Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: te Gerek Taraftar

hseyin toraman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    49

Standart te Gerek Taraftar

--------------------------------------------------------------------------------
    te TS'nin gerek fanatii
    Sevim Aye Kantarc… 79 yanda Trabzonlu, tam bir Trabzonspor fanatii, Trabzonsporla yatyor, Trabzonsporla kalkyor… nk o Trabzonspor'un en eski kadn yesi. 1967 tarihinde Trabzonspor yeliini alyor ve hala byk bir onurla srdryor.

Trabzonspor'u anlatrken gzleri doluyor, geen gzel gnlerin ardndan yaanan bu skntlar Trabzonspor gibi Sevim Hanm da ok zm ok ypratm. Trabzonsporla birlikte ok eyler grm Sevim hanm, baarlar, dller, ampiyonluklar yaam. Yinede umudunu yitirmemi takmna duyduu gven ve sayg onu daha da glendirmi. Adeta sahiplenmi Trabzonspor'u tabii ki Trabzonspor'da onu…

Sevim Aye Kantarc'y Trabzonspor'un Olaanst Divan toplantsnda gryoruz. Gururla oturuyor sandalyesinde ve cokuyla alklyor konumaclar. Herkese glckler datyor, herkesle merhabalayor… Bu onun ilk katld kongre deil ama kendisi bu kongrenin dierlerine gre ok daha farkl olduunu sylyor. Sevim Aye Kantarc'nn tek istei ise Trabzonspor'un bu kt gnlerde hibir ey karsnda ylmamas…

OCUKLUUMDA YE OLDUM
    lk nce dmanoca'na ye olduunu syleyen Sevim Aye Kantarc, “ocukluk dneminde dmanoca'na ye oldum. Seneler sonra dmanoca ve g kulb birleince bizim Ocaksporla olan yelik kaytlarmz direk olarak Trabzonspor'a geti. Yani kuruluundan bu yana Trabzonspor'un Divan yesiyim. ocukluktan beri Trabzonspor'a hayranm. Bizim ailemizin tamam sporcudur. Amca ocuklar, hala ocuklar, kardeler hepimiz birer Trabzonspor tutkunyuz” dedi.

TRABZON'DA OK EY DET
    Trabzonspor'da o gnlerden bu gne ok eyler deiti diye i eken Sevim Aye Kantarc konumasn u ekilde srdrd: “Biz Trabzonspor profesyonel olmadan nce bile Ankara'da malara giderdik. Takmmza iyi gnde de kt gnde de destek olurduk. Burada oynanan tm malara birer fanatik edas ile gittim. ocukluumdan beri Trabzonspor ile i ie olduum iin iyi kt ok ey grdm ok ey yaadm. Yaanlanlarn arasnda en gzeli ise ampiyonluklard. ocuklarm da Trabzonspor yesi yaptm. Onlarda imdi divan yesine kadar ktlar. Ben gzm Trabzonspor ile atm yine Trabzonspor ile kapatacam” diye konutu.

TRABZON'A YAKIIR ADMLAR ALINMALI
    Eskiden ynetimde bir tutarllk bir istikrar vard diye konuan Sevim Aye Kantarc, “imdiki ynetime gerekten syleyecek sz bulamyorum. Sadece Bakan'dan bir ey rica ediyorum. Trabzonspor ynetimine yer ve isim yapm olan o kadar ok Trabzonlu kii var ki! Bu kiiler lesiye Trabzonsporlu ve bu uurda cann feda edecek insanlar. Bakan biraz etrafna baksn ve onlardan birka tanesini ynetime alsn. Her ey o zaman ok farkl ve gzel olur. Bizim baka bir eyimiz yok sevincimizde zntmzde Trabzonspor” eklinde konutu.

BEN BR FANATM
    Ben Trabzonspor fanatiiyim takmmn bu ekilde szlerle ypratlmasna dayanamyorum diye konuan Sevim Hanm, “ Uzun sredir ampiyon olamyoruz nk gzel idare edilip ynetilemedik. Ben yllardr bu divan toplantlarna katlyorum. Yllardr hep ayn eyler konuuluyor. Hi kimse kusuru stne almyor. Ynetimde birlik yok. Yenildikleri an ilerindeki kini kusuyorlar birbirlerine sava ayorlar. Ama yenilsekte kazansakta Trabzonspor bizimdir bunu unutuyorlar. Bu Divan toplants dierlerine gre daha sakin getii iin farkl oldu. Umarm Trabzonspor iyi ve gzel gnlerine en ksa zamanda kavuur” dedi.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    baka sze gerek yok
    Yoksula glmedim, zenginlie zenmedim, faistleri sevmedim, ezilenleri dvmedim, ben Devrimci dodum, Devrimci leceim..!

Ahmet Karaman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    42

taraftarlarn sadece karlksz sevgi ile olmuyor. taraftarlk sorumluluk duygusnu iinde barndran bir olgu. gerektiinde tepkini koyup olaylarn gidiatn deitirmek gerekiyor. ki uan iinde bulunduumuz durum bunu gerektiriyor. yani sorumluluk alp ziya doan denen karacahili trabzondan bi ekilde def etmenin zamandr.
    taraf

ztrk Adem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

yde nerde km o han da
    Rejime el koyamadgmz anda bile,yn vermeye devam ederiz.(KUZEYN OCUKLARI)

STANBUL AREL NVERSTES

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

helal olsun kendisine

turgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.07.2004
    Nereden
    Antalya
    Ya
    34

BMN | ANTALYA
    Gemi mil ile olur Sevda dil ile Gzeller ok var ama Meyil birine olur...!!!

