Sayfa 11 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 384 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Haluk Ulusoy'dan Desteğini Çekti!

Trapezus-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Trabzonsporda yönetim yokki...
    BİİİZE HER YER TRABZON, BİZE HER YER TABZON

trabzon ulusoya gereken cevabı ver artik
    Bizim rahat edemediğimiz yerde kimse istirat edemez. keyfe keder alayına gider TS'li gencler.........

ergin cesit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

trabzon dan daha büyük olamazsın ulusoy
    i
    TRABZONSPOR-KAZIM KOYUNCU

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Dışarıdan bakınca o kadar tezat görünüyor ki..

Bir kaç sene evvel bizimle pek alakası olmasa da dolayısıyla 2. olup şl ye katılabilme şansı kazandığımız yıl (2004) Cem Papila Bjk'yi doğramıştı.. Pek sesimizi çıkarmadık, 2 yıl sonra bize yapınca Bjk'liler haklıymış dedik
    Aziz kaç yıldan beri Ulusoy'u göndermeye uğraşıyor, çarpışıyor v.s biz stadımızda posterini açıyoruz.. Şimdi maç Sivas'a verilince Aziz haklıymış diyoruz içten içe
    Böyledir bu işler maalesef...
    Ayrıca şu an için Ulusoy verdiği bu kararla yönetimin ipini çekti gibi görünüyor. Şer gibi görünende hayır mı vardır bilemem...
    #7 King of Kings

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"Ulusoy sözünü tutsun''
    Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Sivasspor maçı sonrası alınan ve daha sonra değiştirilen kararla ilgili Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'a sert tepki göstererek, seçime gidilmesi gerektiğini söyledi.

Albayrak, kendisine ait Yeni Şafak Gazetesi'nin Bayrampaşa'daki binasında gerçekleştirdiği basın toplantısında, Futbol Federasyonu'nun Sivasspor maçı sonrası yaşanan krizi yönetemediğini ileri sürerek, ''Türk futbolunu yeniden temiz hale getirmek için yeni bir seçime ihtiyaç var. Ulusoy sözünü tutsun'' dedi.

Albayrak, federasyonun bundan sonra çıkacak krizi de yönetemeceğini savunarak, ''Kendilerine güvenlerinin kalmadığını görüyoruz. Yaşanan süreçte gördük ki bu federasyonun yönetim kurulu Türk futbolunu yönetemeyecek. Kendilerine güvenlerinin kalmadığını görüyoruz'' diye konuştu.

Yaşanan süreç sonrası Futbol Federasyonu'nun arkasında kalmadıklarını kaydeden başkan Albayrak, şunları söyledi:

''Trabzonspor Kulübü olarak görüştüğümüz bir sürü kulüp var. Türk futbolunun patronu Kulüpler Birliği Vakfı'dır. Futbol Federasyonu'nun patronu bu birliktir. Onları seçen ailedir patron. Futbol Federasyonu kamuoyunda güvenirliliğini yitirmiştir. Bir an önce seçimlere gidip bu kaostan kurtulmayı bekliyoruz. Bunun peşinde olacağımızı beyan ediyoruz. Türk futbolunu yeniden temiz hale getirmek için yeni bir seçime ihtiyaç var. Kendilerine güveniyorlarsa yeniden seçime girerler.''

Nuri Albayrak, Trabzonspor olarak Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'un arkasında olmadıklarını dile getirdi.

Ulusoy'un daha önce ''Trabzonspor arkamızda olduğu sürece buradayız'' açıklamasını hatırlatan başkan Albayrak, ''Ulusoy'a verdiğimiz tüm desteği çekiyoruz. Bu konuda verdiği sözü tutsun. 45 günde bir kararı veremeyen bu federasyon yönetiminin futbolu yöneteceğine inanmıyorum. Avrupa'da ve dünyanın her yerinde bu karar hemen alınıyor ve işleniyor. Neden karar alamadıklarını kendilerine sormak lazım'' şeklinde konuştu.

