Sayfa 1 Toplam 293 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7314 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Doğan İstifa Etti!

Ahmet Karaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Standart Ziya Doğan İstifa Etti!

trabzonspor gibi bir kulübü önlibero ve sağbek çöplüğüne döndüren, oyuncu tercihleriyle büyük takım hocası olmadığını her hafta ispat eden, vizyonuyla ve bilgisiyle trabzonsporun büyüklüğü altında ezilen ziya doğanı istifaya davet ediyoruz. lütfen sayın ziya doğan istifa ediniz yoksa çok büyük rezillikler yaşanacak....
    taraf

TUFİÇİLO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yüzsüzlüğün tarihini yazan , trabzonspora da rezillikleri yaşatan ziya doğan istifa etmelidir. defol ziya doğan defol
    özlemişim futbolu

vadaa55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

boşa gırtlak patlatmayın bol bol küfredin işe yarıyor
    sen git durma, ağlasa da gözlerim, sana gülümseyeceğim. dün buzdan bir dağ iken, hayaline aldanıp,birden çözüldüğümü nerden bileceksin.
    Hayat bir kumarsa, her defasında TRABZONSOR

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

şerefi varsa istifa eder
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

KARA CAHİL ZİYA DOĞAN DDEFOLUP GİTMEN İÇİN KÜME Mİ DÜŞMEMİZ LAZIM. yeteri kadar mide bulandırdın defol git artık. ...........
    Konu Tunga tarafından (29.07.2007 Saat 01:16 ) değiştirilmiştir.
    özlemişim futbolu

ahmettin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Temmuz 2007 Pazar Trabzon:Böyle başa...
    Fransız ve Dünya edebiyatının yüz aklarından; klasik dönemin büyük romancısı Victor Hugo’nun son sözleri; “ Işık , daima ışık” olmuştur. Trabzon’da son yıllarda yaşananlar ve mevcut tablo bize söylenecek ter bir cümle bırakıyor artık: Haysiyet, birazcık haysiyet!

Keşke ateş yüreğimize düşmemiş olsa da, alelade bir İstanbul medya mensubu gibi, üstelik üzülmüş gibi bir hava da takınarak “ vah Trabzon”, “Trabzon’a yazık oldu”, “Direkten döndük” türü; gerçeği bir ayrıntıya kurban etme yanlışıyla yetinebilseydik. Maalesef bunu yapamayız, bu takım ve bu şehir bizim üst kimliğimizdir çünkü, onsuz hiçbir cümlenin ve yaşanmışlığın bir anlamı yoktur. Rasyonel değildir elbey bu hallerimiz, ama ne yazık ki öyledir.

“Ben demiştimcilik” üzre bir ukalalık içinde girmeden şu özeti yapalım öncelikle: Trabzonspor Futbol Takımı bu teknik adam ve futbolcu yapısıyla değil Avrupa’da Türkiye 2. liginde de bile söz sahibi olamazdı, olamadı, olmadı. Kimse kalkıp Galati’yi olduğundna güçlü göstermeye kalkmasın. Galati Lig A da bile tutunamaz!! Trabzonspor bu yapısıyla olsa olsa Gümüşhane ile Değirmendere’ye rakip olur.

Stad neredeyse ful..Daha dakikalar çift haneli rakamlara ulaşmadan turu getirecek skoru bulmuşsun. Bundan sonra yapılması gereken kontrollü bir oyunla rakibin yaprak gibi açılmasını beklemek ve darbeleri sıralamak. Heyhat; yılın yıldız transferi diye lanse edilen, yutturulan Serkan’ın kanadından başlayan ve bir türlü uzaklaştırılamayan bir top ağlarınızla “gol” olarak buluşuyor çok geçmeden. Olabilir, futbolun içinde bunlar da var, der geçersiniz. Ama gereğini de yaparsınız..

