Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 165 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 8 Askerimiz Serbest Býrakýldý..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    43

Alýntý emre610 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Esir askerlerimizin boyutunun çok farklý olduðunu düþünüyorum. Bu zamana kadarda ciddi anlamda giriþimlerde bulunulmamasýda bunun göstergesi sanýrým. 6 tane köy korucusu dinlemeye takýldý. Ýddialar yenilir yutulur cinsten deðil. Yaralý askerimizin anlattýðý hainlerden bir tanesi bu 8 askerimiz arasýnda olabilir. Þahsým adýna hepsinin ölü veya diri Türkiye Cumhuriyeti Devletinin elinde olmasý gerektiðine inanýyorum. Geçenlerde okuduðum bir köþe yazýsýnda 1992 yýlý içerisinde bir askeri yetkilinin mühimmatlarý ile kaçarak PKK safýna geçtiði , daha sonra ki yýllarda çýkan bir çatýþma da hainin vurularak öldürülmesi sonucu telsiz konuþmalarýndan ''Namusumuzu temizledik.'' söylemlerinin geçtiði aktarýlmýþ yazýda. Namusumuzu temizlemek adýna ölü ya da diri.

PKK'nýn kaçýrdýðý erin þok sözleri

Daðlýca baskýnýnda PKK'nýn kaçýrdýðý 8 asker ile ilgili yeni bir video ortaya çýktý. Videoda özellikle Mardinli Piyade Er Ramazan Yüce'nin ifadeleri insaný þok edecek türden..

"Bir Türk askeri böyle konuþur mu?" dedirten ve terör örgütü PKK tarafýndan ezberletilen ifadeleri peþ peþe sýralayan Mardinli askerin söyledikleri askerlerin kaçýrýlmayýp kaçtýklarý yönündeki þüpheleri artýrýr nitelikte...

GÖRÜNTÜLERÝNÝ TERÖR ÖRGÜTÜ PROPAÐANDASI OLMASI NEDENÝYLE YAYINLAMADIÐIMIZ KAÇIRILAN ER YÜCE'NÝN SÖYLEDÝKLERÝ:

"Adým Ramazan soyadým Yüce.. 3'üncü Motorlu Piyade Taburu 2'inci Bölüðünde Havan Kýsmýnda niþancýyým. Þuan iyiyiz durumumuz iyi. Buradaki arkadaþlar bize aðabey kardeþ gibi davranýyorlar. Herhangi bir kötülük görmedik. Bize anlatýldýðý gibi deðil buralar. Biz gerçeði gördük þu an. Yani bunlarý gidip Türkiye'deki halka da söyleyeceðiz. Eðer Allah izin verirse, Allah'ýn izniyle geleceðiz tabi.. Bunlarý herkese söyleyeceðiz.

Özellikle de devlet büyüklerine buradan sesleniyorum. Bu artýk silah yöntemiyle çözülecek bir sorun deðildir. Masaya otursunlar. Güzellikle çözsünler. Artýk ne asker aileleri ne gerilla aileleri aðlamasýn. Ýstemiyoruz bunu... Çünkü dün gece býraktýðýmýz arkamýzda ölen arkadaþlarýmýz var.

Erdoðan diyor ki, "Benim oðlum askerlik yapamaz". O zaman gelsin de görsün buradaki askerliði.. O zaman görecek ki askerin deðerini o zaman bilecek.
    Arkamýzdan gelmeyen tabur komutanýmýza da seslenmek istiyorum. Eðer saðsa tabii.. Onun da hatalarý var. Bize eðer destek göndermediyse bu demektir ki artýk bizim asker olmamýz için bir sebep kalmamýþtýr. Ve elimizden geldiði kadar artýk Türk ordusundan uzaklaþmaya çalýþacaðým."