Başkan Albayrak, Sivasspor maçında yaşanan olaylar sonrası maçı yöneten Hakem Bülent Demirlek'in federasyonun bir numaralı yetkilisi tarafından arandığını ve karşılaşmanın tatil edilmesini istediğini iddia etti.

Sivasspor maçının tatil ediliş şeklinin yanlış olduğunu kaydeden Trabzonspor Kulübü Başkanı Albayrak, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Futbol Federasyonu'nun aldığı karar sonrası Tahkim Kurulu'nun kararı çıktı. İçinden çıkılmaz bir hale geldi. Kendilerine göre bu işin üstesinden geldiler. Ama şu anda kamuoyunun ve insanlarının vicdanlarının rahat olduğuna kimse inanmıyor. Buna kendileri de inanmıyor. Hakem arkadaşın maçı tatil ediş şekli yanlış. Türkiye'de ve Avrupa'da yaşanmış bir sürü örnek var. Geçen sene yine aynı hakem arkadaş İstanbul'da oynanan maçı 3 kez durduruyor. Federasyon yetkilileri kendisine maçı bitirmesini söylüyor. Bir numara tarafından bu arama yapılıyor. Aynı yetkili Sivasspor maçı sırasında hakemi arayarak maçı tatil etmesini iletiyor. Bu olayların sonucunda Futbol Federasyonu bu işin üstesinden gelemedi. 45 gün geçmesine rağmen sonuçlandıramadı.''

Türk futbolu adına yaşanan olayların kendisini üzdüğünü vurgulayan Albayrak, ''Trabzonspor olarak ne 3 puanın, ne de 5 puanın peşindeyiz. Kulüp olarak adaletten yanayız. Haluk Ulusoy'a diyet ödedik diye, kendilerinden diyet beklemiyoruz. Adalet bekliyoruz'' dedi.

Albayrak, kendilerine karşı alınan bir karar olup olmadığı ve kendisinin başkan olmaması halinde verilecek kararın ne olacağı yönündeki soruyu ise ''Biz olmasaydık federasyonun ilk vereceği karar bizim hükmen yenik sayılmamızdı'' diye yanıtladı.

Başkan Albayrak, 2 yıldır Trabzonspor'un aldığı cezalarda iyileştirme olmadığını dile getirerek, ''Diğer kulüplere iyileştirme yapıldı. Nedense Haluk Ulusoy yönetimindeki federasyonda bizim için iyileştirme olmadı. Cezadan korktuğumuz yok. Ama şu anda bu federasyon dirayetini kaybetmiştir'' şeklinde konuştu.

Sivasspor maçından hemen sonra 6 Sivassporlu oyuncunun Disiplin Kurulu'na sevkedildikten hemen sonra tedbirlerinin kaldırıldığını hatırlatan Albayrak, şunları söyledi:

''Ceza alması gereken oyuncuların hiçbiri ceza almıyor. Tedbiri kaldırılan oyuncular bir hafta sonra oynuyor. 250 bin YTL para cezası 50 bin YTL'ye düşürülüyor. Rakip takımın başkanı ve yöneticileri futbolun dışına çıkan beyanatlar veriyor. Olayı Arap-İsrail savaşı şeklinde değerlendirdiler. Disiplin Kurulu'na bile sevkedilmediler.''

Nuri Albayrak, geçen sezon birçok hakem hataları sonrası puanlarının gittiğini ifade ederken, 3 aylık bir süreçleri olduğunu, bu yönetim ve teknik heyet ile birlikte seçime gideceklerini dile getirdi.

Lig maçlarının naklen yayını konusunda görüşlerini açıklayan Albayrak, ihalenin yeniden yapılması gerektiğini dile getirdi.

