Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 227 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Konyaspor Galibiyetinden Sonra Rio Karnavalı!..

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

üzerlerindeki beraberlik serisi stresini atmışlar çocuklar. biraz abartmışlar ama olacak okadar. olmasa daha iyiydi tabi
    Konu Vkgz tarafından (01.10.2007 Saat 12:59 ) değiştirilmiştir.
    Önce TRABZONSPOR

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

İğrenç futbolu sümenaltı etmek ve taraftarın gözünü boymak için yapılmış bir hareket,benimkini boyayabildilermi hayır çünkü izlemedim bile...

Koca ilk yarı bir tane şu var kaleye oda 40 metreden birde gökdeniz kafası başka birşey yok,haksızlığa uğramışmışlarda,yok tepkiymişde oldu canım gözlerim doldu.....Yarab bu birlik bu beraberlik karşımızda hiç kimse duramaz artık, heytt ulan savulun bre mendeburlar dememiz bekleniyor herhalde.... geçin efendim geçin, boş lafa karnımız tok ..
    THE NORTH REMEMBERS

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

eskiden böyle şeylere sahada cevap verilirdi.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne stresi ya?Sanki şampiyonluk stresi.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet sevgi dogru söylüyorsun dakka doksan erdinç adamı yaka paça aşşagı aldı ya onun için göbek atıyorlar yok linç girişimi yok bilmemne ne alakası var şimdi bu sevinç gösterilerinle o konunun!!
    Tabiki alakası var Gökhan abi, nerdeyse 2 aydır konuşulan bir Sivas Spor maçı var takımda, şehirde resmen ezildi futbolcuların üzerinde aldıkları 3 puanın ellerinden alınması stresi var.Haksızlığa uğradıkları düşüncesi var.3 haftadır kazanamıyorlar bunun baskı ve stresi var.Tribünde sevinçlerine ortak olacak seyircileri yok.Bu 3 puan futbolcuların üzerindeki bütün stresi kaldırmıştır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tabi ya çok streslilerdi çocuklar senede havadan trilyonları alsınlar top oynamasınlar sonra strese girsinler .Onların stresleri ücretlerini zamanında alıp alamama stresidir ...Takım iyi giderken iyileştirme isteyen delikanlı varsa çıksın kötü gittiğindede ben bu parayı haketmiyorum desin tabi delikanlıysa vicdanı varsa aldığı parayı rahatça boğazından geçirebiliyorsa ..stresi biz çekelim , onların ruh hallerini ve psikolojilerini yine biz düşünelim..şu takımda gökdeniz dışında yorumu hakedecek bir insan evladıı göremiyorum ne onların psikolojileri umrumda ne çektikleri stresleri ..
    Konu Erdem Keser tarafından (01.10.2007 Saat 12:25 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

taraftar sahada olur stres. maç seyircisiz olur taraftar sahaya giremez bu sefer sevince ortak olacak taraftar yok yine stres. nasıl olcak bu iş.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Son 30 sn'de sahaya atlayan bir taraftar olmasa idi böyle bir linç girişiminden söz edemezdi kaptanımız. Hüseyin'i severim ama o görüşüne fazla katılamadım. Açıkçası Trabzonspor'un bir maçta puan kaybetmesi o haftanın tümünde kahrolmamız için yeterdi ama artık bazı şeyler alışkanlık yaptığı için normal karşılıyoruz sanki. Fotoğraf bu bakımdan benim de pek hoşuma gitmedi.
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Vah vah vah ne acıdım şimdi futbolculara,sivas maçınıda unutamamışlar görüyomusun sen,hatta ziya doğana bile acıdım şimdi onada haksızlık yaptık haftalrdır .adam 2. yiz aslında diyorken haklıymış meğer..

Affedin bizi ziya hocam affet bizi celo affedin bizi çocuklar ben ağlamaya gidiyorum 15 dakika yokum....
    THE NORTH REMEMBERS

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

gökdenizin golden sonraki hareketlerine dikkat ettinz mi. bu olaylara asıl cevap bence odur.

TSSKY
    Ziyaretçi

TRABZONSPOR hak ederek kazandığı tüm efsane sıfatlarını kaybetmek üzeredir.

Serdar Bali'nin de dediği gibi Trabzonspor'un durumu içler acısıdır.

