Sonuç: Teknik Direktör Adayýnýz Kimdir? Neden?

Katýlýmcý sayýsý
170. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Ersun Yanal

100 58.82%
  • Giray Bulak

5 2.94%
  • Hami Mandýralý

10 5.88%
  • Kadir Özcan

1 0.59%
  • Sadi Tekelioðlu

0 0%
  • Ünal Karaman

10 5.88%
  • Mircea Lucescu

22 12.94%
  • Saffet Susiç

0 0%
  • Diðer Yerli Bir Hoca

1 0.59%
  • Diðer Yabancý Bir Hoca

21 12.35%
Sayfa 11 Toplam 118 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2932 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Teknik Direktör Adayýnýz Kimdir? Neden?

Mustafa Önal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

bildiðim kadarýyla hami mandýralýnýn tipi hocalýk sertifikasý yok dolayýsýyla teknikdiretörlük deilde antranörlük yapabilir.

ünal karaman düþünülebilir. ertuðrul saðlamda çok temiz ve gerçekten kaliteli futbol oynatan bir hoca. ayrýca ersun yanal da gittiði her takýmda belli bir dönem çok iyi top oynatan bir hoca.

eðer ziyaya gösterdiðimiz sabýrýn fazlasýný gösterebileceksek. ünal ve ertuðrul diyorum.

ertuðrul saðlamýn ne baþarýsý var derseniz. farkýndaysanýz ertuðrul saðlam kayseriyi aldýðýnda kayserispor liðde son haftada kalan bir takýmdý . o takýmý buralara getirtebilmek baþarýsýzlýk mý. ayrýca kayseri bizim takýmdan çok amaçok iyi top oynuyor ve takým oyunu oynuyor. ragýp , bülent bölükbaþý ve hatta tayfun cora orda nasýl top oynuyor. birazcýk bu noktalarla bizim takýmda oynayamayan oyuncularý karþýlaþtýralým hoca kalitesi ortaya çýkacaktýr.
    Konu Mustafa Önal tarafýndan (13.04.2007 Saat 16:41 ) deðiþtirilmiþtir.
    öldüðümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doðmadýk öldüðümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNÝ -TS KARADENÝZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlasý !

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    39

Ben TRABZON ve TRABZONSPOR seyircisinin futboldan cok iyi anladýlarýný biliyordum...Fakat þu forumda Ersun ,Ünal , Hami vs. gibi TRABZONSPOR'un t.d olacak kiþiden bahsediyoruz...Ersun kesinlikle olamaz Ünal ve ya Hami zamaný geldiði zaman kesinlikle olabilir...Ama bunu unutmayalým TRABZONSPOR'umuzu ancak 1 kiþi kurtarabilir oda Samet AYBABA nedeniyse ortada TAKIM OYUNU...Saygýlarýmla!!!

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Yabancý,hýrslý ve yöremize uyum saðlayabilecek (Breams,Leekens karakterinde) bir hoca istiyorum.Ünal yada Hami ancak böyle bir hocanýn yardýmcýlýðýný kabul ederse Trabzonspor'a faydalý olabilirler.Ersun'un adýný bile anmayýn lütfen...
    Beklemeyi bilen amacýna ulaþýr. JOSEPH DE VILLELE.

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ne yabancý hocasý ne diyosunuz yaa...

marcelinhos100 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Alýntý hekimoglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ersun Yanal denen hovardanýn bir baþarýsýný gösterebilecenmi bana....

Ankaragücü ilk yýl 2000-2001 Trabzonspor 58 puanla beþinci Ankaragücü 56 puanla altýncý ( 65 gol atmýþ )

Ýkinci yýl 2001-2002 Trabzonspor 40 puanla ligi 14. sýrada bitiriyor Ersun yanalýn Ankaragücüsü lig 4. sü 53 puanla ( 72 gol atmýþ )

Gençlerbirliði ilk yýl Trabzonspor lig 7. si 51 puanla Ersun Yanalýn Gençleri 66 puanla 3. sýrada bitiriyor ligi ( 76 gol atmýþ ) ve o yýl Türkiye kupasýnda final oynamýþ Trabzonspora kupayý kaybetmiþ

Bir sonraki yýl yine Türkiye kupasýnda final oynayýp Trabzonsprumuza kaybetmiþ ve o yýl avrupada blackburn rovers parma ve sporting lizbonu farklý skorlarla elemiþ uefa þampiyonu valenciaya uzatmalarla yenilmiþ takýmý

