Sayfa 51 Toplam 147 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3661 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal'a Destek Verenlerin Listesi (Eski)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Harbi tehlikelisin.
    Hakikaten midem bulandı zihniyetinden.
    Banada ayetle cevap verdin,dikkate almadım seni o gün.
    Demekki bu düşüncelerle yazmışsın Allah kelamlarını.

Ne biçim özgüvene sahipsin sen.

Seni hakikaten Allah'a havale ettim dostum.

Alıntı zeleka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana kisilerin taraftarligini yapmayin yapacaksaniz Trabzonsporun taraftarligini yapin O kisiler su gun varlar yarin yoklar............

insan gibi insan olsa bazi kisiler ayetleri onlerine atmazdim, insanlikdan hic bir nasibini alamiyan o mahlukatlar o ayetlerdende bir sey anlamadiklarini yuzde yuz biliyorum.
    ama suclu onlar degil suclular forum yonetenleri nedenide acik ve net ortadadir birileri birilerine hakaret edecekler ha ustu kapali ha ustu acik ve forum yonetenleri o kisiyi uyarmiyacaklar veyatada cezalandirmayacaklar, entel tandel denince ne demek istedigimide anlayamamisin galiba bazilari uni bitirdiler (okuyorlar) diye farkli dusunceli olanlari kucuk gormelerinden dolayi kendilerine her seyin hak oldugunu dusunuyorlar boyle bir kanun dunyada yok varsada ben o kanunun karsisindayim.

ama sen gene bun yazimdanda bir sey anlamis olmuyacaksin onuda biliyorum.

ne kadar dönersen dön kıçın arka tarafındadır...
    o kendini biliyor
    ......mutedil dalgalı..
    fırtına ihtilal efsane

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

senin yazimdan bir seyler anliyacagini beklemiyordum zaten bunuda belirtmisdim malesef.

ersun yanal = jose mourinho imzandanda anliyamiyacaginda ortadadir az kaldi bu forumda ersun yanal fedailigi yapiyorsun dersem genemi kizacaksin az kaldi bir nefesde Sence ersun yanal karsiti olanlari asip kesmeye kalkiyorsun benim demek istedigimi halen anlayamamisin Turkiyede bu systemde bir seylerin degismiyecegini vurguluyorum Trabzonspor un basina kimi getirirsek getirelim olay bundan ibaretdir.
    istersen senin sevdigin ikinci bir hocayi getirelim ismi neydi jose mourinho sence Trabzonspor Basarimi elde edecek yoksa Turkiyede iki takim disinda (malesef) geri kalan takimlar bir nevi kukla olarak kullanilmiyacakmi cunku ben boyle oldugunu dusunuyorum hocalarla futbolcularla olsaydi Trabzonspor son 24 sene 10 kere Sampiyon 0lmusdu...

Alıntı OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Banada ayetle cevap verdin,dikkate almadım seni o gün.
    Demekki bu düşüncelerle yazmışsın Allah kelamlarını.
    Seni hakikaten Allah'a havale ettim dostum.
    sen bir!!! kere yaptigin hatayi cok iyi biliyorsun (Zeleka ve Teneke !!!) sana bundan sonra zaten diyecegim tek sey var "NO COMENT"
    Konu zeleka tarafından (06.12.2007 Saat 17:40 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ya arkadaşlar konuyla burda tartışılanların arasında bi bağ kuramadım.nasıl sözler sarfediliyor Allah aşkına...böyle ağız dalaşı yapacaksanız özelden yazında bari,burdaki konunun içine etmeyin.bu sözleri biz duymayalım bari...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

senin yazimdan bir seyler anliyacagini beklemiyordum zaten bunuda belirtmisdim malesef.

ersun yanal = jose mourinho imzandanda anliyamiyacaginda ortadadir az kaldi bu forumda ersun yanal fedailigi yapiyorsun dersem genemi kizacaksin az kaldi bir nefesde Sence ersun yanal karsiti olanlari asip kesmeye kalkiyorsun benim demek istedigimi halen anlayamamisin Turkiyede bu systemde bir seylerin degismiyecegini vurguluyorum Trabzonspor un basina kimi getirirsek getirelim olay bundan ibaretdir.
    istersen senin sevdigin ikinci bir hocayi getirelim ismi neydi jose mourinho sence Trabzonspor Basarimi elde edecek yoksa Turkiyede iki takim disinda (malesef) geri kalan takimlar bir nevi kukla olarak kullanilmiyacakmi cunku ben boyle oldugunu dusunuyorum hocalarla futbolcularla olsaydi Trabzonspor son 24 sene 10 kere Sampiyon 0lmusdu...

