Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 169 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye 3-0 Macaristan 12.09.07

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

hakan kazmasını kesince haksızlık yapdı. fatih terim ne yapdı saki isviçreyi eledi hiç laga luga yapmasın enkaz aldım diye.imparator(!) adam isviçreyi elerdi ..

şenol hoca ve ersun hoca ya yapılan muamelelerin hiçbiri fatoşa yapılmadı ve yapılmazda büyük ihtimal.

Selimag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gokturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakan kazmasını kesince haksızlık yapdı. fatih terim ne yapdı saki isviçreyi eledi hiç laga luga yapmasın enkaz aldım diye.imparator(!) adam isviçreyi elerdi ..

şenol hoca ve ersun hoca ya yapılan muamelelerin hiçbiri fatoşa yapılmadı ve yapılmazda büyük ihtimal.
    Ya Senol Gunes ile Ersun Yenal'i niye bir tutuyorsunuz? Ersun Yenal'in ne basarisi vardi ki ne haksizligina ugradi yapmayin etmeyin arkadaslar....
    Sac bas yoldurdu bizlere, hicbir beklentiyi karsilayamadi... Milli takim hazirlik maclari haric neredeyse hic mac kazanamadi... Ne cabuk unutuyoruz???
    Tabii Fatih Terim'e gösterilen müsamaha ile kiyaslıyor iseniz ona birsey diyemem, gorevde kaldigi 14 ay cok az kalir onun yaninda...

Bu arada Ersun demis iken, asil keramet ama Genclerbirliginde sanirim, Ersun Yenal da, ziya dogan da kariyerlerinin doruguna ulasmislardi... Gerci;

Hatirlatmakta fayda var, yil 2003, turkiye kupasi finali;
    Trabzonspor:3
    G.Birligi: 1
    Trabzonun basinda Samet Aybaba, G.B nin basinda Ersun Yenal var,

yil 2004 turkiye kupasi finali,
    Trabzonspor: 4
    G.Birligi : 0
    Trabzonun basinda Ziya dogan, G.B nin basinda Ersun Yenal var.

Ziya Dogan'dan 4 gol yemis... gitmistim, cok guzel macti da, simdi dusunuyorum nasil oluyor, acaba mantalitesinde bir sorun mu vardi o gun Ziya'nin

Neyse sonuc olarak, Ziya dogan gibi, kucuk takimlarin buyuk antrenorudur kendisi, bu da benim şahsi kanaatim tabii ki... elbette begenenlerde vardir... ama kesinlikle trabzonsporun basinda gormek istemem....
    herkese saygilarimla,
    There are 10 kinds of people
    Those who understand binary and
    Those who don’t

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Peki BMN bu maça gelen yokmu ben yarın İnönüde olacağım da.
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz bu takimda ilk 11'de oynamasi gerek !!!
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz bu takimda ilk 11'de oynamasi gerek !!!
    Ya biz fatih terimden iyimi bileceğiz Hakan şükür varken forvete neden Gökhan Ünalı koysunki.Bize çok şey istiyorz ha
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Terim le bu iş olmaz .... Olmayacak ta !!!

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

terim terim terim
    bu adamin bir gunu digerine uymuyor. maci kazandiracak taktigi verecegini sanmiyorum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı TheRapZoNe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    terim terim terim
    bu adamin bir gunu digerine uymuyor. maci kazandiracak taktigi verecegini sanmiyorum
    ya allah askina terim denen adana fellahi spor denen seyden anliyormu yoksa o PARA PARA PARA DANMI ANLIYOR

Fatih Terim ve Mafiasi orda oldukca bakmiyacagim ilgilenmiyecegim bu yazim bile fazla gibime geldi ya ...

Milli takimlardada senelerdir yapilan tek sey varo'da istanbul takimlarinin oyuncularina Rekorlar kirdirmak Zamaninda Turkiyenin en iyi'si olan Hami Mandiraliyi takima almiyan ve hicde basarisi olmuyan hakan dangalagina durmadan sans veren bu zihniyet boyle devam ederse kime yaraniyorlar diye soruyorum sizlere.. hakan sakat'iken hakan mac degil turbunde bile yer almadigi zaman ilk 11 aliniyorsa hakan ve onun gibi bir cok kisi senelerdir milli takimda yer bula biliyorsa benim bu zihniyete tek tuk sorum vede cevabim olur.

neden ???? yoksa mutlaka ve mutlaka rekor kirdirmak icin elimiz'den gelen herseyi mutlaka yapariz kimsede bize karisamaz mediasi federasyonu vede fatih terim ve onun gibi dusunenlerin Turklugunden suphelenirim.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Terim: Ben ders veririm almam...
    Milli Takımlar teknik direktörü Fatih Terim yarın oynayacağımız Macaristan maçı öncesi bir basın toplantısı düzenledi.
    Fatih Terim basından gelen yoğun eleştirilere çok sert karşılık verdi. Terim şunları söyledi: "Sağduyulu insanların eleştirilerine kulak veriyoruz, bunun dışındaki eleştirilere enerjimizi harcamak istemiyoruz. Tüm enerjimizi Macaristan maçında en iyi sonucu almak için harcıyoruz. Yoksa Malta ile oynayıp puan kaybetmişsinzi ve eleştirilmeniz gerekir, Türkiye gibi bir takımın Malta'da puan kaybetmemesi gerekirdi ancak bu da futbol da olağan hadiselerdir. Bir diğer önemli maça bir iki gün kala sağduyulular dışındakilerin 40 senedir değişmeyen eleştirilerine de pozitif enerjimizi harcamaya değer bulmuyorum. Onları bu değerde bulmuyorum. Hatasız emek olmaz, ben zaferleri yaşadım, başarısızılkları da tattım. Bunları yaparken bir emek sarf ettim. Siz bilir misiniz başarısızlıkları tek başına göğüslemenin ne büyük cesaret gerektirdiğini. Kimseden destek istemedim, yalnızca ailemden destek aldım. Ben yine aslanlar gibi karşınızdayım. Ne kalemimin arkasındayım ne de mikrofonun. Gazetecilik diye bir meslek var ama vicdansızlık gibi bir meslek yok. Bu zaferleri tadarken çok büyük bir yüreğe sahip olmanız gerekir, ben ve arkadaşlarım tüm sorumluluğu alacak kadar erdemliyiz. Artık biraz değişsin bu insanlar, basın değişsin. Haksız, mesnetsiz eleştirilerin gözümde hiçbir değeri yoktur. Arkadaşlarımla beraber biz bu kadar eleştiri içinde oyuncularımızı nasıl Macaristan maçına en iyi şekilde hazırlarız diye düşünüyoruz. Arkadaşlar, ben bundan sonra ders almam, ders veririm."