8 kayýp askerle ilgili son geliþme

Terör örgütü tarafýndan kaçýrýlan askerlerimiz serbest býrakýldý mý, býrakýlmadý mý? Gazeteci Ersoy Dede'nin ulaþtýðý kaynaklara göre askerlerimiz büyük olasýlýkla serbest kaldý.

ERSOY DEDE'nin özel haberi

Daðlýca baskýnýndan bu yana irtibat kurulamayan 8 askerimizin Türkiye'ye getirildiði yolundaki iddialar kuvvetlendi..

Ýçiþleri Bakaný Beþir Atalay, askerlerimizin bulunduðu bilgisini doðrulamadý, ancak bölgedeki kaynaklar, Irak'ýn kuzeyindeki kürt bölgesinde tutulan askerlerimizin, alýnan istihbarat sonucu bulunduðu ve dün akþam saatlerinde sorgulanmaya baþlandýðýný bildirdiler..

Ýrtibat kurulamayan askerlerden Mardinli Piyade Er Ramazan Yüce'nin PKK ile iþbirliði yaptýðý iddialarý üzerine sorguyu yürüten askeri yetkililer, Daðlýca Baskýný sýrasýnda PKK ile iþbirliði içinde olan baþka bir asker olup olmadýðýný öðrenmeye çalýþýyor..

Yüce'nin verdiði ifadenin de, Tabur Komutanýnýn açýða alýnmasýyla baðlantýlý olduðu söyleniyor..

Askeri yetkililer, Daha önce Hakkari'nin Köprülü Taburunda bir askerin teröristlere askerlerimizin bulunduðu mevziler hakkýnda bilgi verdiðinin ortaya çýkarýldýðýný kaydetti...

Ayný yetkililer, kaçýrýldýðý belirtilen askerlerle ilgili de bu yöndeki bilgilerin ve iddialarýn araþtýrýldýðýný kaydeddiyor...

OYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Bir Söz Vardýr Irkçýlýk Yapmadan Bir söz söylüyorum Kürdün Evliyasýný bile Evine Sokmayacaksýn Her an her þey olabilir ... Bu haberde ona benziyor Daha geçen gün gördük Ýmam, Pkk Leþlerine mevlüt okurken ...
    Kazimiþi gzas vorert

Bartuð13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

esir askerlerin videosu olduðu söylenen videolarý izledim.resmen örgütün propagandasý yapýlýyor.bize çok iyi bakýyolar,kardeþleri gibi diyorlar.bizi yalnýz býraktýlar,yapacak biþey yoktu ondan esiriz,hükümet masaya otursun,silahý býraksýn kan dökülmesin diyorlar.

ben bunlarýn esir düþtüðüne inanmýyorum.türk askeri bunu yapamaz.8 kiþi da kalsa karþýsýnda yüzbinlerce terörist olsa da nasýl arkadaþlarý vurulup þehit düþüyorsa,aslanlar gibi çarpýþýp da ölselerdi.zorla mý deðil mi bilmiyorum ama bunlarý söylemeselerdi.
    HADDÝNÝ BÝLEN MERTTÝR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTÝR,CUMHURÝYET ÝÇÝNDE CUMHURÝYET KURAN NAMERTTÝR!NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMÝN KAHRÝMAN,AHMET MUHAMMET DEMÝREL VE MESUT KELEÞ!SÝZÝ HÝÇ UNUTMAYACAÐIZ!21.12.2009

Takým tutmak farklý, adam tutmak farklý...

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

ba$ka bir forum'da Sava$ aninda Yalan söylemek Caiz diye biliyorumdiye yazmi$tim...

arkada$'in cevabi

Bu cocuklarin ölüm korkusu ile bu sekilde konustuklari asikar. Esir alinmis kisi, kim tarafindan olursa olsun, özgürlügüne engel olan kimseler hakkinda bu kadar hüsn-ü zanda bulunmaz.. ama yinede , YAZIKLAR OLSUN diyorum! Bir kere, Türk askeri teslim olmaz! Ya sehit olur ya gazi! Hadi o an teslim olmaktan baska caren yoktu, peki onlarca yüzlerce binlerce insaninizi sehit etmis teröristlere "abi" diyecek kadarmi serefsizsiniz? Teröriste Gerilla derken, Basbakanindan sadece "erdogan" diye bahsedecek kadarmi serefsizsiniz?? Ulan o hainlere gerek yok, kendi kafalariniza SIKIN bari de, belki size de bir sehit diyen cikar!

