Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 183 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şansal-Erman & Nuri Albayrak

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aydın Doğandan gelicek parayı istemem.
    Paranın dini ırkı dili kimden geldiği olmaz. Para paradır. Kulübüme faydası varsa ben o parayı alırım. Kim daha fazla veriyorsa ondan alırım. Çünkü burda bizim çakırımız değil kulübün çıkarı ön plandarı. Olayı bu pencereden incelemek lazım.

Varsın d smart almasın yada kazanamasın bu kadar cahilce yorumlar yapmayın lütfen bu işleri az çok tv den olmadı bazılarınızın anlayacağı şekilde Kurtlar Vadisinde gördünüz ihale olayı nasıl oluyor. Ne kadar çok kişi katılırsa rekabet o kadar artar doğal olarak fiyat artar bunu bilmezmisiniz. Burda mesele D-SmART meselesi değil burda mesele Digiturk eski antlaşma şartlarını ihale yapılmadan 2 yıl uzatması. Bu olay federasyonun insafiyetindeydi oda kimbilir kaç para aldıkı böyle bir karar aldı. Kendi çıkarı değilde kulüplerin çıkarını düşünüyor olsaydı yeni bir ihale yapılır eski fiyatı taban fiyat açıklarsın bunun üzerinden fiyat attırırlar. Yeni bir ihale olsa muhakkak katılanlar olacaktır. Teklif yapacaklardır ve muhakkak para artacaktır. Bunu bilmeden yok neymiş D-Smartın niyeti olsa radyo haklarını alırdı. Size şunu sorayım o ihaleye Alem Efemden başka kimse katılmasa o kadar para verecekmi sandınız Alem FM. Babasının hayrınamı verdi o kadar parayı ihale yapıldı kazanmak için fiyat attırdı.
    İhale nasıldır hangi şartlarda ve nasıl yapılır diye bir araştırın. Sırf yazı yazmak için buraya yazmayın. Sonra komik duruma düşüyorsunuz.

İrfan KUMAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Nedeni Basit

Alıntı sarman61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam farkındaysan bende haklı dedim. Ama neden şimdi. Neden şimdi bu eleştirisi yazıldı. Bugüne kadar susup neden şimdi bunları konuşma gereksinimi duydular. Sebebi ortada yayın ihalesi hakkında yapılan eleştiri. Benim eleştirim damarınıza bastığımızda mı konuşacaksınız yönünde. Yani onları dokunduğumuz zaman mı böyle yazacaksınız. Bugüne kadar Nuri Albayrak ordaydı. Demekki Nurİ Albayrak lig tv yi övse o zaman şansal bey Nuri Albayrağı destekleyecek ti dimi. Ben buna karşıyım. Burda yazdığı yazının büyük bir kısmı doğru ama neden şimdi yazı bunları.
    Şansal Büyüka haklı
    Neden bugün yazdığıda çok basit
    Nuri dün konuştu
    şansalda yemedi içmedi uyumadı yetiştirdi yazıyı
    verdi nurinin ağzının payını
    bunda anlaşılmayan bişemi var
    bence yok
    amaaaaa
    anlayana
    nuri anlarmı???
    aslaaaaaaaa