D-Smart'ın bir teklifi bulunduğunu ifade eden Albayrak, ''Bu teklifte bütün kulüplerin gelirleri yüzde 50 artacak şekilde bir rant ortaya çıkıyor. Trabzonspor Kulübü'nün 18 Trilyona yakın bir geliri var. İhale konusunda yapılan teklifle gelir 10 trilyon daha artıyor. Bu nedenle naklen yayın ihalesinin yeniden yapılmasını istiyoruz. kulüplerin bu paraya ihtiyacı var. Federasyona gönderdiğimiz yazıda ihalenin yeniden yapılmasını istedik. Ancak ilginçtir bu süreçten sonra şu anki yayıncı kuruluş bize karşı cephe alıyor. Taraflı yayın yapmaya başlıyor'' ifadelerine yer verirken, yayıncı kuruluşun yorumcusu Erman Toroğlu'na da kendilerine yönelik yaptığı eleştiriden dolayı tepki gösterdi.

26.09.2007

Kaynak : DHA

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Gülerler adama be.. 2 ay önce en büyük Ulusoy, şimdi Ulusoy istifa.. Hadi canım sende.. Yeri yerinden oynatacak açıklama bu muydu diyesi geliyor insanın bir de.. Farkında olmadan ne belaya çatmışız yahu! Beceremedim ben bu işi deyip gitmeli artık Albayrak.. Hiç değilse yanlış yaptı ama ilkeli fdavrandı alan derlerdi Ulusoy konusunda hep ardında durduğu için.. şimdi ne öyle de ne böyle.. hayırlısı..
    #7 King of Kings

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gülerler adama be.. 2 ay önce en büyük Ulusoy, şimdi Ulusoy istifa.. Hadi canım sende.. Yeri yerinden oynatacak açıklama bu muydu diyesi geliyor insanın bir de.. Farkında olmadan ne belaya çatmışız yahu! Beceremedim ben bu işi deyip gitmeli artık Albayrak.. Hiç değilse yanlış yaptı ama ilkeli fdavrandı alan derlerdi Ulusoy konusunda hep ardında durduğu için.. şimdi ne öyle de ne böyle.. hayırlısı..

Dansöz Dünya.....
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ulusoyu yeniden basa getirende kendisi degilmiydi ?

söylenecek pek bir sey kalmadi,

ulusoyda kendiside istifa.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gülerler degil zaten gülüyorlar bile
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Abdullah Altıntaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nuri albayrak, geçen sezon birçok hakem hataları sonrası puanlarının gittiğini ifade ederken, 3 aylık bir süreçleri olduğunu, bu yönetim ve teknik heyet ile birlikte seçime gideceklerini dile getirdi.

Seçime gidecekmiş,nuri sen ne utanmaz adamsın neye dayanarak seçime giriyorsun.Heralde bu millet sana az küfretti biraz daha küfretsin onu istiyorsun

Forumdan Uzaklaştırılmıştır beratiabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İnsanlar hata yapabilirler bu konuda yanılmış olma ihtimali yüksek çünkü hepimiz yanıldık bizde Ulusoy'un arkasında değilmiydik. cem papila ve haluk ulusoy trabzonspor tarihine kara leke olarak sürülmüştür artık. Unutmadan şu anki görsel ve yazılı basınıda unutmuyoruz hepisine lanet olsun.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trabzonspor Haluk Ulusoy'dan Desteğini Çekti!

Başkanın az önce ntv'de açıkladığı gibi Trabzonspor 45 günde karar veremeyen bu federasyondan desteğini çekmiştir. Başkan:"Bu süreçte gelişen olaylar bardağı taşıran son damladır."
    Önce TRABZONSPOR

bekliyordum walla..
    Nick'ine sahip çık kampanyası byunus = yns61

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ulusoyun işi bitmiştir artık...

Bayramm61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Asil soru bu aciklama Ulusoyu ne kadar etkiler, daha dogrusu hic etkilermi ?

Sakin yanlis anlasilmasin ama bana kalirsa Ulusoy burda "Günah Kecisi" olarak ortaya atilmis bir isim..Yani yönetim kendi beceriksizligini bu sekilde örtbas etmeye calisiyor...

