Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gerçek Futbolcularýmýz

utkuts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    35

Standart Gerçek Futbolcularýmýz

Ne zamandýr yazmayý düþünüyordum ama bugune kýsmetmiþ. Bir çok arkadaþýn görüþüne katýlmýyorum ben. Örneðin Ceyhun oyundan alýnýyor herkes bi birlik içinde hurraa ceyhun arkanýzdayýz, yanýndayýz vs vs.
    Ýyi güzel bizim oyuncumuz, Trabzonspor için ter döküyor tabiki arkasýnda olacaðýz ama bi adaletsizlik var. Örneðin Hasan Üçüncü. Kaç senedir Trabzonsporda bilmiyorum ama çok uzun yýllar oldu. Hasan bi hata yapýnca herkes direk baþlýyor -Senin futbolcu gibi.... diye. Yada celalettin ceya Hüseyin. Yýllarýný Trabzonspor'a vermiþ futbolcularý, yeni futbolculardan üstre tutuyoruz. Bence ya eþit davranýlmasý gerekiyor ya da emektar futbolcularýmýza daha çok deðer verilmeli.

Kimleri görmedikki biz. Marchelinho geldi herkes bir heyecan yaþa, büyüksün, güzelsin. Top kaybediyor, olur okadar diyoruz, pozisyon kaçýrýyor herkes kaçýrýr falan diyoruz. Ama Hüseyin kaçýrsa -O takýma seni sokaný..., -Sen futbolcumusun be... gibisinden tepkiler. O kaçýrýnca herkes oluyorda, hüseyin herkesten sayýlmýyormu. Hüseyin ne benim akrabam ne de yakýným. Sadece örnek verdim.

Hasan Üçüncü, Hüseyin Cimþir, Celalettin Koçak, Tolga Zengin. Ýþte bunlar bizim gerçek futbolcularýmýz, iþte bunlar gerçekten bizden biri diðerleri deðil. Tabiki diðerleride bizim için çalýþýyor fakat ne biliyim iþte öyle...

Bence þu an hakettiði deðeri gören tek futbollcu Gökdeniz.

Baþlýk kapanýrmý kapanmazmý bilemem ama benim kiþisel düþüncem böyle
    Konu utkuts tarafýndan (09.10.2007 Saat 15:17 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ne bir üniversite bitirmek ne zengin olmak. Tek dileðim seni þampiyon görmek... Trabzonspor

Ömer TOPAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    42

Sende haklýsýn ama oynamayan oyunun icine eden adamý kendi öz evladýmýz içimizden geldi diye kimse bagrýna basmaz..Baba bile hayýrsýz evladý evinde saklamýyor bu devirde....Kimse onlarý dýþlamýyor sadece sistem hatalý belki dogru olan sistemde onlar harikalar yaratacak oyunculardýr kim bilir...sadece ZÝYAnkardan anlayýþ bekliyoruz..ya sev ya terket misali...anaa suç olmasa bu lafý dedik ya bizim maymun meyda manþete taþýmasa bunu þimdi...
    volkannn KOYDUK MU ?

Erkut Ay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    42

Hasan Üçüncü, Hüseyin Cimþir, Celalettin Koçak oturduðu yerden para kazanýyor gökdenizin yarýsý kadar faydalarý olsun onlarýda alkýþlarýz anormallik orda iþte 7 senedir kulübede oturan adamýn trabzonsporda ne iþi var.....

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    38

hasan ucuncu celaleddin bu klubu gercekten seviyorsa takima bir faydalari olucagini dusunuyorlarsa kombine alip tribune ciksinlar.

oguzkoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

gerçek futbolcularýmýz diye tabir edebileceðimiz isimler çok az. baþta gökdeniz olmak üzere,hüseyin,hasan,tolga,tayfun,yattara... tamam bu oyuncular bizim için çok anlamlý olabilir ama ayaðýnda top tutmayý beceremeyen, ayaðýna top aldýðýnda bizlere ecel terleri döktüren bi futbolcuysa bunlardan bazýlarý, kusura bakmasýnlar ama çok eleþtirrim. evet ceyhunda çok haata yapýyor ama 90 dakka durup 91. dakkada tek bi hakeretle maçý alabilcek bi adamsa ceyhun ozaman herþey deðiþiyor iþte... ayrýca ben celaleddinin bizim gerçek futbolcumuz olduðuna inanmýyorum.. bu takýmda trabzonspor için deðil kendi için oynayan oyunculardan biri de celaleddindir.
    VERENA (KIRANKAÞ)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Utkuts@

