Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Karadeniz İnsanı..

Talking Karadeniz İnsanı..

Arkadaslar bu baslik altinda karadeniz de basiniza gelen yada duydugunuz gördügünüz ilginç olaylari anlatin.Akliniza gelebilecek hersey dahil.Köy de kentte dogu karadenizin her zerresi fikra gibi olaylarla dolu.Bana bu konuyu açtirmaya zorlayan iki olayla açilisi yapiiim.

Hani yol kenarlarinda araba lastikçileri olur bilirsiniz.Onlarin Türkiye deki geleneksel tabelasi siyah lastik üzerine beyaz boyayla yazilmis LASTIKÇI yazisidir.Iste ben de Rize yolunda bir lastikçinin tabelasini gördüm böyle lastigin üzerine beyaz boyayla PUNCI yazmis....))))))))))))))

Yine bir Rize yolculugum sirasinda Çömlekçi den bindigim minibüs otogar önünde 1.5 saat kadar beklememize ragmen yolcu bulamayinca söför olaya sinirlenip ilerde el atan yolculara da durmadi ve bana dönüp PAK DAHA HIZLI GIDIIIIRUM DAHA ÇOK YAKSIN DIE ALMAYIRUM YOLCU FALAN!!!! ....CAGUM YOLCUSUNI DA MINIBUSÜNI DA......)))

Sayin yolcularimiz surmene dinlenme tesislerine gelmis bulunmaktayiz

ahada gectuk oni [img]smileys/smiley36.gif[/img]

benim basima gelmedi ama bi akarabamin basina gelmis

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

uçakta hostes ne alirsiniz diye sirayla herkese soruyordu yanimdaki 40 yaslarindaki amca gayet sempatik bi sekilde "dazeyse bi cayini alayum" dedi sonra bana dönüp gerçi bunun elinden zehir olsa içilir demisti sonra da sen gençsin benden iyi bilirsin bu isleri demisti ben de estagfurullah demistim [img]smileys/smiley36.gif[/img] bi keresinde de yine uçakta hostes yanimdaki beyefendiyi uyardi kemerini takmasi için adam da niye ilerde polis çevirme mi yapiyor demisti hostes kal olmustu [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Alıntı corleone Nickli Üyeden Alıntı
    uçakta hostes ne alirsiniz diye sirayla herkese soruyordu yanimdaki 40 yaslarindaki amca gayet sempatik bi sekilde "dazeyse bi cayini alayum" dedi sonra bana dönüp gerçi bunun elinden zehir olsa içilir demisti sonra da sen gençsin benden iyi bilirsin bu isleri demisti ben de estagfurullah demistim [img]smileys/smiley36.gif[/img] bi keresinde de yine uçakta hostes yanimdaki beyefendiyi uyardi kemerini takmasi için adam da niye ilerde polis çevirme mi yapiyor demisti hostes kal olmustu [img]smileys/smiley36.gif[/img]

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı corleone Nickli Üyeden Alıntı
    aga çok fena güldürdün beni yaaa[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

''yanlis anlasilmasin lütfen'': bi zaman ofsporun arsinle mi ne maçi var bi grup kendini bilmez taraftar trabzon'dan of'a gelir ve ellerinde bira siseleri var ellerinde ve ofa gelip olay çikaracaklar tabii inançli of insani buna müsaade eder mi bunlari bi güzel döverler ve gönderirler trabzon'a belki de daha farkli olmus olabilir ben böle biliyom bana böle anlatildi yani görmedim!!

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

YER KTÜ

Üniversitede görevli bir egitim görevlisi derste espriler yapiyor.Bunlardan bir tanesini anlatirken

Çocuklar yillar önce lisede çalistigim yillarda tembel bir ögrencim vardi..Kendisinin dolmusçuluk yaptigini biliyordum.Ama nedense son zamanlarda onu okul kantininde sik sik görmeye baslayinca dayanamadim ve sordum :

-Ahmet buraya ne isin var dedim.. Aldigim cevap aynen su oldu

-Hocam giz davlayruk da

En üstteki arkadasa istinaden yaziyorum.

Trabzon da bir minibüste inmek istegini söföre ileten vatandas

---haaaooo kösede dök bizi altina der söför de ;

---heee ben tas kamyoni miyiiim heee..?? tökecegum sizi altinaaggg[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Erhan in bitmek tükenmek bilmeyen hikayelerindendi

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

hayatimin sehrine bi kez gidebildim belki ama her anini,her an yasiyorum,,,

TRABZONa girdik..ilk benzin istasyonunda durduk..bi amca araba yikiyordu yanimizda..arabamiz da 16 plaka bizim.kardeniz sivesinin bütün özelliklerini kullanarak( siz hayal edi n nasil konustugunu,ben öyle yazmiim) döndü bana we söyle dedi:

"siz bursadan mi geliyosunuz?"

"hayir amcacim,mersinden geliyoruz"

"siz mersinli misiniz?"

"hayir,antalyaliyiz"

"siz simdi,fanatik TRABZONSPORLUSUNUZ??"

"ewet amcacigim"...

