Sayfa 3 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 267 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Borcumuz 50 Milyon YTL!!!

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

yok o değlde neyin borcudur bu fatih tekke symek stephanow satılmış yıldız sözü verilmiş marcelinho gelmiş 6 ay sonra tekrar satılmış bu kadar borcun karşılığı aymanla celaleddinsebu yönetim ak kaşık biz suçluyuz o zaman adama sormazlarmı kardeşim paranın ne olduğu belli değil başarı desen o ne alaka harbi harbi bu takımın parasının bi yerlere değil kendi ceplerine indiğini düşünüyorum ancak bu kadar beceriksizlik olur şimdi bide maket ellerinde stadla kandırma peşindeler tıpkı geçmiişte yaptığı gibi hayra alamet değil 100 milyon ytl ye çıkar borç ondan sonrada bu takımı düzlüğe çıkaracak bir sıfat tanımıyorum.........

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı Emin Bey yaklaşık bir yıl önce TTV'deki bir programda "[i][b]Trabzonspor'un bütçesi bu yıl açık vermeyecek.[i][b]" demiş ve gelir kaynakları arasında "4-5 milyon Avro'ya satılacak bir futbolcu" da saymıştı. O futbolcu 3.5 milyon Avro'ya Porto'ya satıldı. Başkaları da satıldı; üstelik bizi dünyaya rezil ederek. Sonuç 50 milyon YTL borç.
    sevgili arkadaşım artık öyle bir hale geldiki yönetimler yeni başkan adayı çıkmasın diye muhalafeti borç yüküyle korkutur hale geldi..örnekmi f.bahçe beşiktaş vs.vs.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Burası siyasi mesajların verileceği yer değildir. sana göre iyi yolda olur banada görede çok kötü yolda yani burasımı bunu söylemenin yeri.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ioni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşım artık öyle bir hale geldi ki yönetimler yeni başkan adayı çıkmasın diye muhalafeti borç yüküyle korkutur hale geldi...
    Evet, veremi gösterip sıtmaya razı etmek diye bir söz vardır ya biz de biraz farklı işliyor: Kanseri gösterip AİDS'e razı etmek.

Siyasi mesajlar konusunda biraz daha hassas olmamız gerektiğini düşünüyorum. Futbol kulüpleri dünyanın her yerinde siyasi otoritelerin iştahını kabartmış, pekçok kulübün yöneticisi az ya da çok siyasi mahfillerle dirsek temasında olmuştur. Siyasi nüfûzunu Trabzonspor için kullandığı sürece böyle bir tavrı alkışlarım. Ama burada bahsedilen Trabzonspor'un siyasi rant kapısı olarak kullanılması.

Bu yönetim pek çoğumuzun zannettiği, bir kısmımızın da iddia ettiği gibi hükûmetin eliyle meydana gelmiş bir oluşum değil, sadece iki Trabzon milletvekilin başkanla uzun yıllara dayanan çıkar ve gönül birlikteliğinin yansıması söz konusu. Birini zaten cümle âlem biliyor. Diğerini de tahmin etmek zor değil.

Aksi takdirde Trabzonspor'un en iyi başkanlarından biri olan ve Trabzonspor'a bağlılığından kimsenin şüphe etmeyeceği Faruk Özak'ın, hükümetin adamlarından meydana geldiği söylenen bu yönetimle arasına mesafe koyması ne ile izah edilebilir ki?
    Konu poetricus tarafından (17.10.2007 Saat 11:12 ) değiştirilmiştir.

olan Trabzonspor camiasına oluyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

sevgili arkadaşım artık öyle bir hale geldiki yönetimler yeni başkan adayı çıkmasın diye muhalafeti borç yüküyle korkutur hale geldi..örnekmi f.bahçe beşiktaş vs.vs.
    Bnece sırtımızdan Albayrak kamburunu atar isek 100 milyon dolar borç vermiş gibi oluruz......

bi şampiyonlar ligine katılırsın gelir 20 milyon dolar..... o kadar basit yani..... hem merak etmesinler kimse onlar kadar beceriksizce yönetim borçları artırmaz....

