Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İşte Fair Play, Sivas'tan da bekleriz

kivancpehlivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Thumbs up İşte Fair Play, Sivas'tan da bekleriz

Umarım sivasspor bunu izlerde aysını yapar 1-0dan başlar maç.

İngiltere'nin Leicester takımı, Carling Kupası tekrar maçındaki sportmence davranışı ile örnek oldu. Leicester, bir oyuncunun kalp krizi geçirmesiyle durdurulan karşılaşmanın tekrar maçının başlangıcında rakip takım olan Nottingham Forest'ın gol atmasına izin verdi.
    Leicester'lı oyuncular, Forest kalecisi Paul Smith topu filelere gönderirken, sadece izlediler. Böylece Smith, 23. saniyede takımını 1-0 öne geçirmiş oldu.
    Leicester takımının teknik direktörü Gary Megson, bu jestin 28 Ağustos'ta oynanan ilk maçta, oyuncusu Clive Clarke'ın kalp krizi geçirmesinin ardından oyunun durdurulduğu sırada Nottingham Forest'ın 1-0 önde olması nedeniyle yapıldığını söyledi.
    Megson, "Karşılaşmaya, ilk maçta olduğu gibi 1-0'lık skordan başlamanın ahlaki açıdan doğru olduğunu düşündük. Belli ki, bu hareket bizim işimize yaradı, çünkü bu jesti yaptık ve karşılaşmadan galip ayrıldık" dedi.
    Leicester, 1-0 mağlup başladığı karşılaşmayı 3-2 kazanarak, kupada tur atlamayı başardı
    video için tıklayınız...
    http://www.milliyet.com.tr/2007/09/20/son/sonspo01.asp
    Konu kivancpehlivan tarafından (20.09.2007 Saat 12:01 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim hatırlatmamızla olacak şey değil onlardan gol dilenmiyoruz hem böyle bişey sözkonusu bile olsa bizden önce onların akıllarına gelmesi gerekirdi

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

bizene sivasın düşüncesinden yalvaracakmıyız onlar yaptığı aykırı konuşmalarla kendilerini kanıtladılar zaten insan olmayı öğretemezsin.............

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pozisyon gereği yanlışlıkla eline topu aldı diye verilen penaltıyı gol yapıp çılgınca sevinen futbolcuların olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Ya da kupa seromonisine çıkmayan büyük! kulüplerimiz var. Böyle nice olaylar var futbol tarihimizde, liste uzar gider.
    Böyle erdemli bir davranışı yapabilecek tek takım Trabzonspor. Çünkü O'nun da tarihi erdemli olaylarla dolu.
    Olaylı maçta tribündeydim, sahada nasıl çirkefleştiklerini bizzat gördüm. Böyle bir olay yapacaklarını hiç sanmıyorum.
    Biz o maçta topluma nasıl bir mesaj verebiliriz onu düşünüyorum.

Nereden
    Antalya

ne dilenmesi ne yalvarması arkadaşlar ben burda fair playden bahsediyorum

Nereden
    Antalya

Alıntı a f s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pozisyon gereği yanlışlıkla eline topu aldı diye verilen penaltıyı gol yapıp çılgınca sevinen futbolcuların olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Ya da kupa seromonisine çıkmayan büyük! kulüplerimiz var. Böyle nice olaylar var futbol tarihimizde, liste uzar gider.
    Böyle erdemli bir davranışı yapabilecek tek takım Trabzonspor. Çünkü O'nun da tarihi erdemli olaylarla dolu.
    Olaylı maçta tribündeydim, sahada nasıl çirkefleştiklerini bizzat gördüm. Böyle bir olay yapacaklarını hiç sanmıyorum.
    Biz o maçta topluma nasıl bir mesaj verebiliriz onu düşünüyorum.
    işte budur hocam ya cidden o penaltı olayına hala inanamıyorum...

Nereden
    Giresun

fair playi insanların gözünün önüne biz getirecek değiliz sadece düşüncem o...

Nereden
    Antalya

Alıntı Erkut Ay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fair playi insanların gözünün önüne biz getirecek değiliz sadece düşüncem o...
    orası öyle bende belki izlerde örnek alırlar diye dedim zaten

Nereden
    Giresun

düşüncen için sağol arkadaşım ama onlar için değmez.

utkuts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Gerek yok eğer tekrar kararı çıkarsa gidep paşa paşa kendi golumuzu kendimiz atarız...
    Ne bir üniversite bitirmek ne zengin olmak. Tek dileğim seni şampiyon görmek... Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

TFF'den kendi lehlerine hükmen galibiyet bekleyen Sivasspor' mu böyle bir harakette bulunacak?

Allah'ın izniyle bir 90 dakika daha mücadele edip kazanacağız. Böylelikle rakibimize 2 kere ders vermiş olacağız.
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hiç unutmuyorum. bir maçta stepanov rakibine biraz sert girmişti hiç gereği yokken seyircimiz rakibine yapılan bu haksız hareketi ( normaldede sert hareketler doğal değil ama bazen pozisyon gereği olabiliyor) hazmedemedi ve stepanova yuh çekti evet kendi seyircisi kendi oyuncusuna faul yaptı diye yuh çekti.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TFF'den kendi lehlerine hükmen galibiyet bekleyen Sivasspor' mu böyle bir harakette bulunacak?

