Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 164 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yanındayız CEYHUN...

Şuayip Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

madem cuyhundan klaiketinde bir oyun vardi neden macin basinda hasan yerine onu oynatmadin acaba sorabilimiyim hocam

tolga
    ferhat
    risp
    erdnic
    cello
    gokdeni
    ceyhun
    yusuf
    yattara
    umut
    jun

allah askina su kadro kasimpasi darma duman etmemiydi acaba
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaşlık Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ceyhun gibi bir oyuncunun neden simdiye kadar 100 takim degistirdigini kendi kendime hep sordum.bugün anladim.adam 30 yasina gelmis.halen saygi ne oldugunu bilmiyor.tamam ceyhun iyi bir oyuncu.tartisilmaz.ben antrenör olsam onu oyundan cikarmazdim.ama antrenör ziya hoca.ve onu oyundan cikartti.her degisiklikten sonra heryeri kirip gecirise yakinda baska takim arar.trabzonsporun basinda kalli gibi bir antrenör olsa bu hareketleri ceyhun yapamaz.artik beklicez ziya hoca acaba napacak.
    Sen olsan onu en iyi anında oyndan çıkarmazdın ve o da en iyi anında etrafı kırıp dökmezdi !
    Kendini geliştirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün değildir(!). Yeniden yapılanalım(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattık(!).

maskeli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

ceyhun gibi bir oyuncunun neden simdiye kadar 100 takim degistirdigini kendi kendime hep sordum.bugün anladim.adam 30 yasina gelmis.halen saygi ne oldugunu bilmiyor.tamam ceyhun iyi bir oyuncu.tartisilmaz.ben antrenör olsam onu oyundan cikarmazdim.ama antrenör ziya hoca.ve onu oyundan cikartti.her degisiklikten sonra heryeri kirip gecirise yakinda baska takim arar.trabzonsporun basinda kalli gibi bir antrenör olsa bu hareketleri ceyhun yapamaz.artik beklicez ziya hoca acaba napacak.
    ne yani sen şimdi kasımpaşa maçını 90 dk izledin ve bu sonucu çıakrrtın öylemi??

enteresan....
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEGİLDİR DAHA ÖNEMLİDİR****
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

dumanpub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı A.FARUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ceyhun oraya vuracana gidip ziyanın keline patlatsaydın ya bitane

aynen yaa nedirrrr bu yaaa adam hem kel hemde mal ....

maskeli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Alıntı Şuayip Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    madem cuyhundan klaiketinde bir oyun vardi neden macin basinda hasan yerine onu oynatmadin acaba sorabilimiyim hocam

tolga
    ferhat
    risp
    erdnic
    cello
    gokdeni
    ceyhun
    yusuf
    yattara
    umut
    jun

ederdi... ama ziya dogan bunların farkına varamıcak varamadan gidecek...
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEGİLDİR DAHA ÖNEMLİDİR****
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar ceyhun oyundan alınırken nasıl bir tepki gösterdi ben tv den izleyemedim. sahadanda göremedim ztn
    VERENA (KIRANKAŞ)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı verena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ceyhun oyundan alınırken nasıl bir tepki gösterdi ben tv den izleyemedim. sahadanda göremedim ztn
    sahadan çıkarken söyleniyodu. koşa koşa direk soyunma odasının kapısına doğru gitti. o kapının üzerindeki brandaya yine saya saya büyük ihtimalle söve söve bi tane yumruk attı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı verena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Direk soyunma odasına gitti.Giderken de tünelin başındaki körüklere vurdu.

afsbahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz futboldan az çok anlayan taraftar topluluğu olarak bu ziya kuduzundan nasıl nefret ediyoruz. bu ziya kuduzunun futbolun F'sini bile bilmediğinden adımız kadar eminiz. Şimdi kendimi ceyhunun yerine koyuyorum da bu takımın oyuncusu olsaydım ya vururdum bu kuduzu ya da tımarhanelik olurdum. Ben tribünde bunun futbol bilgisizliğine katlanamıyorum, bu adama yetki vermişler oyunun en çıkmayacak adamını kenara alıyor. Kuduz Ziya hasan mı oyun kuracaktı da gol atacaktın, süper ömerinin son vuruşlarını gördün mü? Allah biliyo ya hakkını yediğin tonla insan var "Allah kul hakkını affetmez Ziya Hoca". Szymek, Marcelinho, Stepanov, Musampa, Jun bunlar her ne kadar müslüman olmasa da onlar da Allahın kulu sen bunların hakkını yedin, bunların vebalinin altında ezileceksin. Allah tez zamanda seni takımımızın başından alsın. bu saatten sonra nasıl iş bulacaksın, nerede çalışacaksın. Kasımpaşa değil Çemişkezekspor bile seninle çalışmaz artık bilesin.
    TRABZONSPOR'lu doğduk, öyle öleceğiz...
    Ahmet FıraTSerdar BAHAR

Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

şaka gibisin
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

blacksea35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Ziya doğan hakkında birbuçuk yıldır kafsinkaflı bir söz kullanmaktan hep imtina ettim. Ama bu günü gördükten sonra en büyük ksk. ona gelsin. Bre GERİ ZEKALI ODUN KAFALI ZİYA TAKIMIN ENİYİSİ OLAN CEYHUN VE FERHATI NEDEN OYUNDAN ALDINIZ. HAFTAYA BJK MAÇINDA NEEEAH OYNATIRSIN SEN CEYHUNU ONUN YERİNDE BEN OLSAM OYNAMAM HAFTAYA. ALLAH SENİN CEZANI VERSİN TAHTA KAFALI ZİYA DOĞAN. SENDE ZERRE KADAR FUTBOL BİLGİSİ YOK. ARTIK TRABZONSPORU DEĞİL AYDA ALDIĞIN 85 MİLYARIN PEŞİNDESİN SEN. BIRAK GİT ZİYA ÖYLESİNE GİT Kİ BİR DAHA TRABZONSPORUN ADINI BİLE AĞZINA ALMA.bU GÜNDEN SONR ALDIĞIN HER KURUŞ SANA HARAM OLSUN HARAAAAMMMMM OLSUUUNNNNN DEFOL GİT ZİYA DOĞAN VE YÖNETİM DEFOLUN LANNNN LETFEN SAYIN EDİTÖR BU MESAJI YAYINLAYIN. ÇÜNKÜ SİNİR KÜPÜ OLDUM ARTIK NEDİR BU ÇEKTİĞİMİZ ÇİLE YAA. EY BÜYÜK ALLAHIM NE SUÇUMUZ VARDI DA BU İNSANCIKLARI BİZİM BAŞIMIZA GETİRDİN. BÜTÜN GÜNAHLARIMA TÖVBE EDİYORUM. Bİ DAHA BUNLARI BAŞIMIZA GETİRME NE OLUR YÜCE RABBİM...

Nereden
    Ordu

Alıntı afsbahar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    szymek futbolu bırakmakta ne kadar da haklıymış. benim elimde olsa ben taraftarlığı da bırakacağım bu şerefsizin yüzünden.
    sanırım bu yorum gecenin yorumu.tarihimizdeki en iyi üç yabancı dan biri olan szymek kaçınca bizi terketti diye kızmıştık.şimdide ceyhunu kaçıracağız elimizden.üzülme ceyhunum.taraftar desteğin var senin.biraz sabret.ziyada gidecek.

gidenlere terkediyorlar diye kızmak gelmiyor içimden artık.çünnkü bu takım ziyadan sonra futbolcularını ve taraftarını çoktan terketmiş
    orhan

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ömer rıza ceyhunla aynı teknik özelliklere sahiptir anlamıyonuz konusmayın bosuna

Mehmet51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı necroshine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şaka gibisin
    ne sakasi?gülme zamani mi simdi?