Hain kafire esir düsmüssün zaten, bari zillete düsme diyorum..
    Konu Harun-61 tarafýndan (31.10.2007 Saat 11:30 ) deðiþtirilmiþtir.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý emre610 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    PKK'nýn kaçýrdýðý erin þok sözleri

Daðlýca baskýnýnda PKK'nýn kaçýrdýðý 8 asker ile ilgili yeni bir video ortaya çýktý. Videoda özellikle Mardinli Piyade Er Ramazan Yüce'nin ifadeleri insaný þok edecek türden..

"Bir Türk askeri böyle konuþur mu?" dedirten ve terör örgütü PKK tarafýndan ezberletilen ifadeleri peþ peþe sýralayan Mardinli askerin söyledikleri askerlerin kaçýrýlmayýp kaçtýklarý yönündeki þüpheleri artýrýr nitelikte...

GÖRÜNTÜLERÝNÝ TERÖR ÖRGÜTÜ PROPAÐANDASI OLMASI NEDENÝYLE YAYINLAMADIÐIMIZ KAÇIRILAN ER YÜCE'NÝN SÖYLEDÝKLERÝ:

"Adým Ramazan soyadým Yüce.. 3'üncü Motorlu Piyade Taburu 2'inci Bölüðünde Havan Kýsmýnda niþancýyým. Þuan iyiyiz durumumuz iyi. Buradaki arkadaþlar bize aðabey kardeþ gibi davranýyorlar. Herhangi bir kötülük görmedik. Bize anlatýldýðý gibi deðil buralar. Biz gerçeði gördük þu an. Yani bunlarý gidip Türkiye'deki halka da söyleyeceðiz. Eðer Allah izin verirse, Allah'ýn izniyle geleceðiz tabi.. Bunlarý herkese söyleyeceðiz.

Özellikle de devlet büyüklerine buradan sesleniyorum. Bu artýk silah yöntemiyle çözülecek bir sorun deðildir. Masaya otursunlar. Güzellikle çözsünler. Artýk ne asker aileleri ne gerilla aileleri aðlamasýn. Ýstemiyoruz bunu... Çünkü dün gece býraktýðýmýz arkamýzda ölen arkadaþlarýmýz var.

Erdoðan diyor ki, "Benim oðlum askerlik yapamaz". O zaman gelsin de görsün buradaki askerliði.. O zaman görecek ki askerin deðerini o zaman bilecek.
    Arkamýzdan gelmeyen tabur komutanýmýza da seslenmek istiyorum. Eðer saðsa tabii.. Onun da hatalarý var. Bize eðer destek göndermediyse bu demektir ki artýk bizim asker olmamýz için bir sebep kalmamýþtýr. Ve elimizden geldiði kadar artýk Türk ordusundan uzaklaþmaya çalýþacaðým."

8 kayýp askerle ilgili son geliþme

Terör örgütü tarafýndan kaçýrýlan askerlerimiz serbest býrakýldý mý, býrakýlmadý mý? Gazeteci Ersoy Dede'nin ulaþtýðý kaynaklara göre askerlerimiz büyük olasýlýkla serbest kaldý.

ERSOY DEDE'nin özel haberi

Daðlýca baskýnýndan bu yana irtibat kurulamayan 8 askerimizin Türkiye'ye getirildiði yolundaki iddialar kuvvetlendi..