Acı ama gerçek.

adherent_1
    Ziyaretçi

Konyaspor maçından sonra futbolcularımızın sevincinin en büyük nedeni bana göre şuydu arkadaşlar:

"Ziya Doğan'nın takımın kazanamaması noktasında her türlü hamleyi yapmasına rağmen, futbolcuların galibiyeti zorda olsa elde etmeleri...

m@rdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Haftalardır baskı altında bulunan takımın galibiyet sonrası sevinmesi normal. Ancak bunu sanki şampiyonluk kupasını almışçasına abartarak göstereleri,hele ki "her geçen gün kötüleşen futbolları" sonrası anaormal!

Basitleşme yolunda bir adım daha ...Ne yazık
    TSira- Şükran
    "Ne mutlu "insanım" diyene. Ne mutlu "Türk'üm" diyene. Ne mutlu "bordooo" sesine "maviiii" diyerek karşılık verene."

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eskişehiri yendikten sonra taraftarla beraber tezahurat yapmalarını gördükten sonra alıştım bunlara.Bir de şampiyon olsalar napçaklar Allah bilir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Sevinç gösterileri utanç verici.Ayrıca Gökdeniz'in 2 maçtır gol attıktan sonra abartılı bir şekilde sevinmesi de içinde bulunulan rezaleti iyi açıklıyor.

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ah simdi aralik olsa...

Zd'nın talebeleri son zamanlarda eleştiri okları üzerine çevrilen çok kıymetli hocaları adına sevinmişlerdir.Yoksa TS'un şanlı tarihinde kendi evinde ligin alttan üçüncü sıradaki bir takımı yendiği için sevinme gibi bir talihsizlik yaşanmamıştır.Bize bu zülü yaşatan yaşattıranları Allah'a havale ediyorum.

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Basarisizliklar,hayal kirikliklari,maglubiyetler vs vs fazla hassas yapmis bizim insanimizi.. Beyler resimden yola cikarak asiri genellemelere gerek yok diye dusunuyorum. Kendinizi onlarin yerine koyun bir de. Yasanan ve yasanmakta olan olumsuz gelismelerden sonra alinan galibiyetin mutlulugunu yasiyorlar sadece.Adamlar sevindi diye de kizilmaz yani elestirinin ucunu fazla kaciriyorsunuz

Yeter ki her maci kazansinlar da hep boyle sevinsinler.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı Gürkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eskiden böyle şeylere sahada cevap verilirdi.
    Mesela Ali Kemal hakemin yanlı yönetimine kızar kramponlarını çıkarır sahanın ortasına oturur du. Sonra da hakeme inat rakibi Avni Aker'in çimlerin gömerlerdi. E tabi eskiden su içerdik testiden. Şimdi her şey sırça bardak oldu, hem de en pahalısından.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı adherent_1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konyaspor maçından sonra futbolcularımızın sevincinin en büyük nedeni bana göre şuydu arkadaşlar:

"Ziya Doğan'nın takımın kazanamaması noktasında her türlü hamleyi yapmasına rağmen, futbolcuların galibiyeti zorda olsa elde etmeleri...
    Yani Ziya Doğan'a inat bu kadar sevindiler öyle mi

Yada büyük düşünmeyi büyük takım olduğumuzu unutturmayı Ziya Doğan hazretleri sonunda başardı...
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sabah ilk önce gazetede gördüm bu fotoğrafı. O saatten beri kafam takılı buna.

Dün maçta yaşananlar efsane(!)ydi, sonrası da efsane(!) olmuş resmen. Bu fotoğraf son yılların en acıklı sahnesi ve maalesef inanmak istediğimiz, en azından benim istemediğim bazı şeyleri resmen göz önüne seriyor.

Efsane demişken, bu fotoğraf maalesef Trabzonspor tarihine geçecektir, aslında geçmesi iyi de olacaktır.

"Trabzonsporlu futbolcular, ligde galibiyeti bulunmayan sondan üçüncü Konyaspor karşısında Avni Aker'de 1-0 kazandıkları maç sonrası galibiyeti çılgınca kutladılar"

Tek kelimeyle yazık!

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu fotoğraf en kibar tabiriyle "rezilliktir".

Evet Mehmet abi Hüseyin başlığına da yazdım, bu fotoğrafın oluşmasında büyük çaba sarfeden de Trabzonspor'un kaptanıdır...

