Sayfa 51 Toplam 293 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7314 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Doğan İstifa Etti!

Nereden
    Ankara

Herhalde zaten bütün taraftar orda buluşcak.Trabzon taraftarının büyüklüğünün sadece trabzonda değil ankara'da da olduğunu bilsin herkes.Trabzonsporu biz bir olup takımı kaosa götürmeye çalışanlara fırsat vermeyerek ayağa kaldıracaz
    Trabzon İmparatorlukların çökertildiği yerdir.Laz reİs

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bugune kadar zıya hocaya hıc ıstıfa demedım ama ınsan bır acayıp oluyor yaww 2 sezon nebır atak organızasyonu var nede top cevırebılıyoruz ertugrul hoca bızım 2 yılda yapamadıgımızı 1 aydan kısa surede yaptı gelde sımdı deme zıyahocam bızde ne eksık var ???
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Arkadaşlar konu dışındaki iletiler silinmiştir. Konu bütünlüğünü korumaya özen gösterelim lütfen.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

Nereden
    Ankara

kalabalık olur yarın akşam gel yine görüşürüz ben çıkıcam şimdi
    Trabzon İmparatorlukların çökertildiği yerdir.Laz reİs

Ahmet Karaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ziya doğan yeteri kadar mide bulandırdın. defol git artık.
    taraf

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı gurkan61040 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    szymeki szymek yapan ziya hocadır.
    ne kadar kadar doğru bi analiz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurkan61040 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    szymeki szymek yapan ziya hocadır.Ayrıca beden öğretmeni olmak herşeyi bilmek anlamına gelmez. Ben de orda okudum saygılar hocam
    Yapma yaaa!!!bende Szymek'in futbol hayatını bitirdiğini düşünüyorum.Gerçi Szymek'te öyle düşünüyor ama senin iddialarında yabana atılacak cinsten değil hani Demek Szymek, Ziya hoca sayesinde bir kariyer edindi öyle mi?Ondan önce böyle bir adam yoktu zaten,Allah razı olsun Ziya hocadan onun sayesinde 2 seneye yakın Szymek'i seyretme mutluluğuna eriştik.Ziya hoca'nın kafa yapısı, Szymek gibi futbolcuları katletmekten başka ne işe yarar?O ne anlar teknikten,yıldız oyuncudan...onun anladığı en iyi yabancı Aymandır.Ondan başka futbolcu bilir mi?

Ziya hoca Türk futboluna şimdiye kadar bırak Trabzonsporlu olanını, hangi genç futbolcuyu kazandırmıştır?Ya da Trabzondaki onca gençten hangisine şans vermiştir?
    Konu Badaloğlu tarafından (16.08.2007 Saat 10:19 ) değiştirilmiştir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Szymek Senol Günes zamaninda transfer edildi yoksa yaniliyormuyum?
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

10. Forumdan Uzaklaştırılmıştır

ziya dogan bence bir dilenci! dilenciler gibi bu tür kaos ortamlarinin sürmesini istiyordur dualarinda. cünkü bu yolla gündem degisiyor ve yandaslari gündemi uzunca bir süre baska seylerle mesgule diyorlar! belki bu hafta da keceli ya da hasan bir vukuat yapar ve biz yine bu assagilik t. direktörü konusmayiz böylece o bir hafta daha kalir takimin basinda. ancak bu hafta dananin kuyrugu kopar ve bu takimin gercek gücünü görürüz ya da söyle diyelim takke düser kel görünür...

ayrica utanmadan symkonun ziyanin eseri oldugunu iddia edenler trtabzonsporun yakin tarihini ya bilmiyorlar ya da onlar da nuri baskanlari gibi bir yildan ya da ziya hocalari gibi üc yildan bu yana trabzomnsporla ilgileniyorlar! symko zyia tarandan gitmeden önce israrla istendi zurawski ile birlikte ancak alinamadi. ziya gitti ve senol günes yönetiminde symko geldi. symko en iyi futbolunu senol günes zamaninda oynadi dünya kupasina giderken onu trabzondan gücsüz yolladik geldiginde kupanin hayal kirikligi vardi üzerinde ve kendisini toparlama sürecinde ondan coks ey bekledik bu baski onu yipratti ve ziyanin gelisiyle birlikte asil cöküsü basladi ve adam futbolu birakti bu deli yüzünden.
    Konu 50grad tarafından (16.08.2007 Saat 10:40 ) değiştirilmiştir.

oskanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapma yaaa!!!bende Szymek'in futbol hayatını bitirdiğini düşünüyorum.Gerçi Szymek'te öyle düşünüyor ama senin iddialarında yabana atılacak cinsten değil hani Demek Szymek, Ziya hoca sayesinde bir kariyer edindi öyle mi?Ondan önce böyle bir adam yoktu zaten,Allah razı olsun Ziya hocadan onun sayesinde 2 seneye yakın Szymek'i seyretme mutluluğuna eriştik.Ziya hoca'nın kafa yapısı, Szymek gibi futbolcuları katletmekten başka ne işe yarar?O ne anlar teknikten,yıldız oyuncudan...onun anladığı en iyi yabancı Aymandır.Ondan başka futbolcu bilir mi?

Ziya hoca Türk futboluna şimdiye kadar bırak Trabzonsporlu olanını, hangi genç futbolcuyu kazandırmıştır?Ya da Trabzondaki onca gençten hangisine şans vermiştir?

Bir durum ancak bu kadar guzel ozetlenir. Sadece kucuk bir duzeltme yapmak istiyorum Ayman yabanci degil, Turk statusunde oynuyor. Hatta daha ileri gidip haddimi asmak istiyorum. Aymani da ziya Turk yapmistir.
    "AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1. Ortada başarısız bir takım var: Başarsızlığın muhtelif sebepleri vardır, tek başına teknik direktöre fatura edilemez. Velev ki bu teknik(!) direktör Ziya Doğan olsun. Eleştirdiğimiz şeyler; sahaya çıkacak on biri belirlemek, takımı teknik ve taktik olarak hazırlamak, ekibiyle birlikte gerekli kondisyonu yüklemek, oyunu okuyabilmek, gerektiği zaman doğru müdahalelerde bulunmak, taktik varyasyonlar, ölü top, yan top çalışması ve atak organizasyonları yaptırmak gibi onun sorumluluğunda olan şeyler. Sayın Doğan bunlardan hangisini ya da hangilerinde yeterlidir? Dikkat buyurun; gençleri kazanmak, yedek kadroyu her an oynayacakmış gibi hazır tutmak, muhtemel ve Müstakbel transfer çalışmaları için yurt içi ve yurt dışı araştırmalar yapmak gibi Ziya Doğan'a lüks gelecek şeyleri söylemedim bile. Sadece normal şartlar altında ortalama bir teknik adamdan beklenebilecekleri söyledim.
    Tekrar soruyorum: Sayın Doğan bunlardan hangisini ya da hangilerinde yeterlidir?
    Efendim? Mantalite mi? Kalsın! Sormamış olayım.

"Szymkowiak'ı Szymkowiak yapmak" gibi hiçbir kritere dayanmayan enfüsi iddialardan değil somut şeylerden bahsediyorum. Bu durumda yarın birileri hakkında "adam müthiş bir saha görevlisi orta çizgiyi orta çizgi yaptı", "topu top yaptı", "çıkış tünelini çıkış tüneli yaptı dendiğinde ne kadar ciddiye alınırsa bu iddialar da o kadar ciddiye alınır. Bir şeyi daha merak ediyorum. Szymkowiak, Ziya Doğan kendisini Szymkowiak yapmadan önce neydi, elektrikli süpürge falan mı?

2. Ortada Tutarsız Bir Hoca(!) Var:Gelir gelmez elindeki kadronun şampiyonluk için yeterli olduğunu söyleyip ardından takviye isteyen, ikinci yarı takımın büyük başarılara imza atacağını vaat eden, üstelik bununla da yetinmeyip Türkiye'de başarının çok kolay olduğunu hedefin Avrupa olduğunu söyleyecek kadar uçan bir adamın ikinci yarının liderliğini başarı olarak görmesi neyle açıklanabilir? Küresel ısınmayla mı? Bu arada bu sezona nasıl başladığımız da ayrı bir hikâye.

