Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Federasyondan Bir Darbe de Kaptanmz Hseyin'e

turgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.07.2004
    Nereden
    Antalya
    Ya
    34

Standart Federasyondan Bir Darbe de Kaptanmz Hseyin'e

Trabzonspor'un Kaptan Hseyin imir, basnda yer alan bir aklamasndan tr Futbol Federasyonu tarafndan Disiplin Kurulu'na sevk edildi...

Trabzonspor kaptan Hseyin Cimir, Futbol Federasyonu Ynetim Kurulu tarafndan Disiplin Kurulu’na sevk edildi.

Trkiye Futbol Federasyonu’ndan Trabzonspor’a gnderilen yazda; 26.09.2007 tarihinde eitli basn organlarnda kan, "Trabzonspor’a kar lin kampanyas yrtlyor. Buna gerekli tepkiyi koymalyz" eklinde beyanlarda bulunduu bildirilen bordo-mavili futbolcu Hseyin imir, tedbirsiz olarak PFDK’ya gnderildi.

Bu konuda bordo-mavili kulpten 3 gn ierisinde PFDK’ya savunma gndermesi istendi.

yaa ben imdi kafay yiyecegim bizimle nedn urayorlar dertleri nedir bunlarn ya can sknsya bizimkide sklmaya baslad ama
    BMN | ANTALYA
    Gemi mil ile olur Sevda dil ile Gzeller ok var ama Meyil birine olur...!!!

yelik tarihi
    14.07.2004
    Nereden
    Antalya
    Ya
    34

amalar bizleri yldrmak morallerimizi bozmek gecen hafta lig macna 2 gn kala kararn acklad tahkim moralmen gercektende ktk yani beklemedigimiz karard bu bu hafta sra kaptanmz da bakalm daha neler gelecek bamza sahur vakti adam dinden ckartlar yaa
    BMN | ANTALYA

murat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.10.1999
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    43

eceli gelen kpek misali bunlarin sonu geldi. Bu adamlar icin Trabzonda bayrak acanlara burdan selamlarimi gonderiyorum...
    Kck beyinlerin ynettigi byk takimdir, Trabzonspor!

Selman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt turgi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    amalar bizleri yldrmak morallerimizi bozmek gecen hafta lig macna 2 gn kala kararn acklad tahkim moralmen gercektende ktk yani beklemedigimiz karard bu bu hafta sra kaptanmz da bakalm daha neler gelecek bamza sahur vakti adam dinden ckartlar yaa
    Kardeim harbiden de sinirlenmisin sen iftar daha yeni yaptk

BOZOHAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.03.2006
    Nereden
    Trabzon

frtna olsa kayadan alaca tozdur. ben gs man bekliyorum her trabzonsporlu gibi avni akerde bunlarn hesab sorulacaktr.

yelik tarihi
    14.07.2004
    Nereden
    Antalya
    Ya
    34

yaa u takmn artk uyanmas lazm onlara en gzel cevap sahadadr ama nerde bizde yle biiy
    BMN | ANTALYA

Trabzonspor Kongre yesi

Enes - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.07.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    35

snrlar zorluyorlar tekrardan snrlar izmemiz lazm
    Sylesem tesiri yok
    Sussam gnl raz deil.
    adrenalinn

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

bunlara destek veren pankart aanlar grdnzm ulusoyunuzu

coskun0661 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

bir bu eksiktii
    ''NUFUS CZDANINDA TRABZON YAZIPTA STANBUL TAKIMLARINA GNL VERENLERLE GNL BAIMIZ OLMADII GB AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERR ''

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Ya
    33

Hepimiz Hseyiniz

aGaTaY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Yazklar olsun.. Ulusoy pankart aldnda mataydm.. Onlara daha byk yazklar olsunn

Tokat l Temsilcisi
    Kamil akmak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.09.2006
    Nereden
    Tokat
    Ya
    55

Artk bu ite bir kast olduu gn gibi aikar. Btn taraftar gruplarndan gereken pretosto hatta Tff na kar bi mitingle birlikte basn aklamas an sert bi ekilde yaplmaldr. Bakalm Sokakdaki taraftarlarda disiplin kuruluna gnderebileceklermi.

Ben ahsen Nuri Albayran Haluk ulusoy hakknda yapt basn aklamasn yerinde buluyorum. Her ne kadar ynetimini kesinlikle beenmesekde bu konuda sonuna kadar destek veriyorum.

