Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Haydi Sen de Kardeşini Seç!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Standart Haydi Sen de Kardeşini Seç!

BÜYÜK AİLEMİZE HOŞGELDİNİZ...

Kardeşinizin yumuk minik ellerini avuclarınızın içine alın, sıkı sıkı sarın…..Üşümesinler…28 KASIM 2004 tarihinde tarafımdan kurulan bu site, kardeşten kardeşe uzanan gönül birliği sitesidir... Hiç bir dernek ve de vakıfla ilişkisi yoktur. Okullu kardeşlerimizi desteklemeyi amaçlayan tek kişilik sivil harekettir…Onlara yardım değil, hediye yolluyorsunuz....Küçük kardeşleriniz, gönüllüler tarafından ihtiyaç sahibi öğrenciler arasından, titizlikle seçilip listelere yazılıyor. Hediyelerinizi abartmayın, sık sık yollayın. Bir defter, bir kalem, bir mont bir bot dünyalara bedel... Kardeşlerinize eğitim öğretim hayatı boyunca destek olmaya, onlarla sonuna kadar el ele yürümeye karar verin... Eğer bunu yapamayacaksanız kardeş seçmeyin... Bu çocuklar bizim, Türkiye’mizin çocukları... ONLARI HİÇ UNUTMAYIN... Mutlaka mektup yazın . Kardeşinize sevginizi yollayın... Kişiliklerini geliştirin... Yolumuz, önderimiz ATATÜRK'ümüzün yolu. Doğudan batıya, kuzeyden güneye tek vücut olmanın yolu. Yolumuz açık olsun.

CENGİZ TÜNAY - ALİ TÜNAY

ASLA PARA YOLLAMAYIN

...

yazısıyla karşılaşıyorsunuz ilk olarak www.kardesinisec.com sitesine girdiğinizde.İhtiyaç sahibi çocuklarımıza para değil önce sevgi göndermenin gerekliliğini anlatan bu yazıyla...

Bir çok şehirden,bir çok çocuk kayıtlı kardeş listesinde.Ne güzeldir ki bir çoğu kardeşini çoktan bulmuş.Ama her geçen gün yeni çocuklar ekleniyor,her geçen gün yeni yürekler bekleyişe geçiyor.Şimdilerde seçenek çok azalmış,ne mutlu bize...Ama yine de 10larca çocuk kardeşini beklemekte.Özellikle de doğu illerinden bir çok minik...

Ben kardeşimi çoktan seçtim; Van'dan 6 çocuklu işsiz bir babanın 9 yaşındaki oğlu Savaş Öztunç.

Haydi arkadaşlar,sizler de yakınlarınıza ulaştırın.Sizler de kardeşinizi seçin..Ve varsa eğer kardeş ihtiyacı duyan çocuklar bildiğiniz duyduğunuz,siteye ulaştırın,listeye ekleyin ismini.Hem siz kazanın,hem onlar...

Dip not: 2 yıl kadar önce bunun için bir başlık açılmış,ancak yenilemenin faydalı olacağını düşündüm.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan Bozyiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Gamze böyle birşeyden bizleri haberdar ettiğin için çok teşekkürler. BMN üyeleri bu konularda ne kadar duyarlı olduklarını birçok organizasyonda gösterdi, bundan sonrada göstermeye devam edecektir.

havzalı61
    Ziyaretçi

Benim kardeşim hasan üçüncü

iyide abicim bunlar afedersiniz sıçan gibi doğurup doğurup yok bilmemne yardımı yok kardeşini seç bilmemne diye milletin üzerine atıyorlar, madem işsizsin ne diye kedi gibi doğrup durursunuz bilmemki , ondan sonra teröristler üredi çoğaldı öldür öldür bitmiyor soysuzlar hamam böceği gibi
    Konu havzalı61 tarafından (25.10.2007 Saat 13:44 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Alıntı havzalı61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim kardeşim hasan üçüncü

iyide abicim bunlar afedersiniz sıçan gibi doğurup doğurup yok bilmemne yardımı yok kardeşini seç bilmemne diye milletin üzerine atıyorlar, madem işsizsin ne diye kedi gibi doğrup durursunuz bilmemki , ondan sonra teröristler üredi çoğaldı öldür öldür bitmiyor soysuzlar hamam böceği gibi
    Ne güzel bir bakış açısı!Tebrik ederim.

Yau abicim,burda onlarca şehirden binlerce ihtiyaç sahibi çocuk var.Sadece doğudan mı yani?Ve sanki sadece 10 çocuklu ailelerden yavrular mı bunlar?