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı atemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Albayrak bir kurumun alyehine açıklama yapmış diyosunda kardeş o açıklamaları 3 istanbul takımıda yaptı hatta yetmeyip avrupa maçları hakkını D-Smart'a sattı onlarla gelen parayla Lincoln'ler İgoinler alındı senin elinde ne var , ayrıca Albayrak yeniden ihale yapılsın diyor madem bu kulüplerin federasyonu bu federasyon klüplerini düşünsün önce yayıncı kuruluşu değil, Aydın Doğan'ı kimse sevmez Karamehmet'in ne yararı olmış bize sorarım, başlığında Bravo ŞAnsal Bravo Lig Tv diye düzeltilmesini talep ediyorum ..
    Bizim Nuri niye satmadı Emre oda satsa idi,
    DSMART seni adam yerine,Takımını takım yerine koymadıki,senin maçlarını satın alıp yayınlasın,
    Gene beğenmediğimiz LİG TV İntertoto maçlarını yayınladı.
    Senin avrupa maçlarına dahi tenezül etmeyen DSMART lig maçlarını veripte sana her maç için ayrıca Ücret vereceğinimi zannediyorsun.
    Benim bildiğim Şampiyonluklara göre Lig tv den pay alıyorsun,Ve ayrıca yayınlanan her maça ücret alıyorsun,Lig tv her maçımızı veriyor,Peki DSMART bu hakkı alsa,Bizim maçları yayınlarmı.?buna inanan varmı aramızda:?sonra 10 milyon Ytl fazla alacağız diye 10.milyon Ytl eksik almayalım.
    Burda olay tamamen HEDEF SAPTIRMA kim ne derse desin.
    Sivas maçındaki Yönetim beceriksizliğini nasıl Unuttururuz.
    Amaç bu.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Ali Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ozcan_asanoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Ulusoy dönemi diye biliyorum, şu an araştırmaya vaktim yok, az araştırmayla çıkar ama önemli değil. önemli olan sürenin uzatılması ve bu noktada daha yüksek teklifin gelmesi.

10 milyon dolar farktan söz ediyoruz. oyuncak değil bu.
    Arkadaslar o kadar basit mi bu olay. Simdi diyelim sizde bi mal var degeri 10 YTL ve o fiyata da bi alici buldunuz sattiniz ve alici yarin gelip alicam dedi sizde ok dediniz ondan sonra birisi geliyor ve size o mal icin 15 YTL veriyor ve siz onu ona satiyorsunuz. Bu ne kadar etik size soruyorum lütfen Nöri gibi paranin kokusunu alir almaz cirkeflesmiyleim.

LigTV uzun vadeleri sözlesmesi oldugu icin HD yayini bile baslatti bunlar yatirim ve bunlari olmamis görmek olmaz.
    Bu Aydin Dogan in pislikleri para göz insanlar da ona kaniyor ama neyse bu konu bizi daha fazla kasmaz muyum olan Nöri ve adamlarindan kurtulmak.

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Albayrak bir kurumun alyehine açıklama yapmış diyosunda kardeş o açıklamaları 3 istanbul takımıda yaptı hatta yetmeyip avrupa maçları hakkını D-Smart'a sattı onlarla gelen parayla Lincoln'ler İgoinler alındı senin elinde ne var...
    Emre'cim, ben bununla ilgili de yazdım yukarda... eğer sesi sadece Nuri Albayrak'a çıkabiliyorsa, burda en başta düşünmesi gereken kişi Nuri Albayrak'tır... "ben nasıl pasif, ezik birisiyim ki; sadece bana ses edebiliyorlar" diye uzun uzun düşünmesi lazım...

Avrupa maçlarını D-Smart'a satmak... ne diyeyim, akıllı iş... umarım biz de Avrupa'da maç yapabiliriz de, biz de düşünürüz kime satacağımızı...
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hapiskeli6169 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne bekliyorsun halen anlamis degilim yani. Cünkü Nuri Albayrak icin biy yürüys mi tertipliyelim "bizi mahvetmeye devam et büyük baskan " diyede plaketlerlen dolasiriz artik.

Artik birilerin cikip Nöri beyefendiye haddini bildirmesi sart Sansal in dedigi gibi Politikacilari arkasina alip burda sov cekmesine gerek yok, bu sovlarin zararini sadece Trabzonsporumuz cekiyor insallah Aralik a kalmadan cekip gider ama bundan o yüz yok en iyi baskan bendim dicek en uzun ben kaldim filan, yüzsüz olmak kolay degilki.
    Kardeş başlıkları karıştırıyo herkes heralde, Nuri ALbyrak ve yönetim istifa başlığı var dimi orda gidip eleştiebilirsiniz başkanı yönetimi, burda Şansal ve Lig tv nin yapmış olduğu tutumdur beni rahatsız eden başkan ve yönetim başarısız diye hesap vereceği kurum ve kuruluş Trabzonspor kongresidir taraftarıdır, Lig Tv ve Müdür Şansal değil ...
    DOZER CEMİL

Berkay Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

eline koluna sağlık sayın büyüka trabzonspora bu yazıda herhangi bir densizlik yok tüm sorun albayrak güzel yazmış helal olsun nurimi adam olsunda yazdırmasın........

