Sayfa 1 Toplam 15 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 372 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: EUROBASKET 2007 / Şampiyon RUSYA

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart EUROBASKET 2007 / Şampiyon RUSYA

Milli Basketbol Takımımız bu akşamki Litvanya maçıyla şampiyonaya başlıyor... umarım başarılı bir turnuva geçiririz... yolunuz açık olsun 12 Dev Adam...

Eurobasket 2007

Türkiye ilk maçını bu akşam 21:30’da Litvanya ile oynayacak. Karşılaşma canlı olarak NTV’de yayınlanacak. Günün ilk maç yayını ise grubumuzdaki diğer iki takım Çek Cumhuriyeti ve Almanya arasında saat 19:00’da oynanacak.

EUROBASKET 2007 ÖZEL PROGRAMI
    Şampiyonadaki her maçtan önce NTV’nin başarılı basketbol yorumcuları karşılaşmaları değerlendirecek. Ayrıca “Eurobasket 2007” özel programında her maçtan önce Ali Okancı, antrenör Murat Didin ile takımları ve maçlarını yorumlayacak.

MİLLİ TAKIMIN RAKİPLERİ
    Türkiye A Milli Basketbol Takımı'nın da iddialı ekipler arasında yer aldığı turnuvada ekibimiz, Çek Cumhuriyeti, Litvanya ve Almanya’nın da yer aldığı C Grubu’nda mücadele edecek.

Şampiyonada A Grubu'nda Rusya, Sırbistan ve Yunanistan, B Grubu'nda Portekiz, Letonya, Hırvatistan ve İspanya, D Grubu'nda ise Polonya, İtalya, Slovenya ve Fransa yer alıyor.
    Konu sümela61 tarafından (13.09.2007 Saat 13:36 ) değiştirilmiştir.
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

haydi 12 devadam KALPLER SENLE BİR KEZ DAHA
    MURAT KOSOVANIN SUNUMU HARİKA

Nebiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Seyretmeyi çok isterim.Haber için teşekkürler Sümela.Başladığını biliyordum ama maç saatini ve veren tv.yi bakmamıştım daha.İyi oldu bu.
    Başarılar.

Nereden
    İstanbul

Alıntı nebiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Seyretmeyi çok isterim.Haber için teşekkürler Sümela.Başladığını biliyordum ama maç saatini ve veren tv.yi bakmamıştım daha.İyi oldu bu.
    Başarılar.
    rica ederim... Trabzon'a selamlar, sevgiler...

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

başlık varken niye tekrar açılmış anlamadım
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Bartuğ13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

benim açtığım başlık olsun istedim...

ya da belki önceki başlığı farkedememiş, o yüzden bu başlığı açmış olabilirim...

o yüzden;

cümlesi yerine "bu başlık zaten vardı, bu da linki ............" diye yazsaydınız hoş olurdu...

aynı başlık varsa, bu başlığı kilitleyebilir misiniz sevgili yöneticilerim, teşekkürler...

Nebiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bende diğer başlığı görmedim.
    Yöneticiler birleştiriverirler bi zahmet.

Selimag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

haydi bakalim, ilk mac en zor mac grubun, insallah iyi bir baslangic yapariz...

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Öbür baslik nereye kayboldu ben göremiyorumda
    Neyse az kaldi. Gecen sene Litvanya maci inanilmaz gecmisti. Bakalim bugünde öyle heyecanli gecermi. Basarilar 12 Dev Adam
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şampiyonluk olmasada ilk 3 de yer alırız diye düsünüyorum..

ilk karşılaşmada zor bi takımla maç yapacaz,litvanya her zaman bu turnuvaların favorisidir..

insallah güzel bi galibiyetle başlarız

Nereden
    İstanbul

bizim gruptaki diger iki takimin macinda, cek cumhuriyeti almanya arasinda ntv de veriliyor su anda, ilk yari sonucu, 31-25 ceklerin ustunlugu ile kapandi...

