Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 142 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 13. Hafta (Seyircili) Gs Maçında Protesto

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

HALUK BEY BA$KAN oldugundan beri yüzümüz hakemler yönden bi keren dönmedi ya bu tesadüf olamaz.....

HALUK ULUSOY ISTIFA !!!!!!!!!
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Metin abi trabzondaki kendini bilmez birkaç taraftar gurubumu yapıcak bunu. hiç inanasım gelmiyo herşeyi olduğu gibi bunuda yüzüne gözüne bulaştırır bunlar.
    hepimizden tek ses tek çığlık çıkmadığı sürece yapılanların hepsi boş.
    İnsanda güzel olan yüzdür, yüzde güzel olan gözdür ama aslında insanı insan yapan ağzından çıkan sözdür.. »
    Mevlana Celaleddin-i Rumi

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Emre Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence stad tıklım tıklım olmalı.Ama maçta kimse çıt çıkartmamalı.Gollerde bile.

Zaaten o maçta atılan gollere sen pek ses çıkaramayacaksın..hala ziya başımızda olursa...
    38 yıldır olduğu gibi yine buradayız,
    Küllerinden doğmanı bekliyoruz...?
    " Gülüşümüzü astık intehar koğuşlarına,ya ölelim yada görelim artık...?.."

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Taraftar grupları, yönetimler, yerel medya, camianın emektarları...vs.
    Şu haliyle bu camiadan hiçbir şey çıkmaz. Gerçekleri görmek lazım.

cabri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraftar grupları, yönetimler, yerel medya, camianın emektarları...vs.
    Şu haliyle bu camiadan hiçbir şey çıkmaz. Gerçekleri görmek lazım.
    Vatan Toprağı Kutsaldır, Kaderine Terk Edilemez. M. K. ATATÜRK

Nereden
    İstanbul

takim bundan sonraki maclara siyah formayla cikmali. Vestel liler bile mac tekrari kararindan sonra siyah formayla cikti maca. sezon sonuna kadar siyah forma giymek guzel gir protesto olabilir. ayrica milli maclara futbolcu gondermemek biraz ters gelsede klup tarafindan uygulanabilecek bir protesto madem ki biz bu ulkenin takimi degiliz. (tabi legal olarak doktor raporlariyla). Futbolcular ve teknik heyet toplu olarak bir aciklama yapip sezon sonuna kadar hic tff gorevlisiyle, ozellikle hakemlerle konusmayarak protesto edebilirler bu karari.(biz sizi adam yerine koymuyoruz) ama bu sekilde akillica protesto uygulayacak bir yonetim lazim bize.
    sevdim seni bir kere başkasını sevemem
    deli diyorlar bana desinler değişemem

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Milli takima gondermemek yakismaz bize....
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

efulim67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Bu Takım bu haliyle zaten şampiyon olamayacak.
    o halde ben bundan sonraki tüm maçlara PAF takımıyla çıkmayı teklif ediyorum ve inanıyorum ki o gençler takımı ligde tutacaklardır. Eldeki tüm as kadroyuda satabiliriz.
    Ve şöyle bir açıklama yapılabilir. Trabzonspor bu yıl şampiyonluk için mücadele etmeyecektir.
    Yazarken saçmaladığımı biliyorum ama bunu toparlayacak daha sakin biri çıkabilir.
    Ömür Dediğin Üç Gündür, Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,
    O Halde Ömür Dediğin Bir Gündür, O da Bugündür...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar burada atladığımız bir şey var.

Galatasaray macı 25 Kasımda. Buda demek oluyorki o tarihlerde zaten kongre çalışmaları olacak
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

ayvaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Van

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maça gitmeme diye bir şey olmaz Trabzon'da gönül ister ki maça gidilsin ilk 15 dakika sessiz oturulsun. Ondan sonra gök gürültüsü gibi 61. dakikaya kadar Ulusoy İstifa ! Albayrak İstifa ! tezahuratları yeri göğü inletsin. 61. dakikaya gelindiğinde ise tezahuratlar eşliğinde stad terk edilsin.