Trabzonspor camiasi Ulusoydanmi yoksa Albayrakdanmi daha cok maddi ve manevi zarar gördü..? Bence Ulusoyun yaptiklari Albayragin yaptiklari (daha dogrusu yapamadiklari ) yaninda bir hic gibi duruyor...
    Özledik memleketimizi, horonumuzu hamsimizi kemencemizi kolbastimizi..Ama en cok sizleri özledik hemsolarimmmmmm....
    Olasi sampiyonlukda yine silahli kutlama ve ölüler olacaksa kalsin o Sampiyonluk !!!

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bayramm61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asil soru bu aciklama Ulusoyu ne kadar etkiler, daha dogrusu hic etkilermi ?

Sakin yanlis anlasilmasin ama bana kalirsa Ulusoy burda "Günah Kecisi" olarak ortaya atilmis bir isim..Yani yönetim kendi beceriksizligini bu sekilde örtbas etmeye calisiyor...

Trabzonspor camiasi Ulusoydanmi yoksa Albayrakdanmi daha cok maddi ve manevi zarar gördü..? Bence Ulusoyun yaptiklari Albayragin yaptiklari (daha dogrusu yapamadiklari ) yaninda bir hic gibi duruyor...
    boşwerin şimdi albayrak ı
    sonuçta yine bize karşı yapılan bi haksızlık war ortada ve yine ulusoy
    bırakın bu ulusoy u koruma çabalarını
    o adamdan bize fayda gelmedi hiç
    McLas was Here

Berkay Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yorumum yanlış anlaşılmasın ama haluk ulusoy çok zor durumda kalmıştır medya spor camiası haluk ulusoyu trabzonlu yanlı karar veriyor diye itham etmiştir haluk ulusoyda vereceği kararlar açısından çıkmazda kalmıştır şimdi levent bıçakçı gibi şerefsizler olsaydı başkan maçın tekrarı gibi bir husus bile gündeme gelmeyecektir haluk ulusoya gelmeden medyası tahkimi bu camia tarafından yoklanmalıdır benim görüşüm.........

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"Trabzonspor'da Yönetim Varsa, Haluk Ulusoy'un İpi Artık Çekilmeli" adlı konu başlığı "Trabzonspor Haluk Ulusoy'dan Desteğini Çekti!" olarak değiştirilmiştir ve konular birleştirilmiştir...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Berkay Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yorumum yanlış anlaşılmasın ama haluk ulusoy çok zor durumda kalmıştır medya spor camiası haluk ulusoyu trabzonlu yanlı karar veriyor diye itham etmiştir haluk ulusoyda vereceği kararlar açısından çıkmazda kalmıştır şimdi levent bıçakçı gibi şerefsizler olsaydı başkan maçın tekrarı gibi bir husus bile gündeme gelmeyecektir haluk ulusoya gelmeden medyası tahkimi bu camia tarafından yoklanmalıdır benim görüşüm.........
    hadi bu karar böyle oldu diyelimmm
    her maç hata oluyo farkında değilsiniz herhalde renkdaş?
    ulusoyun trabzona faydası olmadı bundan sonra hiç olmaz zaten
    ama levent bıçakçı gibileri de ondan çok ii değil tabe...
    McLas was Here

yönetim önce kendi beceriksizliğine baksın herkesin üzerinden kendine rant çıkarmak kadar kolay ne var acaba........

Alıntı McLas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi bu karar böyle oldu diyelimmm
    her maç hata oluyo farkında değilsiniz herhalde renkdaş?
    ulusoyun trabzona faydası olmadı bundan sonra hiç olmaz zaten
    ama levent bıçakçı gibileri de ondan çok ii değil tabe...
    levent bıçakçı gibi mahlukatlara paçavra olmamak için bazı şeyleride görmek gerekir saygı duyarım görüşüne ben görüşümü söyledim ama şu gerçekki haluk ulusoyun zorda kaldığı aşikar........

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Başkan Albayrak: Federasyon acilen seçime gitmeli
    Başkanımız Nuri Albayrak, düzenlediği basın toplantısında Sivasspor maçı sonrası alınan ve daha sonra değiştirilen kararla ilgili değerlendirmelerde bulunurken, Futbol Federasyonu’nun seçime gitmesi gerektiğini söyledi.

