Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor: 5 - W.Bremen: 6

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

bana göre de aksam çok degisik bir ts izledik,çok pas yapan (yapmaya çalisan) hücüm organizasyonlari zengin bir trabzon .

ancak defans beni endiselendi ,umarim eksikler (emrah,erdinç) sebebiyledir.

lee'ye begenmeyen biri olarak koreliyi dün gece çok iyi buldugumu söylemeliyim.(hele m.yilmazin golüyle sonuçlanan sagdan gelistirdigiatagi öldürücüydü)

volkan ve m.yilmaz çok istekliydi.

gökdeniz kendini bulmaya baslamis ve motive olmus bir görüntü çizdi.

fatih her zamanki fatihti ;ileride geride,heryerde.(top fatih ve gökdenizin ayagina gelince oyun bir baska güzel oluyor)

ancak hüseyini tutuk gördüm,hizli top çeviren ,pas yapan takima uyumsuz gördüm.

özet olarak umarim geçis dönemini kazasiz belasiz atlatiriz ,çünkü ciddi ciddi degisik bir yorum ve trabzon vardi dün gece .

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

maç çok zevkliydi özellikle forvet kusursuz du neredeyse ama defans da emrah , erdinç gibi oyuncularin eksikligi çok görüldü neyse eksiklerimizi görmüs olduk ve bence maçin yildizi Gökdeniz di [img]smileys/smiley20.gif[/img]

maça tayfun çok kötü basladi iki hatasida golle sonuçlandi.birde petkoviç hatali gol yedik.defans kötüydü. tabi bunda defansin önünde oynayan hüseyinin kötü olusuda sebebdi.gökdeniz dün bana göre mükemmel oymadi.maç boyu nasil bir istekdir bu yaa.bence bu takima çok iyi bir kaleci lazim.birde bremenin yeni transferi muhammed zidane gerçekten çok iyiydi.besiktas iyiki bu adami almamis.herseye ragmen emrah ve erdinçin katilimi,hüseyinin daha iyi olusuyla (kaç gündür belinden sakatti herhalde etkiledi hüseyini) defansinda toparlanacagini düsünüyorum.insallah ilerleyen günlerde daha iyiye gidicez

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Defans ligin tersine çok kötüydü.Hüseyin formsuz olunca orta saha da rakibe geçti.Fatih süperdi.

Atmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Takimimiz harikalar yaratacak.Gelismeleri herkes gördü.Yani Senol Günes farkini hepimiz anladik umarim.Belli bir kalipta oynatilmaya calisilan takimdan nerelere geldigimizi görmüsüzdür.

Senol günes futbolu bilmiyor diyenler gözünü iyi acsin, cünkü 2. yari mükemmel bir Trabzon seyredecegiz, insallah.

Belki sampiyon olamayiz ama bu takim hep güzel futbol oynar ve oynayacak.

Yapilan 2 hatadan yenilen goller ve Fatih ve Gökdenizin bos kaleye atamadiklari olmasaydi macin skoru cok enteresan olacakti.Rakip sampiyonlar liginde bir üst turda ve gecen yilin almanya sampiyonu.

Bu defansin göbegindeD`haene oynarsa attigimizdan hep bi fazlasini yeriz.

Lee ve Gökdenizdeki olumlu gelismeler dikkkat cekiciydi.Takim bütünlügü harikaydi.

Macin sonundaki yorgunlukta normaldir.

Kisacasi 2. yariyi iple cekiyorum.

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tamam hazirlik maçi fazla önemsemek gerekmez ama takim kaybedince üzülüyoruz ne maçi olursa olsun. ben maç 3-2 iken izlemeye basladim. güzel hareketler vardi özellikle lee yi çok begendim. volkanda çok iyiydi. defans çok kötüydü kendi kendimize gol yedik. yedigimiz gollerden birinin asisti petkoviçten digeri tayfundan biri de volkana çarpip yön degistirdi. eger tolga gitmek istiyorsa birakin gitsin. Trabzonspora geldiginden beri üstüne birsey koymadigini görüyorum hatta kötüye gidiyor. kafa olarak trabzonda degil sanki. bu arada gükdeniz 2 gol atmasina ragmen o kadar basit golleri atamadi ki özel maç bile olsa saçimi basimi yoldum. kalecinin önüne biraktigi topu birak kaleye cezasahasi içine bile gönderemedi.

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lee ilk geldigi sezonun ikinci yarisindaki performansinin dahi üstündeydi..Gökdeniz kendini bulmus gibi.. Mehmet Yilmaz isin içine teknigini katmaya toplara akilli vurmaya baslamis.. Fatih zaten dünya yildizi ancak daha az yerde kalsa çok daha iyi olacak.. Volkan tekrar kuvvetlenmis.. D'haene'nin yerine selimle baslasak bence daha iyi olurdu..

