Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şimdi Birlik Zamanı (Haberturk)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Şimdi Birlik Zamanı (Haberturk)

Berbatov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Güzel düşünülmüş. Bu ülkenin topraklarında yaşayan her bir bireyin görevi nacizane tabirle böyle olmalı. Keşke dün ki maça çıkarken ''fanatik'' gazetesinin çağrısına kulak verseydiler...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Enes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

güzel ve gereklı insallah amacına ılasır
    Söylesem tesiri yok
    Sussam gönül razı değil.
    adrenalinn

ayvaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Van

Çok güzel bir kampanya tebrik ediyorum haber türk ü
    varsa yoksa

BORDO MAVİ

Şuayip Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

vallaha gokdeniz cok guzel ve anlamli konusmus
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaşlık Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

güzel kampanya inşallah amacına fazlasıyla ulaşır.......

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Güzel bir düsünce. Tebrik ederim.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

mali uzuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aksaray

faydali bir kampanya

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sanırım bu kötü olayların en iyi yanı da birleştirici olması. Özellikle şu günlerde bu tür kampanyaların artması çok doğal. İnşallah kısa zamanda unutulmaz.
    Alıntı Berbatov Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel düşünülmüş. Bu ülkenin topraklarında yaşayan her bir bireyin görevi nacizane tabirle böyle olmalı. Keşke dün ki maça çıkarken ''fanatik'' gazetesinin çağrısına kulak verseydiler...
    Fatih Terim milli takımın siyah forma giyebilmesi için önce başbakanlıktan sonra da UEFA'dan izin alınması gerektiğini söylemişti. Bildiğim kadarıyla böyle bir talepleri oldu, demek ki izin çıkmamış.
    Konu A.Hilal Çakıroğlu tarafından (14.10.2007 Saat 18:25 ) değiştirilmiştir.
    Fanatik Pacci

Berbatov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Fanatik pacci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih Terim milli takımın siyah forma giyebilmesi için önce başbakanlıktan sonra da uefa'dan izin alınması gerektiğini söylemişti. Bildiğim kadarıyla böyle bir talepleri oldu, demek ki izin çıkmamış.
    Böyle bir durum için izin alınması gerekilen yer, FİFA olması gerekmez mi?. Yada benmi yanlış biliyorum. Şayet UEFA'dan izin alınması gerekiyorsa ABD hariç her ülke tarafından tepki gören terör örgütüne karşı (Avrupanın) böyle bir protestoyu kabul görmemesi ne acı. Şenez Erzik ne iş yapar onuda anlamam. FİFA olsa neyse, en azından derim ki ''Blatter'' gibi bir başkandan izin çıkmaması gayet doğal. Ama bu konuda çok aciz olduğumuz gayet açık ve net. Neyse başlık formatı dışına çıktıysam mesajım ilgili kişiler tarafından silinebilir...

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

ben bu kampanyayı anlayamadım af buyurun biri açıklarsa sevinirim.
    Gökdenizde çok duygulanmış heralde ne demek istediğini tam anlatamıyor cümleleri toparlayamamış gibi.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

turgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

çok anlamlı bi cagrısım olmus zamanlaması iyi denmeyebilinir şimdiye kadar nice sehitler verdi by vatan o zmanlarda da yapılabilinirdi ama bugun bile geç kalmıs sayılmayız emegi gecen herkese teşekkür
    BMN | ANTALYA
    Gemi mil ile olur Sevda dil ile Güzeller çok var ama Meyil birine olur...!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır beratiabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fatih terimi ve ekibini kutlamak gerek bu ekip derken yalakalarından bahsediyorum her zaman ne şekilde olursa olsun hedef saptırmayı çok iyi biliyor. Yerine göre adam satıyor yerine göre kuyu kazıyor tek bilmediği şey (hagi,popescu,taffarel'in döneminde iç teknik direktör hagi)futbol ve adamlık.
    Evet çok güzel bir kampanya ama fatihle ne alakası var anlayamadım. Türk milletinin maneviyatı ile oynamaya hiçkimsenin hakkı yok. Bunu fatihe maletmenin hiçmi hiç mantığı yok.
    sevmiyorum bu adamı kardeşim bunu sevenleride sevmiyorum itirazı olan varsa onlarıda sevmiyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Herkes gücü yettiğince birşeyler yapmalı. dün gece bir süre izledim bazı iş adamları ve kurumlar hatrı sayılır bağışlar yaptılar. magazin camiasından bir dizide bölüm başına 40-50 bin ytl götürenlerin verdiği 5-10 bini görünce şaşırmadım doğrusu.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek Kampanyası!...

Herkese Merhaba ,

Televizyonlarda takip edenler ve duyanlar vardır mutlaka... Türk Milli Takımı öncülüğünde Habertürkte Pazar Akşamı başlayan ve Cuma Akşamı Son bulacak bir Milli Kampanya Başlamıştır.

Kampanya şu ana kadar 32.000.000 YTL toplamıştır. Kampanyaya ilk saatlerinde Genelkurmay Başkanımız ve Meclis Başkanımız da katılarak fikirlerini ve desteklerini sunmuşlardır.

Türk Halkının Birlik - Beraberlik - Heyecan Duyguları ile bir araya gelerek kampanyaya destek verdiğini görüyoruz ve Her Türkün bu kampanyaya destek vermesi bir görevdir...