Sonra Milli takým ayný Þenol Güneþi Medya nasýl bitirmiþs ayný þekilde ersun yanalý da bitirmiþtir hakan þükürü alýp almamsýyla ilgili sürekli polemik konusu olmuþtur bu olay ( þenol hocanýn giysileri ve saçlarý hatýrlayýn )
    Konu marcelinhos100 tarafýndan (13.04.2007 Saat 16:52 ) deðiþtirilmiþtir.
    2010-2011 Sampiyonu Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý hekimoglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ersun Yanal denen hovardanýn bir baþarýsýný gösterebilecenmi bana....
    Ben söyleyeyim:

Yanal Vestel Manisaspor'dan önce Denizlispor, Gençlerbirliði, Ankaragücü ve Türk Milli Takýmý'ný çalýþtýrdý. Gençlerbirliði ile UEFA Kupasý'nda Blackburn Rovers, Sporting Lizbon ve Parma'yý eledi. Ligi 3.bitirmeyi baþardý.

ayrýca denizlisporu 2. ligden alýp birinci lige taþýyan ve ilk beþe koyan, ankaragücünü 4. yapan, gençlerbirliði ile uefada durumu ortada, milli takýmla iyi giderken baþýný Hakan Þükür olayý yemiþti...

gerçekefsane - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Ünal'ýn ne baþarýsý var. Abdullah Avcý 8 oy almýþ, Ünal 58 oy almýþ. Ünal Karaman baþarýlýsa Raþit Çetiner'de Ümit milli takýmýn baþýndaydý.
    Konu gerçekefsane tarafýndan (13.04.2007 Saat 16:46 ) deðiþtirilmiþtir.

asimavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

tamam marcelinhos senin cok iyi bir arastirmaci oldugunu unutmusum

gercekten her konuda arastirmalarin takdire sayan..............

ama seninde dedigin gibi futbolcu takintisi olan hoca lazim degil bize .....

benim tek adayim vahid halilhodzic............

hastayim bu adama...............

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    43

Alýntý zafercalikoglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ünal hangi takýmý basarý kazandýrmýþ ,kariyeri ne
    topçu degil hoca arýyoruz,burasý erciyes degil,
    aynen
    Bu ülke barýþta zenginlerin, savaþta fakirlerindir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Ben oyumu Le Guen'e kullandým,bir ütopi olduðunu bile bile

Ba®ýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    38

Alýntý antagonist Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben oyumu Le Guen'e kullandým,bir ütopi olduðunu bile bile
    bende pekerman a verdim hangisi daha büyük ütopya acaba?

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Benim adaylarým burada yok.Ýlk önce türk olsun.Sonrada Þenol Güneþ yada Fatih Terim diyorum.
    Özkan SÜMER

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Alýntý the cotanak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    aynen
    Ünal Karamana birçok kez teklif götürüldü özellikle sene baþýnda lazaroninin yardýmcýsý olmasý teklifi götürüldü sonra Þenol Güneþ ile çalýþma teklifi götürüldü devre arasýnda ünal kabul etmedi yani ünal karman da çok istemiyor veya hazýr görmüyor kendini

Trabzonsporu erciyesle kayseriyle konyayla karþýlaþtýrýrsanýz kendinizi inkar edersiniz onlar maç kaybettiklerinde kimse eleþtirmez kimse onlarýn hocalarýnýn ne yaptýðýyla ilgilenmez bizde tam tersidir menfaat sahipleri kimsenin baþarýlý olmasýný istemez

ayný zamanda þunu herkes bilsin takýmýn teknik direktörünü gökdeniz ile hüseyin belirleyecek zamanýnda fatih tekkenin ziya doðaný trabzondan gönderttiði gibi bu iki futbolcu belirleyecek karra verecek maalesef ersun yanal konusunda

Erdinç Dilek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

yerli teknik direktörler arasýnda iyileri zaten takýmlarý býrakmaz, bizde kopartýp alamayacaðýmýz aþina o yüzden yabancý bir teknikdirektörle anlaþýlmasý þu an için en mantýklý secenek
    TrabZonguldaklý...

Cem Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Jackdaniels Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ankete samet Aybaba neden dahil edilmedi??? Kesinlikle Samet Aybabayý istiyorum...
    bende katýlýyorum samet aybaba diyorum
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    43

Alýntý marcelinhos100 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ünal Karamana birçok kez teklif götürüldü özellikle sene baþýnda lazaroninin yardýmcýsý olmasý teklifi götürüldü sonra Þenol Güneþ ile çalýþma teklifi götürüldü devre arasýnda ünal kabul etmedi yani ünal karman da çok istemiyor veya hazýr görmüyor kendini

