Sayfa 3 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 384 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Haluk Ulusoy'dan Desteğini Çekti!

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı Nissan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nuriyi bugun begenen birkac numune var. zamaninda her 5 kisinin 4'u oylesine savunurduki, nuri yandasi olmayanlari geri zekali sanirlardi. parali baskan parali baskan diye naralar atarlardir gorgusuzce.
    simdi bu insanlarin yolactigi felakete ben neden katlanayimki. nuriyi anltamaya calistigim gunlerde mesajlarim silinirdi siyaset yapiyorsun diye falan. sizinle eglenmek benim dogal hakkim bugun.
    Tamam sen katlanma kenarda dur. Biz katlanalım. Herşey düzelince gelirsin. Evet Albayrak'ı biz seçtik. Bu forumdaki her 10 kişiden 7 side oolsun dedi. Ama şimdi kalmasını 10 kişiden 1 i kalsın diyor.

Ama bize biri haksızlık yapacaksa hele bunu bizim desteklediğimiz biri yapacaksa yediği kaba pislemiş demektir.

Ulusoy sırf kendi bi takım düşünceleri yüzünden Trabzonspor'un şuanki mevcut yönetimini çökertmek istiyor. Ama onu oraya getiren şuanki mevcut yönetimdir.
    FxY

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Nissan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nuriyi bugun begenen birkac numune var. zamaninda her 5 kisinin 4'u oylesine savunurduki, nuri yandasi olmayanlari geri zekali sanirlardi. parali baskan parali baskan diye naralar atarlardir gorgusuzce.
    simdi bu insanlarin yolactigi felakete ben neden katlanayimki. nuriyi anltamaya calistigim gunlerde mesajlarim silinirdi siyaset yapiyorsun diye falan. sizinle eglenmek benim dogal hakkim bugun.
    SİZİNLE derken biz Trabzon Spor taraftarıyız bizlemi eğlenmek hoşuna gidiyor öyle mi?.Nuri yi ben severim sen sevmezsin bunun gerekçeleri içinde burda tartışırız okey ama konumuz Trabzon Spor a verilen ceza ...buraya seçimle gelmiş başkanı bana siyaset yapıyor diye eleştirtmediğiniz başkan bak sizi ne hallere düşürdü diyorsun ve eğlenebiyorsun öylemi sana iyi eğlenceler.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi / Moderatörü Tarafindan Düzenlenmistir.
    » Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
    » Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    Konu Miraç Atalay Çiftçi tarafından (14.08.2007 Saat 11:52 ) değiştirilmiştir.
    FxY

Forumdan Uzaklaştırılmıştır İHTİLALL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Gİr Ve Oy Kullan

» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Konu Miraç Atalay Çiftçi tarafından (14.08.2007 Saat 11:52 ) değiştirilmiştir.

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ulusyo seni oraya getirmesini bildiğimiz gibi indirmesinidi biliriz seni bu şehirden defetmesinide biliriz. O zaman biz senin gözünün yaşına bakmayacağız kabahat bizdeki biz senin gözün deki yaşa kanıp başkan yaptık. Bunların hesabı sorulacak sayın ulusoy az kaldı.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır İHTİLALL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

http://www.zaman.com.tr/webapp-tr/ha...haberno=575704
    bu anketle takımımıza destek verelim.....

Nereden
    İstanbul

Alıntı sarman61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulusyo seni oraya getirmesini bildiğimiz gibi indirmesinidi biliriz seni bu şehirden defetmesinide biliriz. O zaman biz senin gözünün yaşına bakmayacağız kabahat bizdeki biz senin gözün deki yaşa kanıp başkan yaptık. Bunların hesabı sorulacak sayın ulusoy az kaldı.
    Kardeş kusura bakma ama bu iş sloganlarla olmuyor bize yapılanları unutuyoruz biz o dediğin olsaydı Ulusoy şu an başkan değildi ve bizim klubümüzün desteğiyle seçilmezdi, emin ol ulusoy'un seçim öncesi yaptıkları şimdikinden daha masum şeyler değildi ama adamın arkasında duran avni akerde posterini açanlar var ve bunlar ekmekleri kesilmedikçe, ulusoy bu takımı küme düşürsede orada slogan atıp flama açacaklar Ulusoy için. Ve bu takımın şampiyon olamamasının gerçek sebebi de tabandan tavana (tribünden yönetime) kadar rant pisliğinin içine düşülmüş olunmasıdır.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı emre81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve bu takımın şampiyon olamamasının sebebi tabandan tavana (tribünden yönetime) kadar rant pisliğinin içine düşmüş olmasıdır.
    Ve daha pekçok rezilliğin sebebi.