Canlker - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.05.2006
    Nereden
    Erzincan
    Ya
    36

doru syleyeni 9 kyden kovarlar misali

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    48

Ilk once sunlari bir yazayim: Ulusal basin tabir edilen Istanbul basininin tek derdi tiraj, dolayisi ile Istanbul’un 3 kucukleri. Kendilerinden Trabzonspor hakkinda birkac (gercekten birkac) saygin kalem haric tarafsiz bir haber beklemek hayalcilik olur. Ote yandan mevcut Ulusoy federasyonu aciz, catirdiyor her an yikilabilir. Sivas maci olaylarini diyet borcundan dolayi Trabzonspor icin en iyi sekilde yorumlamaya kalkisti ama yok arkadaslar yasa acik: Taraftar sahaya girerse hakem de guvenligin olmadigina karar verip maci tatil(Yalniz o hakeme sormak lazim: Ayni sey uc kucuklerin evinde olsa yine maci tatil edebilir miydin diye; ne yazik ki ayri konu) ederse evsahibi takim hukmen maglup edilir diyor. Bu kadar. Nokta. Bundan sonra yok hakem sunu demis, yok su bunu demis, yok Sivasspor yoneticileri, futbolculari su kadar ceza almis, bunlar hep bizim acimizdan,Trabzonspor acisindan, ayrinti. Ulusoy’u acik soyluyorum sevmem ama bu konuda elinden geleni yapti Trabzonspor icin. Mamafih, yanlis karar tahkimden dondu bence de iyi oldu. Yasa neyse o degil mi, biz adalet istiyoruz. Diyet borcu, kayrilma su bu degil pek sayin baskanimizin dedigi gibi, degil mi? Sayin baskan basinda oldugu yonetimin aczinin farkinda, secimler yaklasmisken kendilerine en nihayet yonelecek, yonelmesi gereken tepkinin yonunu degistirmeye calisiyor aklinca. Futbolcular da coktan o paranoyak havaya girmis, “herkes bize dusman” modunda. Huseyin’e de bu sozlerinden dolayi ceza gelmesinden daha normal bir sey olamaz. Futbolcunun, teknik adamin vidi vidi etmeye hakki yok; cikip topunu oynayacak. Siz ne kadar top oynadiniz da suna buna kusur buluyorsunuz simdi? Tek korkum bu aciz yonetim ve Ziya Dogan’a bu kadar inanilmaz bir bicimde tepkisiz kalmis taraftarin, delegenin de bu dumen suyuna girip bu adamlari basimizda tutmaya devam etmeleri. Allah askina bu oyuna gelmeyelim arkadaslar. Bize yakisan suna buna kusur bulmadan, aglasmadan basimiz dik cikip topumuzu oynamak; evet, bu yonetim ve teknik direktor oncesinde oldugu gibi sampiyonluga oynamaktir.

Trabzonspor Kongre yesi
    Hekimolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    40

demirren'e de 3 ay ceza vermiler.destek aldklar bykleri de kstrdler.artk byk bir muhalefet bekliyor federasyonu bakalm ne kadar direnebilecekler.ayrca hseyin'e en fazla para cezas bekliyorum.ayrca balkta tahkim yazyor ama ceza kuruluna sevk eden federasyon tahkimlik bir durum henz yok.
    Konu Hekimolu tarafndan (27.09.2007 Saat 22:18 ) deitirilmitir.
    Hayat bir gndr o da bugndr.

guci 29 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.11.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    32

adamlar fena halde ''gelin bizi kayn'' diyorlar
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin mrn yedi senelerin...

Berkay Kaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.09.2007
    Ya
    38

adamlar trabzonsporu yle bir hazmedemiyorki....
    http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=271184
    u linke bakmanz yeterli defalarca yorum gnderdim demediim kalmad bal deitirmeleri iin ama netice gremedim bu i artk raydan kmtr bugnk hseyin olayndan sonra federasyona zerre kadar inancm kalmamtr helal olsun trabzonum bu erefsizleri iyi dzmsn zamannda kuyruklarndaki acnn tesiri gitmemi....

Mustafa - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.11.2004
    Nereden
    Orta Dou

Haber beklediimiz ka dosya oldu imdi ben saysn unuttum ersen martin,sivas ma,hseyin,musampa ......

bamzda bizi savunan kimse olmaynca byle oluyor
    Tribnde Kfre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Tokat l Temsilcisi
    Kamil akmak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.09.2006
    Nereden
    Tokat
    Ya
    55

Tff. dolays ile Haluk Ulusoy, Trabzona kar hi bir diyet borcu deme cihetine gitmemitir. Trabzonspor lehine yorumlad olay sadece Trabzonspor iin bir ey yapyormu gibi grnmektir. Sahada olay olmu, siz Haluk Ulusoy olarak man hakemini arayacaksnzve ma tatil etmesini isteyeceksiniz. Ondan sonrada Haluk ulusoy diyet demeye kalkmtr diyeceksiniz.Eer bir diyet demeyi dnseydi hakemi arayp man kalan 30 saniyesini tamamlamasn isterdi. Aslnda bunu yapmas diyet deme anlamnada gelmezdi. stanbuldaki malup o ma bitirmesini isterken diyetmi dyordu gs ye. Gs Haluk ulusoyun kuyusunu kazyor son bir yldr.

