Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 174 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anadolu Tribünleri

Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ugurTS1989 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    boyle anadolu takımlarının yanında bazen sankı amator gıbı duruyoruz turkıye tarıhıne damga vurmamıza ragmen
    Eğri oturup doğru konuşmak işte. Tribünde çok geriyiz çok, halen tribündeki adamların yarısı siyah t-şort ile oradalar. Kışı yerini palto alıyor hayır hepte siyah sanki bir rengimiz gibi...

Bu arada Antalya'ya selamlar yazık oldu eldeki maçı verdiler...

Sinan Akyıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Tribün görüntüsü değil , Göztepe'nin sezon açılışından bir fotoğraf Böyle birşey yok

" Biz dalkavuk bir aydınlığın yerine onurlu bir karanlığı seçtik "

.....
    Ziyaretçi

Kıskandım ne yalan söyleyeyim. Yani helal olsun ne diyim

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

binlerce meşale helal olsun
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Geçtiğimiz Pazar günü Arkadaşım Sakarya-Kartal maçına gitti.Tatangaları ilk kez görmüş.Hala anlata anlata bitiremiyor.Maç bitmiş Sakarya 3-1 yenilmiş herkes evine gidiyor adamlar hala tezahurat ediyormuş

Yunus Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale

gerçekten süper bir taraftar grubu ama bizim ki kadar deil

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ankaragücü taraftarının yaptığı bir şov var yukarı doğru tırmanış ya muhteşem görünüyor

Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Alıntı Sinan Akyıldız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tribün görüntüsü değil , Göztepe'nin sezon açılışından bir fotoğraf Böyle birşey yok

küçüklüğümden beri Göztepeye karşı ayrı bir ilgi duydum.
    hele ki bir İSYAN MARŞI var akıllara zarar.
    kendilerini kutluyorum.
    örnek taraftar profili ancak aynı şeyi takım için söyleyemeyince ne kadar anlamlı ikili oluşturur orası da sizin tasarrufunuza kalmış
    göz göz göztepe
    Konu Fatih Efe tarafından (02.10.2008 Saat 16:11 ) değiştirilmiştir.
    ......mutedil dalgalı..
    fırtına ihtilal efsane

İskender66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

90lı yıllarda 3 senem izmirde geçti. Göz-Göz O zamanlar 2. ligdeydi. Karşıyakada oturmama rağmen sık sık Göztepenin maçlarına giderdim. Sırf tribün şovunu canlı görmek için. Gerçektende muhteşem tribünleri var.

Nereden
    Ankara

Alıntı 61Emirhan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankaragücü taraftarının yaptığı bir şov var yukarı doğru tırmanış ya muhteşem görünüyor

Bu şovu Bursalılarda çok güzel yapıyorlar. Geçen sene Kayseri-Gençler kupa finalinde Bursadaydım. Canlı olarak gördüm. Çok güzel ve adrenalin dolu şov

.....
    Ziyaretçi

Türk Takımlarının stad kapasitelerini ve doluluk oranlarını ögrenebileceğim bir yer var mı?

Nereden
    İstanbul

Giresunspor - Sakarya maci

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sezon açılışı bu ise tribünler nasıldır acaba!!...

.....
    Ziyaretçi

Bu Gün kastamonu nun maçındaydım.

Cavcav altyapıyı oyuncularını kastamonu ya vermiş.Baya iyi oynuyorlar. Fotoğrafta çektim. Bakalım 3.lig takımı için nasılmış

Nereden
    Ankara

Alıntı 61Ömer61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Cavcav altyapıyı oyuncularını kastamonu ya vermiş.Baya iyi oynuyorlar. Fotoğrafta çektim. Bakalım 3.lig takımı için nasılmış
    Bende geçen hafta AnkaraDemir-Kastamonu maçında Cebeci stadındaydım. Geçen hafta burada AnkaraDemirsporu yendiler. Şampiyonluğa oynuyorlar. Kastamonulular Cavcav'ı çok seviyorlar. Renkleride aynı kırmızı-siyah. Takımın neredeyse tamamına yakını Gençlerin alt yapısındaki futbolcular. Tıpkı bizim pilot takımımız Karadenizspor olduğu gibi Gençlerbirliğininde pilot takımı Kastamonuspor.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

gerçekten de muhteşem...tebrikler göztepe...

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gçztepe nin bu görselliği gerçekten müthiş.
    çok iyi organize olmuşlar.
    birde dikkatinzi çektimi yeni farkettim ben.
    fotonun orta yerinde yukarı kısımda şeytan figürü var. cehennem havası vermek için yapılmış galiba
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

.....
    Ziyaretçi

Türk Takımlarının stad kapasitelerini ve doluluk oranlarını ögrenebileceğim bir yer var mı?
    Lütfen bilen varsa yazsın????????????????

Kastamonuspor için bir başlık açtım resimlere ordan bakabilirsiniz.