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konu Selman tarafından (14.08.2007 Saat 12:52 ) değiştirilmiştir.
    Trabzon'dan Çiktum Yola Vardum Geldum İstanbul'a
    Bu Ne Biçim Yermiş Ula Hiç Bir Şeye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nissan,

burada kimseyle eğlenmek kimsenin haddine değildir.Yazdıklarınıza biraz dikkat ediniz.Senin desteklediğin bir insan Trabzonspor'a başkan olsaydı o zaman diğer insanlarda senle eğlenecekmiydi?
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı emre81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş kusura bakma ama bu iş sloganlarla olmuyor bize yapılanları unutuyoruz biz o dediğin olsaydı Ulusoy şu an başkan değildi ve bizim klubümüzün desteğiyle seçilmezdi, emin ol ulusoy'un seçim öncesi yaptıkları şimdikinden daha masum şeyler değildi ama adamın arkasında duran avni akerde posterini açanlar var ve bunlar ekmekleri kesilmedikçe, ulusoy bu takımı küme düşürsede orada slogan atıp flama açacaklar Ulusoy için. Ve bu takımın şampiyon olamamasının gerçek sebebi de tabandan tavana (tribünden yönetime) kadar rant pisliğinin içine düşülmüş olunmasıdır.
    Ben ulusoya başından beri destek vermiyordum. Nitekim geldi yapacak birşey yok. Ama şu bir gerçek ben gerçeği yazıyorum Ulusoy bugün orada başkansa Trabzonspor sayesinde şimdi görünen o ki herkez Ulusoyun gerçek yüzünü gördü Ulusoyun işi artık zor bundan sonra orada tutunamaz buda biz Trabzonspor sayesinde olacaktır. Bakınız Yeni Şafak başkanın gazetesi propagandaya başladı bile bunun arkası kesilmeyecektir. Trabzon desteğini çektiginin ispatıdır bu. Fenerbahçe ile el birliği iyi bir lobi çalışması yaparsa bu adam burda tutunamaz.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erkutaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.zaman.com.tr/webapp-tr/ha...haberno=575704
    bu anketle takımımıza destek verelim.....
    ..........

anaras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

basımıza ne geldiyse bu tönetimden ve ziyadan geldi. çekilecek çilemiz varmış ne yapalım. çekecez. bukadar taraftarın ahıyla nasıl toprağa girecekler ben onu düşünüyorum. ama ya ne düşünecem onlar düşünmüyor )

Nereden
    Kocaeli

arkadaşlar seçim zamanı vaadleriyle en mantıklı adaydı.kimse bilemezdi bu kadar basiretsiz olacağını.burada hiç kimse albayrağın veya başkasının neferi değil.hepimiz trabzonsporumuzun neferiyiz.onun için lütfen birbirimizi kırmayalım.halinize gülüyorum diyen arkadaşında ne manada dediğini gayet iyi anlıyorum.onunda içi hepimizden daha fazla yanıyor.ben buna inanıyorum.lütfen bari burada bir bütünlük sağlıyalım.birbirimizi kırmayalım.daha yapıcı eleştiriler yapalım
    Konu Gürkan tarafından (14.08.2007 Saat 12:19 ) değiştirilmiştir.