Sonrasında tam 80 dakika, oyunu Haydarpaşa garındaki tren tarife tablosunu izler gibi izleyen bir teknik direktör fiyaskosuna daha tanık olduk. Takımı “değerlerinden” uzaklaştırmasın alışmıştık ama, böylesine zayıf bir takıma karşı bunca kişiliksiz bir performans da doğrusu beklemiyorduk. Ayıptır, günahtır..Tüm antrenmanlarınızı “savunma” refleksleri üzerine inşa ederseniz, işte gole acil ihtiyaç duyulan durumlarda da kala kalırsınız. Bir takım düşünün, tüm gol ümidi Ceyhun’un uzun taçları! Futbol oyunu hiç bu kadar aşağılanmamıştı!!

Eyüp kayıplarda, üç yıldır tek bir kanat bindirmesi yapmayan Celalettin sahada. Geleni itele gideni itele. Yusuf kenarda gelene gidene “sallayan” Ayman sahada. Ortaya soruyorum; borç kapatmak için satılan Milan sahada olsaydı Trabzon o golü yer miydi? Bu kadarını da hesap edemiyorsanız, ne diye ortalarda “spor adamı” diye dolaşıyorsunuz? Kimin hesabına çalışıyorsunuz??

Ligler başlıyor, gerçek olanca çıplaklığıyla önümüzde: Bu takım küçüle küçüle birilerinin cebine girecek hale gelmiştir.

Takımın başında Ziya Doğan yerine Giray Bulak olsaydı, mesela, seyreylerdik gümbürtüyü!!

Mübarek Trabzonspor değil sanki Gümüşhanespor!!

“Haysiyet, birazcık haysiyet!”

Son söz de aynı sitede yazan (yazar diyemiyorum, zira 20 yıllık profesyonel gazeteciliğime karşın kendimi de yazar olarak görmüyorum) Yüksel Yıkılmaz’a olsun. Yıkılmaz kardeşim, üzüntünde samimi misin??

“Peki çözüm?” diyenlere de diğer yazımı bekleyin…diyelim ve bu utanç gecesini nasıl sabahla buluşturacağımızı düşünelim şimdi..
    bekliyoruz..

bir takım bu kadar cahil ellere bırakılır.sorsan kendini nerde görüyo acaba ,bu iböyle gitmez hocam at gözlügüyle dünyaya bakıyon bırak git olmaz olmaz böyle paraysa yönetim dagıtıyor yap pazarlıgını .... lütfen gitttt.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ziya git kardeşim daha fazla ne sen rezil nede biz dijitürkü iptal etmekle ne güzel iş yapmışım bu herifi ve başkanın eserini mi izleyecektim

gecen sene bu adam ''alex benim takimimda oynayamaz'' diyerek aslinda ne kadar futbol bilgisiyle dolup tastigini bizlere göstermisti ... ileriki günlerde fener e bi laf daha sokar yine taraftarin sevgilisi olur merak etmeyin

ziya doğan takımda kaldığı için bende ligtv üyeleliğimi iptal ettirmiştim. haklı çıktığım için çok üzgünüm. bu ziya doğan bu takımın başında kaldığı zürece hiçbir şey olmaz bizden. yazıklar olsun ziya doğana..
    bekliyoruz..

tbs1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yüzündeki ifade bile çeküingen ürkek olan bir kişi bir takımı nasıl atak oynatabilirmi?
    ilk maçta 8 adet defans ağırlık oyuncu ile sahaya çıktı onda bile 2 gol yedi
    galati ye hükmedemeyen takımımız nasıl antepi bursayı kayseriyi yenecek( 3 ezikleri söyleyemiyorum bile)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Goethe'nin son sözlerini bir güzel Victor Hugo'ya mal etmiş ya helal olsun yazarımıza. Edebiyat dünyasında da transfer oluyordu da biz mi bilmiyorduk?

Ortada koca bir fiyasko var millet Gümüşhaneli-Trabzonlu muhabbeti yürütüyor. Birinin saçmalaması bir öncekinin saçmalıklarını mübah mı gösteriyor yani? İmam böyle yaparsa...

Geri kalmışlık bir bütündür parçalanamaz.

