Sayfa 3 Toplam 293 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7314 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Doğan İstifa Etti!

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oynattığı sistemde ne sağ kanat var ne sol kanat ne de forvet.Herşey defans ve ön liberolarından ibaret.Maç boyunca doğru düzgün atağa çıkmayan 2 bekimiz, ileriye pas atamayan 2 ön liberomuz ve defansa kadar adam kovalayan forvetlerimiz var.Sistemin tutmadığını geçen sende gördük.Bu sende görmeye devam ediyoruz.Yediğimiz gollerde forveti suçlayan bir kişiden ne beklenirki?Umut devamlı adam kovalıyo.Bu adam nasıl gol atsın?Stepanovu bu sene çok arıycaz.Tayfundan stoper olmaz isterse 10 sene kiralasınlar.Orta sahadan kaleye dönülür mü?Hoca bunları göremiyo mu?Dakika 85 çıkan oyuncu Ayman giren oyuncu ADNAN.Yahu bu takımın gole ihtiyacı var.En azından Ömeri sok oyuna.Hoca hemen istifa edip uzun bir tatile çıksın.Tatilde de mümkünse İspanya, İngiltere liglerini izlesin.Belki mantalitesi değişir.
    Konu Emre B. tarafından (29.07.2007 Saat 10:24 ) değiştirilmiştir.

Erngnctrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

herşey albayrakın suçu.
    bu adam bizi rezil ediyor.
    hırsızın teki.
    trabzon yakışmıcak biri.
    trabzonlu oldugunuda inanmıyorum.
    def olsun gitsin.

hayati_kamil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

herkesi istifaya çağırıyoruz .................
    SiEbEn-SiEbEn-SiEbEn-SiEbEn-SiEbEn-SiEbEn-SiEbEn-SiEbEn-SiEbEn-SiEbEn-SiEbEn-SiEbEn

10 numara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

açıklamaya hiç gerek yok Ziya doğan istifa...buna neden göstermek çok komik olur çünkü adamın oynattığı bir sistem yok..düşünsenize maç 1-1 tur gidiyor çıkan oyuncu forvet umut giren oyuncu orta saha yusuf...yedekte bile golcü oyuncun yoksa ve sen bu takımdan jun,cem hatta musampayı kovalayarak gönderiyorsan sen teknik direktör değilsin seni hiç tartışmayalım...hala ziya ve yönt. destekleyenleri anlıyorum onlar işlerini bilirler.....
    poetricus

Nereden
    İstanbul

Diğer tarafta da yazdım adamın adını ağzınıza dolamışsınız belden aşağı vuruyosunuz artık ben de eleştiriyorum ama dünkü maçta eleştirilecek tek hareketi yoktu adamın. Bu takım çift forvet oynasın diyoruz ya çift forvet oynamalı bence de ama 2 si de sahada olunca yedek forvetimiz kalmıyor farkındasınız değil mi. Kaleci diyordunuz ya bu takımda kaleci yok farkındasınız değil mi? BU işin en büyük sorumlusu yönetim takımda 2 tane yedek yok adam gibi bir sürü yerde alternatif hatta as oyuncu sıkıntısı var ama adam pişkin pişkin yayılmış şeref tribününde maç seyrediyor. Şeref tribününde oturuyorsanız söylediğiniz yalanları temizleyecek oraya layık olacaksınız.ANLAYANA

Nereden
    İstanbul

yorum yapılacak çok şey war ama bizde yorum yapmaya hal kalmadı her sene uefa kupasından hüsranla ayrılan ilk türk takımı olmak zorumuza gitmiyor değil şimdi koltuklarımıza oturur ligi seyretmeye b aşlarız yine boş şampiyonluk hayalleriyle yeter artık bu stad daha dolmayacak daha kimsede heves kalmadı
    SiEbEn-SiEbEn-SiEbEn-SiEbEn-SiEbEn-SiEbEn-SiEbEn-SiEbEn-SiEbEn-SiEbEn-SiEbEn-SiEbEn

Mellih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaww ziya doğan transfer istiyor
    yönetim uefa'ya kalalım öyle alırız diyo (böyle bi mantık olabilir mi?)
    ziya doğanın o anda rest çekmesi gerekir
    Al işte sonucunda takımda kendisi de başarısız oluyor..
    Şimdi istifa etmeli mi, çok geç kaldı bile

Nereden
    İstanbul

Unhappy

Alıntı emre81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diğer tarafta da yazdım adamın adını ağzınıza dolamışsınız belden aşağı vuruyosunuz artık ben de eleştiriyorum ama dünkü maçta eleştirilecek tek hareketi yoktu adamın. Bu takım çift forvet oynasın diyoruz ya çift forvet oynamalı bence de ama 2 si de sahada olunca yedek forvetimiz kalmıyor farkındasınız değil mi. Kaleci diyordunuz ya bu takımda kaleci yok farkındasınız değil mi? BU işin en büyük sorumlusu yönetim takımda 2 tane yedek yok adam gibi bir sürü yerde alternatif hatta as oyuncu sıkıntısı var ama adam pişkin pişkin yayılmış şeref tribününde maç seyrediyor. Şeref tribününde oturuyorsanız söylediğiniz yalanları temizleyecek oraya layık olacaksınız.ANLAYANA
    kardeşim dediklerinde haklısın ama bu taraftara da yazık değil mi her seene uefadan geri dönmek adamın zoruna gidyor be....