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hapiskeli arkadaşım anlatamadık galiba...ihale belli bir süre ile yapılmış ve o süre bitmiş. dolmuş. artık yeni dönem başlar. eski ihale, para vs. herşey geçersizdir.

ama ne oluyor aynı fiyatla uzatılıyor. bu noktada babamın oğlu olsa fark etmez, doğan grubu fazla para veriyor. 10 milyon doları ulusoy mu, şansal mı siz mi vereceksiniz.yok böyle birşey..
    Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

Nereden
    İstanbul

Alıntı irfankumas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şansal Büyüka haklı
    Neden bugün yazdığıda çok basit
    Nuri dün konuştu
    şansalda yemedi içmedi uyumadı yetiştirdi yazıyı
    verdi nurinin ağzının payını
    bunda anlaşılmayan bişemi var
    bence yok
    amaaaaa
    anlayana
    nuri anlarmı???
    aslaaaaaaaa
    Sende bir sorun mu var anlamadım. Şansal Bey işine göre yazı yazıyor. Kendilerini eleştireni karalama yapıyor neden bugüne kadar hatalarını hiç eleştirmedi. Nuri nin anlamasına gerek yok kendi haddini bilsin yeter. Nuri Albayrak her ne kadar çoğu kişi sevmesede. Trabzonspor klüp başkanıdır. Kıytırıktan bir yazar mı eleştirecek onu. Biz gereken eleştiriyi yapıyoruz. Ama dış mihraplara çıkarcı kuruluşlara karşı savunuruz. Bir tekmede biz vuralım mantığı olmaz. O bizim başkanımız hem sever hem kızarız. Şansal bey çok mu temiz bir kişilik.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır oflum61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Beyler Dikkatli olalim. Kim kimi sucluyor ya??? Sansal Büyük0 (BüyükSifir) kim oluyor Trabzonsporun baskani hakkinda böyle konusuyor!? Hakli olsun olmasin!
    Haddini cok asmis - Bizim AntiNuriciler de baliklama atlamis... Tabiki BüyükSifir Taraftari yanina cekmeyi de iyi biliyor hani... xxxxxx
    Konu Gamze tarafından (28.09.2007 Saat 12:48 ) değiştirilmiştir. Sebep: bu tür isimleri bu sayfalara taşımayın

Ali Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ozcan_asanoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hapiskeli arkadaşım anlatamadık galiba...ihale belli bir süre ile yapılmış ve o süre bitmiş. dolmuş. artık yeni dönem başlar. eski ihale, para vs. herşey geçersizdir.

ama ne oluyor aynı fiyatla uzatılıyor. bu noktada babamın oğlu olsa fark etmez, doğan grubu fazla para veriyor. 10 milyon doları ulusoy mu, şansal mı siz mi vereceksiniz.yok böyle birşey..
    Diyleim öyle bisey oldu benim mecburi olan 2 senelik sözlesmem var onu kim karsilicak bide o kadar parai veren seyirciden acisini cikartiyagini tahmin ediyyorum ben suan ödedigimden memnunum. Ama zaten olmiyacagindan dolayi kafam rahat.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

