Hesaplipazar
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Sessiz lk...

olimpus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Ya
    45

Standart Sessiz lk...

Dile kolay 23 yllk bir ampiyonluk zlemine karn hala ykl-a-mayan bir taraftar kitlesiyiz bizler. Her koulda iyiyi alklayan ktnn karsna abide olarak kan bir taraftar. Hak eden kim olursa olsun gerekleri ak ak konuabilen taraftarz. Biz kendi taraftar olduumuz takma dahi yalakalk yapamayacak kadar onurluyuz aslnda...

Son zamanlarda yaanlan gelimelerin getirisi olarak poplaritesini kaybeden bir taraftar kitlesi imaj ile kar karyayz. Sivas man bulunmaz bir frsat sayp zerimize gelen medya; aslnda, farknda olmadmz bir olguyu iimize kazyor adeta. TRABZONSPOR'lu olmaktan utanr hale getiriliyoruz. Yaanan olaylarn getirisimidir bilinmez ama bir gerek var ki eskisi kadar BORDO-MAV forma gremiyorum sokaklarda. Bakalarn yarglamadan nce -TRABZONSPOR'lu olmaktan utanyormuyuz diye- kendimizi sorguya ekmemiz gerekmiyor mu ? Bir spor klbnden desteini ekmi sponsor firmay ya da benzeri olaylar yazl olarak protesto etmek tabii ki gereklilik arz ediyor. Ama bunun kadar etkili bir yntem olarak gnn her annda TRABZONSPOR'lu olduumuzu haykrmamz gerekiyor. Biz sussakta giyindiimiz o muhteem renkler ILIK olarak anlatacak ne demek istediimizi. Anlamak istemeyenlere de kafasn evirmek, gzlerini kapatmak decek elbet...

u an itibar ile, -ok zaruri durumlar haricinde- evden karken zerimde TRABZONSPOR taraftar olduumu haykracak bireyler bulunacak. Ayn hassasiyeti sizlerden de bekliyorum. Hadi Arkadalar hep beraber bir SESSZ ILIK atalm, bu adaletsiz arena da...
    Sz konusu VATAN ise gerisi teferruattr...

Erdin Dilek - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.05.2005
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    44

onlarn de istedi bu inann, karmzda yle sinsi yle ktlmz ve bizler isindirmek isteyenler varki, bence bu frtnal gnlerde bu kiileri iyi tanmak adna dah asaduyulu olmay neriyorum,bizi bu topraklar dna atmak iin alyorlar sanki, hala daha onlar korkutuyoruzdemek n egzel, madem korkutuyoruz saduyulu olmalyz, olmalyz ki korkmaya devam etsinler....
    TrabZonguldakl...

Karada06 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.12.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

ewet son gunlerde medya cgrndan ckt
    spor yorumcularu cgrndan ckt
    trabzonspor-svasspor man yada br baska mac yorumlarken
    sank br turkye-isvire yada trkiye yunanstan ma gb yorumluyorlar
    .:'TraBz0nSp0r':.
    X ANT istanbul X

Trabzonspor Kongre yesi
    Gkebey - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    39

Gzel fikir aslnda. Hafta sonu hepimiz sokaa formalarmzla kabiliriz. Bu istanbul yalakas basnn dahi ilgisini eker. Hatta meydan parknda toplanp tezahrat dahi yapabiliriz. Adn da Hereye Ramen nadna Trabzon koyabiliriz.
    hepsi bu kadardr; ad yaamak...

Trabzonspor Kongre yesi
    Tunga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Medyann zerimize geldii dorudur. Ama bu sadece bugn deil, en baarl olduumuz ve tek bir yabanc oyuncu oynatmadan, stanbul zppelerine derslerini verdiimiz zaman da byleydi. Aradaki byk fark, artk bizim elimizin eskisi kadar gl olmaddr.

Her trl hakszla "ramen" baarl olmu, lke futbolu ban yerden kaldramazken, Avrupa'y da titretmi bir kulbn taraftar olarak o zamanlar syleyecek ok daha fazla ey oluyordu elimizde.

Olan biteni, tantanay, yaygaray bir yana brakrsak, Avrupa Kupalar'nda olmayacak takmlara elenen tam baarsz bir takm var u anda nmzde ve dier yaadklarmzda (Sivas ma gibi) Trabzonspor'u savunmak ok daha zor oluyor.

Byk olduumuz iin stanbul takmlarna kyasla az, ama dier Anadolu takmlarna kyasla ok bir gelirimiz var. imdi sorsalar, "bu kadar geliri Anadolu takmlarndan fazlasyla alyorsunuz da, haydi Trkiyeyi getik, Avrupa'da nasl bu kadar baarsz oluyorsunuz?" diye, buna gururla verilecek bir cevabmz var m? Bence yok.

Eskiden vndmz altyapmz kurudu ve mit Milli Takma, o da dostlar alverite grsn diyerek ancak 1 oyuncu gnderebiliyoruz. Sfat Trabzonlu, kendi Galatasarayl bir federasyon bakan sadece kendine deil, Trabzonspor zerine de ekiyor imekleri.

Btn bunlar bir olunca Trabzonspor'u savunmak zor oluyor.

Ama bunlarn hepsi bir tarafa, kulbyle vnerek onu sahiplenmek dier tarafa. u anda Trabzonspor'a yneltilen eletirilerin hibiri, znde Trabzonspor'u "karlksz" sevenlerin suu deil. Kendi suumuz olmayan bir olaylar silsilesi iin, utanmak da doru deil. Bu nedenle bu neriyi ok gzel buluyorum.

