Sayfa 101 Toplam 147 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3661 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal'a Destek Verenlerin Listesi (Eski)

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet bende en azindan sezon sonuna kadar Ersun hocayla devam edecegiz aciklamasindan rahatsiz oldum ne yani hocayi gonderecekmisiniz?Alin istedigi adamlarisene sonunda yapsin kampini hazirlasin takimini,bidahaki sezon bisey yapamazsa o zaman konusursunuz..He illada gidecekse hoca,simdi yollayin da yeni hoca takimina alissin,Hey ALLAHIM ya...Sonuna kadar Ersun YANAL!!
    Teşekkürler ADMIN!!!

dr.muhsin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Biz ki kendi öz evladımız Şenol Güneş'i 3 kere getirip tekrar kovduk ki Ersun Hocam için sadece dua ediyorum. Her zaman istikrardan yanayım ama tabi güvendiğimiz insanlarla istikrardan yanayım. Sadri Şener başkanıma ve Ersun Hocama gerekli olan şey biraz sabır göstermek ve biraz da zaman tabii. Zaten sabırlı insanlar başarılı insanlardır. Ben daha görmedim sabırsız olup da başarıdan başarıya koşan bir takım.

Aziz Yıldırım dün Fenere gelişinin 10. yılını kutladı. 3 sene şampiyonluk görmedi ama bugün Fenerbahçeyi malesef marka yaptı. Her yönden kurumsallaştılar ve profesyonelleştiler.Biraz düşünün bakalım ne demek 10 yıl bir takıma başkanlık etmek...
    '' İnsanoğlunun değeri bir kesirle ifade edilecek olursa; payı gerçek kişiliğini gösterir, paydası da kendisini ne zannettiğini,payda büyüdükçe kesrin değeri küçülür... ''

Standart Birkaç Kelâm

Trabzon'da az çok bulunmuş ve Trabzonspor camiasıyla hasbelkader ilgilenmiş olanların yadırgamayacağı bir gerçeği hiç istemesem de yazmam gerekiyor.

Sadri Şener başta olmak üzere yeni yönetimde pek çok değerli insan ve onları bekleyen dağ gibi birikmiş problemler var. Biri hariç hepsini aşabileceklerinden şüphem yok. O biri de Ersun Yanal'la ilgili olan kısım.

Adına ister "Derin Trabzonspor", ister "Öz Evlat Lobisi" deyin malum çevrenin kırılamaz ve karşı konulamaz gücünün kurban olarak ilk ve en çok istediği ve isteyeceği şeyin Ersun Yanal'ın kellesi olduğunu ve o gidinceye kadar istemekten vazgeçmeyeceklerini biliyorum.

Sadri Bey ve diğer yöneticilerin her konudaki net beyanlarına karşın hoca konusundaki "Mayıs'a kadar birlikteyiz.", "Sezon sonu görüşeceğiz." türünden yuvarlak konuşmalarının arkasında yatan da bu.

Üzülerek söylüyorum; yönetim tam aksi eğilimde olsa dahi Ersun Hoca sezon sonunda gidicidir. Yerine kim gelir sorusuna yine Sadri Bey'in NTV'de kurduğu bir cümle ile cevap vereyim:

"Konya'da buğday, Adana'da pamuk bol, Trabzon'da da hoca bol."

Ersun Yanal benim için vazgeçilmez değildir. Yerine Van Gaal gibi, Leekens gibi biri gelecekse gitsin. Ama gittiği her takımdan kovulan Giray Bulak gibi, hocalığı kendinden menkul Lemi Çelik gibi, teknik direktör olmak için seneler sürecek çalışmalara ihtiyacı olan Hami Mandıralı gibi birileri gelecekse ateşlere yandığımızın resmidir. Diğer isimleri telaffuz bile etmek istemiyorum.

Destek mi?
    Bu şartlarda destek vermemek kendi Trabzonsporluluğuma ihanet olur.
    Elbette destekliyorum.
    En güzel söz, sükûtça söylenendir…
    İz'anla, irfanla, idrâkle dinlemek gerek;
    Sükût demindeyiz...
    Ebedî olsun!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Sezon sonuna kadar Ersun hocayla devam edeceğiz diyorlar eğer gelecek sezon başka T.D gelecekse şimdiden gitsin Ersun Hoca...Şaçmalık...!
    Ersun Hoca'ya bizler inandık ondada bu ışığı göryorum...Ersun Hoca'ya yamuk yapan bize yapmış sayılır...Onunla devam edilmeli...!