DSMART-LİG TV tartışması KESİNLİKLE hukiki dayanktan yoksun Boşu boşuna yapılan bir tartışma,Asıl Nuri Albayrağın yaptığı Oyuna gelmeyin.
    2010 yılına kadar isterse Trabzonspora 100 milyon usd yayın hakkı versinler,Kimse alıp yayınlayamaz.
    Yayın hakkı Kanunlara ve Yeönetmeliklere göre yapılmış,2010 yılına kadarda uzatılmıştır.Eğer öyle olmasa idi daha önce Doğan grubunun açtığı davada Mahkeme Yürütmeyi Durdurma kararı verirdi.
    Boşu boşuna Yok şu kadar para alacağız,Fazla para verecekler safsatasına inanmayın.,
    DSMART İstanbul takımlarının Ön eleme Maçlarına Trilyonlar verirken,Trabzonsporu Takım yerine Koyup anlaşma bile yapmamıştır.Yada Nuri bey burdada başarısız kalmış,Yayın hakkını İyi bir fiata satamamış,En son Lig Tv ye vermiştir.Bizim İnter toto kupası maçlarının sözleşmesinide Haluk Ulusoymu yaptı.Nuri Albayrak yaptı.Madem Öyle vermeseydi Lig tv ye.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Başlık düzenlenmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim Nuri niye satmadı Emre oda satsa idi,
    DSMART seni adam yerine,Takımını takım yerine koymadıki,senin maçlarını satın alıp yayınlasın,
    Gene beğenmediğimiz LİG TV İntertoto maçlarını yayınladı.
    Senin avrupa maçlarına dahi tenezül etmeyen DSMART lig maçlarını veripte sana her maç için ayrıca Ücret vereceğinimi zannediyorsun.
    Benim bildiğim Şampiyonluklara göre Lig tv den pay alıyorsun,Ve ayrıca yayınlanan her maça ücret alıyorsun,Lig tv her maçımızı veriyor,Peki DSMART bu hakkı alsa,Bizim maçları yayınlarmı.?buna inanan varmı aramızda:?sonra 10 milyon Ytl fazla alacağız diye 10.milyon Ytl eksik almayalım.
    Burda olay tamamen HEDEF SAPTIRMA kim ne derse desin.
    Sivas maçındaki Yönetim beceriksizliğini nasıl Unuttururuz.
    Amaç bu.
    İyide Cafer abi Albayrak yeniden ihale yapılsın diyo maç yayaın hakları direk D-Smart'a verilsin demiyo herkes karıştırıyo burayı ihale işi kolay işi değil ihaleyi aldınmı 1 işçiyi bile birgün sonra girişini yapsan milyarlar cezası var ihalenin şartnamesinde ilk günden songüne nelein yapılması gerektiği yazar adı üstünde şartneme sende iyi bilirsin Mali Müşavir'sin , ihaleyi kim alır kim almazı pekte umurumda değil kim parayı fazla verecekse o alacak, kazananda ihale şartnamelerini yerine getirmekle yükümlüdür orda maçların yayın maddesinide eklersin biz olmadan o ihale olamazdı diğer 3 takım zaten imzalamış bizde şimdi anlaşacaz diyoruz ve ondan kuyruk acıları. 10 milyon YTL eksik veremez ihale şartnamesine uymak zorunda versinlerde görelim, 4 sene önce 300.000 dolara forma reklamımızı FLY AIR' e verdiğimiz günleri ne çabuk unuttunuz yahu, profesyonel düşünelim artık markamızın değerini bilelim.
    Ayrıca hedef saptıranda bence ALbayrak'tan çok Albayrak'ın yönetimsel başarısızlıklarını yazıya dökerek taraftara oynayan Şansal'dır...
    DOZER CEMİL

Nereden
    İstanbul

Bu güzel yazıya ne denebilir ki.
    burada kendi aramızda tartışıyoruz
    karıştırmayalım.
    Şansalada tabi bişeler yazacaz...
    Heptende o kadar değil...