Ahmet Karaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

cahil -vizyonsuz -kültürsüz - yüzsüz ziya doğan. defol git artık. adaklar adadım defolup gitmene ziya doğan.
    taraf

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

ziya doğan tıpkı 2 sene önceki gibi çıkıp desen ki:
    "Benim artık Trabzonspor'a verecek bir katkım kalmadı"

açlık grevi mi yapsak ta bu ziya doğanda kurtulsak.
    özlemişim futbolu

irfanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Teknik Direktör Ziya
    Hasta ettin bizi ya
    Azcik onurun varsa
    Karar ver istifaya

Teknik Direktör Ziya
    Takti ön liberoya
    Nerdeyse tüm takimi
    Defans sürer sahaya

Teknik Direktör Ziya
    Bu senin eserin ya
    Koca Trabzon sayende
    Döndü rezil rüsvaya

Teknik Direktör Ziya
    Herkesi küstürdün ya
    Syzmek senin yüzünden
    Dönmüstü Polonyaya

Teknik Direktör Ziya
    Taktin sen Musampaya
    Hazir degildir deyip
    Almaz onu kadroya

Teknik Direktör Ziya
    Engelsin Yattaraya
    Seyretmedik sayende
    Biz onu doya doya

Teknik Direktör Ziya
    Geldin tekrar imzaya
    Adam idin sen güya
    Basari senle rüya

Teknik Direktör Ziya
    Hep gösteris hep riya
    Cok sabrettik biz sana
    Ettin bizi evliya

Teknik Direktör Ziya
    Sampiyonluk bir rüya
    Senle bu takim ancak
    Oynar ligde kalmaya

Şimdi bu kadar gerginliğin üstüne bir fıkra.Umarım gülebilirsiniz.Zamanın birinde Trabzona yeni gelen Vali Gümüşhanelilerin şehre girişini yasaklamış,her tarafta Jandarma kontrol noktaları oluşturmuş,geleni sorguluyor.Bizim uyanık gümüşhaneliler kontrol noktasında jandarma tarafından durdurulmuşlar.
    -Yasak kardeşim;Gümüşhanelilerin Trabzona girmesi yasak.
    -Biz gümüşhaneli deyilik ki?
    -o zaman sizi imtihan edeceğiz.Yaprak deyin bakalım.
    Gümüşhaneliler hep bir ağızdan bağırır;'' Yarpah ''
    Jandarma;Şimdide toprak deyin.
    - Ee torpah
    Jandarma; son olarak birde köprü deyin o halde.
    - Körpüüü..
    Gümüşhaneliler gayet memnun bütün soruları cevapladık derken,Jandarma bunları gerisin geri gönderir,siz Trabzonlu değilsiniz yürüyün memleketinize diye.
    Bizim üç kafadar birbirlerine şaşkın bakarak
    -Ula yarpah didi dedih,Torpah didi dedih;herhalde biz bu fışkıyı körpüde yedih....