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

umarim sezon sonunda sadri senerin zamaninda var olan yabanci hoca hayranligi ayyuka cikmaz.yillar öncesinde leekensi göreve getirmek icin az ugrasmamisti.sezon sonuna kadar yanalla devam diyip sonrasina bakacagiz aciklamalari bendeki bu süpheyi cogaltmistir.sadri sener böyle bir hataya düserse cok fazla olan kredisini azaltmis olur.

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

sezon sonuna kadar değil kontrat sonuna kadar devam edilmeli bir hoca ile sürekli olmadığımızdan istikrarsız sonuçlar alıyoruz
    bence sonuna kadar kalmalı bknz:arsenal,m.united...
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben böyle birşeyi göze alacaklarını sanmıyorum .Sözleşmesini fesh edemezler
    Edecek olurlarsa 2.7 milyon euro tazminat ödemek zorunda kalırlar

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bence 5.2 mio euro tazminat ödemeliler.
    gıcıklık değilmi.
    Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

mustafakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bildiğim kadarı ile hocanın sözleşmesinde tazminat maddesi yok.
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz.

mustafakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Âkil Âdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon'da az çok bulunmuş ve Trabzonspor camiasıyla hasbelkader ilgilenmiş olanların yadırgamayacağı bir gerçeği hiç istemesem de yazmam gerekiyor.

Sadri Şener başta olmak üzere yeni yönetimde pek çok değerli insan ve onları bekleyen dağ gibi birikmiş problemler var. Biri hariç hepsini aşabileceklerinden şüphem yok. O biri de Ersun Yanal'la ilgili olan kısım.

Adına ister "Derin Trabzonspor", ister "Öz Evlat Lobisi" deyin malum çevrenin kırılamaz ve karşı konulamaz gücünün kurban olarak ilk ve en çok istediği ve isteyeceği şeyin Ersun Yanal'ın kellesi olduğunu ve o gidinceye kadar istemekten vazgeçmeyeceklerini biliyorum.

Sadri Bey ve diğer yöneticilerin her konudaki net beyanlarına karşın hoca konusundaki "Mayıs'a kadar birlikteyiz.", "Sezon sonu görüşeceğiz." türünden yuvarlak konuşmalarının arkasında yatan da bu.

Üzülerek söylüyorum; yönetim tam aksi eğilimde olsa dahi Ersun Hoca sezon sonunda gidicidir. Yerine kim gelir sorusuna yine Sadri Bey'in NTV'de kurduğu bir cümle ile cevap vereyim:

Ersun Yanal benim için vazgeçilmez değildir. Yerine Van Gaal gibi, Leekens gibi biri gelecekse gitsin. Ama gittiği her takımdan kovulan Giray Bulak gibi, hocalığı kendinden menkul Lemi Çelik gibi, teknik direktör olmak için seneler sürecek çalışmalara ihtiyacı olan Hami Mandıralı gibi birileri gelecekse ateşlere yandığımızın resmidir. Diğer isimleri telaffuz bile etmek istemiyorum.

Destek mi?
    Elbette destekliyorum.

derin tarbzonspor ve öz evlat lobisi kimlerdir? onların hakkından da gelmeli bu camia.
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ki bu parada bizi batırır;zaten battık.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@akil adem
    çok haklısın bu konuda ersun hocayla devam konusunda sezon sonuna kadar gitmek konusunda bir sıkıntı yok ama başkanımızında ağzından duyduğumuz üzre sezon sonuna kadar ersun hocayla devam etmeyi ima ettiğini anlıyoruz
    bence kesinlikle hocayı deiğiştirmekten yana bi tavır sergileyecekler
    daha gelir gelmez yalandanda olsa dah hocamızla sonuna kadar devam edeceğiz msjını vermediler bu beni korkutuyor
    ve benimde beklediğim Trabzonlu hoca getirmek zorunda hissediyorlar kendilerini
    inşallah böyle bişey olmaz hakedenin olur o mevki