Ýçiþleri Bakaný Beþir Atalay, askerlerimizin bulunduðu bilgisini doðrulamadý, ancak bölgedeki kaynaklar, Irak'ýn kuzeyindeki kürt bölgesinde tutulan askerlerimizin, alýnan istihbarat sonucu bulunduðu ve dün akþam saatlerinde sorgulanmaya baþlandýðýný bildirdiler..

Ýrtibat kurulamayan askerlerden Mardinli Piyade Er Ramazan Yüce'nin PKK ile iþbirliði yaptýðý iddialarý üzerine sorguyu yürüten askeri yetkililer, Daðlýca Baskýný sýrasýnda PKK ile iþbirliði içinde olan baþka bir asker olup olmadýðýný öðrenmeye çalýþýyor..

Yüce'nin verdiði ifadenin de, Tabur Komutanýnýn açýða alýnmasýyla baðlantýlý olduðu söyleniyor..

Askeri yetkililer, Daha önce Hakkari'nin Köprülü Taburunda bir askerin teröristlere askerlerimizin bulunduðu mevziler hakkýnda bilgi verdiðinin ortaya çýkarýldýðýný kaydetti...

Ayný yetkililer, kaçýrýldýðý belirtilen askerlerle ilgili de bu yöndeki bilgilerin ve iddialarýn araþtýrýldýðýný kaydeddiyor...
    ben bu askerin söylediklerinden 2 þey çýkarýrým:ya pkk iyice korktu masaya otursunlar falan dedirtiyo yada bunu söyleyen askerinde yakýnda terörist olup daða çýkmasý yakýndýr.madem ordaki ortam güzel...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Bu sözleri söylenin asker oldugu ne malum? Türk askeri intihar eder yinede kardesine, bacisina kursun sikana abi demez.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Nereden
    Ankara

Alýntý Ts_oSe_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir Söz Vardýr Irkçýlýk Yapmadan Bir söz söylüyorum Kürdün Evliyasýný bile Evine Sokmayacaksýn Her an her þey olabilir ... Bu haberde ona benziyor Daha geçen gün gördük Ýmam, Pkk Leþlerine mevlüt okurken ...
    sende abd gibi konuþtun yani onlarda pkk demiyor kürt dior.bunu bizim yapmamamýz lazým.avrupanýn amacý bu zaten,türkiyeyi kürt,türk,laz,alevi,sunni die ayýrmak bölmek.bizim bu konuda çok dikkatli olmamýz lazým benim için hepsi bir hepsi insan hepimiz ademle havvanýn ewlatlarýyýz.aleviside sunniside kürtüde hepsi türkiye topraklarýnda yaþýyorsa türkiyenin suyundan içiyorsa türkiyeden ekmeðini çýkarýyorsa hepsi türktür varmý ötesi...

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Nereden
    Ankara

ben kayýp eskerlerimizle ilgili önceden þu yorumu yaptým:keþke teslim olacaklarýna kafalarýna sýkýp þehit olsalardý ve bu iþte bi iþ var dedim.askerlerimizin yaptýðý bu video kaydýnýda duyduktan sonra anladým ki fazlasýyla haklýymýþým.topunu tüfeðini atýpta teröriste teslim oluyosa ve o kayýttaki sözleri söyleyebiliyosa demekki daða çýkmaya bi eðilim varmýþ...

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Savaþa gönderdiðin askerin bölgesini iyi seçeceksin ... beynine girilme, kandýrýlma ihtimali olmayacak.
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Alýntý Ögrtmn Vkgz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Savaþa gönderdiðin askerin bölgesini iyi seçeceksin ... beynine girilme, kandýrýlma ihtimali olmayacak.
    ama bizim askeriyenin öyle bi düþüncesi yok.bizimkiler egedeki marmaradaki hayatýnda dað görmemiþ adamlarý taa doðuya yollar,doðuda hiç deniz görmemiþ adamlarýda deniz kýyýsýna yollar ki deðiþiklik olsun...askerlerimiz farklý yerler görsün.sonrada sonuc ortada...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý alix_1967_06 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ama bizim askeriyenin öyle bi düþüncesi yok.bizimkiler egedeki marmaradaki hayatýnda dað görmemiþ adamlarý taa doðuya yollar,doðuda hiç deniz görmemiþ adamlarýda deniz kýyýsýna yollar ki deðiþiklik olsun...askerlerimiz farklý yerler görsün.sonrada sonuc ortada...
    Salla bakalým...

