Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor’da Yönetici Olmak...

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Belki zor bir hayal ama bu benim için aslindabir hedef.. Sadece bir hedef de degil.Amaç ve Trabzonspora hizmet verme duygusunun en yüksek hali..Bunun kolay olmadigielbette bir gerçek..Ilk önce hayatta belirli yere gelip söz sahibi olmak ve maddi yönden sorun olmamasi..

Ve birtakim nedenler daha.. Ama ilerki yasamimda amacim Trabzonspor'a hizmet veren bir yönetimde yönetim kurulu üyesi olmak.

Sizlerin Trabzonsporda yöneticilik konusu hakkindaki düsünceleriniz nelerdir?

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

TheRapZoNe gelecegin TS BASKANI

tebrikler, güzel düsünce, ins. basarirsin. [img]smileys/smiley32.gif[/img]

trabzonspor icin gercekten calismaktir, ama herkes senin gibi olsa keske, insanlar trabzonspor sayesinde isim yapiyorlar isimlerini buyutmek daha cok para kazanmak icin trabzonsporu kullaniyorlar. eger herkes senin dusuncende olsaydi sun anda cok farkli olurduk. elbet olursun yonetici olanlar sen daha mi iyi.. sadece kendine yetecek para kazan yeter..therapzone gonulden destek vermek gerek, kiminin parasi kimin duasi kiminin gonlu, parayi cok dert etme sadece.b

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eger benimde imkanim olursa yönetici olmak isterim...Ve nasil yönetici olunurmus gösteririm...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Saygilarimla...

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

arkadaslar trabzonspora hizmet etmek için yarisan firsat kollayan taraftarlarsiniz.. bu çok güzel..

ama biraz gerçekçi olun beyler forza61 ben baskan olsam nasil baskan olunurmus herkese gösterirdim diyor. biliyorum bunuda tabiki inanarak söylüyor.. ama kolay isler degil davulun sesi uzaktan hos gelmesin arkadaslar. yinede hepinize basarilar diliyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben yönetici olmak için biraz düsünürüm önce...Haddimi bilirim! Oysa haddini bilmeyen o kadar çok insan geldi geçti ki; Trabzonspor'a yönetici olmakla bizim Merterspor'a yönetici olmak ayni kistas...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'a hizmet için yönetici olmak önemli degil arkadaslar. Önemli olan her platformda Trabzonspor'a faydali isler yapmaktir. Her Trabzonsporlu bu mantikla hareket etse yönetimlerin yükü hafifler hatta gerek bile kalmaz. Profesyonel kisiler kulübü yönetir taraftar ve üyeler destek olur.

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yönetici olarak trabzonspora daha fazla katkim olacak diyorsaniz tabiki neden yönetici olamyasiniz ama bunun belli kosullari oldugunu unutmayiniz ilk olarak maddi bakimdan vede trabzonspor sevgisinde geçiyor bence

Emorfo helal olsun benim dusuncelerimi yazmissin... Trabzonsporu sevenler her ortamda maddi manevi destek vermeli takima ve kulube... Porfesyonelce bu isi yapan kisilerde yonetmeli kulubu artik Trabzonspor cuzdani dolgun yonetici degil bu isi bilen sadece bu islerle ugrasan meslegi olmus insanlarla calismali ve ileri gitmeli.

Saygilar,

Nereden
    Trabzon

Trabzonsporu eger gerçekten can-i gönülden sevdikten sonra yönetici olmak sorun degil.

Biz menfaat için degil sevgimizi kurumsal ve sportif basariya ulasmada kullanmak istiyoruz..

Emorfonun söyledikleride dogru ama benim yönetici olmaktaki amacim genç oldugumdan ve açikçasida yönetimde genç olmadigindan dolayi Trabzonspor için biraz daha çagdas yönetim.. Biraz daha çagi yakalamak..

Genç Fikirler Daimidir..Korkulari yoktur..Korkulari basaramamak degil önlerinin engellenmesidir..

Nereden
    İstanbul

TRABZONSPOR'a baskan ve yönetici olanlar uzaydan gelmedi , hemen hemen hepsi bu camianin içinden taraftarlikdan ,sporculukdan, top toplayiciligindan v.s geldi, tabiiki bu forumda yazan ,tartisan kisilerden TRABZONSPORUMUZA mutlakayöneticiçikacaktir.Belki baskanda çikabilir ,yöneticilik için gerekli sartlara sahip olmanin birinci maddesi TRABZONSPOR'a üye olmaktir. Üye olmayan yönetici olamaz !

