Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Erkan Ocaklı ve Çernobil

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Standart Erkan Ocaklı ve Çernobil

Karadeniz Müziğinin efsaneleşmiş isimlerinden biri olan Erkan Ocaklı Kartal Devlet Hastahanesinde geçirdiği Ameliyat sonrası Yoğun Bakıma alındı.Bağırsak kanseri teşhisi konulan ve hastalığının epey ilerlemiş olduğu söylenen Erkan Ocaklı'ya Allahtan şifalar diliyorum.
    Konu LazanisT tarafından (07.10.2007 Saat 00:24 ) değiştirilmiştir.

Serap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Allah şifasını versin..

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah şifalar versin kendisine.

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah şifa versin.
    -1461 TRABZON-

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Unhappy

Kazım Koyuncu' dan sonra şimdi de Erkan Ocaklı

Ümit ediyorum ki bu illet erken teşhis edilmiştir de tekrar en kısa zamanda o güzel eserlerini bizlerle paylaşma fırsatını bulur..

Volkan Konak, Fuat Saka gibi değerlerimizden de bu kötü haberleri almamamız dileğiyle..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu kanser haberleri yürekleri dağlıyor... kendi elimizle kendi geleceğimizi mahvediyoruz... bu kaçıncı vak'a...

Allah'tan acil şifalar diliyorum...
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçmiş olsun,inşallah sağlığına kavuşur.

Bu arada şunu da söylemek istiyorum.Karadeniz'de görülen kanser vak'alarını Çernobil'e bağlamak çok doğru değil.Tabii ki o olayın da etkisi vardır...

Maalesef şu bir gerçek ki;insanların 1/5'i hayatlarının belli bir döneminde kanserle karşılacak.Yani şu forumdaki 20.000 kişiden 4.000'i hayatının belli bir döneminde kanserle karşılaşacak.
    Konu antagonist tarafından (06.10.2007 Saat 23:57 ) değiştirilmiştir.

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cool

Alıntı Süleyman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maalesef şu bir gerçek ki;insanların 1/5'i hayatlarının belli bir döneminde kanserle karşılacak.Yani şu forumdaki 20.000 kişiden 4000'i hayatının belli bir döneminde kanserle karşılaşacak.
    Eyvallah..

Gece vakti ruhum ferahladı resmen

Erken teşhis çok önemli.. Umarım durum böyledir..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah acil şifa versin
    Fanatik Pacci

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Geçmiş olsun,inşallah sağlığına kavuşur.

Bu arada şunu da söylemek istiyorum.Karadeniz'de görülen kanser vak'alarını Çernobil'e bağlamak çok doğru değil.Tabii ki o olayın da etkisi vardır...

Maalesef şu bir gerçek ki;insanların 1/5'i hayatlarının belli bir döneminde kanserle karşılacak.Yani şu forumdaki 20.000 kişiden 4000'i hayatının belli bir döneminde kanserle karşılaşacak.
    Kanser vakalarını çernobile bağlamak doğru değil diyorsun ama Yapılan araştırmalar öyle demiyor.Karadenizdeki kanser vakalarıyla alakalı olarak Bizzat devlet tarafından kandırılıyoruz.İçtiğimiz suda,tarladan yediğimiz her sebzeden vücüdumuza radyosyon yüklüyoruz.Su kaynaklarıyla övündüğümüz karadenizden neden bilinmiş bir tane su markası olmadığını biliyormusun?.10 ayrı kaynaktan alınan su numunelerinin 7 sinde radyosyon çıkmıştır.Ve bunlar her defasında halktan gizlenmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı LazanisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanser vakalarını çernobile bağlamak doğru değil diyorsun ama Yapılan araştırmalar öyle demiyor.Karadenizdeki kanser vakalarıyla alakalı olarak Bizzat devlet tarafından kandırılıyoruz.İçtiğimiz suda,tarladan yediğimiz her sebzeden vücüdumuza radyosyon yüklüyoruz.Su kaynaklarıyla övündüğümüz karadenizden neden bilinmiş bir tane su markası olmadığını biliyormusun?.10 ayrı kaynaktan alınan su numunelerinin 7 sinde radyosyon çıkmıştır.Ve bunlar her defasında halktan gizlenmiştir.
    "Bütün kanser vak'alarını Çernobile bağlamak doğru değildir.", diyorum.Bir kanserin altında yatan binlerce neden vardır...Radyasyon da bunlardan birisidir ama kanserin en önemli nedeni değildir.

Elde edilen verilere göre;tüm kanser ölümlerinin %5 kadarı iyonizan radyasyona maruziyet nedeniyle olmaktadır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah şifalar versin.

Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Şarkılarını severek dinlediğim karadeniz müziğinin gerçekten en büyük isimlerinden biri Allah şifa versin biran önce aramıza döner umarım
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

"Bütün kanser vak'alarını Çernobile bağlamak doğru değildir.", diyorum.Bir kanserin altında yatan binlerce neden vardır...Radyasyon da bunlardan birisidir ama kanserin en önemli nedeni değildir.