Evet, veremi gösterip sıtmaya razı etmek diye bir söz vardır ya biz de biraz farklı işliyor: Kanseri gösterip AİDS'e razı etmek.

Siyasi mesajlar konusunda biraz daha hassas olmamız gerektiğini düşünüyorum. Futbol kulüpleri dünyanın her yerinde siyasi otoritelerin iştahını kabartmış, pekçok kulübün yöneticisi az ya da çok siyasi mahfillerle dirsek temasında olmuştur. Siyasi nüfûzunu Trabzonspor için kullandığı sürece böyle bir tavrı alkışlarım. Ama burada bahsedilen Trabzonspor'un siyasi rant kapısı olarak kullanıldığı. Bu yönetim pek çoğumuzun zannettiği, bir kısmımızın iddia ettiği gibi hükûmetin eliyle meydana gelmiş bir oluşum değil, sadece iki Trabzon milletvekilin başkanla uzun yıllara dayanan çıkar ve gönül birlikteliğinin yansıması söz konusu. Birini zaten cümle âlem biliyor. Diğerini de tahmin etmek zor değil.

Aksi takdirde Trabzonspor'un en iyi başkanlarından biri olan ve Trabzonspor'a bağlılığından kimsenin şüphe etmeyeceği Faruk Özak'ın bu yönetimle arasına mesafe koymasını neyle açıklayabilirsiniz?
    bu siyasilerin dirsek teması başka bölgeler için geçerli olabilir ama biz karadenizlilerin hiç öyle bir dayanışma içinde olduğunu görmedik...sivsspor un lige nasıl çıktığını gördük...ama bir orduspor umuzun playoffta altay karşısında nasıl harcandığınıda gördük...hemde enerji bakanı ordulu olduğu halde...abdüllatif şenerin posteriyle lige çıkan sivasa helal olsun...

Nereden
    Giresun

yok tamam siyasi mesaj falan yasakta neden duyulduğu zaman parlanıyor onu anlamadım siyasiler kimin babasının oğluda hiç bir şekilde kabul edilemiyor bana sorarsanız süper ligde 8 tane ist.. ankara takımının olması siyasi oyunlardan başka birşey değil bu ülkede masa başı oyunları döndüğü sürece inanın trabzonspordan şampiyonluk beklemiyorum sadece futbol oynasın......

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bnece sırtımızdan Albayrak kamburunu atar isek 100 milyon dolar borç vermiş gibi oluruz......

bi şampiyonlar ligine katılırsın gelir 20 milyon dolar..... o kadar basit yani..... hem merak etmesinler kimse onlar kadar beceriksizce yönetim borçları artırmaz....
    dostum bizdeki yapı bu oldukça biri iner biri biner...f.bahçenin kapı önüne koyduğu bir futbolcuyu 2 katına oynama şartıyla transfer edersen işin içinden çıkamazsın...biz intertotoya zor kalıyoruz nerede şampiyonlar ligi...

Nereden
    Trabzon

Bu siyasilerin dirsek teması başka bölgeler için geçerli olabilir ama biz Karadenizlilerin hiç öyle bir dayanışma içinde olduğunu görmedik...
    Çok doğru bir tespit. Belki kendimizi güçlü gördüğümüzdendir. Sürekli dayanışma ve ittifak aramak genellikle zayıflık belirtisi olarak görülür.
    Sivsspor'un lige nasıl çıktığını gördük... Ama bir Orduspor'umuzun playoffta Altay karşısında nasıl harcandığını da gördük... Hem de enerji bakanı Ordulu olduğu halde... Abdüllatif Şener'in posteriyle lige çıkan Sivas'a helal olsun...
    Siyasi nüfûzu takım için kullanmaktan kestettiğim hak edilmeyenin alınması değil, hak edilenin alınamayışı ve haksızlığa kayıtsız kalmak ya da destek olmak. Modern dünyanın lanet realitesi: Hakkınız olanı almak için dahi tavassut ve desteğe muhtaç olmanız. Benzeri şeyler geçmişte de yaşanmıştı. Nevşehirspor'un birinci lig kapısındayken karga tulumba alaşağı edilişini çok iyi hatırlıyorum. Üstelik devrin en renkli siyasi simalarından olan bir Nevşehir milletvekili de memleketinin takımının infaz edilişi olaylarının içindeydi.
    Diyarbakırspor'un maceralarını unuttuk mu?
    Örnekler saymakla bitmez. Pis ve iğrenç bir dünya!