Madem böyle düşünüyorsunuz,olaya farklı bir yönden yaklaşın.O insanları bilinçlendirmek,o çocukların 250 YTL'ye kapkaç çetelerine kiralanmasını engellemek için siz de bir şeyler yapmış olursunuz belki kim bilir...Bir çocuk,bir hayat...Bir çocuk,bir nesil...

Ha siz yine de hoşlanmadınız fikirden,o zaman eyvallah...Bari başkalarının hevesini kırmayın.

Ekleme:

Saçma sapan esprilerle dolu tüm mesajlar silinecektir. alix_1967_06 ; bunu bir uyarı olarak kabul edebilirsin.
    Konu Gamze tarafından (25.10.2007 Saat 14:27 ) değiştirilmiştir.

TAHSİN 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Haydee BMN yardım zamanı....! (konuyu sabitlermisiniz)

Öncelikle forumda gezdim, böyle bir başlık bulamadığım için açmayı uygun gördüm gereksiz bulan forum yöneticileri arkadaşlarımız silselerde saygı duyarım.

BMN herzaman gerektiğini yerde gereğini yapan bir örgütlenmedir. Sadece TRABZONSPOR için değil toplumsal olaylarada parmak basmaktadır, o bakımdan BMN benim en çok zevk aldığım gurur duyduğum bir topluluktur ve bende bu topluluğun parçası olduğum için çok mutluyum.
    Evet arkadaşlar hepinizin bildiği gibi Türkiye'nin her bir köşesinde okumak için can atan ve imkanı olmayan kız ve erkek kardeşlerimiz var sizde onlara bir abilik ablalık yaparsanız onlar çok sevinicekler ben inanıyorum ki çok kişinin bu konudan haberi var belkide kardeşi bile var forumda aradım bulamadığım için buraya futbol dışı konuların olduğu forum ekstra ganita bölümüne açıyorum

[SİZE=4]www.kardesinisec.com[/SİZE]

B Ü Y Ü K A İ L E M İ Z E H O Ş G E L D İ N İ Z ...
    Kardeşinizin yumuk minik ellerini avuclarınızın içine alın, sıkı sıkı sarın. Üşümesinler… 28 KASIM 2004 tarihinde tarafımdan kurulan bu site, kardeşten kardeşe uzanan gönül birliği sitesidir... Hiç bir dernek ve de vakıfla ilişkisi yoktur. Onlara yardım değil, hediye yolluyorsunuz... Hediyelerinizi abartmayın. Bir defter, bir kalem, bir mont bir bot dünyalara bedel... Kardeşlerinizle destek olmaya, onlarla sonuna kadar el ele yürümeye karar verin... Eğer bunu yapamayacaksanız kardeş seçmeyin... Bu çocuklar bizim, Türkiye’mizin çocukları... ONLARI HİÇ UNUTMAYIN... Mutlaka mektup yazın . Kardeşinize sevginizi yollayın... Kişiliklerini geliştirin... Yolumuz, önderimiz ATATÜRK'ümüzün yolu. Doğudan batıya, kuzeyden güneye tek vücut olmanın yolu. Yolumuz açık olsun. CENGİZ TÜNAY - ALİ TÜNAY
    A S L A P A R A Y O L L A M A Y I N
    6 üstü 1 Aşk

Evli Mutlu Huzurlu T&B

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İyi güzel ama Mahmutpaşa esnafı gibi de "Haydee" diye bağırmaya gerek yoktu yahu..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Nereden
    İstanbul

Alıntı Great White Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi güzel ama Mahmutpaşa esnafı gibi de "Haydee" diye bağırmaya gerek yoktu yahu..
    haydi bana çizgi film kahramı gibi gelio uyuz oluyorum cem yılmazın dalga gectiği konu gelio aklıma ben hayde yi kullanırım ham takınılması gereken bir şey değil zaten düzzeltyei yapacaklardır arkadaşlar ben başlığı

www.kardesinisec.com yapacaktımda yasaktır die yapmadım onu forum yöneticileri sabıtleyip değistirriler
    6 üstü 1 Aşk

Evli Mutlu Huzurlu T&B

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende boyle bir baslik var diyecektim.)

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Tö61,

Aynı başlık vardı. Birleştirdim konuları.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    İstanbul

zaten böyle bir başlık varmış ? kusra bakmasın kımse ben yeni haberdar oldum da o bakımdan

sizden isteğim ağırlığı şırnak hakkariş ve ağrıya vermenizdir . kız çocukları okusun istiyorum ben erkekler bir şekilde çalışıp geçinirler
    6 üstü 1 Aşk

Evli Mutlu Huzurlu T&B

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)