Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Federasyondan Bir Darbe de Kaptanýmýz Hüseyin'e

turgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Yaþ
    38

Standart Federasyondan Bir Darbe de Kaptanýmýz Hüseyin'e

Trabzonspor'un Kaptaný Hüseyin Çimþir, basýnda yer alan bir açýklamasýndan ötürü Futbol Federasyonu tarafýndan Disiplin Kurulu'na sevk edildi...

Trabzonspor kaptaný Hüseyin Cimþir, Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafýndan Disiplin Kurulu’na sevk edildi.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan Trabzonspor’a gönderilen yazýda; 26.09.2007 tarihinde çeþitli basýn organlarýnda çýkan, "Trabzonspor’a karþý linç kampanyasý yürütülüyor. Buna gerekli tepkiyi koymalýyýz" þeklinde beyanlarda bulunduðu bildirilen bordo-mavili futbolcu Hüseyin Çimþir, tedbirsiz olarak PFDK’ya gönderildi.

Bu konuda bordo-mavili kulüpten 3 gün içerisinde PFDK’ya savunma göndermesi istendi.

yaa ben þimdi kafayý yiyecegim bizimle nedn uðraþýyorlar dertleri nedir bunlarýn ya can sýkýnýsýya bizimkide sýkýlmaya basladý ama
    BMN | ANTALYA
    Gemi mil ile olur Sevda dil ile Güzeller çok var ama Meyil birine olur...!!!

Nereden
    Antalya
    Yaþ
    38

amaçlarý bizleri yýldýrmak morallerimizi bozmek gecen hafta lig macýna 2 gün kala kararýný acýkladý tahkim moralmen gercektende çöktük yani beklemedigimiz karardý bu bu hafta sýra kaptanýmýz da bakalým daha neler gelecek baþýmýza sahur vakti adamý dinden cýkartýlar yaa
    BMN | ANTALYA

murat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    46

eceli gelen köpek misali bunlarin sonu geldi. Bu adamlar icin Trabzonda bayrak acanlara burdan selamlarimi gonderiyorum...
    Kücük beyinlerin yönettigi büyük takimdir, Trabzonspor!

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý turgi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    amaçlarý bizleri yýldýrmak morallerimizi bozmek gecen hafta lig macýna 2 gün kala kararýný acýkladý tahkim moralmen gercektende çöktük yani beklemedigimiz karardý bu bu hafta sýra kaptanýmýz da bakalým daha neler gelecek baþýmýza sahur vakti adamý dinden cýkartýlar yaa
    Kardeþim harbiden de sinirlenmiþsin sen iftarý daha yeni yaptýk

BOZOHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fýrtýna olsa kayadan alacaðý tozdur. ben gs maçýný bekliyorum her trabzonsporlu gibi avni akerde bunlarýn hesabý sorulacaktýr.

Nereden
    Antalya
    Yaþ
    38

yaa þu takýmýn artýk uyanmasý lazým onlara en güzel cevap sahadadýr ama nerde bizde öyle biþiy
    BMN | ANTALYA

Trabzonspor Kongre Üyesi

Enes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

sýnýrlarý zorluyorlar tekrardan sýnýrlarý çizmemiz lazým
    Söylesem tesiri yok
    Sussam gönül razý deðil.
    adrenalinn

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bunlara destek veren pankart açanlar gördünüzmü ulusoyunuzu

coskun0661 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

bir bu eksiktii
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA ÝSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAÐIMIZ OLMADIÐI GÝBÝ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERÝR ''

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    37

Hepimiz Hüseyiniz

ÇaGaTaY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Yazýklar olsun.. Ulusoy pankartý açýldýðýnda maçtaydým.. Onlara daha büyük yazýklar olsunn

Tokat Ýl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    58

Artýk bu iþte bir kasýt olduðu gün gibi aþikar. Bütün taraftar gruplarýndan gereken pretosto hatta Tff na karþý bi mitingle birlikte basýn açýklamasý an sert bi þekilde yapýlmalýdýr. Bakalým Sokakdaki taraftarlarýda disiplin kuruluna gönderebileceklermi.

Ben þahsen Nuri Albayraðýn Haluk ulusoy hakkýnda yaptýðý basýn açýklamasýný yerinde buluyorum. Her ne kadar yönetimini kesinlikle beðenmesekde bu konuda sonuna kadar destek veriyorum.

