Sayfa 3 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 231 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bayraðýmýzý Yakanlarý da Böyle Dövdünüz mü?

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

anca göreve çaðýrýn sakýn iþin üzerine gidersiniz.

oguzkoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

arkadaþlar sanýrým kimse bilmiyor bu 3 taraftarýmýzýn dayak yeme sebebini. kapýlarýn 10 dk geç açýlma duyurusu vardý. ve kapýlar kitliyken demirlerin üstünden atlayýp bikaç taraftar dýþarý fýrladý ve polisler onlarý baya bi kovaladý. sanýrým yakalayýp bu olay oldu... iþte bütün sebep bu. ne büyük bisuç dimi? (!)
    VERENA (KIRANKAÞ)

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý verena Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþlar sanýrým kimse bilmiyor bu 3 taraftarýmýzýn dayak yeme sebebini. kapýlarýn 10 dk geç açýlma duyurusu vardý. ve kapýlar kitliyken demirlerin üstünden atlayýp bikaç taraftar dýþarý fýrladý ve polisler onlarý baya bi kovaladý. sanýrým yakalayýp bu olay oldu... iþte bütün sebep bu. ne büyük bisuç dimi? (!)
    assalardý bari....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý forever61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    anca göreve çaðýrýn sakýn iþin üzerine gidersiniz.
    Zaten tüm kurumlar bizim yönetimin çagrýsýný beklýyor. çagýrsalarda goreve gýtsek.

sedatturan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

türk polisi! türk evladý! sen ne yapmaya çalýþýyorsun? trabzonlu gibi vatanýný seven trabzonlu gibi cumhuriyetine sahip çýkan bi þehir daha varmýdýr soruyorum sizlere ey türk polisi! yazýk yazýk çok yazýk! size ve sizi yetiþtiren emniyete acýyorum! pkk istanbul sokaklarýnda terör estirirken onlara kýlýnýz bile kýpýrdamazken bu yaptýðýnýz ayýbý nsl açýklarsýnýz! sizi bu mübarek gece hürmetine Allah'a havale ediyorum dilerim bunun hesabýný verirsiniz... ama burda ama ahirette hesabý sorulur! hiç birþey hesapsýz kalmaz! orda ne bir hakim ne bir avukat olacak! yalnýzca siz ve Allah olacak ve hiç kimse sizi savunmak için orda hazýr bulunmayacak! hiç bu lafý etmezdim ama çok kýzdým! ELLERÝNÝZ KIRILSIN! nasýl bir vicdan var sizde? sivas-ankaragücü maçýna gittiðimde bize karþý tututmunuzdan bize karþý neler hissettiðinizi daha iyi anladým resmen elimdeki o bordo mavi formaya ve bana nefretle bakýyordunuz biz size ne yaptýk? devlet malýný yaðmalayýp her türlü illegal iþlere bulaþan doðu halkýna sesiniz bile çýkmazken bu insanlara nsl el kaldýrabiliyorsunuz? siz adalet nedir onu bile bilmiyorsunuz! sizin gibi polis olmaz olsun vatandaþ kendini daha iyi korur! kardeþlerim Allah þifanýzý versin... bu yönetiminde... bu basýnýnda... böyle düzeni kuranýn ve arkasýna saklananlarýnda... hepsinin Allah cezasýný versin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayþe Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Vatanýný , emniyet teþkilatýný , askeriyesini caný gibi seven bu ülkede kaç þahir var.Bir gazeteci dövülerek öldürülmüþtü gözetim altýnda metin gökteyedi yanýlmýyosam pkk sempatýzyanýydý.onu gözetim altýnda öldüren polisler
    türkiyede en rahat yargýlanacaklar,polislere eylem yapýlamýyacak þehir olarak Trabzon seçilmiþti.yeri geldimi sizi bile koruduk.sizin için þehir sipper oldu.ama siz sadece maç izlemek isteyen. kocaman bir sdanyumun bahçesinde karanlýk içinde yürüyen yürümekten baþka bir þey yapamýyacak bu insanlara saldýrdýnýz. bence size karþý yaptýklarý en fazl kendilerini savunmak olmuþtur üniformanýzdan mehsubu olduðunuz teþkilattan utanýn.bu sizin ilk ,cratýnýz deðil zaten.
    Ýçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    35

yazýk o insanlara ya adamýn burnu felaket...elleri kýrýlsýn bunlarý yapanlarýn...ulan trabzonlu olmak suç oldu bu memlekette...
    Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin. TrabZonguldak

oguzkoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

kendini bilmez dört beþ þerefsiz yüzünden tüm polis camiasýna yüklenmeyelim, polisler þöyle polisler böyle... bu aptallar yüzünden þerefli bikaç polis kaldý, onlara hakaret..
    VERENA (KIRANKAÞ)