Hersey bir yana trabzonsporu bu kadar akilli (hücum) oynarken görmek çok güzeldi.. Bilinçli paslar çalisilmis hareketler kendine güven harikaydi.. Emrah ve Erdinç bu takimin vazgeçilmezi. Ortasahaya yapacagimiz oyunkurucu takviyesiçok faydali olacaktir. Alinacak bir forvet de kadroya zenginlik katacaktir..

Özetle sunu söyleyebiliriz.

1)Senol günes farki belli oluyor.2)Gökdeniz kendine gelmis(hoca galiba beynini yikamis [img]smileys/smiley36.gif[/img]) 3)Orta sahaya bir kalite isim gerekiyor.Yani 10 numara 4)Savunmanin bu sistemde SOS vermesi iyi oldu.Önlemler daha erken alinacaktir.

Ikinci yari degisik 2005 versiyonlu ile bir TS izleyecegiz.Bu iyi oldu çünkü bütün takimlar ilk yari TS nin oyun anlayisini çözmüstü.Kötü olan sey bence rakip eksik kaldiktan sonra yine kötü oynamamiz ve yenen 2 gol.Bunun önüne geçmeliyiz.Herseye ragmen 2.yari daha iyi futbol oynayacagimizin sinyalleri yaniyordu aksam [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Arkada$lar benim en cok gozume carpan $ey gokdenizin hirsiydi

hazirlik macinda bu kadar hirsli top oynuyorsa demkki lig maclarinda gokdeniz $ov yapacak

ziya dogan ile ko$muyan gokdeniz deliler gibi heryere ko$uyor harikaydi.Bu bence teknik direjtor farki

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yine 10 kisilik takim karsisinda zorlandik.

Nereden
    İstanbul

Benim gözüme takilanlardan en önemlisi Mehmet YILMAZdi.Çok iyiydi dün gece-ki ben Mehmet YILMAZ'i begenmem normalde.Bence kalmaliydi oyunda,mücadelesi üst düzeydeydi.Lee de süper oynadi,kendini asti yani.Volkanda bu aradaözledigimiz Volkan'i izlettirecek galiba 2.yarida.

bence bu takim hedefine cok yakin sabir be ben inaniyorum olacak hasret bitecek hayirlisiyla sampiyon olacagiz hazirlik maci adi üstünde

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı baris_aykan Nickli Üyeden Alıntı

bence bu takim hedefine cok yakin sabir be ben inaniyorum olacak hasret bitecek hayirlisiyla sampiyon olacagiz hazirlik maci adi üstünde

Bence de...

Nereden
    İstanbul

insan umut ettigi sürece yasar...umut edelim,gerçek olsun

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takim gerçekten ümid verdi. 3-5-2 ye benzer bir dizilis gördüm sahada. Orta saha rakip ataklari kesemedigi gibi çok top kaybetti ve defansta az adamla yakalandik... Defansta suç bulmamak lazim anck tabi çogu kisisel hatalardan yenen goller.. Takimda gözle görülür bir düzelme gördüm ikinci yari hücüm agirlikli bir kadro ve sistemle oynayacagiz. Ancak defans güvenliginide birakmamak lazim.. Takim iyi yolda böyle devam eder insallah..

Bence bu takim sampiyon olur ama çok iyi bir kaleci lazim kalecimizin çok büyük takimin seyrini degistiren hatalari var bunu bence gidermeleri lazim bilmem siz bana katiliyormusunuz...

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kalecilerde bir sorun oldugnu sanmiyorum çünkü petkoviç bir sov yapti kurtadigi pozisyonlar mükemmeldi ancak yerden sutlara daha fazla çalismasi lazim diye düsünüyorum ben ama bir hasan wardiki yediggi goller düsündürücü ama oda formsuzluktan olsa gerek yinede sivas maçindan sonrasini bekleyin derim daha saglili konusabiliriz )))))))))))

Nereden
    Bursa

One Cikan isimLer:

Fatih Tekke

Gökdeniz Karadeniz

VoLkan bekiroglu

Lee euL Yong

Birazda Hasan ücüncü

Fakat macin en tenekesi geLdigi gundenberi sevmedigim KareL D haene dir Sevemedim gitti bu cocugu Berbat OynadI aynI Zamanda iLLaki birisi KazaniLacaksa Defansta Genc oLarak SeLim oLmaLI bu.Edited by: GiresunLuTs

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

abi onu bunu bilmem bence karel berbatti takim onun yüzünden tek kisi oynuyordu am çocuga suç bulmuyorum çünkü elinden geleni bu hedefleri büyük olan bir takimin oyuncularinin da hedefi büyük olmali

Dünkü maci kisim kisim yorumlamak gerekirse forvet hattimiz uzun zamandir
    seyretmedigimiz sekilde güzel bir oyun cikardi. Özellikle Fatih, Gökdeniz ve
    Mehmet Yilmaz cok güzel isler yaptilar. Sonradan oyuna giren Yattara tahmin
    ettigimiz kadar etkili olamadi ama onu da kampa yeni katilmis olmasina
    bagliyorum.

