Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýþte Gerçek Taraftar

hüseyin toraman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Standart Ýþte Gerçek Taraftar

--------------------------------------------------------------------------------
    Ýþte TS'nin gerçek fanatiði
    Sevim Ayþe Kantarcý… 79 yaþýnda Trabzonlu, tam bir Trabzonspor fanatiði, Trabzonsporla yatýyor, Trabzonsporla kalkýyor… Çünkü o Trabzonspor'un en eski kadýn üyesi. 1967 tarihinde Trabzonspor üyeliðini alýyor ve hala büyük bir onurla sürdürüyor.

Trabzonspor'u anlatýrken gözleri doluyor, geçen güzel günlerin ardýndan yaþanan bu sýkýntýlar Trabzonspor gibi Sevim Hanýmý da çok üzmüþ çok yýpratmýþ. Trabzonsporla birlikte çok þeyler görmüþ Sevim haným, baþarýlar, ödüller, þampiyonluklar yaþamýþ. Yinede umudunu yitirmemiþ takýmýna duyduðu güven ve saygý onu daha da güçlendirmiþ. Adeta sahiplenmiþ Trabzonspor'u tabii ki Trabzonspor'da onu…

Sevim Ayþe Kantarcý'yý Trabzonspor'un Olaðanüstü Divan toplantýsýnda görüyoruz. Gururla oturuyor sandalyesinde ve coþkuyla alkýþlýyor konuþmacýlarý. Herkese gülücükler daðýtýyor, herkesle merhabalaþýyor… Bu onun ilk katýldýðý kongre deðil ama kendisi bu kongrenin diðerlerine göre çok daha farklý olduðunu söylüyor. Sevim Ayþe Kantarcý'nýn tek isteði ise Trabzonspor'un bu kötü günlerde hiçbir þey karþýsýnda yýlmamasý…

ÇOCUKLUÐUMDA ÜYE OLDUM
    Ýlk önce Ýdmanocaðý'na üye olduðunu söyleyen Sevim Ayþe Kantarcý, “Çocukluk döneminde Ýdmanocaðý'na üye oldum. Seneler sonra Ýdmanocaðý ve güç kulübü birleþince bizim Ocaksporla olan üyelik kayýtlarýmýz direk olarak Trabzonspor'a geçti. Yani kuruluþundan bu yana Trabzonspor'un Divan üyesiyim. Çocukluktan beri Trabzonspor'a hayraným. Bizim ailemizin tamamý sporcudur. Amca çocuklarý, hala çocuklarý, kardeþler hepimiz birer Trabzonspor tutkunyuz” dedi.

TRABZON'DA ÇOK ÞEY DEÐÝÞTÝ
    Trabzonspor'da o günlerden bu güne çok þeyler deðiþti diye iç çeken Sevim Ayþe Kantarcý konuþmasýný þu þekilde sürdürdü: “Biz Trabzonspor profesyonel olmadan önce bile Ankara'da maçlara giderdik. Takýmýmýza iyi günde de kötü günde de destek olurduk. Burada oynanan tüm maçlara birer fanatik edasý ile gittim. Çocukluðumdan beri Trabzonspor ile iç içe olduðum için iyi kötü çok þey gördüm çok þey yaþadým. Yaþanýlanlarýn arasýnda en güzeli ise þampiyonluklardý. Çocuklarýmý da Trabzonspor üyesi yaptým. Onlarda þimdi divan üyesine kadar çýktýlar. Ben gözümü Trabzonspor ile açtým yine Trabzonspor ile kapatacaðým” diye konuþtu.