Tevfik Kýlýç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Dehþet içindeyim nedir bunlarýn bizlerden alýp veremediði biz bu ülkenin vatandaþý deðilmiyiz?
    Bize karþý olan bu kinlerinin anlamý nedir anlamýþ deðilim.Darp edilen sevgili kardeþlerime geçmiþ olsun diyor
    muhtemelen üç eziðin taraftarý olan sözde poliscikleri de Allaha havale ediyorum.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    37

Polisin Trabzonspor'a ve Trabzonsporlulara genel bir antipatisi mi var bilemiyoruz.Baþýma henüz dün gelen bir olay.Ankaragücü-Sivas maçýna gittik.Maçýn bir bölümünde tiþörtümüzün üstüne bordo-mavi formamýzý geçirip kendimizce -haddimizi de bilerek- Sivas aleyhine bir takým sözler söyledik.Polisin ne söylediðimizi duymasýna imkan yoktu.Ancak bizi görür görmez yanýmýza geldiler.Gözleri körmüþ gibi "Bu üzerinizdekiler ne?!" gibisinden sorular sormaya çalýþtýlar çünkü konuþma özürlüydüler.Coplarýna güvenen üzerindeki üniformayý -maaþýný ödeyen- vatandaþa bir miðfer gibi kullanan zavallýlar yüzünden maç zehir oldu.

mayd61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    41

Alýntý verena Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    eger bu yüzden dayak yediyseler, o halde ucuz kurtulmuslar (!).
    En az 11 sene agir hapis cezasinin ardindan, gaz odasinda tüm dünyanin gözü önünde canli yayinda idam edilmeleri gerkiyordu.(!).

Allah zalimin canini almadan, onu rezil edecegini vaad ediyor.
    Biz Kupalara Sampiyonluklara degil, renklere asigiz...
    Aci da olsa, keder de olsa vazgecemeyiz...
    Sevdik bi kere napalim

Akýn_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Olmazki kardeþim o arkadaþýmýz yýllarca burnundan sorun yaþayacak..gavura mý vuruyorsunuz bu vatanýn evladýna mý kendini bilmez herifler...Ýyilerini tenzih ederim ama polilerin çoðu üniformalarýný giyince jopu eline alýnca kendilerini bir halt zannediyorlar....

turgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Yaþ
    38

allahýndan bulsunlar....
    BMN | ANTALYA
    Gemi mil ile olur Sevda dil ile Güzeller çok var ama Meyil birine olur...!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Her önüne gelen,iþ bulamayan insanlarý polis yaparsan içlerinden kendini geliþtirememiþ ve bazý duygulardan yoksun
    bu tarz adamlar ortaya çýkar.
    Televizyon kameralarý önünde sarhoþ sürücülere yalvar yakar rica ile promil ölçümü yaptýr sonra
    stadyumda ailece maç izlemeye gidenlerin aðzýný burnunu kýr.
    Allah akýl fikir versin.
    Arkadaþýmýza geçmiþ olsun,umarým tez zamanda düzelir.
    Sen aðlat biz severiz seni...
    Aþkýn rengi:BORDO-MAVÝ
    ts_mania

Suha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bi arkadaþýmýz olayýn bizim taraftarýn yüüznden yaþandýðný söylemiþ yanlýzs her ne kadar olursa olsun bu tip bir darp olayýna sebebp miydi..?? ilk sayfada yer alan düþünceler insanýn aklýna gelmiyor deðil; bu ülkede bu ülkenin havasýný soluyup suyunu içinler bayraðýmzý yakýp çiðneyip geçerken benim arabama molotof atarkan darb deðil tebrik ediliyor...
    beþikdüzü_akkese

Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Ulan nefret ediyorum bu polislerden zorla deðil ya ! 40 defa burun buruna gelmiþizdir sadece 1 keresinde " babacan " bir polise rasrlamýþýmdýr.
    Eniþtem de dahil,hepsi ayyaþýn sarhoþun teki !

