Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hayvanlar Alemi

Guests
    Ziyaretçi

Arkadaslar sizlerle hayvan sevgimizi paylasalim istedim. Begendiginiz hayvan türleri;resimleri;cinsleri ve evinizde beslediginiz hayvanlar.Burada konusalim.

Konusmak istemeyen gereksiz yere topici mesgul edip çok saçma konu diye bilmislik yapmasin.Saçma bulan yazmaz

Guests
    Ziyaretçi

Ben 7 sene muhabbet kusu besledim hatta otobüsle burdan memlekete yillarca beraber gidip geldik.4 sene önce öldü.Simdi tavsan alicam tavsan türlerini arastiriyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben henüz sahip olmadim ama haskey cins köpekler hosuma gidiyor, üniversitedeyken 2. senede apartlarda kalmistim orada vardi kisin gezdirirdik arada sirada cok güzel birsey...

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Scholes Nickli Üyeden Alıntı

Simdi tavsan alicam tavsan türlerini arastiriyorum

Tek alinca yasar mi bilmiyorum ama,çift alirsan öyle hizli ürüyorlar ki,mahalleyi tavsan doldurursun haberin olsun[img]smileys/smiley36.gif[/img].

Guests
    Ziyaretçi

TheCrow su anda arastiriyorum.2saattir yazilar okuyorum tavsanlarla ilgili ve bayagi birsey ögrendim.

Tek alirsan kisirlastirmak lazim yoksa çok huysuzlanip etrafa saldiriyormus.Tek alicam ve kisirlastiricam Baska yolu yok yoksa evde adim aticak yer kalmaz çift alirsam[img]smileys/smiley36.gif[/img]

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ben muhabbet kusu,tavsan we ördek besledim..en tatlisi ördekti galiba.ama inanilmaz kokuyor[img]smileys/smiley36.gif[/img]..tawsan çok küçükken beslemistim.ufakken tatli ama büyüdügünde ewde kapi pencere birakmamisti...biz de baska bi yere wermistik..[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Oğuzhan Turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende sibirya kurtlarini çok begeniyorum,daha sahip olamadim ama...

Nereden
    İstanbul

Benim de bi muhabbet kusum vardi.Adini 'Sota'koymustuk.Çok ilgilenmistik o da ilgimizinkarsiligini vermisti.Aksama kadar 'Sampiyon Trabzon','Sota Sota' derdi.Sanki hayvan hissederek söylerdi.Çok severdim.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı t-sat Nickli Üyeden Alıntı
    Benim de bi muhabbet kusum vardi.Adini 'Sota'koymustuk.Çok ilgilenmistik o da ilgimizinkarsiligini vermisti.Aksama kadar 'Sampiyon Trabzon','Sota Sota' derdi.Sanki hayvan hissederek söylerdi.Çok severdim.
    Ne oldu sonra bu kuscagiza?

Guests
    Ziyaretçi

güvercin besliyorum ve suan 4 tane var.....resimlerinide koyacam....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim tek hayalim ilerdebahçeli bir ev sahibi olmak... Bilin bakalim niye?

Su ana kadar evde besledigim hayvanlar... (Siz düsünün neler çektim ev halkindan...)

Balik

Kaplumbaga

Muhabbet kusu

Kanarya

Papagan

Tavsan

Keçi (yemin ederim, banyoda 4 gün kaldi)

Timsah

Köpek

Kedi

Semender

Ördek

(Kesin unuttugum da vardir)

Edited by: perhaps

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tek alirsan kisirlastirmak lazim yoksa çok huysuzlanip etrafa saldiriyormus.

Kardes, tavsan uzmani degilim ama benim bildigim ve mantigima da uyan sey,kisirlastirirsan sadece üremesini durdurursun. Yoksa can çikar huy çikmaz; korkarim...[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

GÜVERCIN MERAKI OLAN VARMI.BENDE 4 TANE VAR.DIYARBAKIRDAN SEVDIGIMIZ BIR ABIMIZ VAR.BANA 2 TANE GÖNDERDI.HELE DISI OLAN(ISMI KIZIL)BU KUSU SIBEL CANIN ESKI ESI OLAN HAKAN URAL TAM 1000$ ISTEMIS AMA VERMEDI.EVET EVDE OLAN 4 TANE GÜVERCINIM VAR 4 MALIYETI SATMAYA KALKSAM TAM 7,5 MILYAR.

