Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 48 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sıra Bizde

Öztürk Adem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aslında yenı 1 slogan lazım sole(örenek)Haydin gideklim başkan taşlamaaya
    Rejime el koyamadıgımız anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYİN ÇOCUKLARI)

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

Murat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yuruyus yapalim bu kadar organize olamayacak kadar aciz miyiz sanki

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bakın aralık ayına kadar albayrak gitmez ama ziyanın gitmesine engel yok çünkü hiç kimse ziyan la çalışmaz yönetim yeni yönetimin önünü kapamak için hoca değiştirmiyorsa onad a bir fikrim war alt yapı hocalarından birini aralık ayına kardar görewe getirilir ve çok daha ii olur en azından ziyandan ve kazanırsak öz ewladımızla kazanırırız

şimal-ixi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

eee bişeler yapalım ozmn fkirler bulalım en ses getiren potestoyu yaplm !!!!aralıga kadar bişe yapamasak bile tekrar adaylıgını koyamasın diye bi tepki vermemiz lazım en azından

turgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

eger bua dam aralıkta başkan olupta yeniden gelire bir 2 sneki seçimlere kadar tutmam bu takımı trabzon için canım feda ama nuri için sevdamdan bile geçerim arkadaş bu ne yüzsülkük bu ne terbiyesizlik yaa daha ziya dogan meselesine girmiyorum bile.....
    BMN | ANTALYA
    Gemi mil ile olur Sevda dil ile Güzeller çok var ama Meyil birine olur...!!!

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu duruma gelmenin tek sorumlusu biz taraftarız artık yönetim üzerinde ağırlığımız kalmadı adamlar bizi takmıyor ses çıkartamıyoruz çünkü artık şehirde şehir dışında çok az bir grup dışında taraftarda bunca yıldır gelmeyen şampiyonluğun umutsuzluğu ve inançsızlığı hakim biz yedi maçlık periyotta ne yapabildik bu yönetim ve teknik direktör geçen sezonki devre arasında gönderilmeliydi bir şey yapamıyacakları belliydi zaten sadece geçen sezonki gibi olmaz diyorduk ama daha beter olduk taraftarlarımız ayaklanmalı birlik olmalı

ahmetuzun12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

şehirde tepkimizi koyamazsak galatasaray maçında en büyük tepkimizi gösterelim.bi şekilde bişeyler yapmamız lazım.şiiri yazan arkadaş çok güzel yazmış eline sağlık..

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sevgili "yanbeyi61" sempatik bir şiir yazarak bizleri güldürmek istedin sanırım fakat hem alahuekber kelimesini hemde o edepsiz kelimeyi aynı cümle içerisinde kullanarak nekadar aşağılık bi şiir yazdığının farkındamısın? tamam bu şiir ciddi bir şiir değil elbet ama şakada olsa lütfen kullandığımız kelimere dikkat edelim.. rica...
    VERENA (KIRANKAŞ)

Nereden
    Ankara

ilk ziya kovdurmak başlayalım zaten albayrak aday olmayacak olsada seçilemeyecek albayrak için bişe yapamaya gerek yok ama ziyan için war adam koltuğa yapıştı

Nereden
    Ankara

we ziyan o şerefli koltukta oturdukca ben şenol hocamız başta olmak üzere bir çok eski hocamıza karşı çok büyük bir ayıptır we haksızlıktır

kübraTs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

protesto yapilirsa iftar organizasyonunda oldugu gibi her ilde ayni anda olabilir bence

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

yanbeyi61 şiirini yazdıktan sonra hiç okudun mu acaba!!
    Bence kendine sakla şiirlerini bu foruma küçük yaşta arkadaşlar ve bayan arkadaşlarda giriyorlar.
    Biraz daha dikkat!
    Sen ağlat biz severiz seni...
    Aşkın rengi:BORDO-MAVİ
    ts_mania

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kol_ay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık taraftar olarak sesimizi tam olarak duyurma vaktimiz geldi. Yönetimi saplandıgı koltuktan sökmenin zamanı gelmedi mi? Traftar olarak bmn olarak tavrımızı koymalı ve gerekiyorsa klub binasına yürümeli bişeler yapmamız gerekmiyomu arkadasla. Hadi birlik olalım taraftarın gücünü gosterelim . Buna ihtiyacımız var. Trabzon ismini kullanan yüzsüz ve beceriksiz yonetimin artık yerleri yok bu camianın içinde. Haydi gelin hep beraber harekete geçelim. ARTIK KONUŞMA SIRASI BİZDE!!!
    Baştan sona kadar haklısın!

Ancak:

1- Aralık ayında kongre var ve transfer dönemi kapandı. Yani, şu anda, yarın bir kongre yapılsa gelecek yönetimin transfer yapması, ya da takımda başka değişiklikler yapması mümkün değil.

2- Yapılacak benzer bir organizasyona katılımın en az 1000 kişi olması gerekir. Ben ihtimal vermiyorum böyle bir kalabalık toplanabileceğine. Bir başka arkadaşımızın dediği gibi, güdük kalacak bir protesto ancak Albayrak'ın elini güçlendirir.