maskeli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

28 Temmuz 2007 Cumartesi
    Utanç tablosu !

Süper Lig'de geçen sezon bittiğinde, Kayseri Erciyesspor'un UEFA Kupası Ön Eleme maçını oynayacağına pek de sevinemeyenleri hepimiz çok iyi hatırlıyoruz..
    Hatta, biraz daha ileri giderek, bazı bu işi çok bilmişler, "Kayseri Erciyesspor bizi temsil edemez..Yenilir gelir.. En iyisi Trabzonspor UEFA'ya, Kayserispor da İnter Toto'ya gitsin" diye davullar çalmış.. Kendi söylemiş, kendi oynamıştı..
    O gün de bu günde sözümün arkasında oldum.. "Başarıyı kim yakalamışsa, o gitsin" dedim durdum..
    Bir çoğu bu söylemlerimi dalgaya aldı.. "İlk turda 3 yersiniz-5 yersiniz" diyen zatı muhteremler, kendilerinin ise UEFA Kupası'na grupları bile rahatlıkla geçebileceğini iddia etmişti..
    Biz de kendilerine sonsuz başarı dileklerimizi iletmiştik..
    Ama, gün geldi çattı..
    "Hadi ilk maç.. Deplasmandı.. Bunun Avni Aker'i var" dedik..
    Ve 2-1'lik yenilgiyi sineye çektik !..
    Peki, Avni Aker'deki 2-1'lik yenilgiyi nasıl sineye çekeceğiz ?
    Bu utanç tablosunu nasıl utunacağız ?..
    Galati'ye 2 maçta da 2-1 yenilmenin hesabını kim verecek yüce Türk milletine..
    Hadi.. Buyrun efendiler.. Konuşun.. Açıklayın bu rezaleti..
    Temizleyin bu utancı..
    Başınızı öne eğip de "kader".. "kısmet değilmiş" sözlerini atın bir köşeye..
    Ya da, "sen maçı izlemedin mi.. Onlarca gol kaçırdık.. Tek kale oynadık.. Direkten döndük.. Top, bizi sevmedi" muhabbeti yapılmasın..
    Bırakılsın bu boş beleş sözler..
    Gerçeklerden kaçılmayacağını bir kez daha görelim !..
    Sevgili Trabzonspor taraftarı.. Trabzonspor'da bu yönetim ve bu teknik direktör değişmediği sürece, asla ve asla Trabzonspor'dan bir başarı beklemeyin !..
    Yeni sezonda Şampiyonluk hesabı yapacak olan Trabzonspor, daha sahasında amatör gibi top oynayan bir takımı bile yenip, tur atlamaktan aciz bir konuma gelmişken, birileri çıkıp da bunun hesabını sormalı..
    Vurun, kırın, dövün öldürün demiyorum kesinlikle !..
    Bu hesap, demokratik yollarla da sorulabilir..
    Türkiye'nin en önemli taraftar kitlesine sahip takımlardan birisi olan Trabzonspor taraftarı, bu 2-1'lik utanç tablosunun hesabını zerre zerre sormalı..
    Futbola ihanet etmemek için..
    Trabzon halkına ihanet etmemek için..
    Trabzonspor formasına sahip çıkmak için..

Gelelim Kayseri Erciyesspor cephesine.. Önümüzdeki günlerde kuralar çekilecek ve rakip belli olacak.. Umut ediyorum ki Galati gibi bir takım çıkar Kayseri Erciyesspor'a.. Keşke Galati çıksa.. Çıksa da nasıl Galati takımı tor top ediliyor gösterilse.. İnşallah, Kayseri Erciyesspor, Trabzonspor'un düştüğü traji komik duruma düşmez ve ülkemizi en iyi şekilde temsil eder.. Umut ve dualarım bu yönde...
    Herkese de Galati faciasından dolayı geçmiş olsun diyorum..

Yüksel Yıkılmaz...

kaynak : http://www.internetspor.com/v3/yazar.php?yaziID=2790

Böyle beş para etmez insanalra rezil olduk ya...
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEGİLDİR DAHA ÖNEMLİDİR****
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

maskeli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Alıntı karatasof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi bu kadar gerginliğin üstüne bir fıkra.Umarım gülebilirsiniz.Zamanın birinde Trabzona yeni gelen Vali Gümüşhanelilerin şehre girişini yasaklamış,her tarafta Jandarma kontrol noktaları oluşturmuş,geleni sorguluyor.Bizim uyanık gümüşhaneliler kontrol noktasında jandarma tarafından durdurulmuşlar.
    -Yasak kardeşim;Gümüşhanelilerin Trabzona girmesi yasak.
    -Biz gümüşhaneli deyilik ki?
    -o zaman sizi imtihan edeceğiz.Yaprak deyin bakalım.
    Gümüşhaneliler hep bir ağızdan bağırır;'' Yarpah ''
    Jandarma;Şimdide toprak deyin.
    - Ee torpah
    Jandarma; son olarak birde köprü deyin o halde.
    - Körpüüü..
    Gümüşhaneliler gayet memnun bütün soruları cevapladık derken,Jandarma bunları gerisin geri gönderir,siz Trabzonlu değilsiniz yürüyün memleketinize diye.
    Bizim üç kafadar birbirlerine şaşkın bakarak
    -Ula yarpah didi dedih,Torpah didi dedih;herhalde biz bu fışkıyı körpüde yedih....
    GENEDE EN BÜYÜK HER ZMANA HERYERDE TRABZONSPOR BİTMEZ BU SEVDA BİTMEZ ÖLÜNCEDE BİTMEZ........