Trabzonsporu erciyesle kayseriyle konyayla karþýlaþtýrýrsanýz kendinizi inkar edersiniz onlar maç kaybettiklerinde kimse eleþtirmez kimse onlarýn hocalarýnýn ne yaptýðýyla ilgilenmez bizde tam tersidir menfaat sahipleri kimsenin baþarýlý olmasýný istemez

ayný zamanda þunu herkes bilsin takýmýn teknik direktörünü gökdeniz ile hüseyin belirleyecek zamanýnda fatih tekkenin ziya doðaný trabzondan gönderttiði gibi bu iki futbolcu belirleyecek karra verecek maalesef ersun yanal konusunda
    bende hala oyumu vermedim zaten.
    Gökdeniz ve Hüseyin konusunda haklýsýn onlarýn istediði bi hoca olacaðý kesin.
    bence bu yaz ikiside satýlýp adam gibi mantýklý bi hoca alýnýp istikrar saðlanmalý.
    bu ikisi bu takýmda olduðu sürecede bu biraz zor.
    Bu ülke barýþta zenginlerin, savaþta fakirlerindir.

gerçekefsane - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý BarýþDemirer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bende pekerman a verdim hangisi daha büyük ütopya acaba?
    Ziya'nýn futbol sistemine inat Ersun Yanal
    Ersun Yanal defansa önem vermiyo 2. lige hýzla yol alýrmýþýz. Ziya Doðan'ý gördük. Arada kaldým, Trabzonsporun futbol sistemi ne olsun.
    Ersun Yanal Rüzgarýna kapýldým gidiyorum
    Konu gerçekefsane tarafýndan (13.04.2007 Saat 17:09 ) deðiþtirilmiþtir.

Ba®ýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    38

Alýntý gerçekefsane Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonsporun futbol sistemi ne olsun.
    ziya doðanla devam edilirse; saldým çayýra mevlam kayýra....

Ozan Yazýcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

yorum yok..
    sonra hoca patlayýnca albayrakçýlar savunma yapmak adýna kullanýyorlar bu durumu..

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Birkaç hafta önce Tansu Polatkan’ýn pazartesi akþamlarý TRT3′te yayýnlanan “Futbol Futbol” programýna konuk olan Ersun Yanal, futbolun güzelliði adýna takýmýnýn 4-4′lük beraberliðini 1-0′lýk galibiyetine, 4-3′lük yenilgisini 0-0′lýk beraberliðine tercih ettiðini, çünkü kendisinin öncelikle bir futbolsever olduðunu belirtmiþti. Dün akþamki maçta da, birkaç gün önce Trabzonspor’la oynanan maçta olduðu gibi, yaptýðý iþten zevk alan bir teknik direktörün maçýn kazanýlmasý ya da kaybedilmesi önemli olmadan, sadece izleyenlere daha keyifli, daha heyecanlý bir mücadele izletme çýlgýnlýðýna tanýk olduk

Yusuf Þimþek, Denizlispor Kaptaný.

"Ersun Yanal büyük hocadýr. Bilimsel çalýþýr. Sakatlýktan nefret eder. Sol ayaðýn sakat ise sað ayaðýný çalýþtýrýr. Futbolcu psikolojisini çok iyi bilir. Oyuncularýný maça çok iyi hazýrlar. Onunla çalýþmak bir zevktir. Benim futbolcu olmamda en büyük etken Ersun Yanal'dýr. Ailece görüþürüm."

'Yenilikçi ve çaðdaþtýr'

Yaþar Güngör, Denizlispor Yrd. Ant..

"Ersun Yanal, A takýma çýktýðýnda ben de altyapý antrenörü olmuþtum. Kendisi çok deðerli bir hocadýr. Ýþini çok iyi yapar. Planlý programlý çalýþýr. Yenilikçi ve çaðdaþtýr. Basma kalýp antrenör deðildir. Futbolcunun performansýný öne çýkartacak bilimsel antrenman programý uygular." Ýlhan Cavcav, Gençlerbirliði Kulüp Bþk..

"Ersun Yanal, þu an Türkiye'deki en baþarýlý teknik adam. Ýyi iþler yaptý. Zamanýný kulüpte geçirdi. Futbolcularýn sorunlarýyla yakýndan ilgilenirdi. Bizde iki yýl görev yaptý. Milli Takým'ý çalýþtýrdý. Türkiye'de hiç kimsenin ulaþamadýðý baþarýyý Gençlerbirliði'nde yakaladý. Milli Takým'da Ersun Yanal'a tahammül edilseydi, gençleþtirilmiþ kadrosuyla Dünya Kupasý finallerine gidebilirlerdi.
    'Rakibiyle önce sanal ortamda karþýlaþýr'

Özcan Bizati, Ankaraspor Yrd. Ant..