sen bir!!! kere yaptigin hatayi cok iyi biliyorsun (Zeleka ve Teneke !!!) sana bundan sonra zaten diyecegim tek sey var "NO COMENT"
    O yüzden mi geldiği günden beri hocayı yerden yere vuruyorsun..O yüzden mi Rispin gidişini bile hocaya bağladın,kötü gidşin tek sorumlusu olarak hocayı gösterdin.."ben öyle birşey demedim " tarzında bir cümle bekliyorum senden..ayrıca çok takmışsın bu anlayıp anlamama meselesine..sen rahat ol her kurmaya çalıştığın! cümleni anlayabiliyorum ..sorun yapma kendince..Sen anla yeter ki de gerisi problem değil..

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O yüzden mi geldiği günden beri hocayı yerden yere vuruyorsun..O yüzden mi Rispin gidişini bile hocaya bağladın,kötü gidşin tek sorumlusu olarak hocayı gösterdin.."ben öyle birşey demedim " tarzında bir cümle bekliyorum senden..ayrıca çok takmışsın bu anlayıp anlamama meselesine..sen rahat ol her kurmaya çalıştığın! cümleni anlayabiliyorum ..sorun yapma kendince..Sen anla yeter ki de gerisi problem değil..
    hocayi yerden yere vurmuyorum ama Turkiyede bu system oldukca kim gelirse gelsin hic bir seyde ilerleme olmuyacagini anlatmaya calisiyorum yazimi okuyupda anlasaydin bir kere ayni soruyu gene sormazdin hocayi yerden yere vuruyorsun diye. kopyalalayimda gene oku !!!
    .................................................. .................................................. ...
    benim demek istedigimi halen anlayamamisin Turkiyede bu systemde bir seylerin degismiyecegini vurguluyorum Trabzonspor un basina kimi getirirsek getirelim olay bundan ibaretdir.

Ahmet Karaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

sonuna kadar ersun yanal
    taraf

Nereden
    Ankara

ne o ersun hocayıda mı astınız yoksa?

peh keh küh

Bulut61-34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun Yanal geldiğinde olumlu 1-2 şey görüldüğünde bakın işte Ersun Yanal'ın farkı falan denildi. Kötü sonuçlar gelince ise hemen Ziya Doğan suçlanıyor. Bu örnekler olaylara ne kadar gönül gözüyle baktığımızı gösteriyor. Neden iyiler Ersun Yanala mal ediliyor da kötüler Ziya Doğan'a?
    Benzer şeyler geçen yıl da yaşandı. Ziya Doğan'ın gelişine çok sevinildiği günlerde Beşiktaş ve Galatasaray galibiyetleri yeni hocanın marifetiymiş gibi algılandı. Oysa bir hocnın takımda ki etkisinin 5-6 maç sonra ortaya çıkacağını bütün futboldan anlayanlar bilirler. Ama hep gerçekleri bir yana bırakıp gönül gözüyle bakıldığı için hep yanlışa düşüyoruz. Duygulardan sıyrılıp bakarsak önümüz daha a açılacaktır.
    Ziya da yanlıi Ersun da yanlış seçimler. Yine de doğru bir yönetimle bu yanlış seçimlerin olumsuz etkileri bile minimuma indirilebilinir.
    Sadri Şener ve yönetmi Trabzonspor efsanesinin yeniden doğuşu olacaktır. Ersun Yanal'la da olsa güzel günler bizi bekliyor.
    Taraftarin iyisi

Eski kullanıcı adı : Tslidrist

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı bmteam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Ziya Doğan'ı savunmadım...
    Teknik direktörlerin yetersizliğinden bıktım...
    Her gelen güya bir sistem oturtmaya çalışırken bir sistemsizlik oluşuyor...

Bize saldırıp saldırıp yenilmek ve ligin sonunda 4. olmak değil,ŞAMPİYONLUK lazım...

Gerekirse her maçta 1 gol at ve yat...Ama her maçı kazan...
    Ne yapayım ben saldır saldır yenil...
    Tarihte kimse "şu maçta Trabzonspor şöyle saldırmıştı,30 tane gol kaçırdı" diye bakmıyor...

