Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Federasyondan Bir Darbe de Kaptanýmýz Hüseyin'e

Hüdai Pervaneli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

zaten dogru söylüyünu banliyolar
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Turgut Altun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý fteotdgs Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sivas maci olaylarini diyet borcundan dolayi Trabzonspor icin en iyi sekilde yorumlamaya kalkisti ama yok arkadaslar yasa acik: Taraftar sahaya girerse hakem de guvenligin olmadigina karar verip maci tatil(Yalniz o hakeme sormak lazim: Ayni sey uc kucuklerin evinde olsa yine maci tatil edebilir miydin diye; ne yazik ki ayri konu) ederse evsahibi takim hukmen maglup edilir diyor.
    Söylediklerinizin geneline katýlýyorum ancak Haluk Ulusoy Sivas maçý olaylarýný diyet borcundan dolayý bizim için en iyi þekilde yorumlamaya mý çalýþtý? Yoksa bizlere öyle görünmeye mi çalýþtý orasý bilinmez.Kararýn tahkimde deðiþeceðini bile bile bize iyi görünmek adýna birþeyler yapmýþ olabilir.Ya da gerçekten diyet ödemeye çalýþmýþtýr.Her ikisi de bana göre kabul edilecek davranýþlar deðil.Kurallar ne ise o uygulanmalý idi.Kimsenin kayýrmasýna ihtiyacýmýz yok.Bu ligde kayrýlanlar var ama ben kayrýlan bir takýmýn taraftarý olmak istemem.

Alýntý kamil_cakmak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yine söylüyorum adalet baþka yerde aranmayacak, Trabzona gelince aranacak yok öle yaðma.
    Kamil Bey sizde haklýsýnýz bu arenada adalet malesef yok.Bütün takýmlar eþit ama bazýlarý daha eþit.Ama bizim tepkimiz bize adalet uygulanmasýna deðil yeri geldiðinde diðerlerine uygulanmamasýna olmalýdýr.Yani olaylar bizim etrafýmýzda cereyan ederken neden hep bize uygulanýyor bu adalet diye ortalýkta yumruk indirecek masa aramamalýyýz.Yapýlmasý gereken kurallar diðer takýmlar için uygulanmadýðýnda o olayýn takipçisi olmak ve adaletin saðlanmasýný saðlamaya çalýþmaktýr.

Aslýnda olmasý gereken sistemin kendiliðinden iþlemesi adaletin herkes için tarafsýz olmasý gereken merciler tarafýndan saðlanmasýdýr.O zaman ne yönetimler ne de futbolcular çýkýp bu þekilde açýklama yapmak zorunda kalmaz.
    Elbette mümkün deðil ama, herþey gönlünüzce olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Alýntý fteotdgs Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Asagi yukari ayni seyleri soyluyoruz. Benim demek istedigim su(ydu): Hakemin mac tatil kararini kesinlikle hakli ya da tarafsiz bulmuyorum ve ayni olaylar Istanbul’da olsa ayni karari veremeyeceginden adim gibi eminim. Ancak, hakem bir kere o tatil kararini verdi mi yapilacak tek sey var: Ev sahibi takimin hukmen maglubiyetinin tescili.
    Hayýr. Yapýlacak bir kaç þey var.

Önce, hakemin kararýnýn onanmasý ya da reddedilmesi.
    Reddeldikten sonra da üç seçenek; tekrar, skor tescili, kalan zamanýn oynatýlmasý...

Tokat Ýl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    58

Alýntý Turgut Altun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Söylediklerinizin geneline katýlýyorum ancak Haluk Ulusoy Sivas maçý olaylarýný diyet borcundan dolayý bizim için en iyi þekilde yorumlamaya mý çalýþtý? Yoksa bizlere öyle görünmeye mi çalýþtý orasý bilinmez.Kararýn tahkimde deðiþeceðini bile bile bize iyi görünmek adýna birþeyler yapmýþ olabilir.Ya da gerçekten diyet ödemeye çalýþmýþtýr.Her ikisi de bana göre kabul edilecek davranýþlar deðil.Kurallar ne ise o uygulanmalý idi.Kimsenin kayýrmasýna ihtiyacýmýz yok.Bu ligde kayrýlanlar var ama ben kayrýlan bir takýmýn taraftarý olmak istemem.

Kamil Bey sizde haklýsýnýz bu arenada adalet malesef yok.Bütün takýmlar eþit ama bazýlarý daha eþit.Ama bizim tepkimiz bize adalet uygulanmasýna deðil yeri geldiðinde diðerlerine uygulanmamasýna olmalýdýr.Yani olaylar bizim etrafýmýzda cereyan ederken neden hep bize uygulanýyor bu adalet diye ortalýkta yumruk indirecek masa aramamalýyýz.Yapýlmasý gereken kurallar diðer takýmlar için uygulanmadýðýnda o olayýn takipçisi olmak ve adaletin saðlanmasýný saðlamaya çalýþmaktýr.