Nereden
    İstanbul

Sende bir sorun mu var anlamadım. Şansal Bey işine göre yazı yazıyor. Kendilerini eleştireni karalama yapıyor neden bugüne kadar hatalarını hiç eleştirmedi. Nuri nin anlamasına gerek yok kendi haddini bilsin yeter. Nuri Albayrak her ne kadar çoğu kişi sevmesede. Trabzonspor klüp başkanıdır. Kıytırıktan bir yazar mı eleştirecek onu. Biz gereken eleştiriyi yapıyoruz. Ama dış mihraplara çıkarcı kuruluşlara karşı savunuruz. Bir tekmede biz vuralım mantığı olmaz. O bizim başkanımız hem sever hem kızarız. Şansal bey çok mu temiz bir kişilik.
    sarman kardeşim
    bende hiç bir sorun yok da
    sende var anlaşılan
    biz burda kendi içimizde tartışıyoruz ve
    fikirlerimizi söylüyoruz
    neden hemen bir sorun olarak algılanıyor
    dışarıda tabiki bizde şansal hakkında bişiler yazıyoruz
    söylüyoruz
    ama burası kendi evimiz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Ne zaman adam oluruz ?
    İçimizden biri yanlış yaptığında onun cezasını başkasının değil bizim verdiğimiz zaman.
    DOZER CEMİL

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sansar, pardon şansal Büyüka bu kadar kızdığına göre bizim başkan yanlışlıkla doğru bir şeyler söylemiş olmalı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı irfankumas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burada kendi aramızda tartışıyoruz
    karıştırmayalım.
    Şansalada tabi bişeler yazacaz...
    Heptende o kadar değil...
    Eminim Şansal'ada birşeyler yazarsınız , övgümü tepkimi bilmem ama , hatta senin başkanına hakarete varan söyleyen bi adamı protestoda edersiniz demi tabi , yoksa sadece klavyeden metiyelermi yazarsınız sanırım en son olan . Şansal'ın burdaki amacı Albayrak'ı güçsüz ve zor duruma sokmaktır, ALbayrak dışarıya güçsüz ve pısırık gözükünce Trabzonspor'da başkanla aynı muameleyi görecektir bunu görmeniz için baya kelime dizmek gerekiyo sanırım.
    DOZER CEMİL

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor birinci dereceden futbolun içinde bir spor kulübü.Haliyle futbolu yazan adamların da Trabzonspor'u konuşması,eleştirmesi yahut pohpohlaması normal.Burda bakmamız gereken neden yazıldığı değil nasıl yazıldığı...Adam bir yorumcu yazar,konu olarak Trabzonspor başkanını seçmiş ve eleştirmiş.Buna hakkı var,ama dediğim gibi dikkat edilmesi gereken ne yazdığı ve nasıl yazdığı.Şansal Büyüka'nın şu eleştirilerinin birini bile çürütebileceğimizi sanmıyorum.Doğru mu demiş?Evet.Gerisi,duygusallıktan uzak düşünürsek problem olmamalı.

Ha dersiniz ki Nuri'yi böyle sert eleştirme cesaretini nerden buluyor?Eleştirme hakkı saklıdır,ama kullanmayabilir yazar.Fakat burda Nuri'ye karşı cesurca kullanılmış.Neden?Bu sorunun cevabını Nuri vermeli...
    Konu Gamze tarafından (28.09.2007 Saat 12:33 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