Artık büyüklüğümüzü bile tartışan akbabalar türemişken...
    Bize ŞAMPİYONLUK lazım...
    Her maç bizim olsun 1-0 olsun...Varsın karşı takım saldırsın...
    şampiyonluk günübirlik maça göre değişen futbolla kazanılmıyor..
    şampiyonluk bir düzen oturtularak kazanılır..

gerekirse 1 gol atıp ve kazanmaya çalışan mantık ziya doğan mantığıdır.
    ve o mantıkla ancak orta sıralarda kendine yer ararsın.
    şampiyon falan olamazsın.

birşeylerin düzelmesini istiyorsan bedel ödeyeceksin.

içine etmek için senelerin harcandığı bir sistemsizliğin bir sisteme oturtulması için de zaman gerekir.

bu sene sonunda şampiyonluk bekleyecek kadar hayalci misiniz??

bu kadro ilk 3-4 e bile giremez.

kim hangi sistemle oynatırsa oynatsın.

yani bu sene şampiyonluk falan olmaz.

o zaman ersun hocanın bu takıma büyük takım gibi oynamayı öğretmesi için bedel ödemeye hazır olacaksın.

zaten kaybedilmiş bir seneden daha uygun bir zemin olamaz bunun için.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı Tslidrist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun Yanal geldiğinde olumlu 1-2 şey görüldüğünde bakın işte Ersun Yanal'ın farkı falan denildi. Kötü sonuçlar gelince ise hemen Ziya Doğan suçlanıyor. Bu örnekler olaylara ne kadar gönül gözüyle baktığımızı gösteriyor. Neden iyiler Ersun Yanala mal ediliyor da kötüler Ziya Doğan'a?
    Benzer şeyler geçen yıl da yaşandı. Ziya Doğan'ın gelişine çok sevinildiği günlerde Beşiktaş ve Galatasaray galibiyetleri yeni hocanın marifetiymiş gibi algılandı. Oysa bir hocnın takımda ki etkisinin 5-6 maç sonra ortaya çıkacağını bütün futboldan anlayanlar bilirler. Ama hep gerçekleri bir yana bırakıp gönül gözüyle bakıldığı için hep yanlışa düşüyoruz. Duygulardan sıyrılıp bakarsak önümüz daha a açılacaktır.
    Ziya da yanlıi Ersun da yanlış seçimler. Yine de doğru bir yönetimle bu yanlış seçimlerin olumsuz etkileri bile minimuma indirilebilinir.
    Sadri Şener ve yönetmi Trabzonspor efsanesinin yeniden doğuşu olacaktır. Ersun Yanal'la da olsa güzel günler bizi bekliyor.

birilerine iyi veya kötüyü yüklemeye gerek yok..

bu kadro bu seneye ziya ile başladığı an ortaya koyduk.

7. haftadan sonra bu kadro perişan olur..

istediğin hocayı getir.
    değişen birşey olmaz.

ersun yanala aşık falan değilim ki ona karşı duygularımla konuşayım.

bu kadro kötü değil, berbat bir kadro.
    geçen yıl elimizde olan kadro tamamen yokoldu.

ziya ile devam edeceğiz denildiğinde burada ortaya konan bir diğer gerçek, ziyanın bu takıma asıl zararının gittikten sonra anlaşılacağı idi.

hangi hocayı getirirsen getir..

bugün yenilgiler kimi getirirsen getir olacaktı.

ama topa hükmetmek, kanatları daha fazla kullanıp, daha fazla pas alışverişini becermek için bir ersun yanal a ihtiyacın var....

Alıntı m_fatih_y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birilerine iyi veya kötüyü yüklemeye gerek yok..

bu kadro bu seneye ziya ile başladığı an ortaya koyduk.

7. haftadan sonra bu kadro perişan olur..

istediğin hocayı getir.
    değişen birşey olmaz.

ersun yanala aşık falan değilim ki ona karşı duygularımla konuşayım.

bu kadro kötü değil, berbat bir kadro.
    geçen yıl elimizde olan kadro tamamen yokoldu.

ziya ile devam edeceğiz denildiğinde burada ortaya konan bir diğer gerçek, ziyanın bu takıma asıl zararının gittikten sonra anlaşılacağı idi.

hangi hocayı getirirsen getir..

bugün yenilgiler kimi getirirsen getir olacaktı.

ama topa hükmetmek, kanatları daha fazla kullanıp, daha fazla pas alışverişini becermek için bir ersun yanal a ihtiyacın var....
    dediklerin guzel seyler hele hele bir onceki yazindaki dedigin gibi mutlaka bedel odenmesi lazim biz 24 senedir bedel oduyoruz!!! (Trabzonspor ve gercek taraftari).