ELBET BİR GÜN AMA MUTLAKA ŞAMPİYON TRABZONSPORUMMM
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEGİLDİR DAHA ÖNEMLİDİR****
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

yarın dikkat edin yensek 1.sayfaya koymazlar ama bu ziya yüzünden bu hezimetle gastelerde 1. sayfada olucaz
    "Hayatta Yegane Üstünlüğüm Türk Doğmaktır" K.Atatürk

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bence yüürüs yapilmali
    Gitme demek cok da Zor olmamali

atlantis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allahınız varsa gidin yaa böyle rezillik olmaz. Trabzonsporu izleyemez olduk sayenizde...
    T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne oldu Ziya denen teknik arıza hani sen çok hücüm oynuyordun,Hani diyordunki "Aslında Türkiyede Şampiyon olmak çok kolay,Avrupada bile başarılı olmak çok kolay"
    Ulan teknik arıza şimdibizi kim dolduruşa getirdi..Sıradan takıma elendin hala Utanmadan konuşuyorsun,Anortisi faciasından ne farkı var şu maçın,Bu ziya denen Futbol bilgisinden Yoksun Teknik arıza gitmeden Trabzonsporda 50 tane Yönetim değişsse hiç bir şey değişmez.
    Hala Ziya Doğana bir şey diyen yok
    Hala Ziya Doğan istifa diyen yok.
    Ne oldu Ziya denilen Ş.....siz.
    o kadar defans oyuncusu Transfer ettirdin. Birilerini suçladın takım hiç çalışmamış yatmış dedin.Aha sezon başında başladın ne değişti.
    Defol Ziya senin takımın başında Kalman Trabzonspor Traftarları açısından Maddi kazanç sağlıyor ama günden güne Takımı Kendi küçük kafan gibi Küçük takım yapmaya çalışıyorsun.Maddi kazanç derken Senin saçma sapan Kısır futbolunu izlememek için Digi türke abone olmayacağım 700 ytl yıllık
    en az 4-5 deplasman maçına gitmeyeceğim.400-500 ytl de öyle cebimizde yıllık 1.000 ytl ile 1.500 ytl kazançtayız.Senin suratsınz suratını görmek istemiyorum.Birileri bizi dolduruşa getirdi değilmi Teknik arıza,O yüzden takımı elettin.Sırdan takım karşısına bile 6 defans ağırlıklı oyuncu ile çıktın,Yaptırdığın Transferler hep defans,Nerde eski oyuncuların var eski ıskartaların var topladın,Ben Iskarta Oyuncu ve Iskarta teknik arıza istemiyorum,Senin yüzünden artık siteye bile girmez oldum.
    Sen ne bela adammıssın defaolup gitmiyorsun.
    Seniiş başına getiripte hala orda Tutan kendini yönetici zanneden adamlar ne kadar Futbol cahili imiş ki geçen sezondan bu güne hala sana katlanıyorlar.
    Trabzonspor bu yönetimle Bu teknik arıza ve onun aldırdığı Iskarta oyuncularla 4.bile olmaz.
    Yeter Söz taraftarın deme zamanın geldi geçiyor.
    Ziya Doğanı kovmadan yüzümüz gülmeyecek.
    YAPILACAK 1.İŞ ZİYA DOĞANI HEMEN KOVMAK
    2.İŞ KONGREDE BU İŞBİLMEZ YÖNETİMİ KOVMAK.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Mantalite61
    Ziyaretçi

bu bişey değil hele lig başlasın şenlik o zaman başlıyor

ziya doğandan nefret ediyorum. ziya doğandan kurtardığımız gün trabzonsporun kurtuluş günü olarak ilan edilmeli bu gün...
    bekliyoruz..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)