Sayfa 1 Toplam 16 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 384 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Haluk Ulusoy'dan Desteğini Çekti!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trabzonspor'da Yönetim Varsa, Haluk Ulusoy'un İpi Artık Çekilmeli

Trabzonsporda eğer yönetim diye bir şey varsa artık Haluk Ulusoyun ipi çekilmeli.
    G.S lı olduğu bilindiği halde,Trabzonspora bu güne kadar hep zararı dokunan Haluk Ulusoya karşı Sırf Trabzonlu diye destek veren Trabzonspor Ulusoydan Bir şey beklememekte,Sadece adil olmasını beklemekte,Fakat karşılığında zarar gören hep Trabzonspor olmaktadır.
    Evet Trabzonda başarısız bir yönetim ve başarısız bir Ziya var.
    Bence Bundan sonra hedef fedarasyon ve onun Trabzonspor düşmanı başkanı olmalı,
    Bundan sonra Trabzonspor Yönetimi ve Ziya ile olan hesabımızı bir kenara bırakıp,Onu şimdilik Dondurup,fedarasyon Başkanı Ulusoya odaklanıp Güç birliği yapmamız lazım.
    Yönetimin hesabını nasıl olsa Aralıkta göreceğiz.
    Sivas maçında ne olursa olsun O KENDİNİ TARAFTAR zanneden geri zekalıların yaptığını tasvip etmek mümkün değil.
    Fakat Dünyanın neresinde Bitime 30 saniye kalan bir maçı yarıda bırakan bir hakem Görülmüştür.
    Dünyanın neresinde Tüm Üst düzey bürokratlar söz verdiği halde,Maçı oynatamayan bir soytarı hakem,Fedarasyon başkanından aldığı emirle maçı oynatmamıştır.
    Madem sen olaydan dolayı maç oynatmıyorsun Neden GS-FB maçını bitirdin.
    Neden FB-GS maçında Mondragonun kafasına Bomba atıldı FB ye hiç işlem yapılmadı EY ULUSOY.
    Sana illa FB liler gibi Tüm gazete ve TV lerden hergün Anaavrat küfürmü etmek gerekiyor,Sen Trabzonsporu sahipsizmi zannettin.
    Gelin Trabzonspora sahip çıkalım,Takımın sahipsiz olmadığını gösterelim.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Standart YENİŞAFAK bu yönde haber yaptığına göre Demekki Yönetimde Ulusoya artık cephe aldı

Ulusoy, bu kaçıncı rezalet!
    Futbolda istikrar adına Ulusoy'a en büyük desteği veren Trabzonspor'a adeta bunun faturası ödetiliyor. Ulusoy ve ekibi, Trabzonspor ve görevdeki yönetim kurulu aleyhine iki sezondur herşeyi yapıyor.

Trabzonspor ile Sivasspor arasında oynanan ve bordo-mavili ekibin 1-0'lık galibiyetiyle sürerken bitime 30 saniye kala olaylar yüzünden tatil edilen karşılaşma, Futbol Federasyonu ve başkanı Haluk Ulusoy'un yeni bir skandalı oldu. Maçın kesildikten sonra yeniden başlamaması için ortada bir neden kalmamışken, hakem Bülent Demirlek tarafından tatil edilmesi, uzun süredir Trabzonspor aleyhine çalışan Ulusoy yönetiminin bu niyetini su yüzüne çıkardı.

HERŞEYE TUZ BİBER EKTİ

Geçtiğimiz sezonlarda da hakem atamaları, ceza kurulu kararları gibi konularda sürekli bordo-mavili kulüp aleyhine çalışan federasyon, önceki gün herşeye tuz biber ekti. Trabzonspor yönetimi, daha ilk seçildiği günden itibaren Haluk Ulusoy'a verdiği desteği, dürüstlük, prensipler ve istikrar adına hep devam ettirmişti. Bunun karşılığında başkaları gibi hiçbir şey istemeyen, sadece adalet bekleyen Trabzonspor, iki sezondur tam tersi olaylarla karşılaşıyor.