Orta sahaya gelince acikcasi ilk yari orta sahamizda ayakta kalan tek isim Lee
    Yong ti. Attirdigi gol icin demiyorum müdaheleleri gercekten yerindeydi.
    Hüseyin ise uzun zamandir seyretmedigim kadar kötüydü. Bilmiyorum ama
    sanirim sakatliktan yeni cikmis... Hasan Ücüncü kosuyu, zipliyo ama yok ortaya
    koydugu birsey yok.. Gökdeniz ortasaha forvet arasi blokta cok iyi isler yapti.
    Ama cok kolay 2-3 pozisyonda da golü bulamadi. Zaten orda onlari atsa fark
    birden 3-4 olucak mac bitecekti. Ama yinede sahanin en iyi adamiydi. ?kinci yari
    oyuna giren ?brahim Ege'yi ise topla adam eksilterek ileri gitmesini görmek
    gercekten hosuma gitti.

Defans bloguna gelince seyrettigim en kötü defans grubuydu. Aralarinda
    ayakta kaldigini düsündügüm tek oyuncu Volkan di. Göbekte Tolga ve De
    Haene gördügüm en kötü oyunlarini cikarttilar. Tayfun'a ise söyleyecek birsey
    bulamiyorum. Bir futbolcu bir macta bu kadar mi kötü oynar. Bu soruyu sanirim
    Senol Hoca da ona soracaktir.

Kalecilerimize gelince ilk yari Petkovic 1-2 kritik top cikardi ama yedigi ücüncü
    golde büyük hatasi vardi. Ikinci yari ise Hasan, Petkovic'e göre cok daha istekli
    ve bir o kadar da basarili idi. Zidan in golünde yapacak birseyi yoktu. Yedigi
    ikinci golde defansa carpti kontrpiye de kaldi. Son golde ise rakip son anda
    topa müdahele etti yapacak cok fazla birseyi yoktu.

Sonuc olarak dünkü karsilasmada belden asagimiz tutmuyordu.

Umarim Senol Hoca bu kadroyu (defans blogundaki oyuncular icin
    söylüyorum) sadece tanimak amaciyla cikarmistir.

Orta sahaya mutlaka bir oyunu yönlendiren oyuncu ve defansta daha dogru
    tercihlerle ikinci yari gercekten iyi isler yapabiliriz...

Saygilarimla...

Ya o neydi öle hem idman maçi gibi oldu hemde o defans yaylada otlayan koyunlara benziyo gelene geçene buyrun mesaji veriyor. Ayiptir ya saçmaliktan baska bise degil hazirlik maçida olsa karsinda almanya (bundesliga) nin sampiyonu var bu kadar basit hatalara gerek yok bunlar BMN ile hali saha maçi alsalar 10 tane yerler...

ARKADASLAR MAÇI CANLI OLARAK IZLEDIM TV BASINDA DAHA DIKKATLI OLUNUR SANIYORUM ANCAK BENIM GÖZLEMLERIM:

GÖKDENIZ YOUNG VOLKAN VE MEHMET YILMAZ ÇOK IYIYDI FATIH IÇIN SÖYLENECEK SÖZ BULAMIYORUM ZATEN ANCAK KAREL VE TAYFUN çok kötü hüseyin adem ve hasan kötüydü

Maçi degerlendirmeyecegim ancak orta saha ve defansa muhakkak kaliteli oyuncular sart..

Orta sahaya oyun kurucu almamakta direten yönetime hediye olsun bu maç.Böyle giderse ligi 8. bitiririz herhalde. Az daha isi ciddiye almak denen kavrami ögrenebilirseler ilk 3 e gireriz. Hücum zenginliginide defanstaki berbat hatalara göre kaybetmezlerse de o zaman sampiyon neden olmayalim..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Defans gerçekten kötüydü ama Erdinç olmadigi için önceki Tolga-Erdinç uyumu gerçeklesemedi.. Ayrica forvet hatti çok iyiydi M.Yilmaz,Fatih,Gökdeniz ve Volkan ileriki maçlar için gerçekten iyi sinyallar verdi.. Hazirlik maçi bu.. Ligde daha iyisini kesinlikle yapacagiz..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)