Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu kadar da Olmaz! Olamaz!..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Bu kadar da Olmaz! Olamaz!..

işte tff.nin büyük saygı değer (!) disiplin kurulunun 2 ekim kararlarının bir tanesi ...

"21- Hasan KABA (Trabzon C Klasman Hakemi) 01.09.2007 tarihinde oynanan Çaykur Rizespor-B.Ş.Belediyespor PAF Ligi müsabakasının, hakem raporlarını Türkiye Futbol Federasyonu'na zamanında göndermeyerek görevini talimatlara aykırı olarak ihmal etmekten 3 ay hak mahrumiyeti cezası verilmesine"

hasan kaba trabzon bölgesinden hakemmiş. bilmiyordum kararla birlikte öğrendim. bu hakemin yaptığı hatayı görüyorsunuz. evrakları geç göndermek. peki cezası ne ? tam 3 ay maç yönetemeyecek..

peki saygı değer (!) disiplin kurulu trabzonspor-sivasspor maçını katleden ve bundan öncede bir çok maçı katleden bülent korkuluğu neden korunmaktadır neden birierinin şemsiyesi altındadır da yukaridaki hakem 3 ay hak mahrumiyeti görmektedir?

bu kadar çifte standartın bir sorumlusu bir izahı olmalı... bülent demirlek - cem papila gibi hakemler bazı maçlarda lazım mı olmaktadır ki korunmakta ve BESLENMEKTEDİR....

bu kadar titiz iseniz görevleriniz de ve bu evrakların gönderilmemesi bu kadar önemliyse neden bir hakemin "sahaya çıksaydım 5-6 sivaslı futbolcuyu atacaktım bu yüzden tatil ettim" diyen bir hakemi fifa kokartına aday gösterebilme yüzsüzlüğünü gösterebiliyorsunuz..

yazık size verilen sorumluluğa.. türk futbolu bu kadar fırsatçıların - rantçıların - çıkar gruplarının eline düşmemişti hiç bir zaman..

herkes bir şekilde besleniyor herhalde.. herkesin cebi bilinmeyen bir zincirle doluyor demek ki.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Söylemek istemiyorum bunu ama disiplin kurulunun başkanının yüzüne bakınca nasıl bir insan olduğunu az çok tahmin edebiliyorum.İnsanın iç yapısı biraz yüzünden belli oluyor
    Konu Samet Türkmen tarafından (02.10.2007 Saat 18:13 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Fazla Lafa gerek yok artik bizim senelerdir dediklerimizden bir taneside bu Temiz toplum Temiz Toplum ama nerdeeeee bizim icimizde bile ellerini bu kisilerle kirletenler oldukdan sonra biz daha cok bu tur seylerle karsilasacagiz ne yonetimler gelecek ne yonetimler gidecek ama degisen ne olcak acaba fazla dusunmeyelim degisecek seyler sunlar isimleri vede kilolari yuz ifadeleri soyl;entileri ama hebsi sonucda ayni kapiya cikacaklar...

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Olur olur.
    Bal gibi olur.

Burasi Türkiye.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Panther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ne olursa bize bizim insanımıza olur.. başkasına bişey olmaz..
    bize her yer trabzon...

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ne yani şaşırdınız mı..
    Ben şaşırmadım..
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Cezanın adil olması tartışılır ancak o klasmanda zaten 3 aylık sürede kaç maç yönetiliyor ki ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

alıştık artık..gelen bize giden bize
    Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin. TrabZonguldak

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şaşıracak birşey yok.

No probLem !

Şuayip Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yeter artik ulusoy istifaaaaaaaaaaaa
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaşlık Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

Şuayip Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yazı boyutu:

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu dün yaptığı toplantıda Trabzonspor kaptanı Hüseyin Çimşir ve As başkan Haşim Sayitoğlu’na ihtar cezası verdi.Sayitoğlu ve Hüseyin hakemlerle ilgili basında çıkan haberlerden dolayı disiplin kuruluna verilmişti.

bir yenisi daha

Öte yandan kurul Çaykur Rizespor’a stadyuma biletsiz seyirci almak ve tek medya sorumlu bulundurmaktan dolayı 2 bin YTL para cezası verdi.
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaşlık Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bu liste çok konuşulacak !..

Futbol Federasyonu tarafından FIFA’ya bildirilen 2008 yılı FIFA listesinde yer alacak aday hakemler açıklandı. Liste Merkez Hakem Kurulu tarafından belirlendikten sonra Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy tarafından onaylandı ve FIFA’ya gönderildi.

Peki kimler listede, kimler listeden çıkartıldı? Son dönemin çok tartışılan hakemleri listede var mı? Ligtv.com.tr olarak listeyi sizler için mercek altına aldık. İşte detaylar:

Listede şu isimler yer alıyor:
    Fırat Aydınus
    Cüneyt Çakır
    Selçuk Dereli
    Bülent Demirlek
    Hüseyin Göçek
    Bülent Yıldırım
    Vedat Yüksel

DEMİRLEK LİSTEDE KALDI
    Bu sezonun ilk haftası oynanan Trabzonspor-Sivasspor maçını bitime 30 saniye kala tatil eden ve bordo mavili camianın hedef tahtası olan Bülent Demirlek, TFF tarafından dinlendiriliyordu. Ancak bu süre zarfında Avrupa'da maç yönetmeye devam eden Demirlek yeni listede de yer aldı.

