Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İşte Fair Play, Sivas'tan da bekleriz

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jakobieen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence, sivasspora bu kadar yüklenmeniz yanlış, onlarda davalarında -kendi pencerelerinden- haklılar, NŞA bi taraftar sahaya inip rakip oyuncuya fiili saldırıda bulunduysa, kurallara göre bırak kuralları bana göre ve biliyorum ki çoğunuza göre o maç rakibe hükmen verilmelidir. doğal olarak sivasspor çokda haksız değildir...

fakat gel gör ki Trabzonsporda davasında hiçte haksız değildir, aynı olaylar hatta çok daha fazlası üç istanbullunun maçında yaşanmış ve aldığı cezalar ortada iken, Trabzonsporda isyan etmekte çok haklıdır...

burada bi haksız varsa, suçlu varsa, çifte standardın (şu imsak vakti en iyi kelimeyi seçiyorum) en büyüğünü yapan federasyondur...

(not: bu yazımla sivaslı olmamın ilgisi olmadığını belirtmek isterim.. sivaslı olarak görüşümse; sahada kazanılmamış lanet olası puanları hiç bi zaman içime sindiremem..)
    Musa Aydın Aymana defalarca ayırılmalarına rağmen saldırmasa, Sivaslılar sahada seyirciyi kovalamayıp ellerinde satır vardı darp edildik demese, olayı Arap-İsrail savaşına döndürmese, hakemin kötü niyeti olmasa hükmen yenilgiye çoğu arkadaş ses çıkartmazdı.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı jakobieen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence, sivasspora bu kadar yüklenmeniz yanlış, onlarda davalarında -kendi pencerelerinden- haklılar, NŞA bi taraftar sahaya inip rakip oyuncuya fiili saldırıda bulunduysa, kurallara göre bırak kuralları bana göre ve biliyorum ki çoğunuza göre o maç rakibe hükmen verilmelidir. doğal olarak sivasspor çokda haksız değildir...
    Benim tek pancerem var o da Trabzonspor penceresi.Başka yerden bakamıyorum ; çünkü kalbimde tek şey var.İkili oynamayı ya da yazmayı keser misin ?

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

Alıntı A.Alper Yüce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .Başka yerden bakamıyorum.. ?
    işte bu yüzden hep kaybediyoruz ya...

merak etme rakip antep,kayseri,bursa yada bi başka takım olsada fark etmez çok şükür ben her pencereden bakabilme becerisine sahibim..
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

Standart fair-play

cok bencil ve cok fesat bir ülkede yasiyoruz. ingiltere premıer ligde oynanan yanliş hatırlamiyorsam bir kupa macinda adini hatırlamadigim iki takim mac yapıyor ve A takımı diye adlandiracagim takım 1-0 one deciyor ve B takimindan bir oyuncu kalp kırızı geciriyor ve mac tatil oluyor. tekrar macin oynanacagi gun geliyor ve mac baslıyor B takım oyuncuları macin basinda A takımın kalecisinin kendilerine gol atmasi için seberst birakiyorlar.işte fair-play budur arkadaslar. ben bu haberi tvden izlegimde haber muhabiri sunu soyledi 'bu olay galatasayar-fenerbahce macında olsa neler olurdu. sanirim cinayet olurdu ve iki takım taraftarları kesın birbirine girerdi dendi' gercekten oylemı olurdu bizde fair-play'e nekadar onem veren bir ulkeyız veya buna ozen gosteren bir takım varmı?????????????
    Bizim rahat edemediğimiz yerde kimse istirat edemez. keyfe keder alayına gider TS'li gencler.........

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İngiliz takımından fair-play örneği

İngiltere'de düzenlenen Carling Kupası dünyada eşine az rastlanan bir centilmenlik örneğine sahne oldu. Olay, Leicester-Nottingham Forest karşılaşmasında yaşandı.
    Nottingham Forrest'in 1-0 önde götürdüğü maç, oyuncusu Clive Clarke'ın kalp krizi geçirmesi sebebiyle ertelendi. Önceki gün tekrarlanan maçın tekrarında Leicester, Nottingham Forest'ın gol atmasına izin verdi. Leicester'lı oyuncular, Forest kalecisi Paul Smith topu filelere gönderirken, sadece izlediler. Böylece Smith, 23. saniyede takımını 1-0 öne geçirmiş oldu. Leicester takımının teknik direktörü Gary Megson, bu jestin 28 Ağustos'ta oynanan ilk maçta, oyuncusu Clive Clarke'ın kalp krizi geçirmesinin ardından oyunun durdurulduğu sırada Nottingham Forest'ın 1-0 önde olması nedeniyle yapıldığını söyledi.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Bülent Uygun görmesin...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Daha önce açılan konu ile birleştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Böyle bir takımın taraftarı olmak isterdim.Bu olayı Türkiye'de yapacak alt yapıya sahip tek takım biziz.Ama gelin görünki şu andaki duruşumuzla bu imkansız gibi.

Öztürk Adem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Karar Cok Da Iyi Olmadi Bunu Bize Yapmicaklardi Simdi Bunun Sonunda Hangi Hakem Olecek Tehmini Zor Bekleyip Gorecez Ya Bu Ligde Oynucaz Yada Yeni 1 Lig Kurucaz

Öztürk Adem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sivasli Teknik Trektor Ve Baskani Cok Delikanli 1 Sekilde Konustu Mac Sirasinda Simdide Diolarki Gayet Dogal 1 Karar Kara 1 Leke Kalmasin Diolar Turkelrin Futbolunda Bakalim Delikanli Adamlar Simdi De Nasil Kabullenecekler
    Rejime el koyamadıgımız anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYİN ÇOCUKLARI)

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

Ahmet Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence cok guzel bi davranıss herkes boyle bise yapmazzzzz keske turkiyede de boyle olaylar olsaaa ama ne yazıkkı bizim bu anlayısımızla boyle bise yok denecek kadar azzzzz

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı a f s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sivas'taki maçta salak bi Sivaslı bulabilirmiyiz sahaya atlayacak? Tam süper olurdu.
    Gitse ziya dogani bi guzel dovse ... (ozamana kadar kovulmassa tabi)
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

Nereden
    Samsun

sivastan fair play beklemek ; deveye hendek atlatmak değilde deveden hendeğin altından değmeden geçmesini beklemek olur
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar taşı
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA İSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAĞIMIZ OLMADIĞI GİBİ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERİR ''

MURAT İNCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[quote=a f s;955914]
    Olaylı maçta tribündeydim, sahada nasıl çirkefleştiklerini bizzat gördüm. Böyle bir olay yapacaklarını hiç sanmıyorum.
    Benim anlamadığım şu:avni aker de taraftarımız niçin rakibi alkışlar,sivası da alkışlamışlar 75 dklarda.kendi takımını protesto etmek rakibi alkışlamakla olmaz,olmamalı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)