HAYDI BUGÜN TRABZONSPORUMUZA ÜYE OLALIM,YARIN YÖNETICI OLMAK IÇIN GEREKLI SARTLARIN BIRINCI MADDESINI HALLEDELIM.

Saygilarimla

Edited by: ozcilingir

Trabzonspora yönetici olmanin bugünki anlami iyi gelir getiren bir ticari dükkana sahip olmak ya da maddi yönden iyi olmak

trabzonsporda kuyumcu bile olsan maalesef yönetici olabiliyorsun. yeterki baskan adayinin listesinde yer al.

halbuki bu konuda egitim görmüs , ((spor yöneticligi bölümleri)), yurtdisindaki bu konuda egitimimkani.. görmüs gençler yönetici olsa daha faydali olur bence.

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzonspora baskan olmak istiyorsan olursun....paran olmasa bile

Örnek su anki baskanimiz

Nereden
    Avrupa Diğer

insallah trabzonsporun yoneticisi olursun kardes

ama kolay is degil yönetici olmak

Bu bir hizmet yarisi ise birgün sira sanada banada gelir.Ama simdilik yapilabilecek ilk adim üye olmaktir.Ve esi dostu çolugu çocugu tesvik edip ts askini onlara empoze etmektir..Son 20 senede takdir edersiniz ki azaliyoruz ve sesimizi duyurma ihtimalimizde tabiki...ama buna izin vermeyelim arkadaslar birlikten kuvvet dogar hiçbir seye tepkisiz kalmayalim ts alehine gelisen her biseyi bu platformda duyuralim ki tepkilerimiz kitlesel olsun ve bizi yok sayamasinlar...

arkadaslar yazdiklarinizi okuduktan sonr aklimdan geçen tek sey 'sampiyonluk'... inanin bir kere sampiyon olsak Türkiye'yi pesimizden sürekleyecegiz... ve öyle bir çoskuyla kulübe hizmet edecegiz ki iste o zaman TRABZONSPOR CAMIASI'nin önüne hiç kimse geçemeyecek...

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetici olup olmamamdan öte Trabzonspor'u yönetecek kisilerde olmasi gereken özellikleri konusalim derim. Sizce proje üreten,ilimli,hakkini savunan kisiler mi yoksa parasi çok,güçlü siyasal baglari olan ve basari için her yol mübah anlayisiyla hareket eden kisiler mi olmali veya bunlar disinda bir yöneticide bulunmasi gerekli kriterler nelerdir,o ki yönetim burayi takip ediyor,onlara fikrimizi sunmamiz açisindan herkes fikrini yazsin.Ben basliyorum:

Siralamam söyle:Trabzonsporlu,Gerçekten Trabzonsporlu,Menfaat için yönetici olmayan,Proje üreten,Kurumsal bir yapiya dönüsmemizi destekleyen,profesyonel çalisan,uzlasmaci,toplumu kiskirtan sert açiklamalardan kaçinan ama gerektiginde! yumrugunu masaya vuran...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Magdem öyle diyorsun Osman Nuri, tamamdir... Ben de birseyler diyeyim...

Kurumsallasmadan "tek adam", "parasi olan adam" yaklasimlarindan kurtulmak imkansiz. Son dönemlerde yapilan kurumsallasma hareketleri ilerde devam ettirilebilir, gelistirilebilir ve "yaw adamlar Anelka'yi aldi, siz de bastirin 3 mio euroyu alin su adami" demekten baska bir sey bilmeyen taraftar kitlesi mental olgunluga ulastirilirsa, evet, vizyon ve misyon sahibi bir baskan ve yönetim kuruluyla ciddi basarilara imza atilabilir.

Öte yandan, Türkiye'nin ve en basta da Trabzon'un kaderidir vizyon ve misyon sahibi insanlari kaybetmek, yok etmek, sindirmek, önüne engel koymak, uzaklastirmak. Çünkü senin üzerine belki de dünyanin en güzel tesisini yapmayi hayal ettigin arsa daha önce parsellenmistir... Ya herkese mavi boncuk dagitacaksin, ya da sen de "car car" olacaksin... O yüzden benim bu anlamda hiç ümidim yok. Istedigin kadar vizyon sahibi ol, donanimina bir seyler eklemeye bak, kurumsallas, iyi niyet göster... Isin kuralini bilmiyorsan, ya da bilsen bile saga sola laf yetistirmeyi kendine yakistirmiyorsan sonun belli... Tribünde oturursun, alirsin eline bayragi, bagirirsin "saammpiiiyooonnn" diye. Ne isin var yönetimle, kurumsallasmayla, birlikten kuvvet dogarlarla... Kimin için ugrasacaksin, ve ne pahasina...