----------

Hiç şaşırmadım...
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bunların amacı bizi deli etmek !
    Trabzonspor'um senin için ölürüm!..

turgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

hüseyin abime ihtrar vermişler euhehe gülüyüm bari yandan gerekcesiz adam infazı yapıyorlar resmen
    BMN | ANTALYA
    Gemi mil ile olur Sevda dil ile Güzeller çok var ama Meyil birine olur...!!!

Metin Ural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte tff.nin büyük saygı değer (!) disiplin kurulunun 2 ekim kararlarının bir tanesi ...

"21- Hasan KABA (Trabzon C Klasman Hakemi) 01.09.2007 tarihinde oynanan Çaykur Rizespor-B.Ş.Belediyespor PAF Ligi müsabakasının, hakem raporlarını Türkiye Futbol Federasyonu'na zamanında göndermeyerek görevini talimatlara aykırı olarak ihmal etmekten 3 ay hak mahrumiyeti cezası verilmesine"

hasan kaba trabzon bölgesinden hakemmiş. bilmiyordum kararla birlikte öğrendim. bu hakemin yaptığı hatayı görüyorsunuz. evrakları geç göndermek. peki cezası ne ? tam 3 ay maç yönetemeyecek..

peki saygı değer (!) disiplin kurulu trabzonspor-sivasspor maçını katleden ve bundan öncede bir çok maçı katleden bülent korkuluğu neden korunmaktadır neden birierinin şemsiyesi altındadır da yukaridaki hakem 3 ay hak mahrumiyeti görmektedir?

bu kadar çifte standartın bir sorumlusu bir izahı olmalı... bülent demirlek - cem papila gibi hakemler bazı maçlarda lazım mı olmaktadır ki korunmakta ve BESLENMEKTEDİR....

bu kadar titiz iseniz görevleriniz de ve bu evrakların gönderilmemesi bu kadar önemliyse neden bir hakemin "sahaya çıksaydım 5-6 sivaslı futbolcuyu atacaktım bu yüzden tatil ettim" diyen bir hakemi fifa kokartına aday gösterebilme yüzsüzlüğünü gösterebiliyorsunuz..

yazık size verilen sorumluluğa.. türk futbolu bu kadar fırsatçıların - rantçıların - çıkar gruplarının eline düşmemişti hiç bir zaman..

herkes bir şekilde besleniyor herhalde.. herkesin cebi bilinmeyen bir zincirle doluyor demek ki.

anlamadim talimatlarda 10 gun diyor da 3 ay ceza mi vermisler?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar, adam yapması gereken işi zamanında yapmamış ve ceza almış, neyi tartışıyoruz? Bu cezanın tepkiyle karşılanması gereken tek durum aynı şeyi yapmış başka birine ceza verilmemiş olmasıdır.

guci 29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ne bekliyorduk ki şaşırmamak lazım!
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Hatayı yapan kimse cezasını çeker ister trabzonlu,ister dersimli,ister amedli.....

Eğer yönetmeliklerde bu ceza varsa ve uygulanmışşsa diyecek birşey yok...

Ama trabzonspor üzerine oyunlar oynanıyormu oynanıyor o ayrı.......
    THE NORTH REMEMBERS

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Adi gecen hakem yaptigindan dolayi 3 ay ceza aliyorsa O zaman Demirlek"in hakemlik kariyeri bitirilmesi lazim

ee Tabi kariyerini bitirmek yerine bu haberde oldugu gibi :" Bülent Demirlek ise Tahkim Kurulu'nun nihai kararı üzerine temize çıktı ve FIFA listesinde kalmayı başardı." gibi kiyak gecilirse o zaman TFF"nin hakemler icin olan ceza sistemini gozden gecirmesi lazim demektir

Fatih Sağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Hata yapmışsa cezasını çeker arkadaşlar. Bu başlık bence gereksiz. Ne yani Trabzonlu diye ceza verilmicek mi. O kadar da değil.

Murat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

eger tahkime basvurdu ise cezasi kaldirilir ve tekrar mac yonetmeye basliyabilir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hayat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eger tahkime basvurdu ise cezasi kaldirilir ve tekrar mac yonetmeye basliyabilir
    Cezası bitmeden maç verdiler bile Son anda uyandılar.
    “Nerelerin aktığını tek tek bildiriniz...” “Efendim, musluklar hariç her yan akıyor!"Artık sadece musluklar akacak...
    Sizler var ya .....

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı huseyin75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olur olur.
    Bal gibi olur.

Burasi Türkiye.
    Bu yaziyi ben yazmak icin girmistim bu topige ama sen benden hizli davranmissin.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

nasip. .. . .
    tek cıkış ziyaya destek
    nuriye alkış

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

iyide arkadaşlar tahkimin verdiği kararlara niye şaşırıyoruz ki. tahkim kurulu 2 gsli 2 fbli 2 bjkli üyeyi barındırıyor bi kere. e bu eziklerden trabzonsporu ilgilendiren konularda adil kararlar vermelerini nasıl bekleyecez ki

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)