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı *sadegold* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar seçim zamanı vaadleriyle en mantıklı adaydı.kimse bilemezdi bu kadar basiretsiz olacağını.burada hiç kimse albayrağın veya başkasının neferi değil.hepimiz trabzonsporumuzun neferiyiz.onun için lütfen birbirimizi kırmayalım.halinize gülüyorum diyen arkadaşında ne manada dediğini gayet iyi anlıyorum.onunda içi hepimizden daha fazla yanıyor.ben buna inanıyorum.lütfen bari burada bir bütünlük sağlıyalım.birbirimizi kırmayalım.daha yapıcı eleştiriler yapalım
    onun içinin alevi kafasına vurmuş...........
    Konu Gürkan tarafından (14.08.2007 Saat 12:19 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır oflum61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben basindan beri ULUSOY'a destek veren, hatte FB Lilere ve diyerlerine karsi onu kiyasiya savunan ve cok güvenen birisi olarak Yeni Safak'ta cikan haberden sonra ve Hakemin her kese ragmen maci ettirmemesinden sonra buna SON diyorum!!!!

Bir Cocuk hakem düsünün, Valiyi takmiyor, Emmniyet Müdürünü takmiyor, Baskanlari takmiyor maci iptal ediyor!!! Yolda görse ayaklarina kapanacak cocuk aslan kesiliyor. Demekki Emir yukaridan!! Haluk Ulusoy ve Hilmi OK'tan.

ULUSOY ARTIK SENI TRABZONDA KURTARAMAZ!!! SIMDI BITTIN SEN!!!

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeni Şafak Gezetesinde beklenmeyen ve umulmadık bir haber çıktı. çok ilginç..analiz etmek gerek.

bu şekilde haber yapıldığına göre Albayrak'ın şu anda Ulusoy üzerinde yaptırım gücü yok, umudu kesmiş. 3 puanı kurtarma ve abartılı cezayı engelleme yönünde direk etki yapacak gücü yok. bu tür bir sonuç çıkacağını biliyor ve dolaylı olarak basın yoluyla baskı yapmaya çalışıyor. bu şekilde devam edebilir. belki 1-2 dosya açılabilir.

kötü karar çıkarsa da muhtemelen aleni olarak cephe alacak ve desteğini çekecek.

ne olursa olsun yönetim beceremezse bile muhalif olsun olmasın her Trabzonlunun konuya sahip çıkması lazım. nerde yılmaz'lar, özak'lar, sivil toplum örgütleri, dernekler vs. muhtemelen ceza geldikten sonra sesleri çıkacak ama geç olacak.

3 puanın gasp edilmemesi ve abartılı ceza verilmemesi yönünde federasyon çok ciddi şekilde uyarılmalı, Trabzonun buna sessiz kalmayacağı gerekirse ligden bile çekilmeyi göze alacağı açıklanmalıdır.

mesele 3 puan meselesi değildir. mesele Trabzon'a bakış açısının iğrençliğidir.
    Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yönetim yokki zaten olan bu bütün olayların sorumlusu yönetim

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

*sadegold*

Lütfen mesajlarınızı özel mesajda da belirttiğim gibi bordo renge dönüştürmeyiniz...

horoz1977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

O trübünlere Haluk Ulusoy bayrağını asanlar şimdi utansınlar.Bu adam iki yıldır anamızı ağlattı halan daha adamın bayrağını asıyolar.Bunlardan utanıyorum yzıklar olsun.Bu ulusoyların Trabzona ne faydaları olmuşta adamın bayrağını asıyolar.Yazıklar olsun.Adamlar sıkıştılarmı Tarbzonluyum diyolar başkazaman bizi tanıma bile tanımıyorlar.Bakın görün Yalakalık olsun diye başkalarına yaranayım diye bu adam Trabzonu yakacak göreceksiniz.Çünkü bu adamın Trabzon umrunda bile değil.Birkezdaha söylüyorum onun resmini o stadda sallayanlara yazıklar olsun.Onlardan iğreniyorum.Bizim taraftarında bazı şeyleri artık iyice anlaması lazım.Adam biz o saatlerde kan ağlarken GS başkanına yalakalık yapıyodu.Sanki Tarbzon umrundada onun tek derdi bizi kullanıp koltuğunu tutmak.Benim bir lafım vardır.BENİM İÇİN BİR İNSANIN TRABZONLU OLMASI ÖNEMLİ DEĞİL ASIL ÖNEMLİ OLAN TRABZONLUSPORLU OLMASIDIR.TRABZONLU OLUPTA İSTANBUL TAKIMLARINI TUTANI ASLA KABULLENMİYORUM.ŞEREFSİZLER.İSTERSE BABAM OLSUN.