"Maç temposunda antrenman yaptýrýr. Üst düzeyde, taktiksel bir teknik adamdýr. Bugün Fenerbahçe'ye gidip gitmeyeceði ya da orada baþarýlý olup olmayacaðý tartýþýlýyor. Kamuoyunda 'Ersun Hoca Fenerbahçe'ye hazýr mý?' diye bir düþünce var. Bence asýl soru þu: Fenerbahçe Ersun Hoca'ya hazýr mý? Ersun Hoca, üst düzeyde bir takýmý rahatlýkla çalýþtýrabilir. Ancak o kulübün yöneticileri de ona hazýr olmalý. Her þeyi planlý yapar. Öngörüsü yüksektir. Bilgisayar analizlerine önem verir. Rakibiyle sanal ortamda karþýlaþýr. Zayýf yönlerini, nerede hata yaptýklarýný önceden belirler. Belirli noktalarda top kaybedilmesine tahammülü yoktur. Her maçta takýmýnýn tempolu oynamasýný ister."

'Eleþtirileri dikkate alýr'

Mesut Bakkal, Gençlerbirliði Tek. Drk..

"Takýmý, antrenman disiplinine ve programa uygun biçimde çalýþtýrýr. Eleþtiri yapýldýðý zaman düþünür. Kritiklerin haklý veya haksýz olduðuna kendisi karar verir. Tam bir aile babasýdýr. Kulüp ve çaðrýldýðý davetler dýþýnda zamanýný ailesiyle geçirir. Futbolla yatar, futbolla kalkar. Ani sinirlenir ama çabuk geçer. Asla kin tutmaz."

Konu marcelinhos100 tarafýndan (13.04.2007 Saat 17:36 ) deðiþtirilmiþtir.

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

benim adayým lucescu sebep çok basit her gittiði takýmda baþarýlý oluyor ve türkiye ligini iyi biliyor baþarýsýz olmasý imkansýz aradýðýmýz istikrarý yakalamak için lucescu ii bi tercih olur kendi takýmýný da kendi kursun

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

bizim kimi istediðimiz pek kaale alýnacaðýný zannetmiyorum.gene onlarca isim konuþulur daha sonra vizyonu ve misyonu olmayan týrývýrý birisi gelir bizde hüsrana devam.
    benim gönlümde luçesku yatar.mümkün deðil ama hayal kurmak yasak deðildir inþallah.çünkü son dönemlerde Trabzonspor taraftarý olarak sürekli hayal görüp havanda su dövüyoruz.inþallah ben yanýlýrýmda 10 numara bir hoca bulurlar.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Bu baþlýkta, TS'un geleceðini planlayacak bir futbol adamýndan bahsetmiþtim. Acaba diyorum bu iþ için Urbain Breams uygun olur mu? Yanýna da genç nesilden birini koyarýz, ileride bayraðý ona devreder.
    Bertrand Russell : "Ýstediðiniz bazý þeylere sahip olamamak, mutluluðun bir parçasýdýr."

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Alýntý Lapina Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aptalca bir þey olacak ama Nasrettin Hoca diyorum..
    Bizi bu elem ve kederden kurtaracak ruh ve nükte mevcuttur.

BOS bos basliklar acarak nereye varmak istoyorsunuz 24 sene gecdi ne hocalar gorduk ne.....

ama birsey degistimi ve care sirf bizim hoca yonetim degisimizdemi yoksa Turkiyedeki futbolu hortomculukla bahizcilikle ve din imani olmuyan kisilerin yonetdiginden kurtulmakdami ariyacagiz.

boyle kendinizi kandirmakla , gercekleri goz ardi ederek ,hic bir yere varamiyacagimizi anladinizda hayal perezlikden baska bir caremi uretemediniz yoksa karadenizin havasini suyunu tatmadiniz'da ondanmidir anlamis degilim bos basliklarla ugrasana kadar gercekdende temiz bir toplum yetistirmekle ugrassak bakarsiniz biz gormesek bile bizim cocuklarimiz sampiyonluklar ve'de basarilar gorurler.

asimavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

ilhan cavcavin dedigi bisey dikkatimi cekti .................

rakibiyle ilk once sanal ortamda karsilasir

yani managerlik oyunu oynuyor ersun yanal

aslinda fikir edinme acisindan iyi bir secenek

keske ziya doganda simdiye kadar bu oyunu oynasaydi ....

bende fm 2007 oynuyorum

ve takimi genelde yardimcima kurduruyorum

hic biri ziya doganin kurdugu takimi kurma hatasini yapmiyor

oyun bile bunu anladi ziya dogan sen nerdesin

oyunda cikan kadro su

.............................jefferson............ .........

..ufukhan......stepanov....risp..........celo(mecb uren )

...............ayman .......huseyin......................

.....yattara.............ceyhun.................go kdeniz

...........................umut................... .............

komik geliyor ama gercek iste ziya dogan bu kadar takintili bi adam

ustelik oyunda stepanov dunyaca unlu yildiz olma potansiyeline sahip

ama ziya doganin yedekdeki yildizlarindan..................

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Þu anda listelenecek üye yok.