Aslýnda olmasý gereken sistemin kendiliðinden iþlemesi adaletin herkes için tarafsýz olmasý gereken merciler tarafýndan saðlanmasýdýr.O zaman ne yönetimler ne de futbolcular çýkýp bu þekilde açýklama yapmak zorunda kalmaz.
    Evet baþkalarýnada adalet uygulandýðnda bizim de adalete saygý duyacaðýmýz aþýkar. Eðer baþkalarý masaya yumruk vurup biþeyler kazanýyorsa. O masaya yumruðu vurduran adalet sistemenin iþlemeyiþindendir. Haklisin bizim isyanýmýz buraya zaten

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    44

Sevgili Tahkim Kuruluna bir önerim var: Mehmet YILDIZ'a profesyonel boks lisansý versinler. Ceza vermediklerine göre...

görmemiþlerdir caným yaa sende hemen öyle deme iþlerine gelmemiþtir de ondan
    Bizim rahat edemediðimiz yerde kimse istirat edemez. keyfe keder alayýna gider TS'li gencler.........

Samet Türkmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    36

''Baki kalan bu kubbede hoþ bir sada imiþ''. Bu sedayý Trabzonspor Türk Futbolunda býrakmýþtýr. Ýnþaallah býrakmaya da devam edecektir. Bize karþý olanlarýn yaptýklarý gürültü ve ses kirliliði olmaktan ileri gitmez.

Selçuk Demircioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

tamam hüseyin iyi hoþ demiþ...kazandýðýmýz sivas maçýný verdiler sivasa o konuda biz kendimizi haklý görüyoruz...ama gelgelelim iþin öbür tarafýna...bursa maçýn da tartýþýlan bir penaltý ve beraberlik artý kötü oyun..ankaragücü maçýn da isteksiz ve duraðan oyun pozisyonsuz bir doksan dakika ve gene beraberlik..manisa maçýn da kötü oyun ve bence hakemin kararlarý doðru..o da beraberlik..hüseyin kardeþ acaba sen bu maçlarda oynamadýn mý...trabzonspor hakem kararlarýrýn ardýna sýðýnmadan baþarýlý olabilecek büyüklükte bir kulüptür..önemli olan da zoru baþarmak..evet istemiyorlar trabzonsporun baþarýlý olmasýný orasý doðru fakat saha da da biþey görmüyorum ki sana haklýsýn diyeyim..yanýlýyormuyum arkadaþlar?

oguzkoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

hiç bir halt olmaz. en fazla para cezasý verirler. cezalar filan hikaye önemli olan bu yönetimin bu kadar sessiz ve aciz kalmasý. bu akþam öðrendiðim bir olayý paylaþmak istiyorum: trabzonsporun þuanki mevcut yöneticilerinden bir þahýs, ismini vermek istemiyorum olay çünkü yüzde yüz doðrudur. trabzonsporun yönetiminde bulunmadan önce kendisine iletilen "trabzonspor ne olacak yaw" sorusuna, "la ...... trabzon'u, banane trabzonspordan" cevabýný aynen vermiþtir. olayý yaþayan çok yakýn bir abimdir ve yüzde yüz doðrudur. bu olay bundan bikaç ay önce gerçekleþmiþtir ve bu yöneticide yedek kadrodan yönetime giren yeni yöneticilerimizden biridir... görün ne hallerdeyiz
    VERENA (KIRANKAÞ)

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Baþlýk yanlýþ oldu sanýrým, Hüseyin'in olayý ile tahkim kurulunun alakasý yok. Kendisini Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na gönderen Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu denen palyaçolar topluluðudur.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Trabzon $ehri ayaklanacak, bu sefer 30 degil 70.000 bin ki$i yürüyecek...

Utanmaz Herifler !!!

.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþlýk yanlýþ oldu sanýrým, Hüseyin'in olayý ile tahkim kurulunun alakasý yok. Kendisini Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na gönderen Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu denen palyaçolar topluluðudur.
    Haklýsýn,baþlýðý düzenledim.Teþekkürler

tamuð yamtar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hüseyin iþine baksýn, futbolunu oynasýn.

Býrakýn bu bize komplo kuruluyor aðýzlarýný.

Ne oynuyoruz da önümüzü kessinler be kardeþim.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli...

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tabi önce çuvaldýnýzý kendimize batýracaz fakat federasyon deðil çuvaldýz nerdeyse kazýk batýrdý hala hissetmeyenler var sanýrým
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Oemer61
    Ziyaretçi

Yeter artik ulan yeter bu karina pesss!!!!!!!!! Resmen TRABZONSPOR'u yok etme kampanyalari abslatti bu serefsizler, Ulusoy ISTIFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

Oemer61
    Ziyaretçi

Alýntý AvniAker Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzon $ehri ayaklanacak, bu sefer 30 degil 70.000 bin ki$i yürüyecek...

Utanmaz Herifler !!!