Alıntı isko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende geçen hafta AnkaraDemir-Kastamonu maçında Cebeci stadındaydım. Geçen hafta burada AnkaraDemirsporu yendiler. Şampiyonluğa oynuyorlar. Kastamonulular Cavcav'ı çok seviyorlar. Renkleride aynı kırmızı-siyah. Takımın neredeyse tamamına yakını Gençlerin alt yapısındaki futbolcular. Tıpkı bizim pilot takımımız Karadenizspor olduğu gibi Gençlerbirliğininde pilot takımı Kastamonuspor.
    evet hocam cavcav ı çok seviyor burdakiler. bakalım ne olacak

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bugün maçtan önce eses tribünlerine soruyorlar ligtvde. Üstünde eses atkısı olanların yüzde 80ini, GSliyim diyor. demeyenlerin de esesli olduğu belli değil. E yuh yaaaaa. Esesmiş, bu hafta 4 atar, sonra 5 yerler geldikleri yere giderler bu taraftarla.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Bahattin Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Benim anlatmak sitediğim bir anım var.En uygun yerde burası diye düşündüm.29 Ekim'deki Gaziantep--TRABZONSPOR maçına gittiğimde yemek yediğim yerde 2 tane çocuk ( 10-11) yaşlarında.Benden Trabzonspor'un formasını istediler.Onlar'a hangi takımı tutuyorsunuz dediğimde ; '' Abi biz Gaziantepspor'luyuz.'' dediklerinde o yaştaki çocuklar kesin İstanbul ezikerinden birini tutyordur diye düşündüm.Ancak çocukların bana verdiği cevap beni hem şaşırttı hemde sevindirdi.Çocuklardan biri bana şunları söyledi : '' Biz Anadolu'luyuz.İstanbul takımlarından nefret ediyoruz.Ben istanbul takımlarına o kadar gıcığımki abim febeli eve sürekli febe forması getiriyor.Bende o formayı kesip çöpe atıyorum.Beni sürekli dövüyor ama ben yine getirsin yine o formayı keser çöpe atarım.Biz Anadolu çocuğuyuz abi !! '' dedi.
    Bu olay birçoğunuza göre normal olabilir.Ancak yaşadığım bu küçük dialog benim çok hoşuma gitti.
    Belki Çoğu Şey Yolunda Gitmedi, Ama Hiçbir Şey Beni Yolumdan Edemedi.

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Bahattin Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim anlatmak sitediğim bir anım var.En uygun yerde burası diye düşündüm.29 Ekim'deki Gaziantep--TRABZONSPOR maçına gittiğimde yemek yediğim yerde 2 tane çocuk ( 10-11) yaşlarında.Benden Trabzonspor'un formasını istediler.Onlar'a hangi takımı tutuyorsunuz dediğimde ; '' Abi biz Gaziantepspor'luyuz.'' dediklerinde o yaştaki çocuklar kesin İstanbul ezikerinden birini tutyordur diye düşündüm.Ancak çocukların bana verdiği cevap beni hem şaşırttı hemde sevindirdi.Çocuklardan biri bana şunları söyledi : '' Biz Anadolu'luyuz.İstanbul takımlarından nefret ediyoruz.Ben istanbul takımlarına o kadar gıcığımki abim febeli eve sürekli febe forması getiriyor.Bende o formayı kesip çöpe atıyorum.Beni sürekli dövüyor ama ben yine getirsin yine o formayı keser çöpe atarım.Biz Anadolu çocuğuyuz abi !! '' dedi.
    Bu olay birçoğunuza göre normal olabilir.Ancak yaşadığım bu küçük dialog benim çok hoşuma gitti.

O çocuğun abisini bulmak lazım..
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İzmir derbisi olarak kabul edilen Karşıyaka-Göztepe arasındaki maçlar her zaman olaylı geçmiştir. Real Madrid - Barcelona, Boca Juniors - River Plate, Celtic - Rangers, Inter - Milan vb. gibi siyasi, sosyo-kültürel bir ayrımdan kaynaklanan bir rekabet yoktur... İzmir'in Göztepe ve Karşıyaka semtlerinin futbol kulüpleri arasındaki mücadeleden kaynaklanır... Göztepe; 'Göz Göz' ve 'Tam 35', Karşıyaka ise 'Kaf Sin Kaf' ve '35,5' sloganlarını kullanır... 1980 yılında Göztepe ve Karşıyaka takımları arasında İzmir Atatürk Stadı'na oynanan maçı 80.000 taraftar izlemiş ve bu olay İngiliz Guardian Gazetesi'ne haber dahi olmuştu...

Alıntı.
    Kazimişi gzas vorert

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Fazla söze gerek yok. Bunlar bide şampiyonluğa oynasa...yani bizim gibi olsa en azından ne olurdu acaba?

Bu arada Trabzonlu kardeşlerim o Göztepe nin sezon açılışı değil,kuruluş yıldönümüdür. Bundan sonra inşallah her 14 Haziran tarihinde aynı şeyi yapıcaz. Tribünden birkaç foto paylaşmak istedim. Geçen sene amatör kümeden ve bu seneki bazı deplasmanlarımızdan fotolar koydum.

Nazilli Deplasmanı

Nazilli Deplasmanı 2

Mustafakemalpaşa Maçı Alsancak Stadı

Amatör Kümede Geçen Sene Oynadığımız Bir Maç

Yaş ortalamamız 18 ne Avrupa zaferleri gördük ne de süper lig önemli değil biz Efsane Göztepe yi atalarımızdan dinledik...
    Konu TAM35 tarafından (27.11.2008 Saat 04:36 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Anadolu Tribünleri denince şu an aklıma kayseride çalınan I will survive ve antepte çalınan brezilya ezgileri geliyor Türk insanı bu kadar mı yaratıcılıktan uzak , bu kadar mı taklitçi....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)