Remzi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

senin bakýþ açýna göre doðudakiler doðuda batýdakiler de batýda yapar askerliðini.. ki bu da ayrýmcýlýktan baþka deðildir..ayrýca böyle olursa pkk nýn orduya sýzma olasýlýðý artar...
    Bir Gün Mutlaka!!

Nereden
    Ankara

[quote=Süleyman;1004641]Salla bakalým...[/quote

salla bakalýmmý?ben hayatým boyunca hiç kimseden örneðin ank da ikametgahý görünüpte ank da askerlik yaptýðýný duymadým görmedim.bilmem sen hiç duydunmu gördünmü?benim nufus kaydým ank da yani tam ortada, daðýtýmda 4 þansým var doðu batý karadenz akdeniz.orta yani iç anadolu olma ihtimali çook zor ilk daðýtýmda belki ama 2. daðýtýmda imkansýz .ben ank dan kalkýpta doðuya pkk nýn avucunun içi gibi bildiði daðlara 4 aylýk eðitimle gidersem 15 ayý tek parça tamamlayamam bu böyledir.ank da dað ne gezer pkk ne gezer ben cart die doðuyada gidersem ya gazi yada þehit olurum.baþka izzaa yok bunun.baþbakanda bu þekilde açýklama yapmýþtý inþ bulur alýntý yapýp koyarým.
    Konu Cem Balcý tarafýndan (01.11.2007 Saat 22:12 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

salla bakalýmmý?ben hayatým boyunca hiç kimseden örneðin ank da ikametgahý görünüpte ank da askerlik yaptýðýný duymadým görmedim.bilmem sen hiç duydunmu gördünmü?
    TSK batýlýy "deðiþiklik" olsun diye doðuya,doðuluyu ayný nedenle batýya yollamaz.Askerlik bu eðlence mi?

Ankaralý adam tabii ki Ankara'da askerlik yapmayacak...Bunda anormal olan ne?

Nereden
    Ankara

Alýntý RMZTS61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    senin bakýþ açýna göre doðudakiler doðuda batýdakiler de batýda yapar askerliðini.. ki bu da ayrýmcýlýktan baþka deðildir..ayrýca böyle olursa pkk nýn orduya sýzma olasýlýðý artar...
    ben onu genel bi örnek olarak verdim.nerde görülmüþ kütüðü ank da olan adamýn ank da askerlik yaptýðý?hep baþka baþka yerlere atmýyolarmý doðuyu bilmiyen adamý daðlarý tanýmayan adam doðal olarak bu daðýtýmda hiç alakasý olmayan tanýmadýðý yerlere gönderiliyo ve sonundada hergün þehit...pkk ýn sýzmasý kolaylaþýr diosun zaten sýzmýþlar sýzacaklarý kadar daha ne sýzacaklar.

Yaþ
    37

Askerlik çok özel bir meslektir.Ve sokaktaki adamýn bilemeyeceði bir takým incelikler olabilir.Þu asker neden Batý'da diðeri neden Doðu'da görev yapýyor diye merak edebiliriz ancak deðerlendirmelerimiz büyük ihtimalle yanlýþ oluyor.Çünkü konuya tam olarak vakýf deðiliz.Bilmeden anlamadan konuþmasak...

