Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sivas'ın Bize Sürprizi Var!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bu konunun silinmesi lazım..milet mesnedsiz bir haberle gaza geliyor lütfen sukunet..

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

:-)

*
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

mackali_81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mesaj ve Sivasspor denince benim aklıma ilk "Arap-İsrail savaşı" geliyor. Bir de timsah gözyaşları. Bilmem anlatabildim mi?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

saol kardeşim.
    Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar olay tamamen iyi niyet. Güç gösterisi veya megalomanca bir durum yok. Ayrıca sürpriz olarak bahsedilen yukarda yazan şeyin olduğunu sanmıyorum. Sivas bizim kardeş şehrimizdir. Futbolda olan biten şeyleri farklı noktalara çekmemek lazım. Türk futbolu Kayserispor-Sivaspor maçında yaşanan olayların benzerini bir daha kaldırmaz. Biraz sükut.

Alıntı mackali_81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o sadece bir iddia hem de hürriyet gibi bir gazeteden....
    açıklamanın tam metni burda..gol izni falan yok..yalan haber..

"Trabzonspor'a bir sürpriz yapabiliriz"

Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, ikinci yarı Sivas'ta oynayacakları maçta Trabzonspor'u en iyi şekilde güller ve çiçeklerle karşılayıp, aynı şekilde uğurlayacaklarını belirterek, "Belki de bir sürpriz yapacağız. Onu da yönetim arasında tartışmaya başladık" dedi.