[img]smileys/smiley36.gif[/img]ufak at da güvercinler yesin[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı Brad__Pitt Nickli Üyeden Alıntı
    [img]smileys/smiley36.gif[/img]ufak at da güvercinler yesin[img]smileys/smiley36.gif[/img]

adminler.adamin asabini bozmayin ulan.bu serefsizi ya atin yada beni...yoksa yemin ediyorum bir kisi yüzünden çok kisinin basi yanacak......bu siteyi çok ararsiniz.benden demesi

Ben de Tigin'in kedisini çok sevmeme ragmen bi türlü yildizimiz barismadi.hayvani ilk gördügümde ne oldutysa bana gicik olmus.Simdi ben Tigin'lerin dükkana girer girmez hayvan toz oluyor.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

oo tamamdir desene bizim pilot mesur olucak :P adi pilot benim it :P

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Bende bi zamanlar muhabbet kusu ve balikbesliyordum.Özel ilgi bekliyorlar.Bas etmek gerçekten çok güç.Hele o akvaryum temizligi tam bir felaket.Bu arada Murat sen bu tavsanlari ticari amaçli kullanmiyacaksin degilmi.Hani ne bileyim diyet falan yane[img]smileys/smiley1.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aslan.

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı
    Bende bi zamanlar muhabbet kusu ve balikbesliyordum.Özel ilgi bekliyorlar.Bas etmek gerçekten çok güç.Hele o akvaryum temizligi tam bir felaket.Bu arada Murat sen bu tavsanlari ticari amaçli kullanmiyacaksin degilmi.Hani ne bileyim diyet falan yane[img]smileys/smiley1.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img]

Nerden anladin abi)) TÜh be yakalandik.

Yok abi iyi bakicam çok seviyorum tavsanlari ama önce iyi bir arastirma yapmam lazim onla ugrasiyorum tavsanlarla ilgili bilgisi olan varsa yazsin biraz ya da tavsani olan varsa...

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kiz arkadasima tavsan aldik bitane daha önce iki tavsan almisti ve ikiside ölmüs bunu alirken satan elemana baya anlattik bak ölüyorlar filan diye. Bize uyarilarda bulundu kesinlikle islak olmamali ve marul fazla yememeli diye. Fazlada su içmemeli çünkü çok cabuk isale yakaliniyorlar ve bunlar için ölüm oluyor kurtulmalari çok zor. Yaklasik6-7 ay oldu ve su anda dev gibi bisey[img]smileys/smiley36.gif[/img]. Hayvanin basian gelmeyen kalmadi bu arada pirelendi çamur deryasina batti ama hala daha inatla yasiyor sonra tavsani olan birisine verdik çiftlessinler filan diye bi gün sonra adam getirdi tavsanlarimi mahfetti yaraladi hayvanlari diye çok kötü sapitmis bizimkisi [img]smileys/smiley36.gif[/img]. Simdi bahçede mutlu ve mesut yasiyor ama yakinda Pet-Shop'a getirip vericez hayvan çiftligine göndersinler diye baya bi büyüdü çünkü.

Bu aralar akvaryum sevdamiz var yaklasik 1 ay oldu. 7-8 tane balik öldü yavas yavas alisiyoruz ve bir haftadir ölen yok [img]smileys/smiley36.gif[/img]Edited by: baris

Guests
    Ziyaretçi

Baris cüce tavsan alicam ben.Max. 1.5 kilo oluyo onlar öyle abartili boyutlara ulasmiyo.Öyle olsa alamam zaten çünkü evde bakicam

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baris cüce tavsan alicam ben.Max. 1.5 kilo oluyo onlar öyle abartili boyutlara ulasmiyo.Öyle olsa alamam zaten çünkü evde bakicam

Ilk baslarda zor oluyor bakimi dikkatli olmalisin cüce tavsanlar hakkinda bilgim yok açikcasi bide sidikleri çok kötü oluyor.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende ROADWAITER var...(Övünmek gibi olmasin...[img]smileys/smiley2.gif[/img])

Saygilarimla...

Guests
    Ziyaretçi

Yaw tavsanlar kendi pisliklerini yiyolarmis.Kim söylediyse birisi gitmis anneme söylemis.Alamazsin diyo.Ben de tiksindim biraz nasil sevicem kendi pisligini yiyen bir hayvani

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.