Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 140 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yuh ki ne Yuh !

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya emorfo kardeşim seni anlamak çok zor biliyormusun o zaman vefa yoksa ts clubın bulunduğu tesis ve şuanki değerinden 8.5 milyon doları verin bırak şu albayrak yalakalığını

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Doğru söylüyorsun Faruk Sadri Şener kurumu yüceltmeyi aklından bile geçirmemiştir. Hep kendini yüceltmeyi düşünmüş sonunda da işler ters tepip bir yanlış anlama neticesinde Trabzonspor'a hizmet etmiş. Kendini de hizmete öyle bir kaptırmış ki iflasın eşiğine gelmiş yüz karasıdır o ! o kim ki ! üye aidatı unutacak veya listeleri eline alanlar tarafından hatırlanacak..

Ahde vefa ile bir alakası yok ha ?

Kurum menfati ha ? kurumsallaşma adına kurum menfaati.. breh breh ne büyük tanım..
    Baştan sona kurumsal yanlışlıklarla dolu bu zavallı temsil kabiliyeti olmayan yönetimi savunanların felsefesi de bu olsa gerek "kurumuz biz, burda önemli olan kurum..." insanın biraz yüzü kızarır.

Normali nedir bu işlerin ? en basitinden bakarsın listeye açarsın telefonu " Başkanım üye aidatını yatırmamış gözüküyorsunuz hatırlatmak için aradım sayın başkanım" dersin. Acaba karşılığında nasıl bir cevap alınırdı ? dediğim gibi dibe doğru pike yaptırılan değerlerin azılı hükümranları bunu akıl etmez/edemez.
    Konu Külünkoğlu tarafından (09.10.2007 Saat 11:36 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu gibi konularda ahte vefa olmaz. Bütün üyeler için uygulanan süreç herkes için uygulanır. Şu yapılabilirdi, Sadri Şener gibi insanlar aranıp, kongre konusunda bilgilendirildi. Sonuçta Sadri Şener gibi insanlar işleriyle oldukça meşgul insanlar. Unutabiliyorlar. Ancak bu konuda fazla tepki veriliyor gibi geldi. Dediğim gibi başkan ve her kim olursa olsun onun için özel bir uygulama yapılmamalı. Ahte vefa başka türlü gösterilebilir ancak bu şekilde değil ve bunun ahte vefayla alakası yok. Sadri Şener gibi insanlardan beklediğim de bu şekilde davranmalarıdır, kendilerini değil kurumu yüceltmeleridir.

Faruk, bu doğrudan Albayrak'a yapılan bir eleştiri değil. Daha genel birşey, yönetim bunu akıl edemediyse, oradaki memur bile düşünebilirdi. Neyse yazdıklarının cevabı Marna'nın yorumunda vardı aslında, bakalım ne önermişti? :

"Önemli olan, oy kullanacaklara son şeklini veren yetkili kurulların Sadri Şener, Mehmet Ali Yılmaz, Faruk Özak, Şamil Ekinci, Ali Osman Ulusoy, Özkan Sümer gibi isimleri bizzat kendilerinin kontrol etmeleri gerektiği. Bu tip insanlar aidatlarının peşine düşmemeli, onlar zaten aidattan muaf olmalı. Değilsele bile kulüp bu tip adamların böylesi ufak meblağlı borçlarını kendisi zaten kapatmalı, dışarıya hiç bir şekilde bu tip malzeme verilmemeli."

Bu kadar basit. Mesele para meselesi veya bazılarını kayırmak değil. Senin de dediğin gibi en azından öncesinde kontrol edip bilgi verilebilirdi.
    Bertrand Russell : "İstediğiniz bazı şeylere sahip olamamak, mutluluğun bir parçasıdır."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yüzlerce üyenin parasının kendilerine bile sorulmadan ödendiği bir kongre ortamında Sadri Şenerin bile normal vatandaşla aynı muameleye tutulması çok acı bir durum.