İyide Cafer abi Albayrak yeniden ihale yapılsın diyo maç yayaın hakları direk D-Smart'a verilsin demiyo herkes karıştırıyo burayı ihale işi kolay işi değil ihaleyi aldınmı 1 işçiyi bile birgün sonra girişini yapsan milyarlar cezası var ihalenin şartnamesinde ilk günden songüne nelein yapılması gerektiği yazar adı üstünde şartneme sende iyi bilirsin Mali Müşavir'sin , ihaleyi kim alır kim almazı pekte umurumda değil kim parayı fazla verecekse o alacak, kazananda ihale şartnamelerini yerine getirmekle yükümlüdür orda maçların yayın maddesinide eklersin biz olmadan o ihale olamazdı diğer 3 takım zaten imzalamış bizde şimdi anlaşacaz diyoruz ve ondan kuyruk acıları. 10 milyon YTL eksik veremez ihale şartnamesine uymak zorunda versinlerde görelim, 4 sene önce 300.000 dolara forma reklamımızı FLY AIR' e verdiğimiz günleri ne çabuk unuttunuz yahu, profesyonel düşünelim artık markamızın değerini bilelim.
    Ayrıca hedef saptıranda bence ALbayrak'tan çok Albayrak'ın yönetimsel başarısızlıklarını yazıya dökerek taraftara oynayan Şansal'dır...
    Emre DSMART tatn başka talipli varmı maç yayınlamaya.
    Ayrıca Nuri Albayrağın dediğinin boş olduğunu anlatmaya çalışıyorum.
    2010 a kadar bu hak Lig Tv ye verilmiş.
    kanun değişse bile Yeni çıkan kanun ancak 2010 dan sonrasına müdahale edebilir.
    YAYIN SÖZLEŞMESİ
    MADDE 6 -
    A – En üst lig ve onun bir altındaki lige ait müsabakalarla ilgili olarak Kulüpler adına ve hesabına yayın sözleşmesi yapmaya münhasıran Federasyon yetkilidir.
    Federasyon, en üst lig ve onun bir altındaki lig ile Türkiye Kupası kupa aşamasındaki müsabakaların yayın haklarının satış suretiyle devrine ilişkin esasları ve satış şeklini tek taraflı olarak belirler.
    Yayıncının sözleşmeden doğan haklarını kısmen veya tamamen başka bir yayıncıya devredebilmesi için sözleşmenin, Federasyon tarafından onaylanması zorunludur. Federasyon tarafından onaylanmayan sözleşmeler geçersizdir.
    Bu sözleşme dolayısıyla elde edilen yayın ücreti Federasyon Yönetim Kurulu tarafından belirlenecek usul dairesinde kulüplere paylaştırılır.
    http://bim.tff.org/talimatlar/yayintalimati2005.doc

Ozaman Önce Bu yetkinin Fedarasyondan alınması için bastıracaksın.Ondan sonra Çıkıp konuşacaksın.FB havuzdan Çıkabildimi.FB istese yayın hakkını Bu gün aldığından kat ve kat fazlasına satamazmı.
    ama çıkamıyorlar,Çıkamazlar.
    Yayın İHALSEİDE 2010 a kadar artık yapılamaz.
    Benim anlatmak istediğim Bunlar bilindiği halde neden Bu gün ortaya Çıkıp,Yyaın ihalesi yeniden yapılsın deniliyor.Sivas Maçındaki Başarısızlığın Kongreye Yansımasını önlemek başka bir şey değil.
    FB kaç sene önce Bu girişimlere başladı Sonuç.Havuz sisteminde kaldılar.Çıkamzlar.Çıkarsa Küme düşmeye kadar gider bu iş.Bu kadar basit değil.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Başlık bile ne güzel oldu ya Lig Tv nin damarına bastık galibaydı , Şansal Büyük'anın Nuri ALbayrak'ı eşeltirisi oldu .Olsun bakalım neler görücez daha hade hayırlı Cuma'lar biz 500 kongre üyesi çıkarsak boş herkes böle farklı düşünüyosa .
    DOZER CEMİL

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oflum61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler Dikkatli olalim. Kim kimi sucluyor ya??? Sansal Büyük0 (BüyükSifir) kim oluyor Trabzonsporun baskani hakkinda böyle konusuyor!? Hakli olsun olmasin!
    Haddini cok asmis - Bizim AntiNuriciler de baliklama atlamis... Tabiki BüyükSifir Taraftari yanina cekmeyi de iyi biliyor hani... Ne dedi Y.H.: "Akilli ol!"
    söyledikleri sözler örnek alınabilecek onca değerli hemşerimiz veya yurttaşımız varken, örnek verdiğin kişiye bak... BMN sayfalarında bu tür söylemlerin yeri olmadığını düşünüyorum...

bence de, senin dediğin gibi dikkatli olalım... bir insanın canına kıyabilmiş birisinin, başka bir deyişle "bir katilin" sözünü kendimize ilke edineceksek, daha çok işimiz var demektir...

isterseniz okullara "kitap yardımı" yerine, "bıçak ve silah yardımı" kampanyaları düzenleyelim... ne dersiniz?...
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

Nereden
    İstanbul

Buda Ermanın yazısı.