"bu iste bi karisiklik war ama........" dedi [img]smileys/smiley36.gif[/img]

we ben gülmemek için kendii zor zapdettim..[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon Uzungöl'de bir tabela. Kara Kardesler Dinlenme Tesisleri 100 Metre geride [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Geçen sezon Avni Aker'de maçtayim.Heyecandan elim ayagima dolaniyor.Bir yigin ince ince pullu kagidi sahaya atacam diye öndeki yasli amcanin üzerine attim...

Amca dönüp "gizim ne ettin , her tarafimi kagit ettin otursana assaga ne diye ziplaysin kafamda" demisti.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

boyle onlarca hikayem var..bi kaç tanesini paylasayim...

ismini vermeyelim(reklam olmasin) bi yerel kanalin bayan muhabiri sokakta roportaj yapiyor..yasli bi amcanin yanina yaklasir...

-pardon amca iyi gunler..sizi taniyabilirmiyiz der...

amcanin cevap bomba..

--pilmem peki tanirsun

.................................................. .......... .............

trabzonda pala sov'u bilmeyen yoktur heralde...

bi programda pala yine döktürmektedir..o esnada ''hasimdi reklamlara giriyruk '' der...

der ama tv reklama geçmez..pala farkinda degildir...yanindaki konuklardan birine

-la iyiki reklam verduk..siçaydim altima...der

sonra durum anons edilir...pala'nin yorum daha bombadir.

-eevvveeetttt...esprimizi yaptiktan sonra programa devam ediyoruzz

.....................................

simdilik bu kadar yeter...devami gelecek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı

boyle onlarca hikayem var..bi kaç tanesini paylasayim...

ismini vermeyelim(reklam olmasin) bi yerel kanalin bayan muhabiri sokakta roportaj yapiyor..yasli bi amcanin yanina yaklasir...

-pardon amca iyi gunler..sizi taniyabilirmiyiz der...

amcanin cevap bomba..

--pilmem peki tanirsun

.................................................. .......... .............

trabzonda pala sov'u bilmeyen yoktur heralde...

bi programda pala yine döktürmektedir..o esnada ''hasimdi reklamlara giriyruk '' der...

der ama tv reklama geçmez..pala farkinda degildir...yanindaki konuklardan birine

-la iyiki reklam verduk..siçaydim altima...der

sonra durum anons edilir...pala'nin yorum daha bombadir.

-eevvveeetttt...esprimizi yaptiktan sonra programa devam ediyoruzz

.....................................

simdilik bu kadar yeter...devami gelecek

Süper.[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hocam yazdiklarinizin hepsi cok guzel hosda su konusmalari boyle abartmayalim ben 12 sene trabzonda kaldim boyle yazdiginiz gibi konusma duymadim

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tsakrep61 Nickli Üyeden Alıntı
    hocam yazdiklarinizin hepsi cok guzel hosda su konusmalari boyle abartmayalim ben 12 sene trabzonda kaldim boyle yazdiginiz gibi konusma duymadim

halkin arasina karis biraz bi de gözlem yap ben her trabzona geldigimde 10 gün içinde bu tip olaylardan onlarca yasiyorum irili ufakli, bizim insanimizin her sözü esprilidir...

Nereden
    Ankara

espirisine bisey demiyorum yanlis anlama soyleyis tarzinin abartili olmasindan bahsediyorum

ARKADASLAR!! www.kardesinisec.com sitesinde yardima muhtaç kardeslermizi mutlu etmek için sizlerden yardim bekliyoruz bu sitede tüm türkiyeden bir yardima muhtaç çocuk seçiyorsunuz o çocuga kitap,giysi,yiyecek yardimi yapiyorsunuz !! HAYDI TRABZONSPORLULAR BIZ HER YERDEYIZ VE HEP VAR OLACAGIZ..

bende haberlerden bir bölüm yaziyim size galiba rizede bir adam para biriktirmis ve ev yaptirmayi düsünmüs sonunda çok güzel bir ahsap ev yaptirmis ama istisnai bir durum var yangin merdiveni de ahsapmis [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı tsakrep61 Nickli Üyeden Alıntı

benim anlattiklarim yasanmis olaylar..daha da var..yakinda yazarim

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı ts-saral-of Nickli Üyeden Alıntı

Sayin yolcularimiz surmene dinlenme tesislerine gelmis bulunmaktayiz

ahada gectuk oni [img]smileys/smiley36.gif[/img]

benim basima gelmedi ama bi akarabamin basina gelmis

ne dersun ya[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konusmalari abartmayalim diyen arkadas sen Trabzon da 12 sene kaldigina emin misin?

Nereden
    Ankara

eminim ne oldu bisemi diycenk

onusma tarzlarindan bahsediom bu arada

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Trabzon Uzungöl'de bir tabela. Kara Kardesler Dinlenme Tesisleri 100 Metre geride [img]smileys/smiley4.gif[/img]
    evet onu biliyom kardes çok komik bi tane de firtina vadisinde var aydere dogru [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

koyde bal kovanlari ayilar tarafindan yenen hemsehrimiz kovanlari balkonuna tasir ve gece cami tas atilarak kirilir.

-akilli hayvan baa zid oldi tas atti camuma...

amcanin kahvede olayi anlatisi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)