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bartuğ başlık vardı ama bugün bende baktım başlık silinmiş
    -1461 TRABZON-

Nereden
    Ankara

evet başlık durduk yere silinmiş.ondan dolayı buraya açandan özür dilerim.

cümlesi yerine "bu başlık zaten vardı, bu da linki ............" diye yazsaydınız hoş olurdu...
    sümela61 haklısın böyle demeliydim ama başlık kocaman duruyordu en tepede hani görmemek mümkün değildi diye şaşırdım da başlık kaybolmuş ortadan.kusura bakma
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Nereden
    Ankara

inanılmaz gereksiz 3lük çekiyoruz.savunma dağıldı.hücum hiç olmadı.
    memo ve hido çok gereksiz şut atıyor.özellikle hido

böyle pek mümkün değil kazanmak.bir koç nasıl izin verir bu kadar 3lük atılmasına anlamadım ki

bu takımın neye ihyicı olduğunu biliyorum.maç sonunu bekliyorum yazmak için.
    Konu Bartuğ13 tarafından (03.09.2007 Saat 22:59 ) değiştirilmiştir.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

inanilmaz kötü bir ofansif oyun...

takimin i$i gücü 3'lik atma...$uan 3 ceyregin sonu ve 20. ci 3 lügümüz !!!! :-(

bu arada 1 numarali pozisyonun ne kadar önemli oldugunu tekrar gördük...kerem tunceri arar olduk !!!

bu takim 6-8 hafta boyunca kampda ne yapti ???

?
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

mac bitti, 17 sayi fark yedik !!!

69-86

.
    Konu Harun-61 tarafından (03.09.2007 Saat 23:40 ) değiştirilmiştir.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    İstanbul

Hidayet ve Mehmet çok şahsi oynadı.Tanjevic çok saçma değişiklikler yaptı.Serkan'ın eksikliği bence çok hissedildi.
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İstanbul

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inanilmaz kötü bir ofansif oyun...

takimin i$i gücü 3'lik atma...$uan 3 ceyregin sonu ve 20. ci 3 lügümüz !!!! :-(

bu arada 1 numarali pozisyonun ne kadar önemli oldugunu tekrar gördük...kerem tunceri arar olduk !!!

bu takim 6-8 hafta boyunca kampda ne yapti ???

?
    Serkan Erdogan'in eksikligi asil daha cok hissedildi bence de, ama simdi ne dersek nafile, insallah Cekleri ve Almanlari yeneriz..

Nereden
    Ankara

evet hayatımda böyle rezillik görmedim.86-69 yenilmek mesele değil.adamlar bizi resmen ezdi.adam gibi oynasalar 40a giderdi.
    düşünün ki biz 8 onlar 15 top kaybı yaptılar ama onlar kazandı.

takımın ofansta bir seti bile yok.takımdaki her oyuncu 3lük kullanıyor ve bunlar isabetsiz.bu kadar saçma bir olay olamaz.12 saniye var hücumun bitmesine ama oyuncular zorlama 3lük atıyor.içeri giremiyoruz.bu inanılmaz saçma bir durum.

tanjevic sahadaki herkes bombalama 3lük kaçırıyor,paşam kenarda izliyor.rezillik.sahaya hiç bir katkısı yok antrenörün.
    bu takım ezilir açık konuşalım.geçen sene izleyemediğim ama çok izlemek istediğim savaşan takım olsa çok farklı olurdu.

mehmet ve hidayetin gelmesi takıma çok şey katmış belli.gereksiz şutlar o kadar artmış ki.
    hidayet her topu elinde istiyor,15 saniye varken topu kimseye vermeden saçma şutlar atıyor.isabet yok.içeri yüklenme yok.pas yok.hiç bişey yok.sanki sahada sadece kendisi oynuyor.bu kadar rezillik olamaz.

