Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 164 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yanındayız CEYHUN...

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Mehmet51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kime takti ve kimi sogutmus ziya hoca??????????ceyhun bu saaten sonra küserse profesyonelliginden süphelenirim.hoca seni kesipde oynatmazsa kücük cocuk gibi küsmeyip tam tersi daha da hirslanman lazim.
    )) ne diyelim kardeş haklısın ..haklısınız... hatta ilave yapayım hoca ceyhunu bjk maçı için şimdiden hırslansın diye çıkardı ...bu arada hoca mı dedim? .....

acırım da gökdeniz gibi yattara gibi ceyhun gibi adamların bu takımda heba olmalarında acırım.oysa siz abramoviç gibi başkan morinho gibi hoca hakediyosunuz.
    ve bizim gibi taraftarı elbette..
    sevinelim diye sevmedik!!forza bordo mavi!!

Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

kime takti ve kimi sogutmus ziya hoca??????????ceyhun bu saaten sonra küserse profesyonelliginden süphelenirim.hoca seni kesipde oynatmazsa kücük cocuk gibi küsmeyip tam tersi daha da hirslanman lazim.
    kime takmış kimi sogutmuş şöyle bir liste yapalım hemen;

Symek
    Musampa
    Marcelinho
    Yusuf
    Ceyhun
    Jun
    Yattara
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tüm stadın Ceyhun diye bağırmasından sonra küsmez.Metin Abi Ceyhun çıkıyo dediğinde şaka sanmıştım.

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O dakika da Ceyhun çıkar mı yaa?Gol isteyen bir hoca Ceyhun'u çıkarmazdı.
    -1461 TRABZON-

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kime taktı ?
    Kimi soğuttu ?

Sen iyi misin yaa ? Kafa mı yapıyorsun milletle ?

Ayrıca hangi hoca? Hoca kim ?

Yok yaaa...Ne kadar kolaydı ? Ben musampa,szymek,Marcel olacağım,dünya da ismim duyulacak.Gelecek beni kesecek ama bu takımda Celælettin,hasan,keçeli,ayman gibi baltalar oynayacak ?

Hee oldi.
    Kendini geliştirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün değildir(!). Yeniden yapılanalım(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattık(!).

lazrail8989 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

komedi resmen ya !!Oyunda hıcbır olumlu pası bulunmayan hasan ı sahada tut takımın beynını oyundan al var mı boyle bır zıhnıyet sabır ALLAHIMM SABIRR

Mehmet51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı necroshine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende onu anlamadım zaten ya espri yapıp moralimizi düzeltmeye çalışıyorsun yada ziyayı savunacagım diye sacmalıyorsun.sahada mucadele veren Ceyhun ve Yattara vardı ve yaptıgı harekette hırsından dolayıydı.Ziyanın zaten Ceyhunlada bir alıp veremediği var ya sonradan oyuna sokuyor yada cıkarıyor
    ben ziya hocayi savunmadim ki.ben olsaydim cikarmazdim oyundan.ceyhunun hareketleri degisikliklerden sonra cocuksu geliyor bana.ve bu mactan sonra hoca onu keserse hic sasirmam.hic profesyonelce hareket etmiyor cünkü.hak eder bunu ceyhun.arkadasim biraz daha dikkatli oku yorumlari lütfen.iki kez aynisini yazmiyim

hasan oyunda ceyhun cıkıyor.... işte ziyanın farkı...
    Başka TRABZONSPOR yok !!!

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazrail8989 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    komedi resmen ya !!Oyunda hıcbır olumlu pası bulunmayan hasan ı sahada tut takımın beynını oyundan al var mı boyle bır zıhnıyet sabır ALLAHIMM SABIRR
    aaaaaaaaaaaaa lütfen sen hocandan (tabi takımımızın başında böyle birisi varsa) iyi mi bileceksin.orda hasanı çıkarsa gol yiyebilirdi.sanki adamlar doğru dürüst kalemize geldi.ama ceyhu oyunda kalsaydı da forveti 2 ye çıkarsaydı mazallah gol atabilirdik maçı kazanabilirdik.bi kere bu gol atma olayı manteliteye ters bırak ki maç kazanalım
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

bu arada hasanı hangi akla hizmet kaptan yapmışlar

mali uzuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aksaray

formanı terinle gercekten ıslattığın müddetce arkandayız ceyhun tıpkı diğerleri gibi...

AbSoLuTt34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben hep derimm...
    ceyhun olsun gökdeniz olsun yattara olsunn..
    bu futbolcular kötü oynasa dahii oyundan alınmazz..
    nedenmii skoru her an değiştirebilecek futbolcularr ceyhun uzaktan vurur gol olurr..
    gökdenizzz ne yapacağı belli olmayan futbolcuu..
    yattara adam eksiltirr çalım atar pas verir orta yaparr..
    şimdi ziya hocaa ben sana ne diyimm bize çektirdiğin acılar yetmedimii..

