Hesaplipazar
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Gerek Futbolcularmz

utkuts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2005
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    31

Standart Gerek Futbolcularmz

Ne zamandr yazmay dnyordum ama bugune ksmetmi. Bir ok arkadan grne katlmyorum ben. rnein Ceyhun oyundan alnyor herkes bi birlik iinde hurraa ceyhun arkanzdayz, yanndayz vs vs.
    yi gzel bizim oyuncumuz, Trabzonspor iin ter dkyor tabiki arkasnda olacaz ama bi adaletsizlik var. rnein Hasan nc. Ka senedir Trabzonsporda bilmiyorum ama ok uzun yllar oldu. Hasan bi hata yapnca herkes direk balyor -Senin futbolcu gibi.... diye. Yada celalettin ceya Hseyin. Yllarn Trabzonspor'a vermi futbolcular, yeni futbolculardan stre tutuyoruz. Bence ya eit davranlmas gerekiyor ya da emektar futbolcularmza daha ok deer verilmeli.

Kimleri grmedikki biz. Marchelinho geldi herkes bir heyecan yaa, byksn, gzelsin. Top kaybediyor, olur okadar diyoruz, pozisyon karyor herkes karr falan diyoruz. Ama Hseyin karsa -O takma seni sokan..., -Sen futbolcumusun be... gibisinden tepkiler. O karnca herkes oluyorda, hseyin herkesten saylmyormu. Hseyin ne benim akrabam ne de yaknm. Sadece rnek verdim.

Hasan nc, Hseyin Cimir, Celalettin Koak, Tolga Zengin. te bunlar bizim gerek futbolcularmz, ite bunlar gerekten bizden biri dierleri deil. Tabiki dierleride bizim iin alyor fakat ne biliyim ite yle...

Bence u an hakettii deeri gren tek futbollcu Gkdeniz.

Balk kapanrm kapanmazm bilemem ama benim kiisel dncem byle
    Konu utkuts tarafndan (09.10.2007 Saat 16:17 ) deitirilmitir.
    Ne bir niversite bitirmek ne zengin olmak. Tek dileim seni ampiyon grmek... Trabzonspor

mer TOPAL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2007
    Nereden
    Samsun
    Ya
    39

Sende haklsn ama oynamayan oyunun icine eden adam kendi z evladmz iimizden geldi diye kimse bagrna basmaz..Baba bile hayrsz evlad evinde saklamyor bu devirde....Kimse onlar dlamyor sadece sistem hatal belki dogru olan sistemde onlar harikalar yaratacak oyunculardr kim bilir...sadece ZYAnkardan anlay bekliyoruz..ya sev ya terket misali...anaa su olmasa bu laf dedik ya bizim maymun meyda manete tamasa bunu imdi...
    volkannn KOYDUK MU ?

Erkut Ay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    38

Hasan nc, Hseyin Cimir, Celalettin Koak oturduu yerden para kazanyor gkdenizin yars kadar faydalar olsun onlarda alklarz anormallik orda ite 7 senedir kulbede oturan adamn trabzonsporda ne ii var.....

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    20.04.2007
    Ya
    35

hasan ucuncu celaleddin bu klubu gercekten seviyorsa takima bir faydalari olucagini dusunuyorlarsa kombine alip tribune ciksinlar.

oguzkoc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

gerek futbolcularmz diye tabir edebileceimiz isimler ok az. bata gkdeniz olmak zere,hseyin,hasan,tolga,tayfun,yattara... tamam bu oyuncular bizim iin ok anlaml olabilir ama ayanda top tutmay beceremeyen, ayana top aldnda bizlere ecel terleri dktren bi futbolcuysa bunlardan bazlar, kusura bakmasnlar ama ok eletirrim. evet ceyhunda ok haata yapyor ama 90 dakka durup 91. dakkada tek bi hakeretle ma alabilcek bi adamsa ceyhun ozaman herey deiiyor ite... ayrca ben celaleddinin bizim gerek futbolcumuz olduuna inanmyorum.. bu takmda trabzonspor iin deil kendi iin oynayan oyunculardan biri de celaleddindir.
    VERENA (KIRANKA)