Zira bizler, dn vardk, yarn da burada olacaz. Ynetimler, bakanlar, futbolcular gelip geecek. Baarsz olanlar da gelecek - gidecek, baarl olanlar da.

Zaman zaman savunmak zor olsa da, utanacak bir durumda da deiliz Allah'a kr
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama gzel be kardeim!

Ork Hun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2007

arkadalar haklsnz
    bu eylem dikkat ekebilir
    ben de haftaya istanbuldaym
    giyeceim formam taksim beikta mecidiyeky gezeceim
    trabzonspor taraftar olarak hereye ramen(ynetim t.d. basn ..vs)bamz dik tutmalyz

olimpus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Ya
    45

TRABZONSPOR'un baki kalacak iki olgusunu bir araya getirelim. BORDO-MAV renkler ve ONURLU TARAFTAR...

Yazy yazdktan sonra olum ile BORDO-MAV taraftar trtlerimizi giyinerek arya gittik. Srtmda tadm -her platformda urunda savatm- o renkler balangta iimde acaba sorusunu uyundrmt akas. Bu zamana kadar asla a olduum bu renkler ar gelmedi bana. zerimde tarken boynumu emedim ben. Bam dik onurumla yrdm her ortamda. Ondandr ki acaba densizin biri bir sz sylerde -olumun yannda sinirlerimi tutamayp- karlk vermek zorunda kalrmym tarznda idi bu dnce...

Yrdke, insanlarn szleri ile deil gzleri ile bireyler anlatmak istediklerinin farkna vardm. Her yakaladm baka -Biz hala bu arenada en onurlu en erefliyiz dncelerimle- olduunca glen sempatik gzlerle bakmaya gayret gsterdim...

Yaya geitinin birinden henz gemitik. Bir anda En Byk TRABZONSPOR diye bir bar duydum. Arkam dndmde siyah bir aratan frn, yumruunu skarak havaya kaldrarak bana bakp glmsediini grdm. Bende ayn ekilde karlk verdim. Hi tanmadm birisi ve kalabalk bir caddenin orta yerinde barmt. O an anlatmak gerekten ok zor. Ben BORDO-MAV yi giyinerek SESSZ ILIK atacam dne dursam da, Onurlu, erefli bu takmn taraftarnn bir ferdi zaman ve mekan gzetmeksizin destekisi olduunun haykrn yapt...

Benim anladm u ki, bizler BORDO-MAV renkleri giyinerek bir nclk yapabiliriz. Birileri sokak ortasnda haykrr sevgisini, birileri yarn ayn ekilde giyinerek destek verir belki. Ama Takmmza sahip kan duyarl bir taraftar kitlesi olduumuzu gsterebiliriz bylelikle...
    Sz konusu VATAN ise gerisi teferruattr...

Forumdan Uzaklatrlmtr beratiabi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2005
    Ya
    50

Demek ki yllardr beri benim yaptmda bir sessiz lkm aslnda.
    Daha 3 yana giren kzm bile biliyor bordo mavi renkleri ve kendi dilince Trabzon demeyi. Evet bende sokakta grdm Trabzonspor formal kk ocuklara sevgi gsterisinde bulunuyor adamsn be diyerek vgler yadryor ve mutlu oluyorum.
    ehirler aras yollarda, krmz klarda arabasnda Trabzonspor amblemi veya bayra grdm herkese selam veriyor onlar kornamla, el hareklerimle selamlyorum ve hepsini bir Trabzonspor taraftar olduundan dolay seviyorum.
    Trabzonsporlu olmann ne demek olduunu yakn bulduum herkese anlatmaya alyorum. Onurun, haysiyetin ne alnd parann arka planda geldiini anlatmaya alyorum. Ama maalesef bu devirde herey para demek olduu iin kalemlerini, dillerini. nam.....larn para uruna satan grsel ve yazl medyay elimden geldiince protesto ediyorum.
    Birok yerlere bizim byklmz grmezden geldikleri iin mailler atyorum. Turkcell, lker, Vestel, Dsmart, Digiturk, Trt, Ntv, Atv, Show, Kanal D vs. vs. vs. imkan olsada yaynlansa hepsinde belkide hakarete kadar varan maillerim bulunmaktadr. Nedir bu kavgam benim kar salamakm amacm.
    Tek amacm imzamda olduu gibi ama nerede anlayan. Ama olsun iimdeki bu kvlcm sizin tabirinizde Sessiz lk birgn inanlmaz gl bir haykra dnecek ve ikiyzlleri, satlmlar, karaktersizleri sar edecek.
    Umarm herkesin Sessiz l benim lmdan gl kar.

attagmshane - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.03.2006

bi mehmet demirkolu durdurmadk ya daha ne diyim ben?adam gs ye muhalif oluyo diye tek bana hncal yedi yuttu yollad kanaldan bi de bizim halimize bak!!
    bence o ynetim dene mekanizma da TRABZONSPORLULUUNU belli edecek bireyler yapsn kravatla apkayla falan gsterseler de olur.yoksa ben zaten takarm.ki takyorum.bu tip bir ar olmasa da buradaki birok arkadamz sanrm ekirdek yiyen tayfadan deil.yani sitede bu tip bir eylemin baarl olma ihtimali var bence
    sevinelim diye sevmedik!!forza bordo mavi!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)