TRABZON'A YAKIÞIR ADMLAR ALINMALI
    Eskiden yönetimde bir tutarlýlýk bir istikrar vardý diye konuþan Sevim Ayþe Kantarcý, “Þimdiki yönetime gerçekten söyleyecek söz bulamýyorum. Sadece Baþkan'dan bir þey rica ediyorum. Trabzonspor yönetimine yer ve isim yapmýþ olan o kadar çok Trabzonlu kiþi var ki! Bu kiþiler ölesiye Trabzonsporlu ve bu uðurda canýný feda edecek insanlar. Baþkan biraz etrafýna baksýn ve onlardan birkaç tanesini yönetime alsýn. Her þey o zaman çok farklý ve güzel olur. Bizim baþka bir þeyimiz yok sevincimizde üzüntümüzde Trabzonspor” þeklinde konuþtu.

BEN BÝR FANATÝÐÝM
    Ben Trabzonspor fanatiðiyim takýmýmýn bu þekilde sözlerle yýpratýlmasýna dayanamýyorum diye konuþan Sevim Haným, “ Uzun süredir þampiyon olamýyoruz çünkü güzel idare edilip yönetilemedik. Ben yýllardýr bu divan toplantýlarýna katýlýyorum. Yýllardýr hep ayný þeyler konuþuluyor. Hiç kimse kusuru üstüne almýyor. Yönetimde birlik yok. Yenildikleri an içlerindeki kini kusuyorlar birbirlerine savaþ açýyorlar. Ama yenilsekte kazansakta Trabzonspor bizimdir bunu unutuyorlar. Bu Divan toplantýsý diðerlerine göre daha sakin geçtiði için farklý oldu. Umarým Trabzonspor iyi ve güzel günlerine en kýsa zamanda kavuþur” dedi.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    baþka söze gerek yok
    Yoksula gülmedim, zenginliðe özenmedim, faþistleri sevmedim, ezilenleri dövmedim, ben Devrimci doðdum, Devrimci öleceðim..!

Ahmet Karaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

taraftarlarýn sadece karþýlýksýz sevgi ile olmuyor. taraftarlýk sorumluluk duygusnu içinde barýndýran bir olgu. gerektiðinde tepkini koyup olaylarýn gidiþatýný deðiþtirmek gerekiyor. ki þuan içinde bulunduðumuz durum bunu gerektiriyor. yani sorumluluk alýp ziya doðan denen karacahili trabzondan bi þekilde def etmenin zamanýdýr.
    taraf

Öztürk Adem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

ýyýde nerde kým o haný da
    Rejime el koyamadýgýmýz anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYÝN ÇOCUKLARI)

ÝSTANBUL AREL ÜNÝVERSÝTESÝ

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

helal olsun kendisine

turgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Yaþ
    38

BMN | ANTALYA
    Gemi mil ile olur Sevda dil ile Güzeller çok var ama Meyil birine olur...!!!

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

tebrikler
    resmi var mý teyzemizin?
    Adam aldýrmada geç git, diyemem aldýrýrým.
    Çiðnerim, çiðnenirim, hakký tutar kaldýrýrým!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Ne söz düþer anlatmaya.yakýþmaz yaþlý deyip oynatmaya.baþlayayým ben kraliçem karþýsýnda yazýlarýmla soytarý olmaya.
    Ninem yalnýz mý kaldýn
    Arkana Taraftrý mý Aldýn
    Senin de gözün aydýn
    Kaç sene kaç ay saydýn
    Þampiyonlukdur seninde muradýn

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Sayýn deðerli Bmn üyleri ve deðerli yapýmcýlarýmýz size duyduðum Trabzonspor baðlýlýðýndan ve bu taraftar yakýnlýðýndan dolayý sizin önderliðinizde ve bu güzel taraftarýmýza da verilmesi gecikmiþ olan en güzel þeyi hediye etmenizi diliyorum.

DÝKKAT:Önümüzde yapýlacak Kongrede bu güzel ve tecrubeli hanýmýefendiyi BAÞBAKAN ADAYI olarak deðil bizzat TRABZONSPORA BAÞKAN görmek istiyorum.