Fikret Ünsal, kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, dün Bursaspor ile oynadıkları maçta mükemmel bir karşılaşma seyrettiklerini, hem rakiplerini, hem de 2-0'dan maçı 3-2'ye getiren takımlarını kutladığını söyledi.
    İyi bir takım oluşturduklarını, tüm Türkiye'nin takdir ettiği bir kulüp haline geldiklerini ifade eden Ünsal, "Dün gördük ki, seyircilerimiz de o muhteşem tezahüratlarıyla ikinci yarıya 2-0 mağlup giren takımlarına müthiş enerji verdiler. Verdikleri bu destekle de sahadan galip ayrılmasını bildik" diye konuştu.
    Hakem kararıyla tatil edilen Sivasspor-Trabzonspor maçına da değinen Ünsal, şöyle konuştu: "Sayın Nuri Albayrak, gerçekten bu konuda çok çırpındı. Çırpınmasını da ben gayet doğal karşılıyorum. Çünkü neticede takımının hakkını savunuyor ama bir şeyi kaçırdı Nuri Albayrak başkanım. İlk çıkışında, o maçın hemen sonrasında çok doğru bir teşhis koymuştu. Provokasyon demişti. Bu teşhisi çok doğru ve yerindeydi. Gerçekten de o maçta Trabzonspor ciddi bir provoke ile karşı karşıya kaldı."
    "BU ŞEHİRLER ÜZERİNE ÇOK CİDDİ OYUNLAR OYNANIYOR"
    Bu konuda kuralların ve talimatların belli olduğunu ifade eden Ünsal, şunları kaydetti: "Benim burada söyleyeceğim olay, Trabzonspor veya Sivasspor olayı değil. Bu olay tamamen Trabzon ve Sivas şehirleri olayıdır. İki şehrin de geçmişlerine ve yakın geçmişlerine baktığımız zaman çok hassas şehirler olduğunu görüyoruz. İki şehrin de hassasiyetleri var, sosyal hassasiyetleri. Bu şehirlerin üzerine çok ciddi oyunlar oynanıyor. Ben oradaki olayı Nuri başkanımın ilk söylediği gibi algılıyorum ve bu işin müthiş bir provoke olduğunu kabul ediyorum. Ve üzerinde de ciddi şekilde duruyoruz."
    SİVASSPOR'DAN TRABZONSPOR'A SÜRPRİZ
    İkinci yarının ilk maçında Sivas'ta oynanacak maçla ilgili vali, emniyet müdürü, güvenlik güçleri ve diğer birimlerle birlikte bir çalışma içine girdiklerini anlatan Ünsal, şöyle konuştu: "O gün için özel bir tedbir alacağız. Özel bir maç olacak. Ve onları en güzel, en centilmen bir şekilde güllerle, çiçeklerle karşılayıp netice ne olursa olsun güllerle çiçeklerle uğurlayacağız. Belki de bir sürpriz yapacağız. Onu da yönetim arasında tartışmaya başladık. Bunu şimdilik açıklamayacağız, o maça kadar açıklayamayacağız."
    İki şehrin de hassas şehirler olduğunu dile getiren Ünsal, "Gerçekten çok badireler atlattık. Bu iki şehrin üstünde çok ciddi şekilde oynuyorlar. Çünkü iki şehir de çok hassas. Onun için biz bu provokatörlere asla müsaade etmeyeceğiz. Onun için de gereken tüm tedbirleri alacağız" diye konuştu.
    SİVASSPOR'UN MADDİ SIKINTISI
    Kulüp olarak yaşadıkları maddi sıkıntılara da değinen Ünsal, "Evet, biz sıfır borçla sezon sonunu getiriyoruz. Kısıtlı bir bütçemiz var. En fazla 15 trilyonu buluyor ama biz bununla nereye kadar, nasıl götüreceğiz" dedi.
    Tüm dünyada yaşayan Sivas'a kayıtlı insan sayısının 7 milyon 135 bin olduğunu ifade eden Ünsal, şunları söyledi: "Bizim 100 bin civarında çok çok iyi iş adamımız, zenginimiz var. Bu insanlarımızın bizden daha heyecanlı olduklarını tahmin ediyorum. Seyircilerimiz stadyuma gelerek bize destek veriyorlar, siz basın mensupları hep gündem yaratarak destek oluyorsunuz ama destek olmayan bir grup var. Destek olmayan grup bizim bu 100 bin civarında çok çok iyi konumda olan, maddi durumu fevkalade iyi olan zengin Sivaslılar."
    Bu iş adamlarını Sivasspor'a destek olmaya çağıran Ünsal, "Çünkü daha önce de açıkladım. Biz çok sürmez 2 sene sonra tıkanırız. Sivaslıları çok çok kötü günler bekleyebilir. Mütevazi bütçeyle daha fazla idare edeceğimizi düşünemiyorum" diye konuştu.
    "KARA KARA DÜŞÜNÜYORUZ"
    Sivasspor'un 18 puanla ikinci sırada bulunduğunu, bunun kendileri için büyük bir gurur ve onur kaynağı olduğunu belirten Ünsal, şöyle devam etti: "Yalnız bu sevinci 7 milyon 135 bin Sivaslı yaşarken biz yönetim olarak bu olaya, dünkü gibi galibiyete bile, inanın sadece 10 dakika sevinebiliyoruz. 11. dakikadan sonra kara kara düşünmeye başlıyoruz. Çünkü futbolcuların peşinatları var. Futbolcuların primleri, maç başları var. Bunların hepsi bizi ciddi ciddi düşündürüyor. Maddi sıkıntılarımız öyle bildiğiniz boyutlarda değil. Onun için ben iş adamlarımızı tekrar tekrar Sivasspor'a yardım etmeye davet ediyorum."
    VALİ VE BELEDİYE BAŞKANINA ÇAĞRI
    Vali ve belediye başkanının, davet edildikleri, iş adamları ve iş adamlarının oluşturduğu derneklerce düzenlenen etkinliklere katılmadan önce Sivasspor'a yardım çeki karşılığında bu daveti kabul etmeleri önerisinde bulunan Ünsal, "Sayın valimize ve belediye başkanımıza mesajımızı aynen iletiyorum. Bundan sonra çek vermeyen hiçbir yemeğe katılmasınlar. Önce Sivasspor'a hediyeleri verilsin, ondan sonra kabul etsinler o yemekleri, davetleri" diye konuştu.
    Şu anda Sivasspor'un, Sivas'ın en büyük temsilcisi ve elçisi olduğunu vurgulayan Ünsal, "Sivasspor'u Avrupa'ya taşımak istiyorsak, bu iş adamlarımızı bir şekilde harekete geçirebiliriz. İnşallah sayın valimiz ve belediye başkanımız bizim teklifimizi dikkate alır ve bu yolu seçerler" diye konuştu.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizimde trabzonda seneye süprizimiz olucak ama başka şekilde

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar bilirsiniz güzel bir atasözümüz vardır "İt ürür kervan yürür" diye.

Bizler çok gördük böylelerini. Seneye düşmemeye oynarlar merak etmeyin.

Söz konusu takım Sivasspor yahu, gülün geçin işte.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, şampiyonluk kupası TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

o maça ziya doğan gitmiş olur asıl süprizi o zaman biz savasa yaparız.