Elde edilen verilere göre;tüm kanser ölümlerinin %5 kadarı iyonizan radyasyona maruziyet nedeniyle olmaktadır.
    Öyle ama karadeniz'deki kanserlerin büyük bölümünün çernobil'le alakalı olduğu gerçek. Ve o ölüm santrali kısmen çalışmaya devam ediyor şu an.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Allah acil şifalar versin Anneannemi de bağırsak kanserinden kaybetmiştik

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hayat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah acil şifa versin.
    Genetik,yaşam şekli(beslenme,stres vb.),virüs,radyoaktif mad.,kimyasallar bir çok şey kansere sebep olmaktadır.KAradenizdeki tüm kanser vakalarını çernobile bağlamak ne kadar yanlış ise çernobilin sonuçlarını da görmemek o kadar yanlıştır.
    Trakya da sütler radyasyon kontrolü yapılıp imha edilirken karadenizde yapılmaması,imha edilecek çayların yok edilmeyip bir şekilde bölge halkının eline geçmesi ve bir çok şey(çernobil başlığında yazılmıştı) kanser vakalarında artışa sebep olmadığı inandıcı geliyor mu size?
    Geçmişte Türkiye'de kanser vakalarındaki artışı içeren bir haberde;dünyada kansere yakalanma oranı düşerken Türkiye'de genelde %2,5,karadeniz böl. %5 artış olduğu yazıyordu.Bu farkta çernobilin hiç mi etkisi yok?
    “Nerelerin aktığını tek tek bildiriniz...” “Efendim, musluklar hariç her yan akıyor!"Artık sadece musluklar akacak...
    Sizler var ya .....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Hocam,Süleyman da bunu görmezden gelmiyor elbette.Tıp eğitimi gören biri olarak verilerden bahsediyor.Karşıtlık varmış gibi oldu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hayat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@Süleyman çernobilin etkisini görmezlikten gelmediğine eminim.Sadece tüm kanser vakalarını çernobile bağlamayın demek istedi haklı olarak.
    Ama aynı şeyi hükümetler için söyleyemiyeceğim.Çernobilin etkilerini görmediler.Görmemek içinde ne gerekirsa yapılıyor.
    “Nerelerin aktığını tek tek bildiriniz...” “Efendim, musluklar hariç her yan akıyor!"Artık sadece musluklar akacak...
    Sizler var ya .....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Ben Çernobil'in bütün kanserlerin nedeni olmadığını söylüyorum.Bununla birlikte Çernobil olayının kanserojen etkisinin olmadığını savunmuyorum.

Önümüzde kanserin en önemli nedeni olan sigara var...Bu konuya eğilmek daha mantıklı,üstelik de sigara kullanımını önleyebilmemiz mümkün...

Ayrıca,bakınız:http://www.tempodergisi.com.tr/toplum_politika/08494/
    http://ntvmsnbc.com.tr/news/273738.asp
    Konu antagonist tarafından (07.10.2007 Saat 02:12 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Volkan Konak bir programda şöyle söylemişti bu istatistiklere cevaben.Karadenizde kanser illetine yakalanan hastaların bir çoğu başka şehirlerde ki hastanelerde tedevi görüyor.Örneğin İstanbul,Ankara..vb.Bundan dolayı hayatını tedavi gördüğü hastanelerde kaybeden karadenizliler istatistik olarak oralarda kayıt altına alınıyor yani bölgemizde kanserden ölen insanların sayısı göründüğünden daha fazla olduğu halde bu kayıtlara net olarak yansımıyor.
    Sen ağlat biz severiz seni...
    Aşkın rengi:BORDO-MAVİ
    ts_mania

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aldığım haberlere göre durumu çokda iyi değilAllah acil şifa versin Erkan abi.Seni seviyorum biliyorsun, bir an önce ayağa kalkman dileğiyle...

Öztürk Adem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yakınlarına sabırlar kendısınıde acılen sıfalar Allah yardımcısı olsun
    Rejime el koyamadıgımız anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYİN ÇOCUKLARI)

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah acil şifalar versin o zamanın devlet bakanı ve ç.başkanı olan kenan evren acaba nasıl can verecek merak ediyorum kanser konusunda daha duyarlı olmalıyız çernobilin büyük küçük farketmez etkisi var 1 insanda ölse aynıdır 1000 insan ölsede aynıdır beslenmemize dikkat edicez vs artık yapılacaklar neyse dikkatli olmalıyız

turgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

onu bize bagışla yüce rabbim bir cınar daha yıkılmasın artık karadenizden dualarımız seninle
    BMN | ANTALYA
    Gemi mil ile olur Sevda dil ile Güzeller çok var ama Meyil birine olur...!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bana çocukluğumda Karadeniz müziğini sevdiren insandır kendisi.. Allah acil şifalar versin..
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)