İŞBİRLİĞİ İÇİNDELER

Haluk Ulusoy, adeta Trabzon'da işlerin iyi gitmesini istemeyen bazı muhaliflerle işbirliği yapıyor. Bordo-mavili ekip, aleyhine bir şeyler yapmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyor. Trabzonspor yönetimi başarısız olsun diye, takımın kaderiyle oynamaktan geri durmayan Ulusoy ve arkadaşlarının, son başarılarının(!) ardından ne yapacakları merakla bekleniyor. Çünkü hakemin haksız maç tatili kararından sonra top Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nda.

Cevap bekleyen sorular

Hakem Bülent Demirlek, olayların ardından soyunma odasına gittikten sonra kendisine Trabzon Valisi, Emniyet Müdürü ve Trabzonspor yöneticileri, güvenlik garantisi verdi. Sivasspor Başkanı Odyakmaz da “Bizim için sorun yok. Maç devam edebilir dedi. Bunlara rağmen Demirlek, neden sahaya çıkıp son 30 saniyeyi oynatmadı?

Bülent Demirlek'in soyunma odasında, Futbol Federasyonu yönetimini ve MHK Başkanı Hilmi Ok'u aradığı biliniyor. Özellikle Haluk Ulusoy'un, Demirlek'e “Maçı tatil et” diye talimat verdiği konuşuluyor. Bu doğru mu?

Trabzon'daki ilgililer, maçın tamamlanması için daha ileriye giderek Demirlek'e, “İsterseniz seyirciyi boşaltalım, oyun sürsün” önerisinde bile bulundu. Demirlek buna bile neden rıza göstermedi?

Bülent Demirlek, geçtiğimiz sezon G.Saray-F.Bahçe derbisinde sahaya onca seyirci müdahalesine ve defalarca oyunu durdurmasına rağmen maçı tatil etmemişti. Trabzon'da neden tatil etti?

Karşılaşma öncesinde onca provokasyon uyarısı varken, neden bunlara kulak tıkandı. Futbol Federasyonu ve başkanı Haluk Ulusoy, nasıl oldu da, herşeye böylesine kayıtsız kalabildi?

İŞTE SKANDALLARDAN BİRKAÇ ÖRNEK

Geçtiğimiz sezonun 2. haftasında Manisaspor maçında hakem Cem Deda'nin Manisa lehine verdiği tartışmalı penaltı sonucu Trabzonspor beraberlikle 2 puan yitirdi.

Konya maçında hakem Fırat Aydınus Hüseyin'i haksız yere oyundan attı, Trabzon 30 dakikada 10 kişi oynadı. Yine Aydınus'un yönettiği Antalya maçında ofsaytla 2 gol atağı kesildi, 1 nizami gol iptal edildi.

Cüneyt Çakır'ın yönettiği maçta Sivasspor'a 1-0 mağlup olan Trabzonspor faulden gol yedi ve 3 önemli oyuncusu Fenerbahçe maçı öncesi cezalı duruma düştü.. Bordo-mavililer'in Sakaryaspor maçında attığı bir gol de hakemi İsmet Arzuman tarafından iptal edildi ve puan kayıpları devam etti..

Kupada Kuddusi Müftüoğlu'nun yönettiği Konyaspor maçında bordo-mavili ekipte 6 oyuncu sarı kart görürken maçın son dakikasında gösterilen kırmızı kart ve verilen penaltı Trabzonspor camiasına büyük tepkilere sebep oldu.

Yine geçen sezonun 18. karşılaşmasında hakem Vedat Yüksel'di.. Trabzonspor'un 5 sarı kart gördüğü maçta, Kayserispor lehine tartışmalı bir penaltı çalan ve Trabzonspor lehine bir penaltıyı vermediği belirtilen Vedat Yüksel'in kararları uzun süre konuşuldu.

14.08.2007
    http://www.yenisafak.com.tr/spor/?t=...07&c=6&i=62027

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam doğru diyorsun artık bu adam gitmeli Trabzonsporumuz üzerine yıllardır oynadığı oyunlara son verilmeli. Bu adam ne zaman başta olduysa takımımız üzerine hep oyun oynadı.