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sana helal olsun ceyhun sonuna kadar arkandayım bu takımda futbol oynamaya çalışan 2-3 kişiden birisn ama şanssızlığın bir futbol katili sizi yönetiyor
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

AbSoLuTt34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu gece artık fazla konuşmayacamm sinirdenn üzüntüdenn ne yaptığımı bilmiyorumm..
    herkese ii gecelerrr allaha emanet olun arkadaşlarr..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Madalyonun iki yüzü:
    1. Ceyhun'la empati kuruyorum; top istop etmekten aciz adamların arasında en iyi oynayan oyuncuyken oyundan alındığımı yerime Ömer Rıza gibi birinin girdiğini düşünüyorum ve içimden az bile yaptı ben olsam direkt hocaya dalardım diyorum. Aslında son kısmı maçı seyrederken dışımdan da söyledim.
    2. Spor ahlakı açısından bakıyorum ve Ceyhun'un yaptığını tasvip edemiyorum.

Sonra ister istemez geçen sezona gidiyorum ve aklıma Keçeli'nin oyundan alındıktan sonra yaptıkları ve bir sonraki maç ilk on birde sahaya çıkışı aklıma geliyor ve Ceyhun'a olacakları merakla bekliyorum.

Ceyhun'un yaptığı insan psikolojisi açısından çok normaldi ama pek de şık değildi.
    Ziya Doğan'ın yaptığı her açıdan anormal kendisi açısından normaldi. Bir tek kendisi açısından normaldi zaten.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazıklar olsun Ceyhuna.... soyunma odasına giderken bi kafada yere bayamadı şu rezil adamı

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ceyhun bir hareketiyle maçı lehimize döndürebilirdi.Maalesef Ömer'in böyle bir yeteneği yok.Ömer çalışkandır, iyi niyetidir ama yetersizdir.Yahu Süper Ligde oynayan bir futbolcu topo ıska geçip, topu her maç ayağına dolandırır mı?

kime takmış kimi sogutmuş şöyle bir liste yapalım hemen;

Symek
    Musampa
    Marcelinho
    Yusuf
    Ceyhun
    Jun
    Yattara
    szymekin problemleri ziya hocadan önceydi.hatta lazaroniden de önceydi.ayagi kirildiktan sonra sikintilari baslamisti.ts sahip cikmadi ona.dünya kupasindan sonra izinler verilmedi ona.allah askina bilmediginiz halde yorum yapmayin.gercekler bu iste.ziya hoca onu kazanmaya calisti.ama olmadi artik.szymek en iyisini yapti.oynamak istemeyen oyuncunun tsye ne faydasi olabilir ki?

musampa ziya hocanin istedigi oyuncu degildi.yani yöetimin beceriksizligidi bu.aylardir oynamayan oyuncuyu transfer ettiler.ziya hoca ona sans vermesine ragmen o sansini kullanmadi gitti iste.aylar sonra halen hazir duruma gelemedi.keyfine bakti.

marcelinho iyi oyuncuydu.ama marce sirf para icin geldi.oynamak istemedi gitti yine almanyasina.hic sanmayin ki yok ziya hoca onu yanlis yerde oynatti felan filan.bu tür oyuncular bizde hayatta oynayamazlar.hem kiki hem marce uyum saglayamadilar, daha dogrusu saglamak istemediler.trabzona gelip soke oldular ve gittiler yine.trabzon istanbul veya avrupa gibi degil.trabzon bir baska dünya gibi.

yusuf: oynatsin dediniz.alin size iste genc yetenek yusuf.tam havalara girmek üzereydi, ziya hoca onu kurtardi.bunlardan haberlerin varmi?gazeteleri güzel okusaniz bilirsiniz bunlari.antrenmanlara gitseniz bilirsiniz ki ziya hoca onunla ugrastigini, emek verdigini.ama kime diyorum bunlari.

jun aynen kiki gibi.trabzona uyum saglayamadi, sagladigini da düsünmüyorum.cagdasi bile ondan hazir görüyör ziya hoca.

yattaranin bir problemi yok.uzun zaman sakatlik gecirdi, simdi eski performansina yaklasiyor.sadece sabir gerekiyor.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Emre Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ceyhun bir hareketiyle maçı lehimize döndürebilirdi.Maalesef Ömer'in böyle bir yeteneği yok.Ömer çalışkandır, iyi niyetidir ama yetersizdir.Yahu Süper Ligde oynayan bir futbolcu topa ıska geçip, topu her maç ayağına dolandırır mı?
    Ömer Rıza'yı Denizli'den beri takip ederim. Trabzonspor'a transferi söz konusu olduğunda da yazmıştım.
    Kendisi tipik bir kontraatak asistidir. Süratlidir, iyi top sürer, bazen güzel ortalar yapabilir ama son vuruşlarda bırakın Türkiye'yi dünyanın en kötü oyuncuları arasındadır. Bu akşam da bunu ispat etti.

en çalışkan isim bence yattaraydı gol atmamız için cırpındı..
    Başka TRABZONSPOR yok !!!

