Sayfa 1 Toplam 11 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 267 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Borcumuz 50 Milyon YTL!!!

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Unhappy Borcumuz 50 Milyon YTL!!!

Utanc Tablosu....

"Trabzon'un borcu 50 milyon YTL"
    Trabzonspor'un borcunun 50 milyon YTL olduğunu açıklayan Mali Sayman Emin Kahraman, gelirler düşüldüğünde kasanın her yıl 20 milyon YTL açık verdiğini söyledi.

"AÇIĞI FUTBOLCU SATARAK KAPADIK"

Aralık ayında yapılacak genel kurulda başkan adaylığını düşünenleri de uyaran Emin Kahraman, "50 milyon YTL'lik borç yükünün altına girmeyi göze alamayacaklar, bu işe soyunmasın. Yola çıkacakların büyük gelir projeleri ve maddi gücü olması gerekiyor" dedi. Kulübün her yıl futbolcu ve teknik kadrosuna ortalama 30 milyon YTL ödediğini, diğer giderler olan vergi ve personel masraflarıyla bu rakamın 50 milyonu bulduğunu kaydeden Emin Kahraman, şöyle devam etti:

"Herkes (Borç 50 milyon YTL'mi) diye korkuyor, ama her yıl olan tablo zaten bu. Mali tabloyu sakladıkları gibi bir hava yaratılması anlamsız. Kimseden bir şey kaçırmıyoruz. Zaten Trabzonspor'un önceki gibi 2 değil, tek defteri var. Başkan adaylığını düşünen herkes, kulüpten son tabloyu isteyip alabilir. Gizlimiz, saklımız yok. Başkanlığı düşünenler. bunu göz önüne alarak aday olsun. Projesi ve gücü yoksa, bu işe girmesin. Biz 2 yılda futbolcu satışı ve benzin istasyonuyla bu işi döndürdük. Kongre sonrası için de yeni kalıcı gelirler için çalışmalar yapıyoruz."

"MACERA UÇURUMA SÜRÜKLER"

Bütçenin her yıl 20 milyon YTL açık verdiğini, bunu kapatamayacakların göreve geldikleri takdirde borcun 2-3 yılda 60 milyon YTL'yi bulacağını iddia eden Kahraman, şöyle devam etti:

"Bu da kulübün geleceği için çok vahim sonuçlar doğurur. Unutulmasın ki bu borcun yanında Trabzonspor hedefe oynayan bir takım. Birkaç yıldız alayım, derseniz o zaman daha büyük yatırımlara ihtiyacınız var. Başkanlığı düşünenler bunun hesabını da iyi yapsın."

Kulübün zorluklarla çıkarttığı liderlerini kısa sürede yok etme hastalığı olduğunu da vurgulayan Emin Kahraman, açıklamasını şöyle tamamladı:

"Muhalefetler aslında iktidarın daha iyi işler yapmasını sağlamak için çalışır. Ama Trabzonspor'da eski yöneticiler, yıkmak için uğraşıyor. Bu anlayış Trabzonspor'un altına dinamit koymaktır. Bir yönetim gittiği zaman birlikte gidiyor. Artık bu düzen değişmeli. Bir ekipte çekirdek kadro bir sonraki yönetimle devam ederse, daha iyi olur. Çünkü gelenler, kulübün içini tanıyana kadar en az 1 yıl geçiyor. Ama eski yönetimden isimlerin katılımı, bu geçiş döneminde önemli katkılar sağlayacaktır."

Kaynak: DHA
    Konu FANATIK61 tarafından (16.10.2007 Saat 17:18 ) değiştirilmiştir.
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

tek kelimeyle haram zıkkım olsun trabzonspor ortada yok yönetim bir haber ne yaptığı belirsiz bu patavatsızlığa kim dur diyecek allah aşkına hala utanmadan çıkıp konuşabiliyorlarya o en tuhafı.........

Nereden
    İstanbul

görünen borç bu......takımı yeniden adam etmek için harcanacak parayıda üstüne koyun............

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

benim gözüme batan $u kisim:

Kulübün her yıl futbolcu ve teknik kadrosuna ortalama 30 milyon YTL ödediğini
    Celaleddin'e, Ömer Riza'ya ve diger vasat futbolculara degerlerinden "kat kat" yillik ücret verirsen tabii'ki bu duruma dü$ersin !