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

bu saatten sonra istifa etse ne olur etmese ne olur 1 yılımız daha heba oldu ben onu bilirm.
    sezona iyibir hoca iyi bir transferlerle girsekte beklentilerimiz son buldurulsa olmazmıydı.demekki olmazmış öbür dünyada ellerim yakasında Trabzonsporumuzu bu hale getirenlerin.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Nereden
    İstanbul

yine içimde kalacak söyleyeyim ben bizim forvetlerden bi şey olmaz abi topu kaleye sürüklüyemiyorlar adamlar bi kere geliyo lam goool biz oyunu ceza sahasına yığdık içeri bi top atamadık bu ta mamen forvetlerin beceriksizliğği kendilerini boşuna bilinçsizce yorması sen forvetsin geriye doğru depar atıp adamı durdurmaya niye alışıyorsun sen git golünü at yeter ya bıktık artık ..

jetair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

İddia ediyorum bu kel istifa etsin takım kendine gelir.Yönetimide yanlış yönlendiren O bir sürü gereksiz adam aldırdı takımın sadece bu gününü değil geleceğini de kararttı.Bu kadar stoper ve önlibero su olan bir takımı artık toparlamakda kolay bir iş değildir.Ziya Defooooooolllllll............

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yani inanılır gibi değil durum 1-1 dakika 14 bu dakikadan sonra devamlı ceza sahasına top şişirdik durduk yetmedi ceyhun taçlarıda şişirdi durdu.. Bir teknik direktör hiç mi müdehale etmez yahu.. Devrearasına girmişsin be adam versene oyuncularına taktik yerden oynayın desene.. Yok oğlu yok..

Sen tutup takımın önemli defans oyuncularından stephanovu sattır sonra tayfun gibi bi kazmayı takımda tut olucak iş mi bu??

Artık yeter yaaa vallaha yeter.. daha 22 yaşındayım fenalık gerçirdinm dün tansiyonum 8e 5 oldu.. Ne hakkınız var bize eziyet etmenize..
    "İnandığı gibi yaşamayan, yaşadığı gibi inanmaya başlar"

Tevfik Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ZDnin Artık teknik taktik fukarası olduğu anlaşımıştır.

ziya gitsin..gitsin gitmesine ama yeni gelen trapattoni bile osla celalettinle hasan hüseyinle musayla ne yapabilir bir de o var!!bence bu ve bi kaç adamla ziya doğan aynı pakete konabilir.paketten tasarruf olur hem
    sevinelim diye sevmedik!!forza bordo mavi!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

daha çok başlık açarız biz bu cehalet timsali başımızda iken..
    albayrak kendi başını yiyecek..
    bu adamla devam ettiği sürece stad projesi bile kongrede kurtulmasına yetmeyebilir..

ziya doğandan bu takıma hayır gelmeeeeez...

bu takım başında ziya varken inter totoya kalmamalı deyince, bazı aklı evveller tepki koymuştu..
    kim haklıymış ağalar???
    inter toto faciası ve kayserili bücürlerin ağzına düşünce aklınız başınıza geldi mi???

takımın başında ziya varken bu iş olmaz..
    her girdiğimiz turnuvada hezimet devam edecektir.

gelsin bakayım ziyacılar..
    buyrun konuşun..

bu adamı teknik direktör olarak tanımıyorum.
    saha kenarına bi kavak ağacı diksem daha faydalı olur takıma...

istifa falan istemiyorum.
    öyle bir kovulsun ki bir daha aklına trabzonspora yaklaşmaya bile cesaret edemesin..
    derhal çok ağır ifadelerle kovulması lazım..