Nereden
    Orta Doğu

ben ziya hocayi savunmadim ki.ben olsaydim cikarmazdim oyundan.ceyhunun hareketleri degisikliklerden sonra cocuksu geliyor bana.ve bu mactan sonra hoca onu keserse hic sasirmam.hic profesyonelce hareket etmiyor cünkü.hak eder bunu ceyhun.arkadasim biraz daha dikkatli oku yorumlari lütfen.iki kez aynisini yazmiyim

szymekin problemleri ziya hocadan önceydi.hatta lazaroniden de önceydi.ayagi kirildiktan sonra sikintilari baslamisti.ts sahip cikmadi ona.dünya kupasindan sonra izinler verilmedi ona.allah askina bilmediginiz halde yorum yapmayin.gercekler bu iste.ziya hoca onu kazanmaya calisti.ama olmadi artik.szymek en iyisini yapti.oynamak istemeyen oyuncunun tsye ne faydasi olabilir ki?

musampa ziya hocanin istedigi oyuncu degildi.yani yöetimin beceriksizligidi bu.aylardir oynamayan oyuncuyu transfer ettiler.ziya hoca ona sans vermesine ragmen o sansini kullanmadi gitti iste.aylar sonra halen hazir duruma gelemedi.keyfine bakti.

marcelinho iyi oyuncuydu.ama marce sirf para icin geldi.oynamak istemedi gitti yine almanyasina.hic sanmayin ki yok ziya hoca onu yanlis yerde oynatti felan filan.bu tür oyuncular bizde hayatta oynayamazlar.hem kiki hem marce uyum saglayamadilar, daha dogrusu saglamak istemediler.trabzona gelip soke oldular ve gittiler yine.trabzon istanbul veya avrupa gibi degil.trabzon bir baska dünya gibi.

yusuf: oynatsin dediniz.alin size iste genc yetenek yusuf.tam havalara girmek üzereydi, ziya hoca onu kurtardi.bunlardan haberlerin varmi?gazeteleri güzel okusaniz bilirsiniz bunlari.antrenmanlara gitseniz bilirsiniz ki ziya hoca onunla ugrastigini, emek verdigini.ama kime diyorum bunlari.

jun aynen kiki gibi.trabzona uyum saglayamadi, sagladigini da düsünmüyorum.cagdasi bile ondan hazir görüyör ziya hoca.

yattaranin bir problemi yok.uzun zaman sakatlik gecirdi, simdi eski performansina yaklasiyor.sadece sabir gerekiyor.
    ewet sen haklısın sen ziya hocanı savunmuyorsun

ewet sen haklısın sen ziya hocanı savunmuyorsun
    hala anlayamamissin sen be kardesimziya hoca ceyhunu oyundan cikartti ya, iste ben bunu yanlis buldum ve dedim ki sana ziya hocayi savunmuyorum bu konuda.insallah simdi anlamissindir
    bunun disinda hocamizi destekliyorum tabiki sonuna kadar.bazi iki yüzlüler gibi degilim.bastan hocan daha hic bir sey yapmadan önce adam gibi adam bagirmak ve sonradan yüzüne tükürmek.ama bunu kim itiraf ederki

Oemer61
    Ziyaretçi

Hala Ziya'yi savunan insalarin ya Ziya'dan etkilenip akli dengelerinde bir sorun olustu yada zaten TRABZONSPOR'un iyiligini filan istedikleri yoookkk, maksat LAF OLSUN!!!!!

Nereden
    Orta Doğu

hala anlayamamissin sen be kardesimziya hoca ceyhunu oyundan cikartti ya, iste ben bunu yanlis buldum ve dedim ki sana ziya hocayi savunmuyorum bu konuda.insallah simdi anlamissindir
    bunun disinda hocamizi destekliyorum tabiki sonuna kadar.bazi iki yüzlüler gibi degilim.bastan hocan daha hic bir sey yapmadan önce adam gibi adam bagirmak ve sonradan yüzüne tükürmek.ama bunu kim itiraf ederki
    kusura bakma anlayışım biraz kıt ama yavaş yavaş ögreniyorum bak bugun savunma oyuncusundan nasıl forvet yapılır onuda ögrendim.Mantalitenin etkileri biraz gec tesir ediyor dozunu arttırmam gerek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)