Erman Toroğlu

KÖTÜ YÖNETMEK DE BİR MAHARET İŞİDİR, KABİLİYETSİZLİKTİR!..
    28.09.2007 09:33

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, benim için, "Sahibinin sesi" demiş. Sebep; Maraton’da Trabzonspor’un bir ofsayt pozisyonunu onların aleyhine yorumlamışım...

Şans veya şanssızlık; yazılı basında ve televizyonda çalışmaya başladıktan sonra hep ayrı gruplarda görev aldım. Maalesef bu gruplar da Türkiye’de hep yıllarca birbirlerine ateş ettiler. Şu anda Hürriyet’te yazıyorum, Digitürk’te yorum yapıyorum; Maraton’da.

Hep aynı şeyleri söylüyorum; futbol camiasının dışından gelenler, paralarına güvenenler, futbol oyununu ve kurallarını bilmeyenler maalesef futbola zarar veriyorlar. Ve yine maalesef kulüp başkanları belli bir dönem görev yaptıktan sonra gidiyorlar. Aklı başında olanları, bu işi düzgün yapanları zaten taltif ediyoruz ve bir yana koyuyoruz. Ama başarısız olanlar, bu işi yalnız parayla yapacaklarını zannedenler, balıklama futbol aleminin içine atlayanlar, başarısız oldukça; bilmeden, öğrenmeden, araştırmadan, düşünmeden önüne gelene saldırmaya başlıyorlar. Aslında bu da anormal değil. Panik ve hedef değiştirme... Ama biz ev sahibi, hancı olarak her zaman buradayız. Onlar da yollarına devam edecekler. Herkes kendi işine dönecek...

Aynı pozisyon iki farklı yorum

Yani, Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak’a göre sahibinin sesi (!) olarak ben, Trabzonspor’un oynadığı bir maçta ofsaytı Hürriyet’te Trabzonspor’un lehine yazmalıyım veya yazıyorum, Digitürk’te görev yaptığım için de Maraton’da Trabzonspor’un aleyhine yorumlamalıyım. Peki, bir adam aynı ofsaytı iki ayrı yerde nasıl ayrı yorumlar veya yorumlayabilir? Yoksa, esas ofsayta düşen Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak mıdır? Sevgili okuyucular yorumu size bırakıyorum.

"Trabzonspor bu yönetim zamanında neden kötü sonuçlar alıyor, kötü yönetiliyor" diye sormayın, çünkü kötü yönetmek de bir maharet işidir, kabiliyetsizliktir. Maalesef Trabzonspor yönetilmiyor. İşin acı tarafı o.

Not: 20 yıl süreyle ticaret de yaptım. Hayatım boyunca hiçbir şekilde devlet ihalesine girmedim ve devletle iş yapmadım. Banka hesaplarım dahil her şeyim şeffaftır. Aldığım da bellidir, harcadığım da. Sakın kimse elma ile armutu birbirine karıştırmasın; sonra yeni moda cümleyle; "Sonra onları Allah çarpar!"

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Başlık bile ne güzel oldu ya Lig Tv nin damarına bastık galibaydı , Şansal Büyük'anın Nuri ALbayrak'ı eşeltirisi oldu .Olsun bakalım neler görücez daha hade hayırlı Cuma'lar biz 500 kongre üyesi çıkarsak boş herkes böle farklı düşünüyosa .
    ''Lig TV'nin damarına bastık'' bir yorumdur.Görünen odur ki çoğunluk bu yoruma katılmamaktadır.Daha orta halli bir başlık olmasının doğru olacağını düşündüm.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)