Ömür boyu onur üyeliği diye bi üyelik yaparsın olur biter.... Yani düşünsene 1 ay önce üye olna benle Sadri Şener aynı muamaleye tabi tutuluyor.....

Üye listelerini inceleyin özellikle bazı soyadlarına yapılan yığılmaları görün ondan sonra bu ahde vefasızlığı daha iyi göreceksiniz.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı macka61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya emorfo kardeşim seni anlamak çok zor biliyormusun o zaman vefa yoksa ts clubın bulunduğu tesis ve şuanki değerinden 8.5 milyon doları verin bırak şu albayrak yalakalığını
    Ya seni bi İstanbul'da yakalayamadım bir karşıma çık hele önce. Şu adamı gerekli cezayı verin.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

artık bu yönetimle ilgili, her gün yeni bir "beceriksizlik", "pot kırma", "densizlik", "tutarsızlık" haberi duymak olağan oldu... artık eleştirecek gücüm de yok... "az kaldı, yakın zamanda gidecekler" diye kendime telkinde bulunuyorum...
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Kuralllarımı tartışacağız yoksa kuralsızlıkmı baştacı edilecek.

Kurumlar kişiye özel uygulamalar yapmamalı.

Kulüp ne yapmalı.?
    Ne yapmamalı?
    Anlamadım ben.!

Ek süre ve herkes için,en doğrusu bu.

Kulübe hibe ettiği rakamları öne sürmek,hizmetleri öne sürmek işi duygu sömürüsüne sokmaktır.
    Hepimiz biliyoruzki ihmal var.Ama kulüpte değil.

Kızacaksınız Albayrak'a,döşeyeceksiniz yazıyı.Yok öyle.
    Kitap açılır,kurallar uygulanır.Konu da kapanır.

Talep varsa yönetim yada ilgili kurul kimse gereği için toplanır karar alır,ki buda istismara açık bir konu olur.

Aidat zamanında yatmamış.Seçme hakkı yok.bitti.

Bu bizim Sadri başkana vefasızlığımız falan değil.
    Başımızın tacı o.

Ben bu yazıda pek bi'art niyet gördüm.

İlkeleri savunurum,kuralları.

Ülkemin alışmadığı kuralsızlıklara bir örnektir bu.
    Kişiye ve etikete göre muamele isteği.

Yuh bu yazıyı yazana.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Ya seni bi İstanbul'da yakalayamadım bir karşıma çık hele önce. Şu adamı gerekli cezayı verin.
    Faruk cezayı gerektirecek bir yazı yazmadı arkadaş. Kendi yazdıklarına bak ilk önce.
    konuyu saptırmayın.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

abiciğim o zaman işleyen sadece kurallardı o zaman m.a.yılmaz tesislerini sadri şenerin maddi desteğini neden kullandı bu kulüp adını o listeye eklemiyorsa bile neden ikazını yapılmıyor bir araştırsak kimler sadri şenerden üstün tutulmuşta borcu bile silinmiş neler çıkacak kimbilir bazen sevgi vefa kurallardan önce gelir benim için hele satılıklara verilen değerden daha çok.......

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

@ OLCAY ÇAKIR

kurallar sonuna kadar uygulanacaksa bi yanlış yok gibi görünebilir bu durumda. ama bazı istisna durumlar vardır. bahsedilen kişi Sadri Şener.
    ben telefon açsaydımda bana borcunuz var oy kullanamayacaksınız denseydi sorun olurmuydu. olmazdı tabiki. benim gibi binlercesi var çünkü. Ama başka Sadri Şener yok. bilmem anlatabildim mi..