Toplanacak gelir Mehmetçik Vakfına verilecek ve gereken ihtiyaçlar karşılanacak...

Destek ile ilgili ayrıntı bilgiyi :: http://www.haberturk.com/kategori.asp?id=500 :: adresinden alabilirsiniz.

Bordomavi.net sitesi ve üyelerinin de destekleri gerekiyor..

Ayrıca Trabzonspor Kulübü Camiasıda Duyarsız Olamaz bu konuya.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

cuneytr
    Ziyaretçi

neden destek hep maddi anlamda oluyor...incirligi kapatmak desteklerin en büyüyüdür belkide...habur sınır kapısını kapanması keza öyle...incirlik niye kaptılmıyor?amerika degil mi pkk nın silahlarını temin eden...neden ırakla ticari ilşikiler kesilmiyor...simdi diyecekler ki mantıksız konusuyorsun.bende diyorum ki onuru olmayan bir millet bir insan nereye kadar nasıl yasar?...ya abd isteyecek ya ab işte okadar....

guci 29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Habertürk devamlı izlediğim kanallar arasındadır. Tebrik ediyorum hepsini
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı berati Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih terimi ve ekibini kutlamak gerek bu ekip derken yalakalarından bahsediyorum her zaman ne şekilde olursa olsun hedef saptırmayı çok iyi biliyor. Yerine göre adam satıyor yerine göre kuyu kazıyor tek bilmediği şey (hagi,popescu,taffarel'in döneminde iç teknik direktör hagi)futbol ve adamlık.
    Evet çok güzel bir kampanya ama fatihle ne alakası var anlayamadım. Türk milletinin maneviyatı ile oynamaya hiçkimsenin hakkı yok. Bunu fatihe maletmenin hiçmi hiç mantığı yok.
    sevmiyorum bu adamı kardeşim bunu sevenleride sevmiyorum itirazı olan varsa onlarıda sevmiyorum.

aynen katılıyorum.....bu kampanya neden milli takımla özdeşleştiriliyor ki.....bu milli takımdan utanıyorum....

cuneytr
    Ziyaretçi

Alıntı Murat Dinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum.....bu kampanya neden milli takımla özdeşleştiriliyor ki.....bu milli takımdan utanıyorum....
    murat dinc kardesim güzel yazmıs(berati kardesim de)ama unuttukları birsey var bu insanlarla seytan bile mücadele edemez...anadan dogma haklı insanlar cünkü bunlar....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

hala türkiyenin dev kuruluşları olan kurumlardan sen çıkmadı..

ZORLU-SABANCI-KOÇ-ECZACIBAŞI-DOĞAN HOLDİNG...

ayrıca TÜRKİYENİN İLK 500 SANAYİ ŞİRKETİ BİR EV PARASI (100.000DOLAR) VERSELER 50.000.000 DOLAR TUTAR...

AMA TÜSİAD 5 MİLYON YTL TOBB 5 MİLYON YTL VERİYOR... komik rakamlar...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

bu arada meclisteki milletvekili bu millete örnek olmaları gereken insanlardır.. meclis başkanı önderliğinde her biri 1000ytl ile destek verebilirler... neden bunları sayıyorum böyle? heyecanımı mazur görün ama 33 milyon ytl çok komik geliyor bana...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

BAĞIŞ İÇİN:

Turkcell ve Avea kullanıcıları 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5610'ya mesaj gönderin.

Vodafone kullanıcıları, 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5630'da mesaj gönderin.

BANKA İLE BAĞIŞ İÇİN HESAP NUMARALARI:

ZİRAAT BANKASI - İSTANBUL ŞUBESİ

YTL Hesabı 343434 - 5001

DOLAR Hesabı 343434 - 5002

EURO Hesabı 343434 - 5003

İŞ BANKASI - BEYOĞLU ŞUBESİ ( ŞUBE KODU: 1011 )

YTL Hesabı 171 65 83

Euro Hesabı 332 11 70

GARANTİ BANKASI - YENİBOSNA ÇARŞI ŞUBESİ ( ŞUBE KODU: 531 )

YTL Hesabı 668 97 98

YAPI KREDİ BANKASI - MERKEZ ŞUBE

YTL Hesabı 2013 2013

FİNANSBANK – GÜNEŞLİ ÇARŞI ŞUBESİ

YTL Hesabı 165 806 86

EURO Hesabı 165 806 88

TELEFON :

0 212 599 82 86

destek@haberturk.com

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

33 milyonun nerdeyse 3/4 ünü bir kaç kurum ve iş adamı verdi. geri kalanlar ne iş yapar anlamadım.

nerede gerine gerine gezenler. yatlarda katlarda hava atanlar.onlar işin manevi tarafında mı.

Fatih Terim ve Ekibi yapması gereken işi yapsalar daha iyi olur.Lokum gibi guruptan çıkamama tehlikesi ortada.Bu Şehitler Üzerinden rant sağlamak değilde nedir.Ey Fatih Terim ve Eyy TFF Başkanı Ulusoy.Bırakın bu ticareti.Sizler bu takımı guruptan çıkararak Şampiyonaya götürerek işinizi yapın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)