Adamýn biri Trabzon Lisesinin önünde,annem ve babam saðlýk sorunu nedeni ile Ýstanbuldayken,ben ve kardeþim de bunun üzüntüsü içerisinde iken,lisenin önünde öðrenci kardeþime evin anahtarýný vereceðim(sivildim) diye beni içeri atmýþtý ! Hatta el kaldýrmaya kalkmýþ,burnunun ortasýna kafayý yemiþti !...Tasvip edin ya da etmeyin...

Hepsi bir kenara,diyarbakýr dtp milletvekili bir " hanýmefendi!" kanal D'de 13 þehit olayýný kýnayabiliyor musunuz sorusuna," bana baþka sorular sorun" diyebiliyorsa.........ne diym yaaa ne diym !
    Kendini geliþtirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün deðildir(!). Yeniden yapýlanalým(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattýk(!).

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Alýntý lazoliii Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Hepsi bir kenara,diyarbakýr dtp milletvekili bir " hanýmefendi!" kanal D'de 13 þehit olayýný kýnayabiliyor musunuz sorusuna," bana baþka sorular sorun" diyebiliyorsa.........ne diym yaaa ne diym !
    Devlet Baba Sizleri Goreve Cagiriyorum Tayip Bey Lutven Gorevinizi Yapin Boluculuk Yapymayin Cifte Standart Uygulamayin Biz Karadenizliyiz Bunlari Unutmayiz......

Lanet Olsun Bizi Bu Durumlara Getirenleri........

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr beratiabi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    54

Þimdi sevgili arkadaþlar bu olayýn üzerine Trabzonspor tamamen gitmeli ve bu olaya karýþan polislerin tamamen araþtýrýlmasý saðlanmalý. Neden mi? Ýlk önce bu kiþilerin tuttuklarý takýmlar araþtýrýlmalý Trabzonspora karþý nefretleri araþtýrýlmalý bunlar çok rahat bir þekilde bulunabilir istihbarat sayesinde ve. Yaptýklarý kimse tarafýndan onaylanmayan bu hareketi görev icabýmý yoksa þahsi kinleri içinmi yaptýklarý tesbit edilmeli ve GÖREVÝ KÖTÜYE KULLANMAK'tan içimizde Avukat arkadaþlar varsa daha iyi bilirler dava açýlmalý diyorum bunlara.
    Teröristleri yakalayýnca korumaya çalýþan, küçücük çocuklara tecavüz eden þerefsizler yakalayýnca halkýn lincinden onlarý koruyan polisler bunlarmý.
    Üzerindeki üniformalarýný çýkardýktan sonraki hallerine tamamen þerefsiz adiler diyorum ve bunlarýn deþifre edilmesini istiyorum. O zaman bakalým elmi yaman beymi yaman.

zanoylu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    48

Þu fotoðrafa bakarak bunu yapanýn insanlýkla alakasý kalmamýþ,insanlýktan nasibini almamýþ birinin marifetini görüyorum.Rezalet ve vahþet.

Ben bir polis olarak bunu tasvip etmem mümkün deðil,o polis ayný þeyin kendi kardeþinin veya bir akrabasýnýn baþýna gelmesini istermi þüphesiz hayýr....Peki neden kendine yapýlmasýný istemeyeceðin bir olayý baþkasýna reva görebiliyorsun.
    Bu bir psikolojik rahatsýzlýk içteki duygularýn dýþa vurumu bu tip insanlarýn yapmasý gereken en son iþ polislik olsa gerek ama nerde o seçicilik.Gözün görüyomu,saðýrda deðilsin iki ayaðýnýn üstündede durabilmek polis olmak için yeterli olmamalý.

15 yýl önce özellikle deplasmanlara giderken samsun,antalya,bursa...vs bende çok dayak yedim.Dayak yiyen bir taraftarýn býrakýn taraftarlýðý insanýn haleti ruhuyesi nasýl olur çok iyi bilirim.Bunu insanlýkla baðdaþtýrmanýn mümkünü yoktur.