Man bitmesine 30 saniye kalm. Bunu frsat bilen Sivasl futbolcular ma hkmen kazanmak ve taraftarlar ileden karmak iin futbolcularmz tartaklamaya balamlardr. O andan sonrada aklndan phe ettiimiz o taraftar sahaya girmi ve cevabndada lin edilmitir. O taraftar saha kenarna alp ma devam edilebilirdi. Ama maksat baka taraftar galayana getirmek. Akabinde 6 sivasl futbolcu olaya karyor. Man hakemi 6 futbolcuyu raporunda belirtiyor ve su ilediklerini beyan ediyor. imdi nasl oluyorda disiplin kurulu hakemin raporuna ramen 3 sivasl futbolcuya ceza veriyor.

Bu lkede kapal kaplar ardnda neler dnyor. Adalet mi. Adalet Trabzona gelincemi uygulanmak zorunda kalnyor.Adalet uruna neden sadec biz eziliyoruz ve bunu kendi iimizden insanlar hakl bulabiliyorlar anlamak mmkn deil.

stanbul medyasnn azndan salyalar akarak zerimize saldrd bi ortamda, aln terleri ile ma kazanmaya alan ve o haklar elinden alnan futbolcular neden aklama yapamyormu. Bir ahs olarak bizim elimizden haklarmz alnd zaman tepki gstermezmiyiz. u futbol camias iinde bizim dmzdan hangi birileri bizi destekliyor.

Bu taraftar yeri geldiinde ynetimi,teknik heyeti hatta futbolcular en ar ekilde buradan protesto ediyor. Ama dardan bizi ezmeye sindirmeye alan her ne kim olursa olsun camia olarak tepki gstermeliyiz.

Yine sylyorum adalet baka yerde aranmayacak, Trabzona gelince aranacak yok le yama.

BDiler61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

futbolu bir yana ama bu konuda sonuna kadar kaptanmzn yanndayz
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

tuncii - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Ya
    33

valla bilader hep yapmak istedikleri eylerdi ve bi acik buldular hepsini abartarak turkyeye yaymaya caliyorlar. amaclar bizi yok etmek ama sanirim basaramazlar.

BZE HERYER TRABZON...
    Bizim rahat edemediimiz yerde kimse istirat edemez. keyfe keder alayna gider TS'li gencler.........

Hdai Pervaneli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.04.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

ya benca takima ligden cekelim
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Trabzonspor Kongre yesi
    EmrahYalnalp - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    41

Alnt fteotdgs Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ilk once sunlari bir yazayim: Ulusal basin tabir edilen Istanbul basininin tek derdi tiraj, dolayisi ile Istanbul’un 3 kucukleri. Kendilerinden Trabzonspor hakkinda birkac (gercekten birkac) saygin kalem haric tarafsiz bir haber beklemek hayalcilik olur. Ote yandan mevcut Ulusoy federasyonu aciz, catirdiyor her an yikilabilir. Sivas maci olaylarini diyet borcundan dolayi Trabzonspor icin en iyi sekilde yorumlamaya kalkisti ama yok arkadaslar yasa acik: Taraftar sahaya girerse hakem de guvenligin olmadigina karar verip maci tatil(Yalniz o hakeme sormak lazim: Ayni sey uc kucuklerin evinde olsa yine maci tatil edebilir miydin diye; ne yazik ki ayri konu) ederse evsahibi takim hukmen maglup edilir diyor.
    ok zr dilerim, ama yle demiyor... "Hakemin kararnn gerekeleri tartlr" diyor. Bir yenin erh dmesinin nedeni de buydu zaten.

Soru u: Bu ma bitirilebilir miydi?
    Cevap da u: Rahatlkla...

yleyse u kompleksten syrlp verilen kararn adiliyetini sorgulamakta fayda var. Malar hakemlerin hezeyanlarna m emanet edilecek?

Bu karar hukukidir, sayg duymak zorundayz. Hepsi o.

Forumdan Uzaklatrlmtr poetricus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Ben imdi kafay yiyeceim. bizimle neden urayorlar; dertleri nedir bunlarn?
    Cevap Hseyin'den geliyor:
    Alnt Hseyin Cimir Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    "Trabzonspor’a kar lin kampanyas yrtlyor. Buna gerekli tepkiyi koymalyz"
    Demek ki Hseyin doruyu sylyormu.

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    48

Alnt EmrahYalnalp Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ok zr dilerim, ama yle demiyor... "Hakemin kararnn gerekeleri tartlr" diyor. Bir yenin erh dmesinin nedeni de buydu zaten.

Soru u: Bu ma bitirilebilir miydi?
    Cevap da u: Rahatlkla...

yleyse u kompleksten syrlp verilen kararn adiliyetini sorgulamakta fayda var. Malar hakemlerin hezeyanlarna m emanet edilecek?

Bu karar hukukidir, sayg duymak zorundayz. Hepsi o.
    Asagi yukari ayni seyleri soyluyoruz. Benim demek istedigim su(ydu): Hakemin mac tatil kararini kesinlikle hakli ya da tarafsiz bulmuyorum ve ayni olaylar Istanbul’da olsa ayni karari veremeyeceginden adim gibi eminim. Ancak, hakem bir kere o tatil kararini verdi mi yapilacak tek sey var: Ev sahibi takimin hukmen maglubiyetinin tescili.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)