Bu protesto hem medeni hem de etkisinin yüksek olacağını zannediyorum. Trabzondaki taraftarımız bunu yapar mı ? yapar mı yapar. Ama o maddiyat için tribunlerin anasını ağlatanlar yok mu.. işte onlardan emin değilim.
    gönl isterki demişsiniz benimde gönlüm ister ama konuşmaktan ve yazmaktan ileri gitmenin zamanı çoktan geçti. artık uygulama zamanı. szin öneriniz gayat makul. o gün satada geleceklere küçük kağıtlar dağıtılarak protestodan herkesin haberinin olması sağlanır ve çokta güzel hiç yapılamayn bi protesto yapılır. am abunu uygulamaya dökmek önemli.
    varsa yoksa

BORDO MAVİ

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Turkcell Süper Ligi, Fortis Türkiye Kupası ve UEFA Kupası maçlarında toplam 436 bin 500 YTL para cezası , 1 maç saha kapama, UEFA ve TFF tarafından da birer maç seyircisiz oynama cezası.

TRABZONSPOR'umuz 2005-2006 sezonunda 253 bin YTL para cezası almıştır, bu sezon ise 23. hafta itibari ile 183 bin 500 YTL para cezası aldı. Kulüp Başkanı Nuri Albayrak da Vestel Manissapor maçı sonrası hakemler hakkında yaptığı açıklama nedeni ile 1 ay hak mahrumiyeti cezası alırken, 10 bin YTL de para cezası aldı. Yönetim kurulu üyesi Kahraman Altuntaş ise protokol tribünde yapmış olduğu davranış nedeni ile (PDFK) tarafından 1 yıl hak mahrumiyeti cezası almıştı.

2005-2006 Sezonu'nda TRABZONSPOR'umuzun aldığı cezalar şöyle:
    "1. Hafta: Trabzonspor-Kayserispor: 5 bin YTL
    5. Hafta: Trabzonspor-Gaziantepspor: 15 bin YTL
    7. Hafta: Trabzonspor-Vestel Manisaspor: 5 bin YTL
    8. Hafta: Galatasaray-Trabzonspor: 12 bin 500 YTL
    9. Hafta: Samsunspor-Trabzonspor: 15 bin YTL
    10. Hafta: Trabzonspor-Kayseri Erciyesspor: 30 bin YTL,
    Fortis Türkiye Kupası: Trabzonspor-Kayserispor: 15 bin YTL
    12. Hafta: Trabzonspor Gençlerbirliği: 20 bin YTL
    14. Hafta: Trabzonspor-Çaykur Rizespor: 6 bin YTL
    15. Hafta: Fenerbahçe-Trabzonspor: 2 bin 500 YTL
    16. Hafta: Trabzonspor-Ankaraspor: 7 bin 500 YTL
    Fortis Türkiye Kupası: Fatih Karagümrük-Trabzonspor: 3 bin YTL
    20. Hafta: Trabzonspor-Malatyaspor: 3 bin YTL
    Fortis Türkiye Kupası: Trabzonspor-Denizlispor: 7 bin YTL
    22. Hafta: Trabzonspor-Sivasspor: 5 bin YTL
    24. Hafta: Trabzonspor-Galatasaray: 7 bin YTL
    29. Hafta: Gençlerbirliği-Trabzonspor: 5 bin YTL
    30. Hafta: Trabzonspor-Diyarbakırspor: 5 bin YTL
    31. Hafta: Çaykur Rizespor-Trabzonspor: 2 bin 500 YTL ve 1 maç saha kapatma cezası,
    32. Hafta: Trabzonspor-Fenerbahçe: 70 Bin YTL
    33. Hafta: Ankaraspor-Trabzonspor: 2 bin 500 YTL
    34. Hafta: Trabzonspor-Beşiktaş: 5 Bin YTL."