CanÝlker - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzincan
    Yaþ
    40

doðru söyleyeni 9 köyden kovarlar misali

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    51

Ilk once sunlari bir yazayim: Ulusal basin tabir edilen Istanbul basininin tek derdi tiraj, dolayisi ile Istanbul’un 3 kucukleri. Kendilerinden Trabzonspor hakkinda birkac (gercekten birkac) saygin kalem haric tarafsiz bir haber beklemek hayalcilik olur. Ote yandan mevcut Ulusoy federasyonu aciz, catirdiyor her an yikilabilir. Sivas maci olaylarini diyet borcundan dolayi Trabzonspor icin en iyi sekilde yorumlamaya kalkisti ama yok arkadaslar yasa acik: Taraftar sahaya girerse hakem de guvenligin olmadigina karar verip maci tatil(Yalniz o hakeme sormak lazim: Ayni sey uc kucuklerin evinde olsa yine maci tatil edebilir miydin diye; ne yazik ki ayri konu) ederse evsahibi takim hukmen maglup edilir diyor. Bu kadar. Nokta. Bundan sonra yok hakem sunu demis, yok su bunu demis, yok Sivasspor yoneticileri, futbolculari su kadar ceza almis, bunlar hep bizim acimizdan,Trabzonspor acisindan, ayrinti. Ulusoy’u acik soyluyorum sevmem ama bu konuda elinden geleni yapti Trabzonspor icin. Mamafih, yanlis karar tahkimden dondu bence de iyi oldu. Yasa neyse o degil mi, biz adalet istiyoruz. Diyet borcu, kayrilma su bu degil pek sayin baskanimizin dedigi gibi, degil mi? Sayin baskan basinda oldugu yonetimin aczinin farkinda, secimler yaklasmisken kendilerine en nihayet yonelecek, yonelmesi gereken tepkinin yonunu degistirmeye calisiyor aklinca. Futbolcular da coktan o paranoyak havaya girmis, “herkes bize dusman” modunda. Huseyin’e de bu sozlerinden dolayi ceza gelmesinden daha normal bir sey olamaz. Futbolcunun, teknik adamin vidi vidi etmeye hakki yok; cikip topunu oynayacak. Siz ne kadar top oynadiniz da suna buna kusur buluyorsunuz simdi? Tek korkum bu aciz yonetim ve Ziya Dogan’a bu kadar inanilmaz bir bicimde tepkisiz kalmis taraftarin, delegenin de bu dumen suyuna girip bu adamlari basimizda tutmaya devam etmeleri. Allah askina bu oyuna gelmeyelim arkadaslar. Bize yakisan suna buna kusur bulmadan, aglasmadan basimiz dik cikip topumuzu oynamak; evet, bu yonetim ve teknik direktor oncesinde oldugu gibi sampiyonluga oynamaktir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

demirören'e de 3 ay ceza vermiþler.destek aldýklarý büyükleri de küstürdüler.artýk büyük bir muhalefet bekliyor federasyonu bakalým ne kadar direnebilecekler.ayrýca hüseyin'e en fazla para cezasý bekliyorum.ayrýca baþlýkta tahkim yazýyor ama ceza kuruluna sevk eden federasyon tahkimlik bir durum henüz yok.
    Konu Hekimoðlu tarafýndan (27.09.2007 Saat 21:18 ) deðiþtirilmiþtir.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

guci 29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

adamlar fena halde ''gelin bizi kaþýyýn'' diyorlar
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

Berkay Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

adamlar trabzonsporu öyle bir hazmedemiyorki....
    http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=271184
    þu linke bakmanýz yeterli defalarca yorum gönderdim demediðim kalmadý baþlýðý deðiþtirmeleri için ama netice göremedim bu iþ artýk raydan çýkmýþtýr bugünkü hüseyin olayýndan sonra federasyona zerre kadar inancým kalmamýþtýr helal olsun trabzonum bu þerefsizleri iyi düzmüþsün zamanýnda kuyruklarýndaki acýnýn tesiri gitmemiþ....

Mustafa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu

Haber beklediðimiz kaç dosya oldu þimdi ben sayýsýný unuttum ersen martin,sivas maçý,hüseyin,musampa ......

baþýmýzda bizi savunan kimse olmayýnca böyle oluyor
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Tokat Ýl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    58

Tff. dolayýsý ile Haluk Ulusoy, Trabzona karþý hiç bir diyet borcu ödeme cihetine gitmemiþtir. Trabzonspor lehine yorumladýðý olay sadece Trabzonspor için bir þey yapýyormuþ gibi görünmektir. Sahada olay olmuþ, siz Haluk Ulusoy olarak maçýn hakemini arayacaksýnýzve maçý tatil etmesini isteyeceksiniz. Ondan sonrada Haluk ulusoy diyet ödemeye kalkýþmýþtýr diyeceksiniz.Eðer bir diyet ödemeyi düþünseydi hakemi arayýp maçýn kalan 30 saniyesini tamamlamasýný isterdi. Aslýnda bunu yapmasý diyet ödeme anlamýnada gelmezdi. Ýstanbuldaki malup o maçý bitirmesini isterken diyetmi ödüyordu gs ye. Gs Haluk ulusoyun kuyusunu kazýyor son bir yýldýr.

Maçýn bitmesine 30 saniye kalmýþ. Bunu fýrsat bilen Sivaslý futbolcular maçý hükmen kazanmak ve taraftarlarý çileden çýkarmak için futbolcularýmýzý tartaklamaya baþlamýþlardýr. O andan sonrada aklýndan þüphe ettiðimiz o taraftar sahaya girmiþ ve cevabýndada linç edilmiþtir. O taraftarý saha kenarýna alýp maç devam edilebilirdi. Ama maksat baþka taraftarý galayana getirmek. Akabinde 6 sivaslý futbolcu olaya karýþýyor. Maçýn hakemi 6 futbolcuyu raporunda belirtiyor ve suç iþlediklerini beyan ediyor. Þimdi nasýl oluyorda disiplin kurulu hakemin raporuna raðmen 3 sivaslý futbolcuya ceza veriyor.