!!!
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çüşş

Aday olacakları korkutmaya çalışıyorlar herhalde borcun o kadar olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen bu borcun içine futbolcuların bu sene alacaklarını da eklemişlerdir. Yani gelir gider sonrası bütçe açığı ve geçmiş dönemlerden kalan borcun toplamı olduğunu sanmıyorum. İyi taktik, şu kadar borç var sıkıysa gel aday ol
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

şimdi ben zengin bir adamım iki tane yıldız getirecem deyip adaylığımı koyup başkan olsam sonra trabzonsporun en iyi futbolcularını satıp çıkmalarla takım kursam ve üstüne üstlük bana 29 milyon ytl bırakılan borcu 50 milyon ytl ye çıkarsam tekrar seçilebilirmiyim ?hani ben zenginimya yersen......
    Konu Erkut Ay tarafından (16.10.2007 Saat 15:18 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

geçen yönetimin bıraktığı borç 25 milyon ytl

şimdiki borç : 50 milyon ytl

fark :25 milyon ytl

Başta Fatihin transferi olmak üzere satılan oyunculardan gelen para : 25 milyon ytl

yayaın gelirleri ve diğer gelirler ( 2 yıl) : 30 milyon dolar

toplam : 80 milyon dolar eder......

2 yılda 80 milyon dolar harcayıp bir çivi bile çakamayan insanları savunanlar varsa başka nedenler aramak lazım....

bir sözümde Ziya Doğana başarılı olmak için yılda 40 milyon dolar yetmiyormu......

fener bjk yılda 200 milyon dolarmı harcıyolar ( büyük klüplerin bütçesinin 5 te biri bende başarılı olurdum laflarına istinaden)
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

61_dnc_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Emin Kahraman dün gece Trabzon Tv'ye konuktu.
    Aralıkda klübün 20-25 triyon borçla bırakılacağını söyledi.
    Ayrıca klübün yıllık gelirinin 30 trilyon, gideri ise 50 trilyon olduğunu söyledi.
    Her yıl 20 trilyon açık oluyor böylece.
    Geçen dönemden kalan borçlar dışında ek bir borç olmayacağını söyledi.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bencede yeni adayların şevklerini kırmak için yapılan oyunlar bunlar. şimdi durduk yere nerden akıllarına gelmişte açıklama ihtiyacı duymuşlar acaba. aralık yaklaşıyo diye mi.!
    buda aralığın yaklaştığı şu günlerde stat ihalesinin yapılacağnı duyurmalarına benzedi. ne tesadüf dimi.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen yönetimin bıraktığı borç 25 milyon ytl

şimdiki borç : 50 milyon ytl

fark :25 milyon ytl

Başta Fatihin transferi olmak üzere satılan oyunculardan gelen para : 25 milyon ytl

yayaın gelirleri ve diğer gelirler ( 2 yıl) : 30 milyon dolar

toplam : 80 milyon dolar eder......

2 yılda 80 milyon dolar harcayıp bir çivi bile çakamayan insanları savunanlar varsa başka nedenler aramak lazım....

bir sözümde Ziya Doğana başarılı olmak için yılda 40 milyon dolar yetmiyormu......

fener bjk yılda 200 milyon dolarmı harcıyolar ( büyük klüplerin bütçesinin 5 te biri bende başarılı olurdum laflarına istinaden)
    TRABZON TV baglandi Emin Kahraman ben internetten baktim borc 20-25trilyon arasi olacagini ve daha önceki yönetim den ek borc birakmayacaklarini söyledi iste ISTANBUL`dan olan haberlere inanmamak lazim..
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Geçen dönemdede bu oyunlar oynandı. giderler 25 trilyon borçta 25 trilyon dendi. oysa gelirler kalemindeki 20 trilyon lirayı hesaba katmadılar...

rakamlarla kendi isteklerine göre oynuyorlar işte.... gerçek olna birşey vqrsa oda takımın içler acısı hali. gökdeniz dışında hücum varyasyonları yaratamayan, 3 pas yapamayan orta halli bir takım....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kaynak hurriyet gorunuyor. o zaman haber %100 yalandir