Pis ve iğrenç bir dünyada temiz kalma mücadelesi... Nereye kadar?
    Mücadelenin sonunu göremesek dahi kendi sonumuz gelene kadar mücadele etmek zorundayız.
    Haksızlığa karşı elimizle, gücümüz yetmiyorsa dilimizle, ona da gücünüz yetmiyorsa kalbimizle mücadele etmemizi buyuran ilahi emirin hikmeti mucibince.
    Konu poetricus tarafından (17.10.2007 Saat 11:39 ) değiştirilmiştir. Sebep: Mantalite!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

dostum bizdeki yapı bu oldukça biri iner biri biner...f.bahçenin kapı önüne koyduğu bir futbolcuyu 2 katına oynama şartıyla transfer edersen işin içinden çıkamazsın...biz intertotoya zor kalıyoruz nerede şampiyonlar ligi...
    Fatih Tekke, Eller, Symek, Lee ve Stepanov

sadece yukarda isimleri elimizde tutmuş olsaydık şu an şampiyonlar liginde rahatça üst tura çıkardık....

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Allah baska DERT vermesin.

Calisir öderiz :-(((
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

bizdeki sorun Trabzonspor un borç durumu falan değil..Trabzonspor iyi yönetilmiyor...neden iyi yönetilmiyor?diğer büyüklerde başkan olanlar yıllarca yöneticilik yapıyor ondan sonra yönetime talip oluyorlar...oda seçilebilirlerse başkan oluyorlar...bizdeki başkanlar aday olmuyorlar...parası varsa birileri veyahut taraftar tarafından aday gösteriliyorlar onlarda utanma belasına boşta duracağıma bari gidip başkanlık yapayım diyorlar....örnekmi nuri albayrak şimdide ahmet ağaoğlu vs.vs.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Konuyla alakası yok ama Orduspor Playofta ne zaman harcandı anlayamadım.Yanlış hatırlamıyorsam o maçta hakem Altaylı bir futbolcuya haksız yere bir kırmızı kart göstermiş.Daha sonra ordsporlu bir futbolcu pozisyon yokken kırmızı kartlık bir hareket yapmış ve oyunu daha iyi oynayan Altay kazanmıştı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Takımın bütün iyi oyuncularını sattık.... ( iki tane kaldı gönderilmeleri yakındır)

kurumsallaşmada geri kaldık......

hakkkımız olan puanların gas edilmelerine ses çıkaramadık. üstelik hakkımıız gasbedenlerle birlikte gülücükler saçarak fotoğraf çektirdik...

verilen sözleri yerine getiremedik....

sahamızda averaj takımı olduk önlem alınmadı....

takımı beceriksizlerin eline bıraktık. üstelik sonuna kadar arkasındayı z dedik....

bunlara rağemn borçlarımız kanatlandı katlandı....

Nereden
    Trabzon

Bu forum eskiden neşe kaynağımdı, son zamanlarda ise öğrendiklerim yüzünden bunalıma hatta intihara meyilli bir hale gelmem yakındır.

Nereden
    Giresun

bişey dikkatimi çekiyor zamanında Ahmet ağaoğluna aday olma temkini verenler neredeler şimdi (mesela 50 milyon ytl borca sokan ) ağaoğlumuydu kimsenin hayranlığını yaptığımdan değilde birileri sanki danışıklı dövüş içindeler bu durumda neden kimsenin sesi çıkmıyor?.......