Nereden
    İstanbul

Yazımı herkes anlamak istediği gibi anladı. yazımın özü şu kim olursa olsun bütün üyeler için yapılan uygulama herkes için yapılmalı. Kendi adıma kulüpte kim olursa olsun birilerine ayrıcalık yapılması beni rahatsız eder. Anlatmak istediğim bu. Bu efsane yöneticiler de böyle bir ayrıcalık beklememeli. Olayın özü yönetimlerde bitiyor. Bunu yönetimin akıl etmesi lazımdı, bu gibi isimlerin parasını da o yönetimden birileri kendi cebinden ödemeli. Direk kulübün kasasından çıkmamalı. Sizind ediğiniz gibi düşürsek yarın öbürgün Albayrak'ın da aidatını Trabzonspor ödesin, o da 5 trilyon verdi ne de olsa. Bu mantık sakat bana göre. Benim yazımda ayrıca yönetimle alakalı bir şey yok. Hemen kendi kendinize kafanızda kurmuşsunuz bir şeyler, ne yazsakta kafanız hep oraya basıyor.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faruk cezayı gerektirecek bir yazı yazmadı arkadaş. Kendi yazdıklarına bak ilk önce.
    konuyu saptırmayın.
    Ne alaka o zaman herkes birbirini birisinin yalakalığını yapmakla suçlasın. Mesela sana öyle hitap edilmesi hoşuna gider mi. Gitmez herhalde.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yüzlerce üyenin parasının kendilerine bile sorulmadan ödendiği bir kongre ortamında Sadri Şenerin bile normal vatandaşla aynı muameleye tutulması çok acı bir durum.

Ömür boyu onur üyeliği diye bi üyelik yaparsın olur biter.... Yani düşünsene 1 ay önce üye olna benle Sadri Şener aynı muamaleye tabi tutuluyor.....

Üye listelerini inceleyin özellikle bazı soyadlarına yapılan yığılmaları görün ondan sonra bu ahde vefasızlığı daha iyi göreceksiniz.....
    Olayın özü burda zaten.Tabi böyle onur üyeliğini kim yapacak hangi yönetim akıl edecek bunu
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya kimse kulüp ödesin demiyor ki. ama en azından basına bu şekilde malzeme verilmeyecek şekilde halledilebilirdi. çok mu zor camianın ileri gelenlerini bilgilendirmek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

şunuda iddia ediyorumki 30 eylülde aidatların ödemesinin son günü olduğu çoğu üyeye bildirilmedi bile.......

maksat kendi adamlarına oy kullandırabilmek......

Sadri Şenermiş M. aLİ yILMAZMIŞ ONLARDA KİM...

büyük başkan ALBAYRAK.....

albayrak dedimde kongre listelerini bi kontrol edin bakayım Albayrak soyadlılar nasıl blok halde üye olmuşlar. birden Trabzonsporlulukları depreşti dimi...
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bildiğim kadarıyla yazıyı yazan arkadaş kulüpte yöneticilik yapmıştı.
    Aynı durumda kalınsaydı ne yapardı?
    Merak ediyorum doğrusu.!

Ayrıca bu konunun telefon açanla,açılan arasında kalmamasına sebep olan,dertleşilen kişiler kim bunuda merak ediyorum.

Ben Sadri Şener'sem bu konuyu hallederdim.
    Ben Sadri Şener'sem bu konu bu köşeye taşınmazdı.
    En azından telefonu kapatır,konuyu da aynı anda kapatırdım,hçbişey yapamıyorsam şayet.

Albayrak sevilmiyor buna eyvallah.
    Ama kurallar,ilkeler önemli.
    VE herkese birgün lazım olur.!

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kimse kulüp ödesin demiyor ki. ama en azından basına bu şekilde malzeme verilmeyecek şekilde halledilebilirdi. çok mu zor camianın ileri gelenlerini bilgilendirmek.

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ayip be AYIP.

Böyle olaylar ile iyice kücülüyoruz.