Paranýn her yerde geçmeyeceðini bazen gönullerin bilikteliðiyle iþde gerçek taraftarýn sesine kulak vermenizi diliyorum.Bir gönul ki kuruluþundan bu yana Þampiyonluk yaþamýþ ve bunu Siz deðerli gençlerinde görmesini arzulyan Hanýmefendiyi Hiç tereddut etmeden dediðim mevkiye getirmeniz dileðiyle saygýlar.

Mustafa K. Demirbaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    36

Helal Olsun Valla

S@K@RON_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uþak
    Yaþ
    35

Bravo ne Diyelim...

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Ellerinden öperim NÝNEMMM..
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Alýntý isots1978 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tebrikler
    resmi var mý teyzemizin?
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

oskanonur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

ellerinden opuyorum nenem
    "AÝNESÝ ÝÞTÝR KÝÞÝNÝN, LAFINA BAKILMAZ"

coskun0661 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

helal olsun nenecuguma...allah basýmýzdfan eksýk etmesýn
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA ÝSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAÐIMIZ OLMADIÐI GÝBÝ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERÝR ''

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

helal olsun teyzemize...

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

TARAFTAR`LIK bu dur ilk önce TRABZONSPOR ondan sonra sonuclar...TRABZONSPOR SEVGISI sonuna kadar...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

tuðba61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    34

vaay bee çok hoþ biþey.. helal olsun

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

35 derec ateþle evden kalktým 250-300 metre yürüdüm kuzenlere geldim sýrf maçý izlemek için Bronþit olmazsam iyidir
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nuray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Alýntý ilhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    35 derec ateþle evden kalktým 250-300 metre yürüdüm kuzenlere geldim sýrf maçý izlemek için Bronþit olmazsam iyidir
    hadi hadi kýskanma teyzemi

bende bi kere yurttan kaçmýþtým taksiye atlayýp olimpyat stadýna gitmiþtim abimler fln telefonda aðzýna geleni saymýþtý ama napim beni almadan gitmeselermiþ ztn trafik sýkýþýnca herkes baþýma toplanmýþtý helal olsun kýzum sana tek baþina kalktun maça geldun boyle bi sevda yok demiþlerdi ben daha fanatikim yani hýh bide biletsiz kapýda 2 saat kalmasak daha iyyidi ama olsun deðdi 5-0 almýþtýk maçý ztn 2 maça gittim ikiside 5-0 Trabzonsporun uðuru benim ben abim izin verse daha çok maça gitcemde neyse artýk radyodan idare ediyoruz
    "Türklüðün vicdaný bir, dini bir, vataný bir.
    Fakat hepsi ayrýlýr, olmazsa lisaný bir..."

HarekeTSÝRAsi bizumdur!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Alýntý lazoglu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

ellerinden öpüyorum teyzeciðimin...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

helal be nineme...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý Nuray Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hadi hadi kýskanma teyzemi

bende bi kere yurttan kaçmýþtým taksiye atlayýp olimpyat stadýna gitmiþtim abimler fln telefonda aðzýna geleni saymýþtý ama napim beni almadan gitmeselermiþ ztn trafik sýkýþýnca herkes baþýma toplanmýþtý helal olsun kýzum sana tek baþina kalktun maça geldun boyle bi sevda yok demiþlerdi ben daha fanatikim yani hýh bide biletsiz kapýda 2 saat kalmasak daha iyyidi ama olsun deðdi 5-0 almýþtýk maçý ztn 2 maça gittim ikiside 5-0 Trabzonsporun uðuru benim ben abim izin verse daha çok maça gitcemde neyse artýk radyodan idare ediyoruz
    Kýskanmak ben ? )

Teyzeme laf yok hem. O bir tane Ayrýca senin olayda bombaymýþ
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Kaan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    28

Benide artýk 70 yaþlarýna gelince tebrik edersiniz... :P

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Affet bizi Ayþe teyze

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

nufus kaðýtlarýnda trabzon yazýpda gýrtlaðýný baþka renkler için parçalayanlar sana bakýp kendinden utansýnlar nenecim
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)