığımız her yan top rakibe altın tepside sunulan gol pozisyonu demek.

Çözmek için bir şey yapılıyor mu peki? Yapılmıyorsa neden?
    1,5 ay önce bunları yazmışım. Bursa ve Kasımpaşa maçlarını ise nasıl kazandığımız ortada...

"Futbol basit bir oyundur, zor olan ise basit futbol oynamaktır." JOHAN CRUYFF
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Bilall61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İlk yarı oyun planımızın mevcut kadroyla uyumlu olmadığını düşündüğüm için Ersun Yanal ile sezon sonunda yolları ayırmamız gerektiğini düşünüyordum.Fakat yapılan sol bek,sağ bek,sol kanat,stoper,forvet,ofansif orta saha transferleri ile Trabzonspor'un çehresi değişti.4 bölgedeki oyuncular değişti.Bu değişim de Trabzonspor'da ciddi farklılık oluşturdu.Bundan sonra Rıza Çalımbay,Samet Aybaba ve benzeri teknik direktörlerle çalışmak,kulübü bir sene götürür.Çünkü Trabzonspor tüneldeki ışığın hüzmesini gördü.İkinci yarı;ilk yarıdan çok farklı olacağının ışığını da verdi.Tabi tüm bunlar olurken de hiçbir eksiğimiz kalmadı,seneye şampiyonluğa oynayacağız demek de fazla iyimserlik olur.Bundan sonra Ersun Yanal'a güvenip mutlaka 2 sene daha beklemeliyiz.Bu 2 senelik süreçten sonra Trabzonspor geçmişe nazaran kurumsallaşmış,bir sistemi olan,bünyesine kattığı futbolculara değer katan,bünyesindeki futbolcuları geliştiren bir kulüp haline gelecektir.

Tabi şuanki yapılan transferler tenkit edilebilir.Durica,Rodagella,Pereira,Medjani,Olcay gibi futbolcularla bir yapılanma mı yapılabilir gibi sorular sorulabilir.Ben bu içinde bulunduğumuz mevcut durumu -yapılanma olarak değil- tedavi süreci olarak görüyorum.Bu tedavi sürecinde yapılan transfeler günü kurtarma transferleri olarak isimlendirilebilir.Ama bu tedavi sürecinde önemli olan tedavi sürecini alınabilecek en az hasarla atlatmak.Bu tedavi sürecini atlattıktan sonra hiç şüphesiz ki Trabzonspor bir anda ivmelenecektir.

(Yusuf Yazıcı'yı da bir transfer olarak görüyorum.)

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sezon sonu yolcudur abbas.

güvenilecek bir hoca değil.eldeki kadrodan maksimum verim alamıyor.net

o kadar oyuncu transferinden sonra bu 2 galibiyeti hocaya mı yazmak lazım bilemedim.kendi katkısı oldukça düşük.

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

son 4-5 senedir eldeki oyuncudan kim maksimum verim aldı kimin kıçına teneke bağlamadık
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Bilall61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sezon sonu yolcudur abbas.

güvenilecek bir hoca değil.eldeki kadrodan maksimum verim alamıyor.net

o kadar oyuncu transferinden sonra bu 2 galibiyeti hocaya mı yazmak lazım bilemedim.kendi katkısı oldukça düşük.
    Ersun Yanal'ın oyun anlayışını beğenen biri değilim fakat yerine Türkiye'de yerli getirebileceğimiz başka bir teknik adam bu süreçten sonra yok.Türkiye şartlarında ehven-i şer olarak düşünüyorum.Sen bekle 2 sene daha gelişim oluyor mu,olmuyor mu;elbetteki olacaktır.

Ersun Yanal kendi istediği oyun anlayışına uygun futbolcularla çalışmak istiyor.Oyun anlayışına uygun olmayan furbolcuları çok kolay siliyor.Muhammet ile Güray'ı bu bahsettiğim sebebten çok kolay sildi.Bu konudada hocaya birşey yapamayacağımıza göre onun oyun anlayışına uygun futbolcular transfer etmekten başla çare yok.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bilall61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun Yanal'ın oyun anlayışını beğenen biri değilim fakat yerine Türkiye'de yerli getirebileceğimiz başka bir teknik adam bu süreçten sonra yok.Türkiye şartlarında ehven-i şer olarak düşünüyorum.Sen bekle 2 sene daha gelişim oluyor mu,olmuyor mu;elbetteki olacaktır.

Ersun Yanal kendi istediği oyun anlayışına uygun futbolcularla çalışmak istiyor.Oyun anlayışına uygun olmayan furbolcuları çok kolay siliyor.Muhammet ile Güray'ı bu bahsettiğim sebebten çok kolay sildi.Bu konudada hocaya birşey yapamayacağımıza göre onun oyun anlayışına uygun futbolcular transfer etmekten başla çare yok.
    igor tudor elindeki kadrodan verim almasını biliyor.ligin en yaşlı takımına en çok koşan kompakt bir takım yarattı.vasat isimlerle hemde.

rıza çalımbay. gittiği her takımda fark yaratan geldiğini belli eden bir teknik adam.

bir teknik adamın geldiği takımda 3 ay çalışması fark yaratması için ideal bir zaman.ersun kaç ay oldu geleli.sezon başı hazırlık yaptı bide.neyi çalıştın sezon başında?

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

igor tudor elindeki kadrodan verim almasını biliyor.ligin en yaşlı takımına en çok koşan kompakt bir takım yarattı.vasat isimlerle hemde.

rıza çalımbay. gittiği her takımda fark yaratan geldiğini belli eden bir teknik adam.

bir teknik adamın geldiği takımda 3 ay çalışması fark yaratması için ideal bir zaman.ersun kaç ay oldu geleli.sezon başı hazırlık yaptı bide.neyi çalıştın sezon başında?
    bilader küçük takım oynatmakla büyük takım oynatmak arasında dağlar kadar fark var ıgor tudor dediğiniz adam daha hocalıkta ilk senesi ne başarısı varda hemen trabzonspora layık görüyorsunuz.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bilall61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ersun Yanal'ın şahsından bağımsız olarak söylüyorum; dünya üzerinde ehven-i şerden daha tehlikeli bir durum yoktur diye düşünüyorum...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rıza Hoca konusunda katılıyorum gittiği yerde fark yaratıyor, oynattığı futbol hep pozitif yansımalar getiriyor gittiği yerlere, bence kendisine haksızlık yapılıyor bu ligdeki değerli hocaların başındadır,

Tudor daha ilk tecrübesi, erken olur değerlendirmek için fakat kadrosundan iyi verim aldığı açık şu ana kadar.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)