Kulübe Milyon Dolarlar veren birisine bu yapilirmi?
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Ne alaka o zaman herkes birbirini birisinin yalakalığını yapmakla suçlasın. Mesela sana öyle hitap edilmesi hoşuna gider mi. Gitmez herhalde.
    Eğer bende her fırsatta en küçük şeylerde ortaya atlarsam bana da desinler kanım akmaz.
    Trabzonspor √
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Olayi kapatabilirlerdi.

Önemli kisiliklerin aciklari varsa bunlar kapatilir ve Listeye alinirlardi.

AYIP!
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Nereden
    İstanbul

Metin abi forum ne için var. Çoğu konuda yalan yanlış bilgi veriliyor onlara cevap verince atlamak mı oluyor. Kimseyle ikili diyaloğa girmemeya çalışsam da millet bi acayip, internette fazla gaza geliyorlar demek ki. Anlaşılan hiç yazmayacaz, millet kafasına göre kendi çalsın kendi oynasın. Bunu bari sen söyleme. Atlamak ha, hadi bakalım o da güzel. Bakalım daha neler görecez. Çok istiyorsanız hiç yazmam yahu.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Bakalım daha neler göreceğiz.Hep ilklerin takımıyız .Ama bu ilkler hep başarısızlıkların .acizliklerin ilkleri oluyor nedense...
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Nissan
    Ziyaretçi

Bence kurallar herkes icin esit olmali. Oy kullanmayacak kisi eski bir cumhurbaskani veya genel kurmay baskani dahi olsa. Herkes takip etsin odemelerini ve gununu gecirmeden yatirsin parayi.
    Ben bu olayda bir yanlislik goremiyorum, hatta bundan sonra torpil ile oy kullanmasi da saglanmamali o tarihe kadar odeme yapmayanlarin.

halimsancak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bunlar şark kurnazı recep'in askerleri;limanı kulübün elinden al başkan ol at oynat her türlü pisliğe bulaş ,sonra işkembeden salla.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Yazıyı 3 kez okudum.

Hakikaten fikrim şu,Sadri Şener gibi biriysem bu durumu kimlerle dertleşerek çözüp çözemeyeceğimi bilmeliyim.

Konuyu sayfasına,köşesine taşıyanların bunu Albayrak aleyhine kolay malzeme yapacağını anlamak zor değil.

Hemde insanımızın en önemli hasleti,vefa duygusu kullanılacaktı.malzeme güzel.isim müthiş.

Albayrak'ın konudan en ufak bir haberi,ihmali vs si olduğunu zannetmiyorum.İhtimal dahi vermiyorum.

Sadri Şener'sem bu işi anında çözerdim,İsteyeyim yeterki.Bir telefona bakar.Tesis memuru bunu çözecek değil ya.!

Kokusu çıkar.

Bana hiç güzel gelmedi bu yansıma.
    İki durumda içime sinmedi.

Beyler Albayrak sevilmiyor olabilir ama duysa bu işi anında çözecek kadar da saf,temiz bir herife benziyor,yapmayın Allah aşkına.!

Olay hem üzdü hemde içime sinmedi.

Ama güzel tarafı bir boşluğu göz önüne serdi.
    O da eski başkanların üyelikleri durumu.
    Tartışacağız.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Sana o kelimeyi! kullanan herifi lanetliyorum kardeşim.
    Aynı tarafta yada karşı tarafta Trabzonsporla yatıp kalkıyoruz.
    Bu tip ifadeler kullananlar ayıpları ile yaşayadursunlar.
    Sen yaz.Vazgeçme.
    Metin abi forum ne için var. Çoğu konuda yalan yanlış bilgi veriliyor onlara cevap verince atlamak mı oluyor. Kimseyle ikili diyaloğa girmemeya çalışsam da millet bi acayip, internette fazla gaza geliyorlar demek ki. Anlaşılan hiç yazmayacaz, millet kafasına göre kendi çalsın kendi oynasın. Bunu bari sen söyleme. Atlamak ha, hadi bakalım o da güzel. Bakalım daha neler görecez. Çok istiyorsanız hiç yazmam yahu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)