Gerekirse bu konuda Fenerbahçe ile Ele ele veririm. Düşmanız ortak nede olsa.

güngör_81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Sonunda gerçekler ortaya çıkmaya başladı birileri sürekli bizi kullanarak işler çeviriyor.Federasyon başkanıda dahildi buna.Adamı vuracaksın ki yerden yere o zaman seni iyi bilir. Ama canım cicim dersen arkadan seni vurur. AHA bunlar gibi.

ilknur61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İğneyi kendine çuvaldızı başkasına batırcan. hadi buyurun bence iğneyi Trabzonspora batıralım gerisi gelecektir.
    AŞIĞIM BORDOMAVİ RENKLERE

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sarman61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam doğru diyorsun artık bu adam gitmeli Trabzonsporumuz üzerine yıllardır oynadığı oyunlara son verilmeli. Bu adam ne zaman başta olduysa takımımız üzerine hep oyun oynadı.

Gerekirse bu konuda Fenerbahçe ile Ele ele veririm. Düşmanız ortak nede olsa.
    Bence Haluk Ulusoyun kellesi FB ye altın tepside sunulmalı
    Artık yeter,Adam FB den çok Trabzonsporun hakkını yediriyor.
    Şu anda da TRABZONSPORUN altını oymak için ne gerekiyorsa yapıyor.
    Hakem arıyor,Maçı oynatmaması yönünde talimat veriyor.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

statta ulusoy pankartı açanlar şimdi ne düşünüyor acaba.
    yönetim olarak tez zamanda bu adamdan destek çekilmelidir.
    hiçbirimiz ondan yardım beklemiyoruz. sadece adil olmasını bekliyoruz. ama ne yazıkki oda düzene uydu. seçimlerde senlede görüşürüz. trabzonspordan oy beklersin artık..

ha ergun gursoy ha sinan engin veyahut sen . hepiniz aynı değilmisiniz sanki.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

cuneytr
    Ziyaretçi

burada haluk ulusoy elestiriliyor baska yerde hakem futbolcu sivas derken işin gercek boyutundan ne kadar uzaklastıgımızı görüyorum.macın son 30 saniyesinin oynanması ile ilgili elestirilerinizden haksız oldugunuzu söyleyebilirim haklı oldugunuz nokta macı bu noktaya getiren hakem hataları olabilir yoksa 30 saniye oynatmaması hata degildir.haluk ulusoy a baktıgıgmz zaman destek verdigimiz aleni bir sekilde ortadadır ancak insanlar ve kurumlar bir kişiye karsı destek verirken karsılık beklemesi kadar ilkesiz bir tutum olabilir mi?niye karsılık bekliyim ki onun yönetim ilkesi yok mu planı programı yok mu illa destek verdigim için beni kayırmalı mı kurallarını bana göre esnetmeli mi?ortada bir suc var bu gercek ama asıl sucluları bulmamaız gerekir bu durumda basını devekusu gibi kuma gömen yönetim ve ziya hazretlerinde suc yok mu?...aldatılan insanlara lafım yok onlar aldatıldı ya aldatanlar?...bugun 1967 taraftar dernegi sözcüsünün acıklamasını okudum kısaca özetliyor herseyi.soruunumuz kendi içimizde dısarıya suc bulmaya gerek yok insanları 35 derece sıcakta aldatırsanız(yapılan hazırlıklar alınan oyuncular hepsi bos)olacagı budur...taraftarda insandır onlara da saygı gösterilmeli ama bu kadar da aldatma olmaz ki....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu adam ne zaman başa geçse gayse şahlanıyor bizde küme düşmeme mücadelesi veriyoruz neredeyse.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maalesef ben dahil zamanında diğer adaylara bakarak, mecburen, kerhen, ehveni şer olarak Ulusoy'u destekledik. Hata etmişiz. Gerçek "ŞER"i görememişiz.

Bu Ulusoy'a hakeret eden, söven, döven her zaman daha karlı çıkıyor. Bunla ilgili amiyane sözler var ama neyse..

Hadi maçı oynatmadı, hele de 3 puanı da alırsa Trabzon'a en büyük ihaneti yapmış olur. Aynı durumda olsa fenerin puanını silebilecek miydi? Kocaman hayır.