ama dediklerin vede unutdugun bir sey var veyatda soylemedigin!!! gecen seneki kadro evet farkli isimlerden olusuyordu ama bir gercek varki gecen sene sahadakilerle su anki sahadakilerin ismi degismedi ayni kadro degilmi musampa zaten oynamiyordu ersen martin yedeklerde idi kurtardigi ve bizim icin aldigi 2/3 mac var milan sakatdi ve oynamadi koc koca sene risp gene ayni 3/4 mac oynadi ve sakatlandi musa dersek gene ayni oda 3/4 mac ve sakatlandi symkoviak hic oynamadi daha farkli isimlermi bu takimi gecen sene kurtardi!!! puan aldi, dusunuyorumda hicde farkli veyatda degisik bir kadro ile sahaya cikmiyorduk oyun systemi soyle boyle ayni hicde fark goremiyorum ersun yanal in yapacagi cok sey var ama hic birini su ana kadar yapmadi??? onlardan bir tanesi bu kadronun o kadar kotu oldugunu bile bile sahaya surmesine ne diyorsunuz!!! cok dusundurucu degilmi sizce??? neden bir tane oyuncu diyelimki genc takimdan bu takima almadi!!!

kadro iyi degil onu ben 3 senedir diyorum Trabzonsporun formasinin agirligini tasiyamiyacak sirf birilerinin mallari olduklarindan Trabzonsporun formasi giydirildigini ve bunlarla hic bir yerlere gelemiyecegimizi hepimiz biliyorduk!!! nedense bazilari, hali ile genc arkadaslar koru korune Trabzonspor taraftarligi degilde her hangi futbolcu Taraftarligi yapmasindan dolayi bazi gercekleri goz ardi etmeleri (yattara mesela) ve buna benzer cocukca islerle ugraslarimizdan dolayi dunyanin hele hele Trabzonsporun halinden haberdar olmalarinida bekleyemezdik gunluk skora bakarak veyatda yattaranin bacak arasi topu oynamasina bakarak skoru unutu verdik...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Listeye Sadri Şeneride ekleyin,
    İşte olay budur,Eersun yanalla devam edeceğini açıklayarak,Takımı kaostan kurtarmak Buna denir.
    Hani bir aday var"Gelidiğim gün Yanalın sözleşmesini yırtar atarım" diye hayal kuran,Bunlara zaten kimse fırsat vermezde Bunalar Trabzonspora zarar verir.
    Şimdi Hacıosmanoğlu Sadri Şenerin aday olması ile beraber bizde snin adaylık Dilekçeni Yırtıp atıyoruz.
    Şu an çöp sepetinde Belki eş dost akarabdan 30-40 oy alırsın,En iyisi rezil olmadan çekil.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Rahim.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Forum yöneticileri Lütfen biribirine sataşmalara müdahele edin.Arkadaşlar Lütfen Yorumlarınızı kişiselleştirmeyin.Herkes Fikrini yazabilir.Burda Herkesin ortak fikri Trabzonsporun iyiligi içindir ,bunu unutmayalım.Inşallah bu seçimdeki Başkan ile artık Trabzonspor iyi yönetilmeye başlar.

Mert Zaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

ersun hoca herseyin en iyisini bilir guvenimiz sonsuzdur.
    #50 Jackson Avelino Coelho
    #7Miroslaw Szymkowiak
    #61 İbrahima Yattara

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne o ersun hocayıda mı astınız yoksa?

peh keh küh
    yok yok yanalın birazdaha zamanı var.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

dediklerin guzel seyler hele hele bir onceki yazindaki dedigin gibi mutlaka bedel odenmesi lazim biz 24 senedir bedel oduyoruz!!! (Trabzonspor ve gercek taraftari).

ama dediklerin vede unutdugun bir sey var veyatda soylemedigin!!! gecen seneki kadro evet farkli isimlerden olusuyordu ama bir gercek varki gecen sene sahadakilerle su anki sahadakilerin ismi degismedi ayni kadro degilmi musampa zaten oynamiyordu ersen martin yedeklerde idi kurtardigi ve bizim icin aldigi 2/3 mac var milan sakatdi ve oynamadi koc koca sene risp gene ayni 3/4 mac oynadi ve sakatlandi musa dersek gene ayni oda 3/4 mac ve sakatlandi symkoviak hic oynamadi daha farkli isimlermi bu takimi gecen sene kurtardi!!! puan aldi, dusunuyorumda hicde farkli veyatda degisik bir kadro ile sahaya cikmiyorduk oyun systemi soyle boyle ayni hicde fark goremiyorum ersun yanal in yapacagi cok sey var ama hic birini su ana kadar yapmadi??? onlardan bir tanesi bu kadronun o kadar kotu oldugunu bile bile sahaya surmesine ne diyorsunuz!!! cok dusundurucu degilmi sizce??? neden bir tane oyuncu diyelimki genc takimdan bu takima almadi!!!