Nissan
    Ziyaretçi

Su adamin mail kutusuna lig baslayana kadar kac bin tane mail atabiliriz?

futbol@ziyadogan.com

Nereden
    Kocaeli

Alıntı irfanb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teknik Direktör Ziya
    Hasta ettin bizi ya
    Azcik onurun varsa
    Karar ver istifaya

Teknik Direktör Ziya
    Takti ön liberoya
    Nerdeyse tüm takimi
    Defans sürer sahaya

Teknik Direktör Ziya
    Bu senin eserin ya
    Koca Trabzon sayende
    Döndü rezil rüsvaya

Teknik Direktör Ziya
    Herkesi küstürdün ya
    Syzmek senin yüzünden
    Dönmüstü Polonyaya

Teknik Direktör Ziya
    Taktin sen Musampaya
    Hazir degildir deyip
    Almaz onu kadroya

Teknik Direktör Ziya
    Engelsin Yattaraya
    Seyretmedik sayende
    Biz onu doya doya

Teknik Direktör Ziya
    Geldin tekrar imzaya
    Adam idin sen güya
    Basari senle rüya

Teknik Direktör Ziya
    Hep gösteris hep riya
    Cok sabrettik biz sana
    Ettin bizi evliya

Teknik Direktör Ziya
    Sampiyonluk bir rüya
    Senle bu takim ancak
    Oynar ligde kalmaya

çok güzel olmuş tebrikler birde ölçülü yazmışsınya tam süper olmuş emeğine sağlık....
    poetricus

Nereden
    Kocaeli

bu takımı ancak luce kurtarır....o bir taktik dehası...

poetricus

Nereden
    İstanbul

Desert yani sana ne demeli bilmiyorum
    Bu sonuçtan sonra keşke gitmeseydik mi diyosun ?
    Gitmeseydik de gerçekleri görmemiz biraz daha ertelenseydi öyle mi?
    Bırakın Allah aşkına bu ucuz lafları
    Dünkü sonuç ne kadar utanç vericiyse "Totoya gitmeyelim rezil oluruz"düşünceside bi o kadar utanç vericidir Bilmem anlatabildim mi?!
    Konu champions tarafından (29.07.2007 Saat 11:56 ) değiştirilmiştir.

ScAnDaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yazık gunah kardesım bu taraftara ne hakkınız var bun ları bıze cektırtmeye bu zya dogan orda nasıl oturuyo hala kımse alamıyomu ordan onu ya bu mudur yanı TS NIN buyuklugu galati ye yenılmek sorumlular artık top sızde İSTİFA

Mantalite61
    Ziyaretçi

martin palermoyu , dhorosoo yu , bobnadilla yı, dudek i beğenmeyip, bizde bunlardan çok var diyen adam derhal istifa etmeli, hani bunlardan dün hiç göremedik?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bjk lütfen şuna numaradanda olsa teklif yap lütfen belki 2 sene önceki gibi istifa eder

Rahim.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Artık Forumlarda konusmayı bırakıp sokaga dökülmenin sırası geldi bence.Forumdakilere sesleniyorum.Trabzonda bir yürüyüş düzenlensin.İnanın ben istanbuldan katılmaya hazırım.2 senedir Milleti Avrupaya gidecegiz,sampiyon olacagız diye kandırıyorlar.Güya hep Futbolcuların suçu var.Yattara kırmızı kartla atıldı.Tabiki atılır.42 derece sıcaklıkta sen bu adamı oynatırsan ne olacaktıki sanki?Ziya hoca kendi zafiyetini başkalarını suclamakla kapatmaya calısıyor.Buna izin vermeyelim Lütfen.Trabzonspor tarihinde bu kadar hezimet yasamadık.Düşünüyorumda Özkan Başkanın elinde bu kadar kaynaklar olsaydı Takımı ne kadar ileriye götürebilirdi.Ah ah.Haydi artık bişeyler olsun.

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart şu pişkinliğe bak

Galati yenilgisi sonrası basın toplantısı düzenleyen Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, istifayı düşünmediğini söyledi.
    29.07.2007

Galati yenilgisi sonrası basın toplantısı düzenleyen Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, istifayı düşünmediğini söyledi. Yola devam edeceğini ifade eden Doğan, “Artık sadece lige konsantre olacağız. Rakiplerimiz üç kulvarda mücadele edecekken, biz haftada bir maç oynayacağız. Yaşadığımız bu kötü günleri belki lig başladıktan sonra unutur ve taraftarlarımızın yüzünü güldürürüz” açıklamasını yaptı.

NE ŞAMPİYONLUĞUN LAZIOM NEDE MANTALİTEN AL GETİRDİKLERİNİDE ÇEK GİT MANTALİTE FUKARASI DAHA NE OLSUN YAPTIKLARIN YETMİYOR MU?
    ARKADAŞLAR LÜTFEN GİTMESİ İÇİN HERŞEYİ YAPALIM YOKSA BU YÖNETİM DAHA ÇOK BEKLETİR BİZİ

ANLAYAN VARSA BANADA ANLATSIN BU TEZGAH DEĞİL DE NEDİR ŞİMDİ GS'NİN ÇÖPLÜĞÜNDEN FUTBOLCU TOPLKAMAYA ÇALIŞIYORLAR HAYRET YA HAYRET
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

YÜrÜyÜŞ En Az Onbİn Katilimli
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)