sende belirtmiþ zaten hakkettiði deðeri bir tek Gökdeniz görüyor diye

Demekki hak eden görüyormuþ

burak28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

evt hüseyin celo hasan üçüncü kaç senedir ts de ama biri bana desin ne faydasý oldu hüseyin geçen sene bizi kupadan elendirdi penaltýlarda celo desen bitmiþ ne atak yapabiliyo ne pas yani biz ceyhunu gökdenizi alkýþlýyosak boþa deðildir celo hasan hüseyinin en iyi yapacaðý iyilik bu takýmdan gitmesidir adam orta sahada oynuyo maç boyunca bi þut þutu býrak bi olumlu pas atamýyo biz bunun nesini alkýþlayalým bunlar gitsin sadece bir hafta primier lig maçlarýný izlesin sonra kendilerinin futbolcu olup olmadýðýný düþünsün eskiden solda abdullah nasýldý orta sahada ünal forvette necmi ali kemal hami þota fatih tekke nasýldý onlarý izlesinler onlar gibi oynasýnlar bizden saygý sevgi alkýþ istesinler o zman biz istediklerini vermeyelim sonuna kadar haklýlar derim tabi bunlarda bu zihniyet ve futboldan anlamayan ziya doðan varken onlar daha çok alkýþ bekler...

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    35

Alýntý LazanisT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Utkuts@

sende belirtmiþ zaten hakkettiði deðeri bir tek Gökdeniz görüyor diye

Demekki hak eden görüyormuþ
    Hakettiði deðer derken gerçekten Trabzonsporlu olanlardan bahsetmek istemiþtim.

Bi örnek daha geldi aklýma. Ersan Martin'i satýyordu yönetim. Herkes döküldü Ersan bizimdir bizim kalacak diye. Daha sonra Fifa'ya mektup yazdý ve ispanyadada oynayabilirim diye. Sizce bumu Trabzonsporluluk. Hüseyin, Tolga ve diyerleri böyle biþey yaparmý?

Fatih keyfi içinmi gitti rusyaya yoksa Trabzonspor'un yararýnamý? Bence iyi oynayan fakat para için koþturan olacaðýna, kötü oynayan ama yürekten Trabzonsporlu futbolcular oynasýn...
    Ne bir üniversite bitirmek ne zengin olmak. Tek dileðim seni þampiyon görmek... Trabzonspor

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    35

Alýntý burak28 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hüseyin geçen sene bizi kupadan elendirdi penaltýlarda
    Ýþte bende bundan bahsediyorum. Dünyada penaltý kaçýran tek futbolcu omu? Bilerekmi kaçýrdý? Yada isteyerekmi atmadý?

Ama örneðin ronaldinhoyu alsak o penaltý kaçýrýp bizi þampiyonluktan etse -Olur okadar deriz. Ama bizim yürekten Trabzonspor'lu kaçýrýnca herkes ayaða kalkýyor. Çýk git hüseyin, tribüne hüseyin, baþka takýma hüseyin...

oguzkoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

hadi bi kýyaslama yapalým..

ts nin gerçek futbolcularý
    gökdeniz,hüseyin,hasan,tolga,tayfun,yattara
    fb nin gerçek futbolcularý
    volkan,önder,deniz,semih
    gs nin gerçek futbolcularý
    sabri,arda,uður,hasan,hakan,ümit, ve arada oynayan altyapý oyuncularý
    bjk nin gerçek futbolcularý
    ibrahim üzülmez,ibrahim toraman,serdar özkan,batuhan

benim gerçek futblcu diye tabir ettiðim sadece takýmý için oynayabilcek oyuncudur... þu durumda sadece galatasarayý görebiliyorum... ama gerçek futbolcu baþarý demek mi? asla...
    VERENA (KIRANKAÞ)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Futbolcularla ilgili baþlýklar bir iþe yarasýn deðil mi ? yorumlarýnýzý ilgili baþlýklara yapalým lütfen.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)