Futbol Federasyonu’nun Sivasspor maçı sonrası yaşanan krizi yönetemediğini ileri süren Albayrak, ¨Türk futbolunu yeniden temiz hale getirmek için yeni bir seçime ihtiyaç var. Ulusoy sözünü tutsun¨ dedi.

Albayrak, federasyonun bundan sonra çıkacak krizi de yönetemeceğini savunarak, ¨Kendilerine güvenlerinin kalmadığını görüyoruz. Yaşanan süreçte gördük ki bu federasyonun yönetim kurulu Türk futbolunu yönetemeyecek¨ diye konuştu.

Başkan Nuri Albayrak şunları söyledi: ¨Trabzonspor Kulübü olarak görüştüğümüz bir sürü kulüp var. Türk futbolunun patronu Kulüpler Birliği Vakfı`dır. Futbol Federasyonu`nun patronu bu birliktir. Onları seçen ailedir patron. Futbol Federasyonu kamuoyunda güvenirliliğini yitirmiştir. Bir an önce seçimlere gidip bu kaostan kurtulmayı bekliyoruz. Bunun peşinde olacağımızı beyan ediyoruz. Türk futbolunu yeniden temiz hale getirmek için yeni bir seçime ihtiyaç var. Kendilerine güveniyorlarsa yeniden seçime girerler¨

Nuri Albayrak, Trabzonspor olarak Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy`un arkasında olmadıklarını dile getirdi. Ulusoy`un daha önce ¨Trabzonspor arkamızda olduğu sürece buradayız¨ açıklamasını hatırlatan Başkan Albayrak, ¨Ulusoy`a verdiğimiz tüm desteği çekiyoruz. Bu konudaki sözünü tutsun. 45 günde bir kararı veremeyen bu federasyon yönetiminin futbolu yöneteceğine inanmıyorum. Avrupa`da ve dünyanın her yerinde bu karar hemen alınıyor ve işleniyor. Neden karar alamadıklarını kendilerine sormak lazım¨ değerlendirmesinde bulundu.

Başkan Albayrak, Sivasspor maçında yaşanan olaylar sonrası maçı yöneten Hakem Bülent Demirlek`in federasyonun bir numaralı yetkilisi tarafından arandığını ve karşılaşmanın tatil edilmesini istediğini iddia etti. Sivasspor maçının tatil ediliş şeklinin yanlış olduğunu kaydeden Başkanı Albayrak, sözlerini şöyle sürdürdü: ¨Futbol Federasyonu`nun aldığı karar sonrası Tahkim Kurulu`nun kararı çıktı. Olay içinden çıkılmaz bir hale geldi. Kendilerine göre bu işin üstesinden geldiler. Ama şu anda kamuoyunun ve insanlarının vicdanlarının rahat olduğuna kimse inanmıyor. Buna kendileri de inanmıyor. Hakem arkadaşın maçı tatil ediş şekli yanlış. Türkiye`de ve Avrupa`da yaşanmış bir sürü örnek var. Geçen sene yine aynı hakem arkadaş İstanbul`da oynanan maçı 3 kez durduruyor. Federasyon yetkilileri kendisine maçı bitirmesini söylüyor. Bir numara tarafından bu arama yapılıyor. Aynı yetkili Sivasspor maçı sırasında hakemi arayarak maçı tatil etmesini iletiyor. Bu olayların sonucunda Futbol Federasyonu bu işin üstesinden gelemedi. 45 gün geçmesine rağmen sonuçlandıramadı¨

Türk futbolu adına yaşanan olayların kendisini üzdüğünü vurgulayan Albayrak, ¨Trabzonspor olarak ne 3 puanın, ne de 5 puanın peşindeyiz. Kulüp olarak adaletten yanayız. Haluk Ulusoy`a diyet ödedik diye, kendilerinden diyet beklemiyoruz. Adalet bekliyoruz¨ dedi.

Albayrak, kendilerine karşı alınan bir karar olup olmadığı ve kendisinin başkan olmaması halinde verilecek kararın ne olacağı yönündeki soruyu ise ¨Biz olmasaydık federasyonun ilk vereceği karar bizim hükmen yenik sayılmamızdı¨ diye yanıtladı.