Sivas maçının üstünden 2 ay geçmiş hala baskıdan bahsediyoruz.Açın bakın bakalım Sivas olayları ile ilgili forumdaki başlığa kaç gündür kimse birşey yazmış mı?Yazmadıysak konuşmuyoruz da demektir, basit bir mantıkla.

2 haftadır hakemler tarafından katledilen bir bjk var mesela.Tribünde seyirci olsun bjkliler bu şekilde sevinsin, o taraftar o futbolcuları sahanın içine gömer.İmrenmeye başladım artık.Adamların 20 yaşındaki futbolcusu derbide güzel bir pasla asist yapıyor beraberliği getiriyor takımına arkasını dönüp gidiyor, sevinmiyor beraberlik golü diye.Birde bizimkilerin haline bakın.

Ünal bu manzarayı gördüyse eminimki çok gülmüştür...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nedeni ne olursa olsun, böyle bir görüntüyü asla tasvip etmiyorum.Ben olaya şu açıdan bakıyorum, Konyaspor yenilmiş soyunma odasına doğru giderken sen sahanın ortasında atlayıp zıplarsan,rakibini rencide etmiş olursun.Sevinmek tabiki hakkınız ama bunu gidin soyunma odasında yapın.Sıradan bir lig maçı oynadık ve Konyaspor'u yendik.Galatasaray'da seyircisiz maçlar kazanıyor ama böyle bir davranışta bulunmuyorlar.Stresse onlarda da var, Beşiktaş maçı öncesi takımın as oyuncuları sakat(hasan Şaş,Ayhan,Sabri) Lincoln ve Hakan Şükür kadro dışı...Beşiktaşı yenmişsin bundan daha büyük sevinme bahanesi olabilir mi?

Sen profösyonel topçusun sahada işini yapacaksın.Yöneticilerde senin hakkını masa başında arayacak.Futbolcu sahada,yönetici masa başında bu işin kuralı bu,herkes görevini yapacak.Tamam alın teriniz çalınmış olabilir ama olayı bu kadar büyütmenin alemi var mı?Allah bilir deplasmanda Vesteli yenseydik; kimbilir sevinç gösterileri adına sahada neler görecektik?
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

galaktis_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burda yazi yazan yan şu başliga yazi yazan arkadaşlara soyluyorum bazilari direkt olarak su sevinc gosterisini eleştiriyor oyundan memnun olmadiklarini soyluyor hatta BAZİLARİ dahda ileri giderek basit bi anadolu takimi konumuna dogru takimin suruklendigini idaa ediyor

baylar ozaman bu takimi tutmayin hatta bu takila alakali burda ozman yorum yazmayin hatta ve hatta bu takimin maclarinida izlemeyin siz kendinizi şimdi trabzonspor tarftari olarakmi goruyosunuz bu şekildemi destek oldugunuzu dusunuyosunuz

size tek bişey soyluycem bu takim size gore eger dibe dogru gidiyorsa bunun nedeni sizin gibi dusunen taraftar kisvesinin artmasindan kaynaklaniyo bunuda yazin bi yere
    arsinliler facebookta

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı galaktis_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burda yazi yazan yan şu başliga yazi yazan arkadaşlara soyluyorum bazilari direkt olarak su sevinc gosterisini eleştiriyor oyundan memnun olmadiklarini soyluyor hatta BAZİLARİ dahda ileri giderek basit bi anadolu takimi konumuna dogru takimin suruklendigini idaa ediyor

baylar ozaman bu takimi tutmayin hatta bu takila alakali burda ozman yorum yazmayin hatta ve hatta bu takimin maclarinida izlemeyin siz kendinizi şimdi trabzonspor tarftari olarakmi goruyosunuz bu şekildemi destek oldugunuzu dusunuyosunuz

size tek bişey soyluycem bu takim size gore eger dibe dogru gidiyorsa bunun nedeni sizin gibi dusunen taraftar kisvesinin artmasindan kaynaklaniyo bunuda yazin bi yere
    ne diyon sen ya maç izlerken burada takımı eleştirirken sanamı soracağız bu kadar adam salak senmi akıllısın asıl bu düşüşün nedenlerini sizin gibilere sormak lazım sesinizi çıkartamadığınız için kimseninde trabzonsporluluğunu sorgulamaya kalkma........

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)