Trabzonspor Kongre yesi
    LazAnisT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.02.2005
    Nereden
    Giresun

Utkuts@

sende belirtmi zaten hakkettii deeri bir tek Gkdeniz gryor diye

Demekki hak eden gryormu

burak28 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    33

evt hseyin celo hasan nc ka senedir ts de ama biri bana desin ne faydas oldu hseyin geen sene bizi kupadan elendirdi penaltlarda celo desen bitmi ne atak yapabiliyo ne pas yani biz ceyhunu gkdenizi alklyosak boa deildir celo hasan hseyinin en iyi yapaca iyilik bu takmdan gitmesidir adam orta sahada oynuyo ma boyunca bi ut utu brak bi olumlu pas atamyo biz bunun nesini alklayalm bunlar gitsin sadece bir hafta primier lig malarn izlesin sonra kendilerinin futbolcu olup olmadn dnsn eskiden solda abdullah nasld orta sahada nal forvette necmi ali kemal hami ota fatih tekke nasld onlar izlesinler onlar gibi oynasnlar bizden sayg sevgi alk istesinler o zman biz istediklerini vermeyelim sonuna kadar hakllar derim tabi bunlarda bu zihniyet ve futboldan anlamayan ziya doan varken onlar daha ok alk bekler...

yelik tarihi
    10.12.2005
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    31

Alnt LazanisT Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Utkuts@

sende belirtmi zaten hakkettii deeri bir tek Gkdeniz gryor diye

Demekki hak eden gryormu
    Hakettii deer derken gerekten Trabzonsporlu olanlardan bahsetmek istemitim.

Bi rnek daha geldi aklma. Ersan Martin'i satyordu ynetim. Herkes dkld Ersan bizimdir bizim kalacak diye. Daha sonra Fifa'ya mektup yazd ve ispanyadada oynayabilirim diye. Sizce bumu Trabzonsporluluk. Hseyin, Tolga ve diyerleri byle biey yaparm?

Fatih keyfi iinmi gitti rusyaya yoksa Trabzonspor'un yararnam? Bence iyi oynayan fakat para iin koturan olacana, kt oynayan ama yrekten Trabzonsporlu futbolcular oynasn...
    Ne bir niversite bitirmek ne zengin olmak. Tek dileim seni ampiyon grmek... Trabzonspor

yelik tarihi
    10.12.2005
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    31

Alnt burak28 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hseyin geen sene bizi kupadan elendirdi penaltlarda
    te bende bundan bahsediyorum. Dnyada penalt karan tek futbolcu omu? Bilerekmi kard? Yada isteyerekmi atmad?

Ama rnein ronaldinhoyu alsak o penalt karp bizi ampiyonluktan etse -Olur okadar deriz. Ama bizim yrekten Trabzonspor'lu karnca herkes ayaa kalkyor. k git hseyin, tribne hseyin, baka takma hseyin...

oguzkoc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

hadi bi kyaslama yapalm..

ts nin gerek futbolcular
    gkdeniz,hseyin,hasan,tolga,tayfun,yattara
    fb nin gerek futbolcular
    volkan,nder,deniz,semih
    gs nin gerek futbolcular
    sabri,arda,uur,hasan,hakan,mit, ve arada oynayan altyap oyuncular
    bjk nin gerek futbolcular
    ibrahim zlmez,ibrahim toraman,serdar zkan,batuhan

benim gerek futblcu diye tabir ettiim sadece takm iin oynayabilcek oyuncudur... u durumda sadece galatasaray grebiliyorum... ama gerek futbolcu baar demek mi? asla...
    VERENA (KIRANKA)

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Futbolcularla ilgili balklar bir ie yarasn deil mi ? yorumlarnz ilgili balklara yapalm ltfen.
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)