Sayfa 147 Toplam 147 Sayfadan BirinciBirinci ... 47 97 137 145 146 147
Toplam 3661 adet sonuctan sayfa basi 3,651 ile 3,661 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal'a Destek Verenlerin Listesi (Eski)

Bulut61-34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gerenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam ersun yanalı içine sindiremediğini anladım defalarca okudum. bunu dayandırmak için yılmaz vural benzerliği, özkan sümerle olan daha önceki görüşmesi ve diğerleri...
    bu kişisel fikirlerin tamam da hepsi kişisel ve biz bunları defalarca okuduk. söylemek istediğim, bizim ufkumuzu aç... kendini tekrar etme artık...
    E mecburen tekrar ediyorum.
    Analamamakta ısarar edince benim de yapacak bir şeyim kalmıyor.
    İlk söylediğim yönetimin Ersun Yanal'la devam etmemesini istediğimdir. Ki eğer göndermezlerse yönetime inandığım için bir bilikleri olduğunu düşünüp Trabzonsporumuzun başarısı için dua edeceğimdir. Esun Yanal'ın gönderilmesi durumunda da sizlerin de belki yeni ve daha iyi bir hoca için aynı şeyleri yapmanızdır. Trabzonsporluysanız siz de öyle yaparsınız.
    Ben benimsemiyorum sebeplerini de sunuyorum, ikna olan olur, olmayan olmaz. Beni ikna etmek için aynı şeyleri tekrarlayanlara ne demeli peki?
    Taraftarin iyisi

Eski kullanıcı adı : Tslidrist

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Tslidrist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E mecburen tekrar ediyorum.
    Analamamakta ısarar edince benim de yapacak bir şeyim kalmıyor.
    İlk söylediğim yönetimin Ersun Yanal'la devam etmemesini istediğimdir. Ki eğer göndermezlerse yönetime inandığım için bir bilikleri olduğunu düşünüp Trabzonsporumuzun başarısı için dua edeceğimdir. Esun Yanal'ın gönderilmesi durumunda da sizlerin de belki yeni ve daha iyi bir hoca için aynı şeyleri yapmanızdır. Trabzonsporluysanız siz de öyle yaparsınız.
    Ben benimsemiyorum sebeplerini de sunuyorum, ikna olan olur, olmayan olmaz. Beni ikna etmek için aynı şeyleri tekrarlayanlara ne demeli peki?
    devre arasinda transfer yapilmadigi halde neden ersun yanal istifa etmedi diyorsun.ben sana cevap vereyim.kendisinin trabzonsporla hedefleri örtüstügü icin ve senin gibi bir avuc taraftar haric trabzonspor taraftarinin kendisine sahip ciktigini gördügü icin istifa etmemistir.dogrusunu da yapmistir...
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

destek versek ne olacak desteklenecek hali kalmamış türkiyenin en iyi hocalarından biri ama çok kötü bir durumda teknik direktör ama futbolcusu yok Allah yardımcısı olsun ben onun yerinde olsam durmam bu takımda yaptığı yapacağı herşeye destek tamam da ona biraz da yönetim destek versin
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Nereden
    İstanbul

Alıntı m_fatih_y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iddia makamı iddiasını ispatla mükelleftir.
    aksini iddia etmek gibi bir mecburiyet yoktur..
    bi adamı kötülüyorsan iddianı ispat edeceksin.
    kötü değili ispatlamak gibi bir usül yoktur..

savunan insanlar zaten objektif kriterlerle bugüne kadar yaptıklarını, sahada oynattığı futbolu temel göstererek savunuyorlar..
    çok iyi adam, acayip sempatik, gözlerini beğendim diye değil.
    doğru futbol oynatıyor diye..
    ispatını da yapıyorlar..
    Benim değerlendirmem oynattığı veya oynatmadığı futbolla ilgili değil. Diğer hoca adaylarıyla kıyaslandığında üstün olduğu veya zayıf kaldığı tarafları da olacaktır. Böyle sonsuza kadar sürüp gider. Ersun Yanal'da belki iyi hocadır, kesin değerlendirmelere varmak için sabretmek gerekir. Diğer hoca adayları içinde kesin değerlendirmelere varmak için sabretmek gerekir.
    Neden onlardan birine değilde Ersun Yanal'a sabredecekmişim söyler misiniz? Yukarda sıraladığım nedenlerden dolayı benimsediğim adama sabretmek yerine başka iyi bir hocaya(özevlat olmayan, yerli olmayan) sabretmeyi tercih ederim.
    Taraftarin iyisi