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

tebrikler
    resmi var m teyzemizin?
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    19.01.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    48

Ne sz der anlatmaya.yakmaz yal deyip oynatmaya.balayaym ben kraliem karsnda yazlarmla soytar olmaya.
    Ninem yalnz m kaldn
    Arkana Taraftr m Aldn
    Senin de gzn aydn
    Ka sene ka ay saydn
    ampiyonlukdur seninde muradn

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    19.01.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    48

Sayn deerli Bmn yleri ve deerli yapmclarmz size duyduum Trabzonspor ballndan ve bu taraftar yaknlndan dolay sizin nderliinizde ve bu gzel taraftarmza da verilmesi gecikmi olan en gzel eyi hediye etmenizi diliyorum.

DKKAT:nmzde yaplacak Kongrede bu gzel ve tecrubeli hanmefendiyi BABAKAN ADAYI olarak deil bizzat TRABZONSPORA BAKAN grmek istiyorum.

Parann her yerde gemeyeceini bazen gnullerin bilikteliiyle ide gerek taraftarn sesine kulak vermenizi diliyorum.Bir gnul ki kuruluundan bu yana ampiyonluk yaam ve bunu Siz deerli genlerinde grmesini arzulyan Hanmefendiyi Hi tereddut etmeden dediim mevkiye getirmeniz dileiyle sayglar.

Mustafa K. Demirba - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.09.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

Helal Olsun Valla

S@K@RON_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.12.2006
    Nereden
    Uak
    Ya
    32

Bravo ne Diyelim...

Mustafa AYDIN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    45

Ellerinden perim NNEMMM..
    Gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

Mustafa AYDIN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    45

Alnt isots1978 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    tebrikler
    resmi var m teyzemizin?
    Gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

oskanonur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

ellerinden opuyorum nenem
    "ANES TR KNN, LAFINA BAKILMAZ"

coskun0661 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

helal olsun nenecuguma...allah basmzdfan eksk etmesn
    ''NUFUS CZDANINDA TRABZON YAZIPTA STANBUL TAKIMLARINA GNL VERENLERLE GNL BAIMIZ OLMADII GB AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERR ''

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

helal olsun teyzemize...

Samet Yildirim - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.09.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    31

TARAFTAR`LIK bu dur ilk nce TRABZONSPOR ondan sonra sonuclar...TRABZONSPOR SEVGISI sonuna kadar...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

tuba61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2008
    Ya
    30

vaay bee ok ho biey.. helal olsun

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

35 derec atele evden kalktm 250-300 metre yrdm kuzenlere geldim srf ma izlemek iin Bronit olmazsam iyidir
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nuray - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.12.2006
    Ya
    33

Alnt ilhan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    35 derec atele evden kalktm 250-300 metre yrdm kuzenlere geldim srf ma izlemek iin Bronit olmazsam iyidir
    hadi hadi kskanma teyzemi

bende bi kere yurttan kamtm taksiye atlayp olimpyat stadna gitmitim abimler fln telefonda azna geleni saymt ama napim beni almadan gitmeselermi ztn trafik sknca herkes bama toplanmt helal olsun kzum sana tek baina kalktun maa geldun boyle bi sevda yok demilerdi ben daha fanatikim yani hh bide biletsiz kapda 2 saat kalmasak daha iyyidi ama olsun dedi 5-0 almtk ma ztn 2 maa gittim ikiside 5-0 Trabzonsporun uuru benim ben abim izin verse daha ok maa gitcemde neyse artk radyodan idare ediyoruz
    "Trkln vicdan bir, dini bir, vatan bir.
    Fakat hepsi ayrlr, olmazsa lisan bir..."

HarekeTSRAsi bizumdur!

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

Alnt lazoglu61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster

ellerinden pyorum teyzeciimin...
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Cem Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.09.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

helal be nineme...
    • Biz emperyalistlerin penesine den bir ku gibi yava yava aalk bir lme mahkum olmaktansa, babalarmzn oullar olarak vurua vurua lmeyi tercih ediyoruz.
      Mustafa Kemal Atatrk

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Alnt Nuray Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hadi hadi kskanma teyzemi

bende bi kere yurttan kamtm taksiye atlayp olimpyat stadna gitmitim abimler fln telefonda azna geleni saymt ama napim beni almadan gitmeselermi ztn trafik sknca herkes bama toplanmt helal olsun kzum sana tek baina kalktun maa geldun boyle bi sevda yok demilerdi ben daha fanatikim yani hh bide biletsiz kapda 2 saat kalmasak daha iyyidi ama olsun dedi 5-0 almtk ma ztn 2 maa gittim ikiside 5-0 Trabzonsporun uuru benim ben abim izin verse daha ok maa gitcemde neyse artk radyodan idare ediyoruz
    Kskanmak ben ? )

Teyzeme laf yok hem. O bir tane Ayrca senin olayda bombaym
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Kaan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.12.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    25

Benide artk 70 yalarna gelince tebrik edersiniz... :P

Trabzonspor Kongre yesi
    Gkebey - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    39

Affet bizi Aye teyze

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

nufus katlarnda trabzon yazpda grtlan baka renkler iin paralayanlar sana bakp kendinden utansnlar nenecim
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)