3- Bence yapılabilecek en iyi hareket, hemen her gün idmana gitmek olabilir. Teftiş yapar gibi. Bu akşamki maçtan sonra da ortaya çıktı ki, bizimsorunumuz sadece hoca, başkan değil, aynı zamanda bu işi ciddiye almayan futbolcular.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

yosun61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yedi yaşında oğlum var maçtan sonra haykıra haykıra ağladı ona kötülükmü yaptım iyilikmi yaptım trabzonsporlu yaptım bilmiyorum ama kendimi suçlu hissediyorum artık ne yapmamız gerekiyorsa yapalım dayanıcak ne halimiz nede SABRIMIZ kaldı..
    BU GİDİŞE DUR DEMEK LAZIM...
    BORDOMAVİ HAYATIN ANLAMI!!!

Nereden
    Ankara

yosun 61 arkadaşımın dediği gibi çocuklar ve kardeşlerimiz artık maç izlereken üzülmelerini ve hayal kırıklığı içinde utanma duygusuyla baba veya abi ben yarın okula gitemesem demesinden çok üzülüyorum ve artık buna dur demenin vakti gelmedi mi sizce

yosun61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı saaalih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yosun 61 arkadaşımın dediği gibi çocuklar ve kardeşlerimiz artık maç izlereken üzülmelerini ve hayal kırıklığı içinde utanma duygusuyla baba veya abi ben yarın okula gitemesem demesinden çok üzülüyorum ve artık buna dur demenin vakti gelmedi mi sizce
    aynen arkadaşım artık bişeyler yapmak lazım ama kimseninde bişey yapacağı yok ancak konuşuyoruz yapmaya gelince herkes şimdi olmaz işe yaramaz vs vs vs ya biz sesimizi bi duyuralım bakalım sonra neler oluyoo...
    BORDOMAVİ HAYATIN ANLAMI!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı 6TRABZONE1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sız ne dıonuz cok gec kalmıs deılmısınız sızcede hadıyın taslayak onları
    İstanbul'dan zor olur

Sinan Akyıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Trabzon tarafında bir hareket olmadıktan sonra afedersiniz ama hiçkimse hiçbi halt yiyemez !

Ne olursa Trabzonda olacak . Diğer istanbul dışındaki hiçbir ilde toplanacak adam sayısı 100 ü geçmez !
    " Biz dalkavuk bir aydınlığın yerine onurlu bir karanlığı seçtik "

Nereden
    Trabzon

Alıntı ts_mania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanbeyi61 şiirini yazdıktan sonra hiç okudun mu acaba!!
    Bence kendine sakla şiirlerini bu foruma küçük yaşta arkadaşlar ve bayan arkadaşlarda giriyorlar.
    Biraz daha dikkat!
    Özür dileyerek başlayalım söze.gelelim lafda öze.televizyonlarda duyulur daha beteri.kafayla alışdırdaılar sövmeği.İşde ben cılgınların arasında alışdım tv ile yarışdım.internetle aranıza karışdım.

Nereden
    Trabzon

Temizlediğiniz için teşekurler benim gibileri susturmanız değil suyla abdest aldırmanız daha hoş.Yürekden kutluyorum sizleri.TEŞEKURLER BMN

Buyuk olmak demek, buyuk organizasyonlari da rahatlikla yapabilmek demektir... Ve bu cesit bir organizasyon buyuk ve iyi dusunulmus bir tertiplenme gerektirir. Biz bunu yapamayiz diyorsak, insanlara bosuna kizmayalim soyledikleri sozlerden oturu...

mali uzuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aksaray

daha ne yapalım insan olana laf söylenir. bence daha birsey söylemeye gerek yok. yapılması gereken seyler laf söylemek değil icraate gecirmek.

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

trabzonspor 10 yıl geri gitmiştir. trazonsporun alt yapı sorunu ekonomi sorunu yönetilme sorunu vardır. ben gelen başkan adayından ve yönetiminden şampiyonluk yada yıldız futbolcu istemiyorum.

ilk başta ruhsuz oyuncuları kovacak. yerlerine bu takımda bedava bile oynamaya razı topçular getirecek. mesela ali güzeldal mesela akçaabatta ziya mesela abdurrahman yurtdışndan da şimek gibi ruhuyla oynayan ucuz adamları getirecek.

teknik direktörlerde trabzonsporu ruhunu futbol oynama ruhunu ortaya koyacak hırslı bi adam olacak mesela hamiler abdullahlar gibi.

sonra 2 sene trabzonspor ekonımisini düzeltmeye uğraşacaklar. sadece futbolcu alıp satmayla değil. benzin istasyonu gibi projeler üretip bu klube kazanç sağlayacaklar. günü değil geleceği kurtaracaklar. bu sırada sadece trabzonda değil bölgede ve yurt dışında yetişecek alt yapılar oluşturulacak. 5 senede 1 futbolcu verecek şekilde.

sonra yavaş yavaş iskelet kadro oturacak. yenilecez belki ama biz taraftarda ruhuyla oynayan futbolcuları herzaman destekliyecez.
    sonra ekonomi düzeldikçe
    eksik yerlere senede en fazla 2 tane kaliteli transfer yapılacak.

bu takım 10 sene geride kimse 1 senede şampiyon yapamaz düzeltemez. bana bu yalanı sölecek herkesi yuhlarım. uzun düzenli projelerle trabzonsporu sadece türkiyenin değil dünya takımı yapacaz.
    ben utanıyorum yaa trabzonspor adı şuan kayseride bursada olsa şampiyon olmuşlardı.

ha bu dediklerimi kimler yapabilir. hacıosmanoğlu gibiler asla. birçok trabzonspor sevdalısının bir araya gelip tek liste olması lazım.
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)