mehmet desen hiç bi işe yaramaz.dışardan sallama atışlar isabet yok,içerde 2-3 kişinin arasında kayboluyor.bomboş olan semihe pas imkanı var görüyor ama vermiyor.2 kişi üzerinden deneyip kaçırıyor.utahta %85-90la attığı faulleri milli takımda %50nin de altında atıyor.arada bir rebound almasa hakemden farksız.hakem ne kadar takıma katkı yapıyorsa o da o kadar yapacak.

sahada gördüğüm sadece kerem ve semihti.inanılmaz mücadele ve hırs bir tek o ikisinde vardı.ikisi de inanılmaz bloklar yaptı.hücum reboundlarını zorlayarak,yıldız bozuntularının saçma şutlarından sekenleri almaya çalıştılar.ama tanjevic çok büyük adam ya sahada sadece semih oynarken keremi onun yerine aldı.mehmet yürüyor,semih oyundan çıkıyor.böyle saçmalık görmedim.zaten hep bunu yapıyor tanjevic.efes cupta da iyi oynayan takımları bozup maç kaybettirdi.burda da iyi başlamışken takım 5.dakkada ikinci bir 5 vardı sahada.kötü giderken de ilk baştaki 5te ısrar etti.

bu takım kimse kusura bakmasın hiç istemiyorum ve inşallah yanılırım ama 3 maçı da kaybederek elenecek.en kötü çekleri yenerler.

peki bu takımın kurtuluşu ne?

1-tanjevic takımdan gönderilecek(mümkünse fenere)
    2-adam gibi bir TÜRK koç gelecek(ergin ataman,aydın örs,oktay mahmuti örnek verilebilir)
    3-mehmet okur ve hidayet gibi burnu ve kaba eti büyümüş,topları elinde isteyen ve kendi başına takım olduğunu iddia eden oyuncular bu takım içine alınmamalı
    4-savaşan takıma sonuncu olsa da şampiyon olsa da sonuna kadar destek verilmeli(en zoru bu dersiniz ama adım gibi eminim alırlar bu desteği)

bu şartlar olmadıktan sonra bu takımdan hiç bişey olmaz.olsa da geçici olan,takıma ait olmayan başarılar olacaktır.neşter şart milli takıma

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

NBA 'da ki basketbolcularımız yokken A Milli Basketbol takımı sanki daha iyi oynuyordu.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    İstanbul

3-mehmet okur ve hidayet gibi burnu ve kaba eti büyümüş,topları elinde isteyen ve kendi başına takım olduğunu iddia eden oyuncular bu takım içine alınmamalı
    Bartuğ bu konuda çok haklısın.Mehmet ve Hidayet eline gelen her topu potaya atıyor.Pas falan atmıyorlar.Geçen sene herkes paslaşıyordu.Umarım bir sonra ki maçta pas atmayı denerler.
    -1461 TRABZON-

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oyunun iki yönünde de baya eksiktik.Ne hücum setlerimizi vardı nede müdafada adamları durdurabildik.Hücumda çok yavaş ve durağandık, belirli bir veya birkaç setimiz yoktu sanki doğaçlama oynuyorduk.1i alıyor eline topu diğerleri ağaç gibi dikilmiş bekliyor hareket yok.Müdafa da Kerem ve Semih bi ara sertlik getirdi onun dışında hanımevladı gibi oynuyoruz gibi geldi bana.
    Eminim ki ilerde Tanjeviçin şapkasından çıkarabileceği tavşanları vardır yoksa 6lı grupta halimiz iyi olmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

tebrikler tanjevic takımda 1 numara yokken ülkemizin en iyi 1 numarası KEREM TUNÇERİ yi takıma almadığın için sonsuz teşekkürler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yanlızca Mehmet ve Hidayet yüklenmenin bi anlamı yok, takımın hücum seti yoktu.Topu alan ya el üstünden saçma sapan şutlar atıyor yada kendi başına birşeyler yapmaya çalışıyor.

Oyunu kurması gereken kişiler nerede?

Nereden
    İstanbul

Alıntı İlhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    NBA 'da ki basketbolcularımız yokken A Milli Basketbol takımı sanki daha iyi oynuyordu.

"sanki"si fazla olmus

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)