http://www.milliyet.com.tr/2007/09/11/son/sonspo28.asp

inşallah yeneriz yenmemiz lazım yoksa işler sakata geliyor..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Terim takımı motive edemiyor.Futbolcular paraya doymuş.Ruh kalmamış.Mağlubiyete tahammülsüzlük yok.Sizce Tuncay bu maçı mı düşünüyordur yoksa haftasonu M'Boro ilk 11'inde sahaya çıkıp çıkamayacağını mı?

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

az önce artist artist konuşuyodu basın açıklaması yapıyodu. acayip artistlik yapıyo ya.

götür euro2008'e sonra artistliğini yap bizde eyv. diyelim !

Ben ders veririm almam...

Yahu insan olsa utanirdi ama bunda utanmada yok adana fellahi sen git belki adanada bu tarz konusmalara odul veririler sana en buyuk dersi MALTA VERDI gitde sutunu ic ve yataginda emziginle uyuyu ver senden ne insan olur nede antronor allah yardimcimiz olsunda boyle kisiliksiz'likden nem edilmis kisilerden kurtuluruz. Insallahhhh

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Emre Aşık büyük ihtimalle oynayacakmış.

---------------Rüştü---------------------
    Hamit-------Emre A----Servet------Hakan Balta

Gökdeniz----Aureilo----Ayhan------Emre

Gökhan Ü.----Nihat

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Selimag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ÇAYKARALI_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Fatih Terim, sana koca bir hadi leynnnnnn cekiyorum.....
    Caykarali_61, topragum sen üzerine alinma
    )
    There are 10 kinds of people
    Those who understand binary and
    Those who don’t

Nereden
    İstanbul

İşte Milliler'in Macaristan karşısında sahaya çıkması beklenen muhtemel 11'i:

Rüştü, Mehmet Topuz (Hamit), Emre Aşık, Servet, Hakan Balta (Deniz), Gökdeniz, Aurelio, Ayhan, Emre Belözoğlu, Nihat, Gökhan Ünal

cok sükür forvette hakan yok bu defa defansimizda iki tane canli bomba yla oynuyoruz servet& emre asik

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bence defansta Ibrahim Toraman oynamaliydi. Emre Asik'i uzun zamandir izlemedim ne yapar bilmiyorum ama Servet canli bomba ve genelde rakip forvet biraz yetenekli oldumu Servet patliyor. Ayrica neden cift Önlibero oynuyor onu anlamadim. Aurelio'dan vazgecmeyecek bunu biliyoruz. O halde Ayhan'in yerine bir 10 numara koyup hücuma agirligini verebilirdim. Bu mac ya tamam ya devam maci.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnönüde kapalı tribününde Trabzonspor formalı, avatardaki şahsı görürseniz benimdir.

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Emre Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnönüde kapalı tribününde Trabzonspor formalı, avatardaki şahsı görürseniz benimdir.
    Tamam Emre sen kameralar sizi yakından çekince el salla ekran başında olucaz =)

Malta maçından önce artistlik yaparak Milli takım kadrosunu açıklayan Terim, bu maçtan öncede açıklasın bakalım. Zerre kadar güvenim yok takıma.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    İstanbul

Yarın bir aksilik olmazsa bende Trabzonspor formamla inönüdeki yerimi alacagım inşallah gökdenizde 11 de baslar ve basarılı bir performans ortaya koyar...

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

maltaya verdiğin dersi hepimiz gördük. bakalım macaristana ne verecen.
    elbet bir gün toprak olup gideceğiz...
    TRABZONLU DOĞDUK TRABZONSPORLU ÖLECEĞİZ...
    legends never die ...

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

bi nihatı deniyomuş bi de gökdenizi as kadroda yine mi oyantmıcaksın terim gökdenizi harikasın yine servet var takımda

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Terim'in sürpriz kadrosu
    İşte Macaristan maçındaki muhtemel (A) Milli kadrosu...

11.09.2007 16:24
    Fatih Terim, Macaristan maçında görev vereceği kadro konusundaki son kararını bu akşam yapılacak antreman sonrasında verecek.

Macaristan karşısında sahaya çıkması beklenen muhtemel 11 şöyle:
    Rüştü Reçber, Mehmet Topuz (Hamit Altıntop), Emre Aşık, Servet Çetin, Hakan Balta (Deniz Barış), Gökdeniz Karadeniz, Mehmet Aurelio, Ayhan Akman, Emre Belözoğlu, Nihat Kahveci, Gökhan Ünal...

gökdeniz ilk 11 hadi bakalım..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Puan kayberersek bana sürpriz olmayacak.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya abiler ben macaristan maçına gidecemde üstüme formamı giyecem acaba bi sorun olur mu benden başka trabzon forması giyen varmıdır?
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)