Ahmet Karaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

sadri şener ersun yanal ile devam etmez ise önümüzdeki sezon bende tam bir hayal kırıklığı oluşacak. böyle acemice bir hareketi beklemiyorum sadri şenerden. sonuna kadar ersun yanal..
    taraf

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Thumbs up

Alıntı Âkil Âdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Destek mi?
    Elbette destekliyorum.
    Uzun süredir forumda görmek istediğim bir üslup ve bakış açısı,yazılarını takip edicem!!
    Akşam çocuğumun boğazından geçen lokmayı sindirebilmesidir TRABZONLU oluşum!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sadri Sener sene sonu Ersun Yanali yollama gibi bir yanlis yaparsa takim icin kotu olur yerlilerden ondan daha iyi hoca yok yabancilardan iyi olanlari bize gelmeyecegine gore Ersun Hocayla devam edilmeli.Eger ozun ozu diyip adam getirirlerse eski yonetimden farklari kalmaz.Ersun hocanin yanindayiz devam et hocam

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı OFFLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadri Sener sene sonu Ersun Yanali yollama gibi bir yanlis yaparsa takim icin kotu olur yerlilerden ondan daha iyi hoca yok yabancilardan iyi olanlari bize gelmeyecegine gore Ersun Hocayla devam edilmeli.Eger ozun ozu diyip adam getirirlerse eski yonetimden farklari kalmaz.Ersun hocanin yanindayiz devam et hocam

en azından 1-2 sene daha yanalla devam edeceklerini düşünüyorum.

şu aşamada yanalı göndermek fikri çok yersiz olur.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Abdullah Altıntaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sadri başkan söylenmesi gereknleri söylüyor.Ersun hoca alternatifsiz olmadığını anlasın ona göre davransın.Yoksa bana göre Ersun hocayla devam edilecektir,Ersun hoca da buna layıktır

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bence yönetim ersun yanalin takimdaki etkisine bakacak, aldigi 4-5 haftadaki sonuclara görede kararini verecektir.

simdi ersun hocayla bu aldigimiz 2 macin devamini 6-7 maclik bir seri yapabilirsek, seneyede kupayi ersun hocayla kaldiririz

amour_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence anlamsız bir konu Ersun Yanal gibi bir hocayı kim desteklemezki sonuna kadar Ersun hocama destek veriyorum.Ersun Hocam sizi cok seviyorum iyiki varsınız..

sezon sonuna kadar destekliyorum ersun hocayı.sezon sonu tekrar düşünmek lazım bence.
    gadaların gadası

Ertan OKUMUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bordomavi.net ligtv olayında oldugu gibi bu konuda da ağırlığını hissettirmeli bence,çünkü Trabzonspor sadece Trabzonda yaşayanların değil yurdun dört bir yanına dağılmış her memleketin insanının gönlünde yer etmiş bir değerdir ve sadece Trabzondakilerin istekleri doğrultusunda tercihler belirlenmemeli diye düşünüyorum
    Trabzonsporlu olmak bir yaşam biçimidir..

bordolumavi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

tarafatarın ersun yanalı desteklediği belli edilmeli maçlarda destek olunmalı yönetimde bunu algılar ozaman

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu yöenetim bu hocayı göndermek için uğraşır. gider giray bulakla imza attırır. niye giraya ne isterse kabul ettirir ama ersun hoca kabul etmez. zaten neistenirse kabul eden hocalar bizi bu duruma düşürmedimi. izlemediği oyuncuyu alan hocalar. ersun hocama tam destek vermeliyiz.
    KAHROLSUN LİG TV !!!

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ersun hocaya en az 5yıllık mukavele istiyoruz. şimdiden imza attırılmalı adam işine bakmalı şimdiden gelecek senenin takımını yönetim değil ersun hoca kurmalı
    KAHROLSUN LİG TV !!!

TSKara61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Arkadaslar lutfen Ersun Hoca'ya gosterdigimiz destegi belli edelim. Hem Ersun hocamiza guzel bir motivasyon ve destek olur, hemde yonetim ve medya bizim ona olan sevgimizi anlar. Keske Trabzon'da olsam da boyle bisey organize edebilsem.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)