Kesinlikle Trabzonspor yeni bir durum değerlendirmesi yapıp desteğini çekmelidir. Bakalım ne yapacak o zaman utanmaz herif...
    Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

http://www.zaman.com.tr/webapp-tr/ha...haberno=575704
    bu anketle takımımıza destek verelim.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Standart Bir senaryo

İbrahim Hacıosmanoğlu Eskiden asbaşkandı,Şimdi o koltuk gitti.
    O zaman benden sonrası Tufan mantığı,Bunlar başarısız olsun gitsin,nasıl olsa Sivas maçında kazanamazlar tepki gösteririz,Yanıma biraz taraftar alayım,Yönetimi prptosto ettireyim.mantığnda hareket etmiş olabilir.Fakat ZİYANIN kısır futboluna rağmen şansa bulduğumuz gol,Galip gelen her zaman haklıdır mantığı ile planları suya düşürmüş olabilir.
    Sivaslı oyuncuların ortam germesi tam fırsat haydi çocuklar sahaya.
    Maçın bitimine 30 saniye var nasıl olsa.Bu maç devam etmez.
    Haluk Ulsusoy a yalakalık yaptım Ona methiyeler düzdüm,Koça ağzıma gelenei saydım.Nasıl olsa Ulusoyda benden yana Öyleyse Tufana devam.
    Haluk Ulusoy Hakeme Hacıosmanoğlunun yaptığı methiyelerin hatrına maça devam etme demiş olabilir.
    Maçtan sonrada Dosya önümüze gelince bakarız demeden.
    KİMSENİN GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAYIZ,GEREKEN CEZA VERİLECEK demesi.
    Bana kötü senaryolar olduğu izlenmi verdi.
    Hacıosmanoğlu-Ulusoy senaryosu gündemde
    ULUSOYUN İPİ DERAHL ÇEKİLMELİ.
    dünyanın hiç bir yerinde 30 saniye kala bir maç tatil edilmez.
    Maçı bitirirsin ondan sonra Trabzonspora 5-maçmı 10 maçmı 1 sezonmu ne ceza verisen verisin.

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbrahim Hacıosmanoğlu Eskiden asbaşkandı,Şimdi o koltuk gitti.
    O zaman benden sonrası Tufan mantığı,Bunlar başarısız olsun gitsin,nasıl olsa Sivas maçında kazanamazlar tepki gösteririz,Yanıma biraz taraftar alayım,Yönetimi prptosto ettireyim.mantığnda hareket etmiş olabilir.Fakat ZİYANIN kısır futboluna rağmen şansa bulduğumuz gol,Galip gelen her zaman haklıdır mantığı ile planları suya düşürmüş olabilir.
    Sivaslı oyuncuların ortam germesi tam fırsat haydi çocuklar sahaya.
    Maçın bitimine 30 saniye var nasıl olsa.Bu maç devam etmez.
    Haluk Ulsusoy a yalakalık yaptım Ona methiyeler düzdüm,Koça ağzıma gelenei saydım.Nasıl olsa Ulusoyda benden yana Öyleyse Tufana devam.
    Haluk Ulusoy Hakeme Hacıosmanoğlunun yaptığı methiyelerin hatrına maça devam etme demiş olabilir.
    Maçtan sonrada Dosya önümüze gelince bakarız demeden.
    KİMSENİN GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAYIZ,GEREKEN CEZA VERİLECEK demesi.
    Bana kötü senaryolar olduğu izlenmi verdi.
    Hacıosmanoğlu-Ulusoy senaryosu gündemde
    ULUSOYUN İPİ DERAHL ÇEKİLMELİ.
    dünyanın hiç bir yerinde 30 saniye kala bir maç tatil edilmez.
    Maçı bitirirsin ondan sonra Trabzonspora 5-maçmı 10 maçmı 1 sezonmu ne ceza verisen verisin.
    Hocam senle aynı düşüncelere sahibiz benim yazdıklarımın aynısını sen buraya yazmışsın.
    Ulusoy dönemine artık son verilmeli. Ulusoy Trabzonspor dostu değil düşmanıdır. Adamın niyeti belli bu sene cinconu şampiyon yapacak.

cuneytr
    Ziyaretçi

ya bu ibrahim hacıosman kimdir ya?ne iş yapar?haluk ulusoya nasıl ulasmıs?haluk ulusoy bununla işbirligi yapacak kadar önemli bir insanmıdır?ibrahim hacıosman nerden cıktı kimin adamı? böle işler artık gizli kapaklı sekilde senaryolarla mı yürüyor?öyle ise kim kiminle oyun oynuyor?,taraftarlıgımızı ve türkiyedeki futbol ortamını sorgulayacak kadar büyük bir sosyolojik olaydır bu soruların olumsuz cevapları....