Nereden
    İstanbul

Alıntı GolaMTuRi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunun gibi 100 tane madde daha ilave etsen veya etseler ne olacak..hani akla mantiga uygun tek nedenin yok ama gene teker teker cevap vereyim..
    1-banada al pacinoyu animsatiyor,kalsin..sunu animsatiyor ondan istemiyorum diye td gitsin diyen ilk defa gordum,bravo.
    2-alninin akiyla cikti siz gundemi takip edememissiniz.adam teklif edildi ama kabul etmedim dedi..
    3-Senol hoca ile ersun hoca arasindaki olaylar beni niye ilgilendirsin..bizim topragimizmis..birincisi bu kendi icimizden yetisen evlat lafi biraz duygu somurusu gibi olmus,oylede yapmak istemissin..Adam milli takima td secilmis,eski td hakkinda niye konussun..
    4-Hakan sukuru kesti diye adama gicik kapan galatasarayli olmayan ilk insan sensin herhalde..Yahu neyin egosu, adamin taktiginde hakan yoktu,iyide yapti.Harbiden hocam sacmalamissin..
    5-Kendinde bilmiyorsun, ozkan hocami yoksa ersun hocami istemedi?eee neyi konusuyorsun peki?varsayimlar uzerine bir adami lekelemek cok mu guzel oluyor..
    6-yine varsayim,yine varsayim..halamin biyiklari olsa amcam olurdu..
    7-bence bi acaiplik sende var, gercek,somut bir nedeni burda da yakalayamissin..yazik yahu o kadar da ugrastin..
    8-harbi paranoyaksin sen yahu,bir tedavi ol.
    9-Niye anlasmasin guzel abicim, yeni gelen yonetimle devam etmek isteme olasiligi yokmu,yani yeni yonetimin onu isteme olasiligi yokmu..
    10-Ersun yanal yeni yonetimin gelecegini bile bile transfer yapilmadi diye niye istifa etsin ama merak etme ersun hoca yazin istedigi transferler yapilmazsa gider zaten..Bunu gecmiste cok kez yapmistir..

Kisaca 10 tane nedenden bir tanesimi dise dokunmaz,aslinda yorumlarinin deli sacmasi oldugunu sizde iyi biliyorsunuz ama maksat bir sekilde adama muhalefet olmak.
    Adam yerine koyup adam gibi cevap vermeye değer birşeyler yazmamışsınız.
    Sizin gibi alaycı da yazamayacağım.
    Taraftarin iyisi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim değerlendirmem oynattığı veya oynatmadığı futbolla ilgili değil. Diğer hoca adaylarıyla kıyaslandığında üstün olduğu veya zayıf kaldığı tarafları da olacaktır. Böyle sonsuza kadar sürüp gider. Ersun Yanal'da belki iyi hocadır, kesin değerlendirmelere varmak için sabretmek gerekir. Diğer hoca adayları içinde kesin değerlendirmelere varmak için sabretmek gerekir.
    Neden onlardan birine değilde Ersun Yanal'a sabredecekmişim söyler misiniz? Yukarda sıraladığım nedenlerden dolayı benimsediğim adama sabretmek yerine başka iyi bir hocaya(özevlat olmayan, yerli olmayan) sabretmeyi tercih ederim.
    Yani hakikaten bi son verseniz artık.Ayrıca "Yukarda sıraladığım nedenlerden dolayı benimsediğim adama sabretmek yerine başka iyi bir hocaya(özevlat olmayan, yerli olmayan) sabretmeyi tercih ederim." demişsinizde bunlar kendinize göre "neden" bana göre değil,sadece asılsız ve dayanağı olmayan ,havada kalan karalamalar,eleştiri demeyeyim.
    Aynı şeyleri bir milyon kere yazıyorsunuz,karşılığında cevap alıyorsunuz ve yine bildiğiniz ama somut hiç bir veriye dayandıramadığınız iddiaları durup durup gündeme getiriyorsunuz.
    Anladık kinlisiniz,sevmiyorsunuz ama bunu her sayfada okumakta insanı sıkıyor.
    Dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama başlık Ersun Yanal'a destek başlığı...