2006-2007 Sezonunda TRABZONSPOR'umuzun aldığı cezalar;
    "2. Hafta: Trabzonspor-Vestel Manasispor: 50 bin YTL (Nuri Albayrak'a 10 Bin YTL ve 1 ay hak mahrumiyeti) aldı.
    UEFA Kupası: Trabzonspor-Apoel: 10 bin İsviçre Frangı ve 1 maç seyircisiz oynama cezası
    5. Hafta: Beşiktaş-Trabzonspor 32 Bin 500 YTL
    7. Hafta: Galatasaray maçı 2 bin 500 YTL
    UEFA Kupası: Osasuna-Trabzonspor 1. tur rövanş maçı: 10.000 İsviçre Frangı
    15. Hafta: Trabzonspor-Fenerbahçe: 1 maç seyircisiz oynama cezası
    18. Hafta: Trabzonspor-Kayserispor: 35 bin YTL
    21. Hafta: Denizlispor-Trabzonspor: 2.500 YTL
    22. Hafta: Trabzonspor-Beşiktaş: 30 bin YTL"
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Nereden
    Ankara

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk seyircili Macimizda ilk dakikada ba$layarak 90 dakka boyunca "ULUSOY ISTIFA" sesleri duymak istiyorum...

.
    artı nuri albayrak istifaa diyee

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben protestonun sadece federasyona karşı yapılmasına karşıyım. Çünkü federasyon bizim lehimizde bir karar verseydi yer yerinden oynayacaktı. Protestonun Trabzonspor'un ayağını kaydırmaya uğraşan herkese ve onların maşası olan federasyona karşı yapılması gerekiyor. İlk istifaya davet etmemiz gereken mercii medyadır. Daha maçtan yarım saat sonra bizi hükmen yenik ilan edenler, normalde Trabzonspor hakkında iki üç dakika mıy mıy konuşurken olaydan hemen sonra Trabzonspor'u saatlerce masaya yatıranlar, sosyal analizlere girenler, gayet münferit bir olayı Doğu Karadeniz'e çamur atmak için çıkardıkları saçma sapan tespitlerinde koz olarak kullananlar unutulmamalıdır.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

taraftarımızın donusu muhtesem olacak

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alptugbaykal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    taraftarımızın donusu muhtesem olacak
    şaka yapıyor olmalısın!!!
    McLas was Here

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu sefer erdoğdulular Şöyle bir pankart hazırlasın

Hemşeri Hemşeriyi Gurbette Öper Derlerdi de İnanmazdık--Ulu-Soysuzlar
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

turgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

bence cıkıp sahada sonuna kadar takımımızı desteklemek lazım onlar her ne kadr terslik cıkartsalarda biz hep bu takımın yanında olduk vede olacagızda biz bu takıma inandık sonuna kadar onun için tam destek diyorum ama protestoda olmalı tabi sivas-tahkimkurulu-ulusoy'a 90 dakka protesto yapılmalı diye düşünüyorum hatta stada hepsinin resmini asalım her golden sonra dönüo ohh ohh ne de güzel oluyor koyması diye bagıralım derim
    ama bu takımı hiçbir zaman yalnız bırakmayacagız stada gitmemezlik olmaz nuri-ziyaya gelince o sorun içimizde protesto edilmeli diye düşünüyorum
    BMN | ANTALYA
    Gemi mil ile olur Sevda dil ile Güzeller çok var ama Meyil birine olur...!!!

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı turgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence cıkıp sahada sonuna kadar takımımızı desteklemek lazım onlar her ne kadr terslik cıkartsalarda biz hep bu takımın yanında olduk vede olacagızda biz bu takıma inandık sonuna kadar onun için tam destek diyorum ama protestoda olmalı tabi sivas-tahkimkurulu-ulusoy'a 90 dakka protesto yapılmalı diye düşünüyorum hatta stada hepsinin resmini asalım her golden sonra dönüo ohh ohh ne de güzel oluyor koyması diye bagıralım derim
    ama bu takımı hiçbir zaman yalnız bırakmayacagız stada gitmemezlik olmaz nuri-ziyaya gelince o sorun içimizde protesto edilmeli diye düşünüyorum
    Etkili protestolar yapilmadigi sürece kurtulamayiz bunlardan. Yapilan protestolar basinin dikkatini cekmesi lazim.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya o organize olmak eskidendi
    bu iki kel bizi futboldan soğuttu
    sen ne kadar protesto edersen et
    senin başın kelse, nuri gibi başkanın warsa
    hiç bişi olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzz
    McLas was Here