.
    Bekliyoruz!!!!!! Birak yürümeyi Hüseyin'in dedigi gibi sessizlige büründünüz TRABZON'da, hayirdir??????????????

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

bu kadar olu be..!! ts düþmanlýðý hat safhada..kaptanýn bu konuþmasýna takýlanlar baþkalarýnýn konuþmalarýna hiçbiþey demez ama..

Nereden
    Ýstanbul

Hezeyan içindekilerin hislerine tercüman olmak iyidir tabi

Benim gibi, kazýk batýrýlmayanlar bunu anlayamaz elbette.

Trabzonspor kazýðý kendi kendine batýrdý zaten.

Ne hikmetse büyük bir çoðunluk bu durumdan zevk alýyor gibi.

Baðýrdýkça baðýrýyor, farkýnda deðiller ama küçüldükçe küçülüyorlar...

Oemer61
    Ziyaretçi

Alýntý BOZOHAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    fýrtýna olsa kayadan alacaðý tozdur. ben gs maçýný bekliyorum her trabzonsporlu gibi avni akerde bunlarýn hesabý sorulacaktýr.
    Niye gayse macini bekliyorsunuz ayiptir sormasi??? O maca daha cooook zaman var!!! BEn gurvetteyim elimden birsey gelmiyorrr, siz neden birlik olup yine ADAM gibi protestolar yapamiyorsunuz???? Ne oldu bu büyük TRABZONSPOR taraftarlarina, 30 bin kisinin yürügü günü ben unutmadim siz ne cabuk degistiniz??? Lütfen yapin artik bir kac organizasyon, netten katki saglanilacak birseyse ben varim zaten!!!!, ama yurdisindan birsey yapilmiyor baska....

Oemer61
    Ziyaretçi

Alýntý A.Alper Yüce Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hepimiz Hüseyiniz
    Bu gercekten iyiydi hehehehe güzel espri...

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Oemer61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bekliyoruz!!!!!! Birak yürümeyi Hüseyin'in dedigi gibi sessizlige büründünüz TRABZON'da, hayirdir??????????????
    Ramazan ya ondan'dir belki..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hüseyin'in oynadýðý futbol kalitesi tartýþýlabilir,
    Trabzon'un yönetim ve hoca bazýndaki ilkesizlik, beceriksilik ve baþarýsýzlýklarý da tartýþýlabilir ki hepsi ayan beyan gözümüzün önünde.

Bütün bunlar Hüseyin'e verilen cezanýn haklý olmasýný saðlar mý? Sanmýyorum.
    maktülün, suçlu ya da aptal olmasý katili mazur göstermez.

Oemer61
    Ziyaretçi

Alýntý lazooo28 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ramazan ya ondan'dir belki..
    Ramazan'dan sonra bomba gibi patlayacaklar mi diyorsun yani??? Insallah ahhh ahhh keske öyle olsa, ne olursunuz artik birseyler yapin!!!!

Nereden
    Ýstanbul

Hüseyin iþini yapsýn þeklinde baþlayan mesajýmda ,son cümlemi bende pek benimseyerek yazmadým.

Ama genel olarak yola deðiþik yaklaþýmlarla çýkýlmasý bu cümlenin yazýlmasýný gerektirdi.

Önemli olan güç deðil, eþitlik olmalýdýr.

Pek derin bir açýklamaya girmeyeceðim ama bunu da "hukuk" sayesinde yaparsýnýz.

Burada ki anlayýþ maalesef, federasyon baþkanýn bizim desteðimizle baþa gelmesi ve bedel ödemesi gerektiði gibi bir noktaya geldi.

Bu sözün maalesef sitede sürekli tekrarlanmasý ve ilginç bir þekilde bunun çok yüksek oranda destek bulmasý çok acýdýr.

Bu büyüklük deðildir iþte. Bu küçülmedir. Bu ahlaki de deðildir zaten.

Taraftarýnýz bir hata yapmýþtýr ve bunun cezasý bellidir.

Trabzonspor kurumlaþamamýþtýr. Günübirlik yaþayarak gitmektedir.

Maalesef taraftarýn da bu þekilde olduðu görülmektedir.

Taraftar aslýnda farkýnda olmadan çok eleþtirdiði baþkanlarýna muhteþem bir ironi örneði göstererek, destek çýktýðýnýn bile farkýna varamamaktadýr.

Burada maktül Trabzonspor , KATÝL de yönetim anlayýþý ve inanýn büyük ölçüde TARAFTARdýr.

Saygýlar...

samts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

HÜSEYÝN neyapsýn baktýki yönetim uyuyor eniyisi ben koniþim dedi ama konuþcana kendi iþini sahada yapmak aklýna gelmedi ve durum ortada ona o acýklamalar düþmez nerde görürmüþ yönetim varken iþciye laf düþtüðü ama pardon bizde yönetici olmadýðý için gayet normal bakalým cezasý neolacak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)