Ýstanbulda da Trabzondada çalýþan sayýsýz arkadaþým vardýr görüþüyorum sýk sýk ve görüyoruzki Bu dayak inönüde de,samiyende de saraçoðlunda da içinde de dýþýnda da var.Bir kere Trabzonun hedef alýnmasý diye bir þey olmaz.Bir polis hade bakalým bugün trabzonlu birilerini dövelim diye yataktan kalkmaz,bir amirde böyle bir talimat veremez.

Fotoðraftaki insanýn suratýna bakýyorum.Bir insan baþkasýna nasýl bunu reva görebilir diyorum bir yazýklar olsun da benden.

Bir konu daha varki sayfalar ilerledikçe konu Emniyet ve polise kin kusma ve deþarz olma baþlýðý olmuþ. Genelliyor bazý arkadaþlar olayý ne diyorlar polise: çorba parasýna çalýþan rüþvetçi yahudiler...vb aðza alýnmayacak kelime..Kimiside yok benim vergimle maaþ alýyolar demiþ ben senede 1-1.5 milyara yakýn vergi veriyom onunla kimlerin maaþý ödeniyor diye sormammý lazým.....Kýstasý bu olayý alarak Emniyet teþkilatýna bu yakýþtýrmalarý yapmak diðer þerefiyle görevini yapan,vatandaþa saygýlý ve onun huzuru için görev yapanlara haksýzlýk olmuyormu bu tip yazýlarý bu sitenin yönetici ve forum görevlileri görmüyormu,görüyorsa ki þüphesiz neden silinmiyor bunlar normal ve kurallar çerçevesindeki edilebilecek laflarmý buda düþündürücü.

Arkadaþlar birkaç densiz ve dengesizin hareketlerini baz alarak boyundan büyük laflar ediyorsunuz ayýp. Bu olaylar Benimde sizler kadar moralimi bozuyor emin olun bende bu tip olaylardan çok muzdarip oldum onun için kiþi kuruluþlarý itham ederken þahýslarý baz almayýn.

Onun için konunun baþlýðýna bakýp diyorumki güzel kardeþim: terörle ilgili konularda ve polisin,askerin aþagýlanma görev yapamama mevzularýna gelince bu kanunlar böyle vede siyasetçilerin oy kaygýsý veyahut baský nedeniyle takýndýðý tavýrlar böyle sürece ve suçlunun madurdan hazla hakkýnýn olduðu bir ülkede yaþadýðýmýz sürecede kesilmez bu görüntüler.
    .......Saygýlarla

yaranozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

polislerin çoðu maalesef toplum tarafýndan ezilmiþ, kendini biþe sanan zavallýrlardan oluþuyor.(zanoylu abi kusura bakma gözlemlediðim bu, biçok örneðini yaþadým) Geçen sene Denizli deplasmanýndaki sorumsuzluklarýný biz ödedik. Lanet olsun iþini düzgün yapmayan her insana, sorsanýz bunlar vatanýný da sever, her biri Allahýna kadar müslümandýr, kendileri oruç tutar ama tutmayaný döverler. Ben orucumu tutarým ama bu tip insanlarýn yaptýðý ibadetin onlarý kurtaracaðýný düþünmüyorum... Haddim deðil ama bunlarýn müslüman olduklarýna da inanmýyorum. Hak kavramýný iyi anlamak gerek...
    Konu yaranozlu tarafýndan (09.10.2007 Saat 04:43 ) deðiþtirilmiþtir.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Ümraniye'de polise saldýrý
    09 Ekim 2007 Salý 00:38
    Ümraniye'de terör örgütü yandaþlarý, sivil polislere taþ ve sopalarla saldýrdý.

Ümraniye'de terör örgütü yandaþlarý, uygulama yapan sivil polislere taþ ve sopalarla saldýrdý. Çýkan arbedede 2 polis hafif þekilde yaralandý. Saldýrganlar kaçarak izlerini kaybettirmeyi baþarýrken, olaydan sonra bölgeye çok sayýda polis ekibi sevk edildi.