3. Ortada Şaibeli Bir Hoca(!) Var:Futbolcu ve menajerlerle kurulan çıkar ortaklıları gibi utanç verici iddialar ortalarda dolaşıyor. Ne yazık ki alınan ve alınmak istenen, satılmak ve satılmak istenen futbolcular göz önüne alındığında bu iddialar doğru gibi görünüyor. Ben doğrudur diyenlerden değilim. Suçu ispat edilinceye kadar herkes masumdur ve ispattan yoksun bir iddia iftira hükmündedir. O yüzden şu an kendisini suçlu olarak görmüyorum, sadece her onurlu insanın yapması gereken şeyi yapmasını, istifa edip aklanmasını ya da bu iddia sahiplerini susturacak, kendi dürüstlüğünü ispat edecek açıklamayı kamuoyuna yapmasını bekliyorum. Sükût ettikçe insanlar nezdinde itibarını -mantalitesini değil- yitirecektir. Ama eğer konuşurda bu konuda yaptığı açıklamalar da tıpkı takımın başarılı hakkında konuştukları gibi olursa ne düşünmeliyiz?

Sanırım taraftar olarak bunları sormaya ve eleştirmeye hakkım var.

afsbahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart ziya doğanın taktiği ne?

hepiniz benimle aynı fikirdesiniz diye düşünüyorum. bu hoca (buna lisans verenler de utanıyordur artık) nasıl bir taktik ile takımı oynatıyor. Adamda iki yıldır ne bir paslaşma, ne bir kanat organizasyonu, ne bir serbest atış organizasyonu, ne kaleci eğitimi hiçbir şey yok. atılan goller yattara ve gökdenizin bireysel katkılarıyla ersenin kafa hakimiyeti ve fırsatçılığıyla ve umutun çabalarıyla. yani toplam dört kişinin sırtındaki yük ile bir sezonu tamamladık. ikinci yarıda şans verdiği sürece Ceyhunun bireysel becerileriyle birkaç gol daha bulduk. Gerisi ne oldu. 8 kişi defansa yığıldık. defanstan top çıkaramaz olduk. orta sahaya top gelmez oldu. kazayla forvet hattına düşen 1-2 top iyi değerlendirilirse gol oldu. 8 kişilik defansımız her maçta hatalı goller yedi. şampiyonluğa oynayan bir takımın en önemli yeri kalesi olması gerekirken biz de hiç ilgilenilmeyen yer kale oldu.
    Tecrübeli bir kaleci ile sorunların büyük kısmı aşılır. defanstan oyun kuracak tecrübeli bir adam lazım ki bizim 10 ön liberodan hiçbirinde bu yetenek yok. (hani eskilerden ogün, tolunay gibi) Kanatlardan topla hızlı hücuma çıkabilecek oyuncular lazım (özellikle sol kanata "abdullah gibi") orta sahada dinamik bir 10 numara lazım ki bu 10 numara sorunu 25 yıldır var bizde.
    TRABZONSPOR'lu doğduk, öyle öleceğiz...
    Ahmet FıraTSerdar BAHAR

afsbahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla bir de şuna değinmeden geçemeyeceğim. Geçen yıl ki Fortis kupasında kayseri erciyes ile oynadığımız ve penaltılara kalan maçın penaltı atışları sırasında kalecilere bi baktım. Bizim tolga uzun boyu ile biraz cılız olmasına rağmen kısa boylu ve fiziği tolga kadar iyi olmayan Orkun'dan avantajlı gibi görünüyordu. Ama Tolga'nın kaleci hocası kimse onu derhal yollamamız lazım. Adam penaltı atışları sırasında büyüyerek kalede duracağına, pıstı pıstı ve küçüldü fare bekleyen kedi gibi küçüldü bi baktım kale bomboş adamların her attığı gol oldu. Orkun kollarını açtı hareket etti bi baktım bizimkilerin atacağı köşe kalmadı. vesselam bu atışlar sonucunda elendik. avrupadaki penaltı atışlarında kaleciler mümkün olduğunca büyüyerek dururlar kalede ki rakip oyuncu topu atacak bir yer bulamasın. bizimki kalede miydi kale boş muydu ben anlamadım. o gün çok kızmıştım.
    TRABZONSPOR'lu doğduk, öyle öleceğiz...
    Ahmet FıraTSerdar BAHAR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Emre_57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Utanmasalar Ronaldinyoyuda ziya dogan yetistirdi diyecekler...
    Bence Ronaldinhonun bugüe gelmesınde ziya hocanın payı var.

nasıl mı?