Bu mekanizma isler gider... Sonra dersin ki "küçük olsun benim olsun mantigi yanlis !" [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]Sonra bir bakarsin ki 20 sene olmus... "Vay anasina" dersin, bir yerde bir sorun var ama ne?

Nereden
    Trabzon

Siralamam söyle:Trabzonsporlu,Gerçekten Trabzonsporlu,Menfaat için yönetici olmayan,Proje üreten,Kurumsal bir yapiya dönüsmemizi destekleyen,profesyonel çalisan,uzlasmaci,toplumu kiskirtan sert açiklamalardan kaçinan ama gerektiginde! yumrugunu masaya vuran...

Bana Göre Trabzonspor Yöneticisi '' Nasil sampiyonluklar Trabzonlularin agirlikta oldugu dönemde Sampiyon olmustu '' Trabzon Altyapisina önem vermeli. Trabzonsporda Trabzonun yetenekli gençleri ve anadoludan kesfedilerek gelen yenetekli gençler oynamali. Bu gençler Trabzonspora yeteri kadar verim verdikten sonra Avrupaya verilmeli ve orada oynamali,Trabzonspor maddi kar elde etmeli.

Bana göre Trabzonspor yöneticisi ilerigörüslü,diger branslarada önem veren,onlara sahip çikan, Medyada Trabzonspor aleyhine çikan her negatif olaya kaya gibi sert tavir almali ve bu zararlimedya kurumlari hakkinda Trabzonsporlulari bilgilendirici mesajlar vermeli.

Edited by: TheRapZoNe

Nereden
    Trabzon

Trabzonspor Yönetimi Avni Akerde puan kayiplarini azaltmak için girisimlere girmeli. Sadece Bilet fiyatlarini düsürmekle olmadigi açikça gerçek.

Taraftar gruplari arasindaki ayrim ve bölünmeye ön-ayak olarak uzlastirici olmali. Çünkü bu konuda Sampiyonluk yolundaki Trabzonspor için her geçen zaman aleyhte isliyor

Trabzonspor iletisimi bakimindan ilçelereyönelinmeli ve ilçelerdeki gençlerinde taraftar olarak maçlara gelmeleri saglanmali

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Magdem öyle diyorsun Osman Nuri, tamamdir... Ben de birseyler diyeyim...

Kurumsallasmadan "tek adam", "parasi olan adam" yaklasimlarindan kurtulmak imkansiz. Son dönemlerde yapilan kurumsallasma hareketleri ilerde devam ettirilebilir, gelistirilebilir ve "yaw adamlar Anelka'yi aldi, siz de bastirin 3 mio euroyu alin su adami" demekten baska bir sey bilmeyen taraftar kitlesi mental olgunluga ulastirilirsa, evet, vizyon ve misyon sahibi bir baskan ve yönetim kuruluyla ciddi basarilara imza atilabilir.

Öte yandan, Türkiye'nin ve en basta da Trabzon'un kaderidir vizyon ve misyon sahibi insanlari kaybetmek, yok etmek, sindirmek, önüne engel koymak, uzaklastirmak. Çünkü senin üzerine belki de dünyanin en güzel tesisini yapmayi hayal ettigin arsa daha önce parsellenmistir... Ya herkese mavi boncuk dagitacaksin, ya da sen de "car car" olacaksin... O yüzden benim bu anlamda hiç ümidim yok. Istedigin kadar vizyon sahibi ol, donanimina bir seyler eklemeye bak, kurumsallas, iyi niyet göster... Isin kuralini bilmiyorsan, ya da bilsen bile saga sola laf yetistirmeyi kendine yakistirmiyorsan sonun belli... Tribünde oturursun, alirsin eline bayragi, bagirirsin "saammpiiiyooonnn" diye. Ne isin var yönetimle, kurumsallasmayla, birlikten kuvvet dogarlarla... Kimin için ugrasacaksin, ve ne pahasina...

Bu mekanizma isler gider... Sonra dersin ki "küçük olsun benim olsun mantigi yanlis !" [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]Sonra bir bakarsin ki 20 sene olmus... "Vay anasina" dersin, bir yerde bir sorun var ama ne?

Senin kadar ümitsiz olmasamda düsüncelerine katiliyorumEdited by: tigin

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben yönetici olsam...Bize rest çeken polonyalilara SILAH çekerdim...[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

Saygilarimla...

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı

Ben yönetici olsam...Bize rest çeken polonyalilara SILAH çekerdim...[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

Saygilarimla...
    [img]smileys/smiley4.gif[/img] etme yaw ozaman bütün polanya'yi alin gidin derler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)