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim şahsen düşüncem şu ki bu rakamdan daha çok borcumuz oldugu!!Yoksa 50 trilyona razıyım!!
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İlginç bir haber doğrusu.Halbuki şuan zengin bir başkanımız var sözde
    Teşekkürler TrabzonSpor'um...Senin yolunda verilen şehitlere hediye ettiğin 2010 TÜRKİYE KUPASI ve SÜPER KUPA için...
    Her Türlü

Kemençeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Borcumuz da bütçemiz gibi istanbul geyiklerinin 5'te biri kadar mı acaba?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çüşş

Aday olacakları korkutmaya çalışıyorlar herhalde borcun o kadar olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen bu borcun içine futbolcuların bu sene alacaklarını da eklemişlerdir. Yani gelir gider sonrası bütçe açığı ve geçmiş dönemlerden kalan borcun toplamı olduğunu sanmıyorum. İyi taktik, şu kadar borç var sıkıysa gel aday ol
    Kesinlikle katılıyorum.Ne kadar para harcandı da bu kadar borç oldu?Bu sene bonservise para vermedik.Bir sürü de adam sattık.Havuza parayı biz mi yoksa Digitürk mü akıtıyor?Bırakın katakulliyi Ali Cengiz oyunlarını.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bu açıklamalar gösteriyorki Albayrak yine aday olacak.

Nereden
    Almanya

zaten bu kadar borc oldugunu söylemedi EMIN KAHRAMAN dün TRABZON TV ye baglandi ve borcun 20-25 trilyon ARALIK`da birakacaklarini söyledi ve daha önceki yönetimden ek borc eklemediklerini söyledi....

resmen yalan haber....
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Nereden
    Almanya

Alıntı LazanisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu açıklamalar gösteriyorki Albayrak yine aday olacak.
    ALBAYRAK zaten ADAY ama aciklamiyor daha...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çüşş

Yani nereden bakarsak bakalım ortada bir samimiyet yok ...ortada mütemadiyen yalan a ve bahaneye sığınan başkanından hocasına kadar samimiyetsizlikleri gözlerinden okunan bir güruh var ....

Selçuk Demircioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

pes doğrusu bu kadar aymazlık insanların yüzüne baka baka hiç utanmadan bi de laf üretiyorlar...orası şikayet etme makamı değil ki ey yöneticiler..siz peki yönetime gelirken gelir gider tablosundan haberiniz yokmuydu..o ki vardı niye gerekli önlemleri almadınız..o ki yoktu niye araştırmadınız..çocuk mu kandırıyorsunuz..takımı zarara tarftarlar mı soktu..onca beş para etmez futbolculara trilyonları biz mi akıttık..zorla mı sizi yönetime girin dedinler..başınıza silah mı dyadılar..sizin orda bir çıkarınız olmasa bir dakka durmazsınız...albayrak marcelinho transferini yaptım dedi..parasını o vermiş..sonra sattı parasını tekrar geri aldı..NEYİ AK LADI....paran varsa klübe yardım et.. hibe et... yoksa zaten bankalar kredi veriyorlar..susun allah aşkınıza barii...susun da sinirlerimizi bozmayın daha çok..sizden tek istediğimiz şu an bu...
    Trabzon hersene şampiyon olsaydı bu kadar çok sevemezdim

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu adam bi daha başkan olursa;görünen 2.lig klavuz istemez...

bunlar bizi bile satışa çıkarır...gökdenizi satmamasının sebebi yaklaşan kongreydi eğer başkan olursa rahat rahat satar artık...

50 milyon borç!!!ortada bişe gören var mı?ne yapılmış??tesis mi?stad mı?futbolcu mu gelmiş?
    yazıklar olsun
    sevinelim diye sevmedik!!forza bordo mavi!!

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Serkan'lara Celaleddin'lere Ayman'lara milyonlar verirsen olacagi bu. Yattara'nin bile yilda 900 bin YTL aldigi takimda Serkan Balci'ya 1,2 milyon YTL ödeniyor.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

y@vuss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu yönetimle 550 lide olur....
    BU VATAN BÖLÜNMEZ BU BÖYLE BİLİNE
    BU VATAN UĞRUNA HAZIRIZ ÖLMEYE
    APO'NUN İTLERİ SABRIMIZ KALMADI
    GURBETÇİLER GELİYOR S..... ANANI!!!!
    ŞEHİTLER ÖLMEZ BU VATAN BÖLÜNMEZZZZZ!!!!!!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)