Murat Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bu yönetim sadece Trabzonspor un ipini çekebiliyor ve çekiyorda
    Ben sifonu bile çekebildiklerinden şüpheliyim nerede Ulusoyun ipini çekmek
    azıcık bilgi vizyon sahibi olsalar önce çoktan ziyanın ipini çekmiş olurlardı
    '' GERÇEKÇİ OL İMKANSIZI İSTE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ozcan_asanoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi biz biziz de siz kimsiniz? Hey Allah'ım sen sabır ver...
    Ben yardımcı olayım... Aynı soruyu sormuş ve kendilerinden şöyle bir cevap almıştım:

Ben, zamaninda Ozkan Sumer'in baskan olmasini buyuk firsat olarak goren ancak baskan oldugu gunun ardindaki gunde, daha hicbir icraat yapmadan elestirilmeye baslanmasini, ardindan denedigi oze donus projesini kucumseyenleri, iki mac puan kaybettigimizde kufredenleri son olarakta baskanligi sona ereli yillar gecmesine ragmen her firsatta OS'i bile arar olduk gibi kucumseme ifadelerini gormus, okumus, yasamis ve o taraftarlarin arasinda hic yer almamis birisi olarak yukarki saydigim eylemlerde parmagi olan 99% oranindaki taraftari karsima aliyorum ve sana da bu tek cumlelik cevabi yaziyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Birçoğumuz gibi malum şey aklıma takıldı.. Vali, Emniyet Müdürü o kadar üst düzey yetkili hakemlere her türlü güvenceyi vermişken 30 sn'yi neden oynatmadı. Demirlek denen adamın kendi Trabzon düşmanlığı mı yoksa bazılarının posterini bile açtığı, TS'un kongre zamanında her türlü desteği verdiği, sözde Trabzonlu Ulusoy'un da etkisi var mı
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sonuna kadar katılıyorum Haluk Ulusoy şu an Tff başkanıysa bizim sayemizdedir başka hiç bir kulüp sayesinde değildir artık gitme zamanı geldi ulusoyun artık ts de yok gitsin cinconlara yalvarsın istanbul takımları bir dansöz arıyordu iyi oynatacakları özellikle fb ye karşı haluk ulusoy'u buldular şimdi o dansözü sahnedn indirme zmanı ama şunuda unutmayalım o adamın resimin açan tribünlerde avni akerdeydi arkadaşlar Satın mı alınıyoruz herkesin bize karşı olduğu Türkiye de kendimizi mi sokuyoruz?

aytack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Ferdinand Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birçoğumuz gibi malum şey aklıma takıldı.. Vali, Emniyet Müdürü o kadar üst düzey yetkili hakemlere her türlü güvenceyi vermişken 30 sn'yi neden oynatmadı. Demirlek denen adamın kendi Trabzon düşmanlığı mı yoksa bazılarının posterini bile açtığı, TS'un kongre zamanında her türlü desteği verdiği, sözde Trabzonlu Ulusoy'un da etkisi var mı
    hala bu tartışılıyor
    arkadaş dün sölendi ne olduğpu

sivas benim maca çıkmam zor iki futbolcum darp edildi. tibbi müdahaleye ihtiyacım var. 9 kişimi cıkalım sahaya diye sölemiş hakemem. hakemde dolayısı ile kulallar gereği maci iptal eder.
    kural açık darp sonucu maca devam edemeyecek bir futbolcu varsa eğer maç tatil olur....

yalan yere maç iptal olduğu elbet ortayacıkar.

nuri albayrak kendissi televizyonda dedi . od yakmaz bunları dedi diye duyum değil yani

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)