Bu ülkede kapalý kapýlar ardýnda neler dönüyor. Adalet miþ. Adalet Trabzona gelincemi uygulanmak zorunda kalýnýyor.Adalet uðruna neden sadec biz eziliyoruz ve bunu kendi içimizden insanlar haklý bulabiliyorlar anlamak mümkün deðil.

Ýstanbul medyasýnýn aðzýndan salyalar akarak üzerimize saldýrdýðý bi ortamda, alýn terleri ile maç kazanmaya çalýþan ve o haklarý elinden alýnan futbolcular neden açýklama yapamýyormuþ. Bir þahýs olarak bizim elimizden haklarýmýz alýndýðý zaman tepki göstermezmiyiz. Þu futbol camiasý içinde bizim dýþýmýzdan hangi birileri bizi destekliyor.

Bu taraftar yeri geldiðinde yönetimi,teknik heyeti hatta futbolcularý en aðýr þekilde buradan protesto ediyor. Ama dýþardan bizi ezmeye sindirmeye çalýþan her ne kim olursa olsun camia olarak tepki göstermeliyiz.

Yine söylüyorum adalet baþka yerde aranmayacak, Trabzona gelince aranacak yok öle yaðma.

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

futbolu bir yana ama bu konuda sonuna kadar kaptanýmýzýn yanýndayýz
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

valla bilader hep yapmak istedikleri þeylerdi ve bi acik buldular hepsini abartarak turkýyeye yaymaya caliþyorlar. amaclarý bizi yok etmek ama sanirim basaramazlar.

BÝZE HERYER TRABZON...
    Bizim rahat edemediðimiz yerde kimse istirat edemez. keyfe keder alayýna gider TS'li gencler.........

Hüdai Pervaneli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ya benca takima ligden cekelim
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Alýntý fteotdgs Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ilk once sunlari bir yazayim: Ulusal basin tabir edilen Istanbul basininin tek derdi tiraj, dolayisi ile Istanbul’un 3 kucukleri. Kendilerinden Trabzonspor hakkinda birkac (gercekten birkac) saygin kalem haric tarafsiz bir haber beklemek hayalcilik olur. Ote yandan mevcut Ulusoy federasyonu aciz, catirdiyor her an yikilabilir. Sivas maci olaylarini diyet borcundan dolayi Trabzonspor icin en iyi sekilde yorumlamaya kalkisti ama yok arkadaslar yasa acik: Taraftar sahaya girerse hakem de guvenligin olmadigina karar verip maci tatil(Yalniz o hakeme sormak lazim: Ayni sey uc kucuklerin evinde olsa yine maci tatil edebilir miydin diye; ne yazik ki ayri konu) ederse evsahibi takim hukmen maglup edilir diyor.
    Çok özür dilerim, ama öyle demiyor... "Hakemin kararýnýn gerekçeleri tartýþýlýr" diyor. Bir üyenin þerh düþmesinin nedeni de buydu zaten.

Soru þu: Bu maç bitirilebilir miydi?
    Cevap da þu: Rahatlýkla...

Öyleyse þu kompleksten sýyrýlýp verilen kararýn adiliyetini sorgulamakta fayda var. Maçlar hakemlerin hezeyanlarýna mý emanet edilecek?

Bu karar hukukidir, saygý duymak zorundayýz. Hepsi o.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben þimdi kafayý yiyeceðim. bizimle neden uðraþýyorlar; dertleri nedir bunlarýn?
    Cevap Hüseyin'den geliyor:
    Alýntý Hüseyin Cimþir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "Trabzonspor’a karþý linç kampanyasý yürütülüyor. Buna gerekli tepkiyi koymalýyýz"
    Demek ki Hüseyin doðruyu söylüyormuþ.

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    51

Alýntý EmrahYalçýnalp Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok özür dilerim, ama öyle demiyor... "Hakemin kararýnýn gerekçeleri tartýþýlýr" diyor. Bir üyenin þerh düþmesinin nedeni de buydu zaten.

Soru þu: Bu maç bitirilebilir miydi?
    Cevap da þu: Rahatlýkla...

Öyleyse þu kompleksten sýyrýlýp verilen kararýn adiliyetini sorgulamakta fayda var. Maçlar hakemlerin hezeyanlarýna mý emanet edilecek?

Bu karar hukukidir, saygý duymak zorundayýz. Hepsi o.
    Asagi yukari ayni seyleri soyluyoruz. Benim demek istedigim su(ydu): Hakemin mac tatil kararini kesinlikle hakli ya da tarafsiz bulmuyorum ve ayni olaylar Istanbul’da olsa ayni karari veremeyeceginden adim gibi eminim. Ancak, hakem bir kere o tatil kararini verdi mi yapilacak tek sey var: Ev sahibi takimin hukmen maglubiyetinin tescili.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)