Edinilen bilgiye göre, olay, dün saat 20.00 sýralarýnda, Mustafa Kemal Mahallesi 3001 Cadde üzerinde meydana geldi. Terör örgütü yandaþlarý bölgede asayiþ uygulamasý yapan sivil polisleri fark etti.

Bunun üzerine ellerine taþ ve sopa alan terör örgütü yandaþlarý, bölgede görev yapan Ali F. H. ve S. K. isimli polislere saldýrdý. Çýkan arbedede görevli polisler hafif bir þekilde yaralandý. Yaralý polisler, tedavi edilmek üzere Ümraniye Eðitim ve Araþtýrma Hastanesi'ne kaldýrýldý. Yaralý polislerin durumunun iyi olduðu ve ayakta tedavi edildikleri, sabah saatlerinde taburcu olabilecekleri belirtildi. Saldýrganlar olay sonrasý izlerini kaybettirmeyi baþardý.

Saldýrýdan sonra olay yerine çok sayýda polis ekibi sevk edildi. Bölgede panzerlerle birlikte bekleyen Çevik Kuvvet Þube Müdürlüðü'ne ait polislerin bekleyiþi sürüyor.

-------------------

Suçu günahý olmayanlarý dövmek,hastahanelik etmek kolaydýr. Temizlesenize bu pislikleri! Gücünüz savunmasýz insanlara mý yetiyor ? Yoksa bu pislikleri millet önünde temizlemekten mi çekiniyorsunuz ? Susturamýyorsunuz deðil mi onlarý ? Burunlarýný üç ayrý yerden kýramýyorsunuz.. Kýrmayýn bakalým.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

kudu_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

Bu olayda adý geçen polisleri tek tek kiþisel olarak kýnýyorum ve görevini ihmal edenlerin en kýsa sürede cezalandýrýlacaðýna inanýyorum...
    ....benim anlamadýðým BMN sayfalarýnda polis ile ilgili bir olay olsa hemen genelleme yapýlarak þerefli onurlu Polis teþkilatýný karalamaya çalýþanlar var ve hatta terör örgütü mensuplarýna karþý hoþgörülü davranýldýðýný söyleyebilecek kadar ileri giden kendini bilmezler var görev yaptýðým ilin emniyet müdürlüðü duvarýnda en az 50 tane þehit fotoðrafý var terör örðütü tarafýndan þehit edilmiþ polis fotoðrafý anladýnýz mý bilmiyorum çeliþkiye bakýn arkadaþýnýzý bu hale getirene kin besliyorsunuz fakat yanýndaki arkadaþýný kalleþçe vuran teröriste hoþgörülü olan bir polis düþünüyorsunuz ikisi de arkadaþ...
    Baþlýðý da deðiþtirin isterseniz, isterseniz kalsýn FARK ETMEZ
    AMA ÞUNU BÝLÝN O BAYRAÐIN DALGALANABÝLMESÝ ÝÇÝN CANINI VERMEYE ADAY ÇOK POLÝS VAR ........
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ÞEMSÝYEYÝ....ARTIK UEFA DAN TESCÝLLÝ BÝR HIRSIZIMIZ, BÝR DE ÞAMPÝYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERÝYLE ÞAMPÝYON TRABZONSPOR....TEÞEKKÜRLER SADRÝ BAÞKAN VE EKÝBÝ, TEÞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEÞÝMÝZ, TEÞEKKÜRLER YÜREKLÝ FUTBOLCULARMIZ, TEÞEKKÜRLER PAYDAÞLAR.....

Ömer TOPAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    42

Hepsi bir kenara,diyarbakýr dtp milletvekili bir " hanýmefendi!" kanal D'de 13 þehit olayýný kýnayabiliyor musunuz sorusuna," bana baþka sorular sorun" diyebiliyorsa.........ne diym yaaa ne diym ![/quote]

Birde bana malum ilin halkýný savunurlar...Ulan bunlarý oraya getiren o HALK degiLmi...!
    volkannn KOYDUK MU ?

Suç yine dönüp dlaþýp bizi buluyor .. sabah sabah admýn asabýný bozuyurlar .. yanlýþ adamlarý vuruyorlar .. sanane elin papazýndan .. sanane ne ermenisinden...senin Türkiyende o kadar temizlenmesi gereken pislik varken...
    Trabzonspor

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hayvanlar!...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)