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zaten 11 Aralıkta seçim var.O tarihten önce yönetim gitmez.Bari Ziyadan kurtulalım.

acımasızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sen maca gitmişsin bagırmışsın veya bagırmamışsın bu yönetim için farketmez.eger bunların için farketseydi takımımız yönetim tarafından sahipsiz kalmazdı.cincon macından eger protesto olacakca bu çok sert şekilde olmalı.ulusoy beyinsizi azizeden it gibi korkuyo ve kadıköye gidemiyo.ama avni akere elini kolunu sallayarak gelebiliyo.şimdi nasıl bir protesto olacak benim düşüncemle şöyle olması lazım.
    trabzonda bulunan haluk ulusoy tesislerinin ismini bir daha yazılmayacak şekilde kazıyacaksın(ama hangi yönetimle bunu ancak taraftar yapar)
    cincon macında uzun bir siyah bayrak ve üstüne uluSOYSUZ yazılması ve 61 dk kadar ulusoy istifa sesleri ve 61 dk sonra defol git ziya sesleri yükselmesi lazım.bundan sonra haluk imansızı trabzon sınırlarına gelirken eli ayagı titremesi lazım.uluSOYSUZların herşeyini protesto edilmesi lazım.otobüs firmaları gibi.
    Babam ulusoyda italat ihracat müdürlügü yapıyodu 2 sene önce emekliligi doldu ve işten ayrıldı.ayrılmadan önce şunu derdi bu insanlardan adam olmaz.bir tek bunların abisi cemal ulusoy adamdı gerisi hikaye.bunlar trabzonspora yarar degil zarar verir dediginde olurmu baba derdim.bak oglum görürsün dedi.ve babamın dedigi çıktı.bunların soyu kurusun ve ulusoyu her şartta protesto edelim.eger bunlar edilecekse 1 günlügüne olsa trabzona gelip sesimin sonuna kadar bagırırım.lütfen protestomuzu yapalım ama TRABZONSPORUMUZA zarar vermeden.
    Konu Badaloğlu tarafından (24.09.2007 Saat 09:43 ) değiştirilmiştir.
    KİNİM VE NEFRETİM SADECE SAYGISIZ İNSANLAR İÇİNDİR

coskun0661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı 61Emirhan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sefer erdoğdulular Şöyle bir pankart hazırlasın

Hemşeri Hemşeriyi Gurbette Öper Derlerdi de İnanmazdık--Ulu-Soysuzlar

cok güzel..yaparlarsa böyle bir pankart sevinirimm bendee..cok anlamlıı
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA İSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAĞIMIZ OLMADIĞI GİBİ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERİR ''