kadro iyi degil onu ben 3 senedir diyorum Trabzonsporun formasinin agirligini tasiyamiyacak sirf birilerinin mallari olduklarindan Trabzonsporun formasi giydirildigini ve bunlarla hic bir yerlere gelemiyecegimizi hepimiz biliyorduk!!! nedense bazilari, hali ile genc arkadaslar koru korune Trabzonspor taraftarligi degilde her hangi futbolcu Taraftarligi yapmasindan dolayi bazi gercekleri goz ardi etmeleri (yattara mesela) ve buna benzer cocukca islerle ugraslarimizdan dolayi dunyanin hele hele Trabzonsporun halinden haberdar olmalarinida bekleyemezdik gunluk skora bakarak veyatda yattaranin bacak arasi topu oynamasina bakarak skoru unutu verdik...
    geçen seneki kadro aynı mıydı??

forwette alternatifin vardı bir kere..
    şu an umuttan başka alternatifin yok.
    adam uçsa da konsa da oynatacaksın.. yıldız olmasa da ersen martin birçok yerde kilit açabiliyordu..

savunmanda stephanov diye bir adam vardı.
    orta sahanda marcelinho..

şu anda al bu üçünü kadroya kat..
    bak bakalım neler değişiyor.. diğerlerini saymıyorum.
    her ne kadar gene büyük yıldız değilse de musa büyük sağ kanatta büyük yük kaldırıyordu.. falan filan..

bir kere sahaya çıkan kadro değil, o kadroya ne yapması söylendiği önemli..

ne yapacaktı ersun yanal??

senelerdir hiçbir verim alınamayan altyapıdan 10 tane topçu alıp 11 mi kuracaktı??

şu anda yapabileceği bellidir.

elindeki kadro ile oyun anlayışını değiştirmeye çalışıyor.

saha içindeki oyuna yansıdı..

buyursun yansımadı desin biri..

skora yansımadı..
    yansıması da zor şu anda.
    bu forwet hattı ile..
    topu alıp ersun yanal mı sokacam içeri??

iki tane forwetimiz vardı, onlardan biri de artık yok.
    biri formsuzken diğerinden bişeyler alıyordun gene.
    şimdi adam formsuz ama mahkumsun.

ne yapacak ersun yanal?

meyve vermeyen ömer rızayı mı, ergin keleşi mi koyacak oraya??

daha henüz hiçbir şeye müdahale edebilecek durumda değil.
    çünkü elindeki kadroda öyle bir alternatif yok.

sakın altyapı teranesi çekmeyin.
    altyapının suyu çekileli çok oldu.

barış falan belki gelişir..
    o da 16 yaşında olacak iş değil kolayına.

Nereden
    Trabzon

Merkebi yaratan Yüce Allah
    Yük çeker hep,giderse inşallah
    Sahibi yürürse der maşallah
    Yürümezse satar bismillah.

Yorumlamak size kalmış ben yorumlamıyım şiirimi.

_SeRKaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sonuna kadar Ersun Yenal..

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ersun yanalin gollerdeki sevinci trabzonsporda ne kadar heyecanla calistiginin bir belgesi.su anda bile trabzonsporla özdeslesmis bulunuyor.ersun yanala taraftarlarin verdigi destegi yeni yönetim de vermeli.bu destek sözde degil özde olmali.yani onu istedigi transferleri imkan dahilinde yaparak.bizim ona destegimizden ziyade yönetimin icraatlari cok önemli.

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her zaman söyledim gene söylüyorum hocam sonuna kadar arkandayım
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Gollerde sevinen teknik direktörleri ayrı seviyorum
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

GTWorld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ersun hocayi daha farkli detsekelemiz lazim ona destek cikarsak isine daha cok sarilir buda bizim icin cook iyi olur
    Ordumuz, Türk Birliginin Türk Kudret ve Kabiliyetinin Türk Vatanseverligin Celiklesmis ifadesidir... K.Atatürk

Ahmet Karaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

sonuna kadar ersun yanal
    taraf

Muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben Varim!!!!! :d:d
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)