Nereden
    Ordu

haklısın szymek te yapmadı bu hareketleri ama en sonunda hiçbir şey demeden kayboldu.kalli gibi bir hocada ziya doğanın yaptıklarını yapmaz.kalli taraftarın istemediği bir takımda çalışacak kadar onursuz bir hoca değildir.adam sahada oynayan futbolcuyu cezalandırmıyorki.kanp disiplinine uymayananları cezalandırıyor.ziya nın ne ...lar yaptığı belli değilki.ceyhun oynasada oynamasada aynı durumlarla karşı kaşıya geliyor.hadi bakalım yiyorsa ceyhuna ceza versin bakalım
    orhan

Murat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Şuayip Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

tolga
    ferhat
    risp
    erdnic
    cello
    gokdeni
    ceyhun
    yusuf
    yattara
    umut
    jun

acaba hasanin futbolda yeri varmi? su adami alanda olmaz direk trabzon judo takimina transfer etsek hic degilse daha yararli olur

anaras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Murat61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acaba hasanin futbolda yeri varmi? su adami alanda olmaz direk trabzon judo takimina transfer etsek hic degilse daha yararli olur
    doğru söze ne denirr ))

Nereden
    Trabzon

lazolii ne kadar kısa ve öz anlatmış;
    ceyhunun oyundan alındığı an için söyleyecek mantıklı ve anlaşılır birşey bulamıyorum
    evet kelimeler kifayetsiz kalıyor..........................................
    Konu krino tarafından (06.10.2007 Saat 00:31 ) değiştirilmiştir.

efulim67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

İçime doğdu Bu hafta içinde Yönetim Ziyayı kovacak! (Amin)
    Ömür Dediğin Üç Gündür, Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,
    O Halde Ömür Dediğin Bir Gündür, O da Bugündür...

efulim67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Artık ne JUN'dan adam olur ne CEyhun'dan.
    Yıldız futbolcularda artık isyan etmeye başladı.
    Hasanın 90 dk oynadığı (!) bir maçta CEyhun 65 de oyundan alınıyor yerine ÖMer RIZA giriyor.
    Yattara bence hırslı gibi gözüksede sanki topu sürüp sürüp auta çıkıyor öylesine orta yapıyor gibi.
    Belkide ben öyle görmek istediğim için öyle gördüm.
    Ömür Dediğin Üç Gündür, Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,
    O Halde Ömür Dediğin Bir Gündür, O da Bugündür...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Ceyhun'un kafası Trabzonspor'a ilk geldiğinde rahattı onda da aldığı maçları attığı golleri biliyoruz. Heralde Ziya'yı tanımıyordu daha.. Sonrasında Ziya, Ceyhun'u kesmeye başladı ve Ceyhun kendini sürekli diken üstünde hissetmesine zemin hazırladı.. Ziya her dönem bir futbolcuya takıp onu takımdan, futboldan soğutmayı başarıyor.. Malesef Ceyhun da bu durumda..
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

Oemer61
    Ziyaretçi

Bu coban kaldigi sürece bizim cok daha futbolcularimizi harcayacak!!!!! Ceyhun ne ilk nede son! ALLAH'im kurtar artik bizi su Ziya'dan sana yalvariyorum, kurtar artik bizi bu azaptan!!!!!!!!!

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sonuna kadar yanındayız ceyhun

Mehmet51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Ferdinand Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ceyhun'un kafası Trabzonspor'a ilk geldiğinde rahattı onda da aldığı maçları attığı golleri biliyoruz. Heralde Ziya'yı tanımıyordu daha.. Sonrasında Ziya, Ceyhun'u kesmeye başladı ve Ceyhun kendini sürekli diken üstünde hissetmesine zemin hazırladı.. Ziya her dönem bir futbolcuya takıp onu takımdan, futboldan soğutmayı başarıyor.. Malesef Ceyhun da bu durumda..
    kime takti ve kimi sogutmus ziya hoca??????????ceyhun bu saaten sonra küserse profesyonelliginden süphelenirim.hoca seni kesipde oynatmazsa kücük cocuk gibi küsmeyip tam tersi daha da hirslanman lazim.

Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

ne sakasi?gülme zamani mi simdi?
    bende onu anlamadım zaten ya espri yapıp moralimizi düzeltmeye çalışıyorsun yada ziyayı savunacagım diye sacmalıyorsun.sahada mucadele veren Ceyhun ve Yattara vardı ve yaptıgı harekette hırsından dolayıydı.Ziyanın zaten Ceyhunlada bir alıp veremediği var ya sonradan oyuna sokuyor yada cıkarıyor
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)