Allah'ın izniyle bir 90 dakika daha mücadele edip kazanacağız. Böylelikle rakibimize 2 kere ders vermiş olacağız.
    inşallah dediğin gibi olur.ancak adamlar(sivassporlular) şu saatlerde 3-0 hükmen kazanmak için can atıyorlar,tabi bir de bizans medyası...
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

20.09.2007 - [13:11] Trabzondan da bekliyoruz..
    Tarbzon spordan ve trabzon spor fahri başkanı Ulusoydan da aynı hareketi bekliyoruz. . Sivar spora 3 puan verin ve 3 averaj, adalet budur. . ulusoy bu hareketleri görmüyormu allah aşkına?? fair play icad edildi sayın ulusoyyyyy. siz federasyon başkanısınız, trabzon spor başkanı değğil.

Milliyetin sitesinde bir Sivaslının yorumu.Biz daha çok bekleriz.Adamın diğer yorumlarını okusanız çıldırırsınız.

utkuts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Allahın sivaslısı işte daha türkçe konuşamıyor. Kendi takımının ismini bile yazamıyor. sivas spor yazılmaz Sivasspor yazılır ve trabzon spor yazılmaz TRABZONSPOR yazılır...
    Ne bir üniversite bitirmek ne zengin olmak. Tek dileğim seni şampiyon görmek... Trabzonspor

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Onlardan fair play beklemiyoruz. Delikanlı olsunlar! Bize nasıl oynuyorlarsa herkese karşı öyle oynasınlar! Hepsini geçtim O 6tane futbolcu kılıklı adamları çıksın delikanlı gibi taraftarı biz tahrik ettik desinler fair play yapsınlar! 90 dakika boyunca biz onlara atarız golü onlardan beklentimiz yok!

Sivas Kümeye! { Er ya da geç }
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Sivasspor'dan adamlık mı bekliyorduk?
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sivastan bunu beklesek de çok bekleriz.
    biz olması gerekeni istiyoruz,hakkımız olmayanı istemiyoruz dedikten sonra 3-0 istiyoruz diyenlerden mi bekleyecez.
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Bu kitapsızlardan çok şey bekliyoruz.

kuzeylim28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Olmadi Iste.kimse Sozunun Ardinda Duramadi.trabzon Dan Cok Etkileniyor Diyenler Yapti Yapacagini.ve Kimin Etkileyemeye Caba Gosterdigini Kamuoyuna Ayan Beyan Gosterdiler.hani Trabzon Kanadi Bastiriyordu Ve 3-0 I Veremezdi.bunlari Soyleye Soyleye Yaptiginiz Demagoji Ile Hakkimizi Yediniz.birde Utanmadan Galatasaray Macina Verilen Cezadan Daha Fazla Olmali Diye Bastirip Durdunuz.oldu Iste Basiniz Goge Erdi.kimse Yapilanlari Onaylamiyor.ama El Insaf.ben 37 Yasinda Futbolu Gercekten Takip Eden Bir Byn Taraftarim.yillarca Mac Seyrettim.galatasaray Fenerbahce Macindaki Gibi Bir Rezalet Daha Gormedim.bundan Kotusu Heyzel Faciasiydi Stad Cokmustu.adamlar Ne Varsa Sahaya Doldurdular.hakemin Can Guvenligi Vardi Da Trabzonda Ki Iki Kisi Can Guvenligini Bozdu Oylemi.yaziklar Olsun Bu Zihniyete.futbolu Bu Kadar Cikmaza Surukleyenlere Simdi Adil Mi Oldu.gerci Siz Degilmisiniz Smacla Atilan Golleri Kabul Eden.ne Sis Yansin Ne Kebap Diyen.gucunuz Bize Yetiyor.hakeminizinde,federasyonunuzunda.birde Utanmadan 40.yilinda Bu Federasyon Trabzonu Sampiyon Yapar Diyorsunuz.federasyon Yapiyorduda Senelerdir Niye Olamiyoruz.ey Trabzon Medyasina Laf Soyleyen Kartel Istanbul Medyasi Bayram Sayin Bu Gunu

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

bence, sivasspora bu kadar yüklenmeniz yanlış, onlarda davalarında -kendi pencerelerinden- haklılar, NŞA bi taraftar sahaya inip rakip oyuncuya fiili saldırıda bulunduysa, kurallara göre bırak kuralları bana göre ve biliyorum ki çoğunuza göre o maç rakibe hükmen verilmelidir. doğal olarak sivasspor çokda haksız değildir...

fakat gel gör ki Trabzonsporda davasında hiçte haksız değildir, aynı olaylar hatta çok daha fazlası üç istanbullunun maçında yaşanmış ve aldığı cezalar ortada iken, Trabzonsporda isyan etmekte çok haklıdır...

burada bi haksız varsa, suçlu varsa, çifte standardın (şu imsak vakti en iyi kelimeyi seçiyorum) en büyüğünü yapan federasyondur...

(not: bu yazımla sivaslı olmamın ilgisi olmadığını belirtmek isterim.. sivaslı olarak görüşümse; sahada kazanılmamış lanet olası puanları hiç bi zaman içime sindiremem..)
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Hükmen 3-0 tescil edilmedi mi? Neyin fair playı anlamadım?
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sivas'taki maçta salak bi Sivaslı bulabilirmiyiz sahaya atlayacak? Tam süper olurdu.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hükmen 3-0 tescil edilmedi mi? Neyin fair playı anlamadım?
    Birader, dikkat edersen konu başlığı Tahkim'in kararından önce açılmış..
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

Eskiler ne güzel söylemiş ''iki çıplak bir hamama yakışır ''diye.TFF ve Tahkim Kurulu paslaşmasında anlaşıp yakıştıkları hamamıda bulmuşlar.Tellaklar şehri Sivas'a üstün hizmetlerinden ötürü üç puanda bahşiş vermişler.Hamam parası olarak malum........

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)