Nereden
    Ankara

Alýntý A.Alper Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Askerlik çok özel bir meslektir.Ve sokaktaki adamýn bilemeyeceði bir takým incelikler olabilir.Þu asker neden Batý'da diðeri neden Doðu'da görev yapýyor diye merak edebiliriz ancak deðerlendirmelerimiz büyük ihtimalle yanlýþ oluyor.Çünkü konuya tam olarak vakýf deðiliz.Bilmeden anlamadan konuþmasak...
    iyi güzel söylüyosunda benim dediðim þeyi saðýr sultan bile biliyo sadece neden çok þehit verildiðine dair bi kaç tartýþmadýr bu.bunda illaki asker olmak yada MÝT falan olmak istikbarat gerekmez gayet güncel þeyler.

Nereden
    Ankara

Thumbs down

Alýntý Süleyman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    TSK batýlýy "deðiþiklik" olsun diye doðuya,doðuluyu ayný nedenle batýya yollamaz.Askerlik bu eðlence mi?

Ankaralý adam tabii ki Ankara'da askerlik yapmayacak...Bunda anormal olan ne?
    ya ben onu ölesine söylüyorum Allah aþkýna burdan çýkardýðýn þey bumu yani?tabiki askerlik turistlik deðil eylence gezmek deðil okadarýný biliyoruz heralde.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

ya ben onu ölesine söylüyorum Allah aþkýna burdan çýkardýðýn þey bumu yani?tabiki askerlik turistlik deðil eylence gezmek deðil okadarýný biliyoruz heralde.
    Tamam kardeþim,"Sen haklýsýn." ne diyim.

Bu arada;

Terör örgütü PKK'ya yakýn Fýrat Haber Ajansý'nýn da doðruladýðý bilgiye göre, terör örgütü birkaç gün içinde askerleri serbest býrakacak.

8 askerin nerede ve nasýl býrakýlacaðý ise belli deðil.

Yaþ
    37

Güzel.Ramazan Yüce de bizi görecek mi?

Nereden
    Ankara

Alýntý Süleyman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tamam kardeþim,"Sen haklýsýn." ne diyim.

Bu arada;

Terör örgütü PKK'ya yakýn Fýrat Haber Ajansý'nýn da doðruladýðý bilgiye göre, terör örgütü birkaç gün içinde askerleri serbest býrakacak.

8 askerin nerede ve nasýl býrakýlacaðý ise belli deðil.
    estafurullah sen haklýsýn sen olurmuuuu aaaa

artýk býraksalarda nasýl bi psikolojiyle gelcekleri belli.pkk yandaþý,türkiye düþmaný...

Nereden
    Ankara

o askerimizin videosunu izledim ve kendimden utandým.askerimiz diorum ama böyle konuþan bi adam nasýl bizim mehmedimiz nasýl askerimiz olabilir?? ama o anki psikolojiyide tabiki anlamak imkansýz.

Yaþ
    48

bak arkadaþlar misket bombasý diye biþi icat etmiþler býrakýyosun bi tutam kansýzlarýn civarýna ne askerin mayýna basýyo nede kurþuna hedef oluyo nasý pratik dimi kzn

Nereden
    Samsun

bu askerleri kurtarmak için hala operasyon yapmayan o daðlarý tozu dumana katmayan BÜYÜK BAÞLARI ALLAHA HAVALE EDÝYORUM.....bu durumun dünyada bir çok örneði var ve karþýlýðýnda devletlerin kendi çocuklarýný kurtarmak için yaptýklarý bir çok örnek var !!!! bu sessizlik ve bekleyiþ tek kelimeyle terbiyesizliktir ( daha baþka bi sýfat kullanýrdým ama neyse )
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar taþý
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA ÝSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAÐIMIZ OLMADIÐI GÝBÝ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERÝR ''

Nereden
    Ankara

Alýntý umtkzn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bak arkadaþlar misket bombasý diye biþi icat etmiþler býrakýyosun bi tutam kansýzlarýn civarýna ne askerin mayýna basýyo nede kurþuna hedef oluyo nasý pratik dimi kzn
    nasý yaniii

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)