Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN Kongreye Trabzon'a gidiyor!!

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart BMN Kongreye Trabzon'a gidiyor!!

Evet arkadaşlar degerli bmn kongre üyeleri...
    Geldi yaklaştı kongre zamanı. Hep beraber Trabzona kongreye gidiyor BMN nin gücünü tüm spor kamuoyuna sergiliyoruz.!! Bu organizasyon için şu an itibaren 9 aralık tarihini baz alıyoruz..çünkü kongre tarihinin küçük bir ihtimal,de olsa degişebilme olasılıgı var...ve toplu gidiş için şu anda fiyatı çok uygun olan pegasus hava yollarını terçih ediyoruz...İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 8 aralık sabah saat 8.20 kalkışlı ucagımıza 43 ytl lik üçretli vede 9 aralık pazar 22.10 Trabzon havaalanı dönüşlü 43 ytl den biletlerimizi ferdi olarak alıyoruz arkadaşlar...kongre tarihindeki herhangi bir degişiklik olması durumunda ise uçak biletimizde tarih degişikligine gidebiliyoruz....Bir an önce uçak biletler tükenmeden bu organizasyondaki yerimizi alalım arkadaşlar!! pegasus bilet hattı 4440737
    Konu Atalay tarafından (02.10.2007 Saat 13:32 ) değiştirilmiştir.
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Birşey sorcam.Ben bu sene genç üye oldum.Oy kullanmak için bu tarihten sonra mı 2 sene bekliycem?Yoksa 18'imi doldurduktan sonra 2 sene mi bekliycem?

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birşey sorcam.Ben bu sene genç üye oldum.Oy kullanmak için bu tarihten sonra mı 2 sene bekliycem?Yoksa 18'imi doldurduktan sonra 2 sene mi bekliycem?
    evet emre 18 yaşını doldurduktan 2 sene sonra...oyunu kullanacaksın!!

Sevgili dostlar liste yapmaya başlayalım ben ve bir arkadaşım kongre için biletlerimizi aldık duyurulur!!
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

işlem tamam, kapı gibi gidiş dönüş biletim var artık....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İki kongrenin aralık 20 kadar yapılacağı kesin olduğuna göre;en geç olağan kongre 9 aralıkta olması gerekiyor.9 aralık olağan kurul yapılması yeterli çoğunluk sağlanamaması durumunda ise 16 aralıkta 2 kurul yapılır.Tüzük gereği 20 aralığa kadar da kurul olur.

Bu bilgiler ışığında bu başlığın biraz beklemesi gerekiyor.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)