Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rüyalarýmýz ve TRABZONSPOR

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Smile Rüyalarýmýz ve TRABZONSPOR

Merhaba Arkada$lar,

elbet herbirimiz TRABZONSPOR ile alakali Rüyalar görmü$üzdür.
    biraz gülümseyelim

ben ba$liyayim, bu gece:

Sol Taraftaki Problemimizi cözemedigimizden Abdullah'i onca ya$a gelmesine ragmen tekrar Transfer ediyoruz :-))))) Comeback Sari Firtina

.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Ben de en son, Galatasaray'la Trabzon'da oynayacaðýmýz ilk maçta, 55'inci dakikada deniz tarafýnda olmayan kaleye gol atýp, 1-0 öne geçtiðimizi gördüm. Golü atan ve maç sonucu meçhul .

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben trabzonsporun kalecisi olarak görmüþtüm kendimi...acayip kurtarýþlar yapýyordum...þampiyonlar lkigi maçýydý real amadrid ile

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ben baya bir süre önce, yine buhranlý bir transfer sezonunda bir santrafor transfer ettiðimizi görmüþtüm. Adama bakýyorum, kýsa boylu. Bu nasýl kafa toplarýnda süper diye soruyorum yöneticilere. Sen boyuna bakma süper diyorlar. Adamý Güney Afrika mý öyle bir Afrika ülkesinden transfer etmiþiz. 18 maçta bir golü var. Bu nasýl golcü diyorum çok yetenekli atar matar diyorlar. Fesupanallah çekip tipine bakýyorum Güney Amerika tipli, Afrikalý hali hiç yok. Tipi de Fransýzlarýn efsanevi golcüsü Papin'e benziyor. Hayýrdýr inþallah
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

guci 29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Takýmý rüyamda görmedim. Ama kendi takýmýmýn maçlarýnýn sonucunu bir gece önceden görürdüm. Doðru çýkar genelde. Nerede kamp olacaðýný bile tahmin ederdim, tutardý da. Ama baþta kimse inanmazdý. Þimdi hoca bile bana soruyor kaç atarýz guci?
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

Nereden
    Ýstanbul

O da birþey mi? Ben bir gece öncesinden bir sonraki günkü Hürriyet gazetesinin Trabzonspor ile ilgili baþlýðý, sayfadaki yeriyle birlikte görmüþtüm Cidden
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

O da birþey mi? Ben bir gece öncesinden bir sonraki günkü Hürriyet gazetesinin Trabzonspor ile ilgili baþlýðý, sayfadaki yeriyle birlikte görmüþtüm Cidden
    Neydi o baþlýk?

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Geçen sene Liverpool-Trabzonspor maçýnda Tolga sakatlanýnca kaleye geçmiþtim.3-2 yenilmiþtik 3 golüde hatalý yemiþim.Ne üzülmüþtüm.
    Geçen günde Ziya Doðaný gördüm.Konya maçýný beraber izliyoruz.Maç berabere bitince hocam bu kadro yanlýþ diyorum.O da sen kendi iþine bak diyo.Dövesim geldi ama uyandým

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Cyzio Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Neydi o baþlýk?
    Hatýrlamýyorum. Trabzonspor ataða kalktý türünden bir baþlýktý. Küçüklüðümden bir hatýra

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    37

Ben uzun bir zaman önce þampiyon olduðumuzu görmüþtüm.Ama sadece rüya olduðunu anlamam pek zaman almadý.

28_bordomavi_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38

bir kaç sene önce rüyamda son macýmýz fb ile ve onlarý yenerek liderliði ellerinden alýp þampiyon oluyorduk bu sene son mac fenerle rüyanýn burasý cýktý ama þampiyonluk bu senede bi rüya olarak kalacak gibi görünüyor..
    ANTÝÝSTANBULLLLLLLLLLLLLLLLLLL...........!!!

Nereden
    Ýstanbul

Deplasmanda Bjkyi Adem Dursun'un kendi kalesine attýðý golle 1-0 yendiðimiz maç öncesinde görmüþtüm bende maçý 5-1 kazanýyorduk Tam hatýrlamýyorum ama Yattara epey gol atmýþtý rüyamda Eee gerçekte de attýrmýþtý zaten

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Son gördüðüm rüyada Trabzonspor'un 10numaralý futbolcusuydum. Gol atmýþtým sevinirken kart gösteren hakemi dövüyordum. Öylece uyandým. Ýþin tuhafý trübünler doluydu sahada sadece hakemle ben vardýk
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Hüdai Pervaneli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ben cumartesi gecesi trabzonsporun kalecisi oldugumu ve sampiyonlar liginde finalde realmadile finalde oynarken
    tabi ben kleciyim penaltilarla yendik 3 sifir ben bütün peneltilari tuttum bide attim digerlerinide ronaldiho ve messi atiyodu
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Mustafa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu

Alýntý muchtar61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben cumartesi gecesi trabzonsporun kalecisi oldugumu ve sampiyonlar liginde finalde realmadile finalde oynarken
    tabi ben kleciyim penaltilarla yendik 3 sifir ben bütün peneltilari tuttum bide attim digerlerinide ronaldiho ve messi atiyodu
    renklerden karýþtýrmýþ olma barcelona olabilir mi o takým
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Öztürk Adem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý muchtar61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    nasii ne dersun o ruya deýldýr bence sen sadece fantazý kurmussun kafanda onlarýn yansýmalarý olsa gerek
    Rejime el koyamadýgýmýz anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYÝN ÇOCUKLARI)

ÝSTANBUL AREL ÜNÝVERSÝTESÝ

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    44

yaklasik 10 yil kadar once... defterime bile yazdigim bir ruyaydi... nou campda barcelonaya gol atiyorum. agliyorum... formayi opup opup duruyorum... uyandigimda cok kotu olmustum...

.....
    Ziyaretçi

Hey gidi ne rüyalarým vardýr Trabzonsporla heyyy

Cezalý Üye cobts28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

þampiyon olmuþuz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)