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı acımasızlar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen maca gitmişsin bagırmışsın veya bagırmamışsın bu yönetim için farketmez.eger bunların için farketseydi takımımız yönetim tarafından sahipsiz kalmazdı.cincon macından eger protesto olacakca bu çok sert şekilde olmalı.ulusoy beyinsizi azizeden it gibi korkuyo ve kadıköye gidemiyo.ama avni akere elini kolunu sallayarak gelebiliyo.şimdi nasıl bir protesto olacak benim düşüncemle şöyle olması lazım.
    trabzonda bulunan haluk ulusoy tesislerinin ismini bir daha yazılmayacak şekilde kazıyacaksın(ama hangi yönetimle bunu ancak taraftar yapar)
    cincon macında uzun bir siyah bayrak ve üstüne uluSOYSUZ yazılması ve 61 dk kadar ulusoy istifa sesleri ve 61 dk sonra defol git ziya sesleri yükselmesi lazım.bundan sonra haluk imansızı trabzon sınırlarına gelirken eli ayagı titremesi lazım.uluSOYSUZların herşeyini protesto edilmesi lazım.otobüs firmaları gibi.
    Babam ulusoyda italat ihracat müdürlügü yapıyodu 2 sene önce emekliligi doldu ve işten ayrıldı.ayrılmadan önce şunu derdi bu insanlardan adam olmaz.bir tek bunların abisi cemal ulusoy adamdı gerisi hikaye.bunlar trabzonspora yarar degil zarar verir dediginde olurmu baba derdim.bak oglum görürsün dedi.ve babamın dedigi çıktı.bunların soyu kurusun ve ulusoyu her şartta protesto edelim.eger bunlar edilecekse 1 günlügüne olsa trabzona gelip sesimin sonuna kadar bagırırım.lütfen protestomuzu yapalım ama TRABZONSPORUMUZA zarar vermeden.
    abi aynen katılıyorum mutlaka organize olunmalı.eğer bu takım bizim diyosak bazı şeyleri artık hep birlikte yapmamız gerekiyo.kendi içimizdeki çok başlılığı bir kenara bırakıp en azından bir gün olsun birlikte hareket etmemiz gerekir.maç başından taki 61. dakikaya kadar takımımıza destek verip ondan sonra seninde dediğin gibi protestomuzu hep birlikte verelim.
    eğer buda her maç olduğu gibi grupların takımımızı desteklediği gibi ayrı ayrı olacaksa hiç yapmaya gerek yok.çünkü böyle olunca aynen şu olay meydana geliyo bir grup Trabzon dye bağırırken diğeri lay lay lay bağırıyo diğeri gol gol diye bağırıyo ve tabiki hiç bişe anlaşılmadığı gibi sadece uğultu duyuluyo.
    ama gerçekten organize olunup birlikte hareket edilecekse mutlaka büyük bi protesto şart.hem TFF ye hem YÖNETİME hem HOCA ya
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Gecen sene haluk ulusoy icin Trabzonda yuruyuz yaban Cahiller nerde simdide Yuruyus yapsinlar bakalim satilmislar.

Ya ulusoy gecen sene Trabzona geldiginde bir otelde kalmisdi neden acaba bir otel'de hani karadenizli idi hani Trabzonlu idi ya ulusoyun Trabzonda bir evide veyatda bir dayireside yok ise ne demeli hemserimize bakin helal olsun hemserime evi barki bile yok Karadenizde NE BICIM HEMSERILIK BU.!!!!!!!

Mutlaka ve Mutlka stada gidilmemeli Stadin disinda takima destekde verile bilinir iceri giripde bu soyguncularami bir kac kurusluk hasilati birakacagiz...

Rize sivas macinda hava alaninda karsiliyacaksin Rizeye kadar yol boyu takip edeceksin macda ise Rize Trabzon el ele Sivas kumeye ve saire bagiracaksin.....
    Konu zeleka tarafından (23.09.2007 Saat 22:05 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır beratiabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Beyler gözünüzü açın yok zorluymuş Trabzona yatırım yapmışmış yok ulusoymuş trabzonsporluymuş hikaye bunlar para acı insanlar bunlar. Bizim en büyük protestomuz tamamen basına yapılmalı. Başındamı Trt 1 ve Kanal 1 başta tv.ler organize bir şekilde küfürsüz ceza yemeden hertürlü medya gücümüzü kullanarak siteler aracılığıyla ne olursa olsun büyük protestolar.
    Öyle hikayeden sitelere yazı yazıp kenara kaçmakla olmaz bu işler herkes elini taşın altına koysun büyük bir organizasyon yapalım diyorum diyorum ben işitiyorum nerede önayak olacak site yöneticileri nerede taraftar grupları üzerinize ölü toprağımı serpildi duymuyormusunuz. Uyanın beyler vakit geçmeden artık ziya doğan'ı bu kadar yıpratmayıda bırakın madem bu yönetim göndermemekte kararlı öyle yada böyle desteğimizi verelim kongre zamanı oy hakkı olan üye arkadaşlarımız bende dahil gereğini yapalım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)