Şenol Güneş ile ilgili ortaya bir iddia attınız ama arkası yok,sadece iddia.Bilmeden karalamak amacıyla yapılmış bir eleştiri.
    Serdar Bali'nin teklifini kabul etmemiş miş.Allah rızası için o durumu ve günün koşullarını bir gözünüzde canlandırın,hocaya teklif getirildiğinde ne gibi şartlar sunuldu biliyormusunuz.
    Trabzonspor'un teklifini kabul etmedi ama bizden daha büyük bir kulüp olan Gençlerbirliği'ni mi tercih etti.Yani demeniz o ki;Trabzonspor'u küçümseyerek Gençlerbirliği'ni tercih etmiş oldu.Yani Gençlerbirliği o zamanlar çok daha büyük bir kulüptü öyle miAcaba kendi söylediğinize kendiniz inanıyor musunuz..
    Karalamak çok kolay,hele ortaya bir şey sunmadan sadece bel altı vurmak..
    Konu Erdem Keser tarafından (13.03.2008 Saat 20:57 ) değiştirilmiştir.

sarıyerli_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ersun hocaya tam destek bu takımın bu hale gelmesnle hiç bağlantısı olmayan adam naptı da gözünüze battı geçen ziya bahaneler uyduruomuş istediklerim alınmadı filen ondan mı çıkıp kadrom yeterli dedin be adam ...

bu sebebten ötürü bile ERSUN YANAL gerçek taraftar arkanda hocam çok seviyoruz seni inşallah yeni sezonda iii transferlerle beraber olucazz..
    Şenol Güneş'e TAM DESTEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

[FONT='Calibri','sans-serif']Ben bir zaman burada yönetimde Trabzonlu olmayan ama canı gönülden Trabzonsporlu olan iş adamları vs. nin de bulunması gerektiğini söylediğimde, işi dalgaya alanlar çok olmuştu. Şimdiii Ersun Yanal sezon sonu Trabzonspordan gönderilirse, bu karar hoca başarısız olduğu için, takıma oyun oynatamadığı için mi alınmış olacak yoksa hemen herkesin dert yandığı yerlinin yerlisi mantığından mı çıkmış olacak. Bu kadar insan Trabzonsporu, bırakın Türkiyeyi, avrupa takımı yapacak önerilerde bulunurken, fikirler sunarken, bu öz evlat anlayışı Trabzonsporu yüceltecek mi, yoksa daha bir yerel mi yapacak. Sanki dersin biz Trabzonlu değiliz. Yahu ben mi yanlış anlıyorum, Yoksa olaylar mı yanlış aksettirilyor.[/FONT]

KUTADGU
    Ziyaretçi

3600 küsur mesajdan heralde 3500 'ü destek mahiyetinde mesajlar...

Bu durum bile Ersun Yanal için en objektif kriter kabul edilebilir...

Son yıllarda böylesine bir desteği kimse görmedi....

Ben kendi adıma hala ve daha çok umutluyum.

ismail-dede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

herkes sevmek zorunda değil ama desteklemek zorunda ta ki bu takımdan gönderilinceye kadar
    eğer gönderilirde yerine giray bulak gelirse ben şimdiden istemiyorum bu konuda kulisler yapılmıyor değil

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

niye ersun yanal a sabredecekmişim sorusunun cevabı somut..
    ve tekrarlandı defalarca..
    oynattığı futbol hem çağa uygun hem de bu takımın genlerine.
    ispatı zaten geçmişte sahada yaptıkları..

"ersun yanal belki iyi hocadır" cümlesini çok geçmiş bi hoca.
    ersun yanal iyi hocadır..
    bir teknik direktörün kendini ispat etmesi için gereken her türlü başarıyı orta yeterlilikteki takımlarda ortaya koymuştur..

ersun yanal a neden sabredilmemeli sorusuna ise verilebilecek hiçbir somut cevap yok..
    bahsettiklerin tamamen soyut ... ve senin söylediğin gibi ispatı olmayan iddialar..

takımın başına hoca seçerken veya takımın başından hoca gönderirken, somut gerçekleri mi soyut iddiaları mı baz alacak yönetim??

soyut iddialarla hoca seçip hoca gönderirsen, başında bulunduğun kuruma gönül veren insanların da ki çift lafı olacaktır buna..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)