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bu forum eskiden neşe kaynağımdı, son zamanlarda ise öğrendiklerim yüzünden bunalıma hatta intihara meyilli bir hale gelmem yakındır.
    Birazda sizin bakış açınızla alakalı bir olay.Neşelenmek istediğizde bu forumlarda neşelenebiliyor insan.Çok fazla derinlere inmemek lazım.Ben öyle yapıyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Hocam son bir yıldır Paranoyak, şizofren gibi rumuzlu arkadaşların sayısında anormal bi artış var.....

Nereden
    Trabzon

Alıntı LazanisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birazda sizin bakış açınızla alakalı bir olay.Neşelenmek istediğizde bu forumlarda neşelenebiliyor insan.Çok fazla derinlere inmemek lazım.Ben öyle yapıyorum.
    Bende de aynen söylediğiniz gibi başlamıştı. Uzun süre kendimi kandırdım ama artıuk hiçbir perspektşf denemesi işe yaramıyor. Neyse, Serbest Kürsü biraz daha iyi geliyordu. En iyisi oraya gideyim. Umarım karşıma mental bir ucube çıkmaz.

Alıntı LazanisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyla alakası yok ama Orduspor Playofta ne zaman harcandı anlayamadım.Yanlış hatırlamıyorsam o maçta hakem Altaylı bir futbolcuya haksız yere bir kırmızı kart göstermiş.Daha sonra ordsporlu bir futbolcu pozisyon yokken kırmızı kartlık bir hareket yapmış ve oyunu daha iyi oynayan Altay kazanmıştı.
    madem öyle o maçı ankara 19 mayıs stadında canlı izleyen biri olarak anlatayım...altayın kazandığı penaltı faul bile değildiki faul bile saysan ceza sahasının dışında idi..orduspor un biri elle rakibin tokatlayarak önüne aldığı pozisyon biride yine cezasahasında indirilen futbolcusuna verilmeyen faul neticesinde gasp edilen penaltıları izmir takımı çıksın diye güme gitti...hatta altaylı futbolcunun eliyle kestiği pozisyonu maçın spikeri hakemin nasıl görmediğini defalarca tekrarlamaktan doğru düzgün maçı anlatamadı...

Nereden
    Almanya

Hocam son bir yıldır Paranoyak, şizofren gibi rumuzlu arkadaşların sayısında anormal bi artış var.....

Sayelerinde Doktorlar iyi Para kazaniyor
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Takımın bütün iyi oyuncularını sattık.... ( iki tane kaldı gönderilmeleri yakındır)

kurumsallaşmada geri kaldık......

hakkkımız olan puanların gas edilmelerine ses çıkaramadık. üstelik hakkımıız gasbedenlerle birlikte gülücükler saçarak fotoğraf çektirdik...

verilen sözleri yerine getiremedik....

sahamızda averaj takımı olduk önlem alınmadı....

takımı beceriksizlerin eline bıraktık. üstelik sonuna kadar arkasındayı z dedik....

bunlara rağemn borçlarımız kanatlandı katlandı....
    dostum biliyorsunki en büyük Trabzonlu için yürüyüşler yapıldı yollar kesildi...sonra ne oldu...ne olduğu sivas maçından sonra malumunuz...

Nereden
    Trabzon

Alıntı huseyin75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayelerinde doktorlar iyi para kazanıyor.
    Bazı doktorların benzeri nickler alarak forumda hasta takibi yaptıklarına dair uyumlar alıyorum.
    Hayırdır inşallah!
    Bu arada büyük ümitlerle sığındığım Günün Eğlencesi başlığında da şansım yaver gitmedi. Bir USO gördüm.
    Artık UFO (Undefined Flying Object.Tanımlanamayan Uçan Cisim) demode oldu. Yeni moda USO (Undefined Scaring Object: Tanımlanamayan Korkutucu Cisim).
    Konu poetricus tarafından (17.10.2007 Saat 11:59 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Almanya

Bazı doktorların benzeri nickler alarak forumda hasta takibi yaptıklarına dair uyumlar alıyorum.
    Hayırdır inşallah!

Onlarda isin kolayini buldular.

Milletce huyumuzdur.

Kestirme yollari severiz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)