Ziya doğan gibi birinin eline düşmeyerek bu zaman gelmiştir. düşünki düşseydi şimdi bir 3.lig takımında önlibero olarak oynamaya çalışıyor olacaktı. Alahtan ziya görmedi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bence Sivas maçındaki olayların tek suçlusu Ziya Doğan'dır

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oskanonur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir durum ancak bu kadar guzel ozetlenir. Sadece kucuk bir duzeltme yapmak istiyorum Ayman yabanci degil, Turk statusunde oynuyor. Hatta daha ileri gidip haddimi asmak istiyorum. Aymani da ziya Turk yapmistir.

Maalesef bunlar Türkiyedeki futbol'un ve sistemin ne kadarda aciz bir durumda olduğunu gösteriyor.Ayman jübile yaptıktan sonra ülkemizde kalacak mı?? Daha hangi Türk statüsünden bahsediyoruz!!! Tamamen Türk futbolundaki sistemin kokuşmuşluğunun sahaya yansımasıdır...

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maalesef bunlar Türkiyedeki futbol'un ve sistemin ne kadarda aciz bir durumda olduğunu gösteriyor.Ayman jübile yaptıktan sonra ülkemizde kalacak mı?? Daha hangi Türk statüsünden bahsediyoruz!!! Tamamen Türk futbolundaki sistemin kokuşmuşluğunun sahaya yansımasıdır...
    ahmet abi kalacak tabi ki mısıragitse askerlik sorunu varo yüzden kolay kolay gitmez
    öldüğümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doğmadık öldüğümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNİ -TS KARADENİZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlası !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa Önal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahmet abi kalacak tabi ki mısıragitse askerlik sorunu varo yüzden kolay kolay gitmez
    Nerden tutarsan tut,nerden bakarsan bak hep rezalet,hep fiyasko...

gurkan61040
    Ziyaretçi

Abi eğer böyle dediğiniz bir teknik adamsa ikiyıl evvel 10 mac üst üste nasıl kazansırsı gecen sene ikinci yarı en iyi takım olduk.Herhalde tesadüf.

gurkan61040
    Ziyaretçi

Mustafa Denizli gelsin!!!

Nereden
    İstanbul

Bugün bir spor gazetesinde yönetimin geçen hafta Rıza Çalımbay'a teklif yaptığını, Rızanın da Kore'den teklif var, o iş olmazsa konuşuruz dediğini yazıyor.

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Jester Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün bir spor gazetesinde yönetimin geçen hafta Rıza Çalımbay'a teklif yaptığını, Rızanın da Kore'den teklif var, o iş olmazsa konuşuruz dediğini yazıyor.
    Bıkmadık mı Bjk artıklarından.. Al birini vur ötekine zaten. İnşallah yalandır.
    BORDO MAVİ

gurkan61040
    Ziyaretçi

Hangi teknik direktör gelirse gelsin yatacak.Yatana para yok baaşkanınn bunları takip etmesi lazım
    Konu EmrahYalçınalp tarafından (16.08.2007 Saat 14:46 ) değiştirilmiştir. Sebep: Forumda izinsiz link vermek yasaktır...

Nereden
    Trabzon

Alıntı BRAVERYBOY1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene takıma adapte olamadı diyelim, koskoca bir hazırlık dönemi geçirdi ama takımda teknik anlamda kazanılmış tek bir şey yok! adamın futbol olarak kattığı hiç bir şey yok, ya sivas a bakın organize ataklarına bakın, biz hala şişirme toplarla kaleye yükleniyoruz yazık halimize artık çok yazık hem de! insanın şöle gerilmeden stres olmadan KEYİF alarak bir maç izleme hakkı yok mu buna hakkımız varsa eğer Trabzonspor isminden geçinen o şerefsizler bir an evvel gitmeli artık. Arkadaşlar kimse darılmasın çıkıp ziya hoca ne yapsın demek benim için küfür anlamı taşıyor. ne kadar basit sıradan adam varsa o değilmi bu takıma getiren, değilmi onun döneminde altyapıdan bir tane adama şans tanınmayan, bütün gençler sağa sola kiralık verilsin o paralarla aptal aptal adamlar gelsin yerlisiyle yabancısıyla...Biz bu adamları bu yönetimi bu teknik adam demeye dilim varmıyor bu adamı HAK ETMİYORUZ!!!
    yazık çok yazık...
    mükemmel mükemmel mükemmelsin..... işte herşeyin özeti...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)