Nereden
    Giresun

biz kendi içimizdeki düşmanları elemedikçe yıpranmaya devam edeceğiz taraftarından tut yönetimine trabzon düşmanlarıyla aynı zihniyeti taşıyanlar çok içimizde aklı sıra trabzon sevdalıları imiş alınanlar sorusunu sorabilir.....

Nereden
    İstanbul

Zamanın insanı haklı çıkarması hem iyi hem kötü ... kötü tarafı gördüğünüz halde bir şeyleri hiç bir şey yapamayıp sadece söylemeniz .iyi tarafı ise öngörüleriniz güçlü olması ..

bu forumda çok yazdım ilk baştan beri Ulusoyu desteklemenin yanlış oldugunu ..forumu bırakın çok abimize de söyledim ...Başkanın Ankara da Sheraton otelinden girerken ULUSOY başkan oylar Ulusoya elini kaldırıp içeri girdiğini gören çok kişi vardır ..Baştan sona hata idi desteklemek .. bize ne faydası olmuş faydayı bırakın Dünya kadar zararı oldu ... BJK nasıl geçen sene zirveyi kovaladı ..BİZİM ise kafadan ipimizi çektiler gerçi bu ruh hastası varken ..............

bu başlıgı açmanız çok iyi olmuş ... her tarafta yazdım forumda ama şimdi kaybolmaz artık bu konu ... ilk önce de yazdım son kişi de kalsam yazacagım bu başkan hem Ulusoy hem Nuri Albayrak gitmeden bize huzur yok .. Ama bizim başkan şu an gitmeyecek şu iş belli olsun öyle ..

Tokat İl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Dünyanın hiç bir yerinde 30 sn. kala maç tatıl edilmemiştir. Bu hatanın daniskasıdır. Bir ilin Mülki amirleri her türlü güvenlik ve tedbirleri aldık diye durumu hakeme arzetmesine ve maçı oynatmasını rica etmesine rağmen o hakem maçı oynatmıyorsa bunda art niyet aramak lazım. Altında bişeylerin olduğunu anlamak lazım. Kurumlara destek verildi diye karşılık beklememek ayrı bir olaydır. Karşılık beklemenin ötesinde hakkaniyete uygun kararların beklenmesi adil ve haktır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Galibiyetimiz tescil edilmezse yıllarca süren meşhur "Ahmet Çakar" tezahüratımız yeni bir isimde vücut bulur. Tabi sıkı bir pazarlıkla poster açtırma, lehte bağırtma gibi hizmetler için ciddi "iyileştirme" yapılmazsa...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

FB onca Lobisine ragmen Ulusoy'un ipini cekemedi, biz nasil ba$aracagiz ???

.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adamı koltukta tutan biziz en çok zarar görende biziz.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hangi adamı?
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Giresun

o adammı........

Nereden
    Giresun

haluk ulusoy u diyor arkadaş tarafsızlığını şimdi göreceğiz adamın....

cuneytr
    Ziyaretçi

ben o konu ile ilgili gecen yönetmeligi dinledim evet macı oynatabilrdi ama oynatmayabilirdi de ve secim yapmıs oynatmamıs yani yönetmelikte hakem hatası diye gecmiyor hata diyorsak zaten kural hatasından macın tekrarı söz konus olur.daha önce yapılmıs olanlar ile yönetmeligi yorumlayamayız.ayrıca dünyanın hiçbir yerinde böle birsey yok deniyor evet olabilir yoktur dogrudur belki ama maalessef böle bir olay oldu ve bizim basımıza geldi zaten dünyada hiçbir zaman galip takım seyircisi sahaya da girmemiştir öle deil mi dünyada olaylar bazen konuyu acıklamaya yetmiyor!yani sui emsal emsal olusturmuyor.hakemin art niyetiyle ilgili görüslerinize macı yönetirken macın bu noktaya gelmesine saha içi olayları acısından katılıyorum...
    Konu cuneytr tarafından (14.08.2007 Saat 10:45 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kocaeli

kahpeden dostum olacağına delikanlı düşmanım olsun. bu söz haluk ulusoya ne kadarda güzel uyuyor
    Konu TURHAN tarafından (14.08.2007 Saat 12:21 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)