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar lütfen ve lütfen gergin olan ortamı daha da germeyelim... biz işimize bakalım, boşverin gerisini... Faruk haklı, biraz sükut...

takım kötü, yönetim kötü, oyun kötü, hoca kötü... hepimiz çok yıprandık; yıpranıyoruz...

biraz güzel şeylerden bahsedelim... mesela iftarlarımız, mesela BMN, mesela sizler... var mı başka bir oluşum bunları yapabilecek?...
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geri zekalılar sonra da gol izni verdik 5 tane yedik diye tahkime gider.
    Konu Emre B. tarafından (01.10.2007 Saat 17:54 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

ya biz çatır çatır atarız golleri...sonra biz veririz alın da atın aglamayın :
    Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin. TrabZonguldak

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Buldum.

Bizi Mehmet Yildizi Bedava verecekler.

Oley.

Ben buldum :-)
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Nereden
    Almanya

Yok yok buda degil.

Maddi sIkIntilari varmis Garibanlarin.

Bize Kulübü verecekler :-))))))))))
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı huseyin75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buldum.

Bizi Mehmet Yildizi Bedava verecekler.
    "Düvdüler benii, kafama vurdulaar, başımı çeviremiyumm. Bubama söliycem düvcek hepinizi"

diye ağlayan kişi miydi Mehmet Yıldız?

Eksik olsun.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, şampiyonluk kupası TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Can basten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Düvdüler benii, kafama vurdulaar, başımı çeviremiyumm. Bubama söliycem düvcek hepinizi"

Eksik olsun.
    aman gelmesin
    Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin. TrabZonguldak

acımasızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sivas tarihi 2 şeyiyle meşhurdur.birincisi kangal köpegiyle,ikincisi (.................)
    KİNİM VE NEFRETİM SADECE SAYGISIZ İNSANLAR İÇİNDİR

Nereden
    Almanya

Alıntı Can basten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Eksik olsun.

Iyi ya isde.

Tam Süpriz olurdu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bence gayet güzel olur.Gerginliğin bir noktada sonlanması gerek.

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı acımasızlar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sivas tarihi 2 şeyiyle meşhurdur.birincisi kangal köpegiyle,ikincisi (.................)
    yanlış yapıyorsunuz arkadaşlar... aramızda veya dışarda bir çok Sivaslı renkdaşımız var... kaldı ki Sivas, Kongresi ile meşhur bir şehrimizdir... Kurtuluş Savaşı'mızın başlangıcında önemli bir yeri vardır...

kırmayalım böyle şeyler için hiç kimseyi... bu şekilde hiç bir şeyi aşamayız... sevelim, sevelim, korkmayalım sevelim...
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

Selçuk Demircioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben bazı arkadaşların yazılarını hayretle karşılıyorum...bu sivassporu ve sivaslıları ne kadar ciddiye alıyorsunuz..bu tip takımlar alev gibi saman alevi gibi yanar sonra sönerler...bence fazla uğraşmayın yazık onlara bırakın bi kaç hafta şöyle ligde önlerde olsunlar...sonra zaten su akıp yatağını buluyor....trabzonsporu da sivassporla muhattap etmeyin çokça bence..arada çok fark var..bizim aşılması gereken daha büyük sorunlarımız var...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Sivas kendi işine baksın Allah aşkına ya...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Yapmayın arkadaşlar sivasspor bizim muhattabımız değil. boşverin , istedikleri kadar konuşup kendi kendilerine eğlensinler. biz önümüze bakalım yol kenarındaki drenajlarla uğraşmak bizim işimiz değil.

Nereden
    İstanbul

bu konuda yorum yapmayacağım ..çünkü oruçluyum........

Nereden
    Ankara

Şu kadarını söyleyeyim.. O maça Ahmet'in, Keçeli'nin, Jun'un olduğu kadroyla çıksak dahi Sivas'ı yeneceğimize şüphem yok. Ve topu bize bıraksalar, sanki kabul edecekmişiz gibi bir tavır içerisindeler. İyi mi niyetliler yoksa çok ama çok mu cinler henüz karar verebilmiş değilim. Belki de maçtan önce yapılacak birkaç açıklama ile öyle bir olayın önüne geçebiliriz. Umarım yönetimden en azından birisi bu ihtimali düşünür ve ona göre ne yapacağımızı düşünür. Yoksa düşünemiyorum Celaleddin'i boş kaleye topla giderken..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)