Başkan Albayrak, 2 yıldır Trabzonspor`un aldığı cezalarda iyileştirme olmadığını dile getirerek, ¨Diğer kulüplere iyileştirme yapıldı. Nedense Haluk Ulusoy yönetimindeki federasyonda bizim için iyileştirme olmadı. Cezadan korktuğumuz yok. Ama şu anda bu federasyon dirayetini kaybetmiştir¨ yorumunu yaptı.

Sivasspor maçının ardından 6 Sivassporlu oyuncunun Disiplin Kurulu`na sevkedildikten hemen sonra tedbirlerinin kaldırıldığını hatırlatan Albayrak, şöyle devam etti: ¨Ceza alması gereken oyuncuların hiçbiri ceza almadı. Tedbiri kaldırılan oyuncular bir hafta sonra oynadı. 250 bin YTL para cezası 50 bin YTL`ye düşürüldü. Rakip takımın başkanı ve yöneticileri futbolun dışına çıkan beyanatlar verdi. Olayı Arap-İsrail savaşı şeklinde değerlendirdiler. Disiplin Kurulu`na bile sevkedilmediler¨

Nuri Albayrak, geçen sezon birçok hakem hataları sonrası puanlarının gittiğini ifade ederken, 3 aylık bir süreçleri olduğunu, bu yönetim ve teknik heyetle birlikte seçime gideceklerini dile getirdi. Lig maçlarının naklen yayını konusunda görüşlerini de açıklayan Albayrak, ihalenin yeniden yapılması gerektiğini dile getirdi.
    D-Smart`ın bir teklifi bulunduğunu ifade eden Albayrak, ¨Bu teklifte bütün kulüplerin gelirleri yüzde 50 artacak şekilde bir rant ortaya çıkıyor. Trabzonspor Kulübü`nün 18 trilyona yakın bir geliri var. İhale konusunda yapılan teklifle gelir 10 trilyon daha artıyor. Bu nedenle naklen yayın ihalesinin yeniden yapılmasını istiyoruz. Kulüplerin bu paraya ihtiyacı var. Federasyona gönderdiğimiz yazıda ihalenin yeniden yapılmasını istedik. Ancak ilginçtir bu süreçten sonra şu anki yayıncı kuruluş bize karşı cephe alıyor. Taraflı yayın yapmaya başlıyor¨ ifadelerine yer verirken, yayıncı kuruluşun yorumcusu Erman Toroğlu`na da kendilerine yönelik yaptığı eleştiriden dolayı tepki gösterdi.
    Bir Gün Mutlaka!!

Nereden
    İstanbul

yönetim önce kendi beceriksizliğine baksın herkesin üzerinden kendine rant çıkarmak kadar kolay ne var acaba........
    albayrak ı bende sewmiom ama konu burda trabzonsporun hakları
    haluk bey konu gs olunca hiç yanlı davranırım die düşünmüyo konu biz olunca hemen yanlış anlaşırım die bizi eziyooo
    yönetimin kötü olması bizim iç işimiz
    McLas was Here

abdus061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

denıldıgı gıbı bıze trabzonlu degıl trabzonsporlu kısıler lazım
    sana ne şarkılar ne şiirler yeter.TRABZONSPOR ismin cihana bedel.sana tek bır söz UGRUNDA OLURUM BUNU BIL YETER.

Nereden
    İstanbul

levent bıçakçı gibi mahlukatlara paçavra olmamak için bazı şeyleride görmek gerekir saygı duyarım görüşüne ben görüşümü söyledim ama şu gerçekki haluk ulusoyun zorda kaldığı aşikar........
    güsel diyosun da haluk ulusoy un gs li oldugu herkesçe biliniyor
    gs lehine hata olunca bu adam zorda kalmıyo da bizim lehimize hata oluncamı zorda kalınıyor
    neyse olan oldu
    nasılsa hem ulusoy dan hem albayrak tan kurtulacaz...
    McLas was Here

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)